№ объявления: 78018

Продаж діючого та прибуткового бізнесу з обробки металу

22 000 $

 (Договорная)

Описание

Дата : 27.05.2021
Отрасли : Производство - другое
Цель предложения : Продажа бизнеса
Предложение от : Третьего лица
Стадия бизнеса : Деятельность остановлена
Годовая чистая прибыль : 12000
Возраст бизнеса (полных лет) : 10
Местоположение : вулиця Промислова, 29, Львів, Львівська область, Украина, 79000

Продається готовий бізнес, який працює вже 10 років та за останній рік приніс 12 000 доларів.

Бізнес виконує послуги з обробки металу піском та цинком, забезпечуючи потребі місцевих ковалів та приватних осіб. За 10 років роботи напрацьовано 30 постійних замовників, які передаються новому покупцю.

Оскільки замовниками робіт є постійні люди, то витрати на рекламу відсутні. Але вважаю, що можна підключити рекламу та збільшити цим обсяг замовлень на 50% і тим самим збільшити прибуток на 50%, скільки потужностей бізнесу вистачає. Цим ми не займались, оскільки прибутку нам вистачало .

В даному бізнесі витратами будуть закупівля піску та цинку, витрати на електроенергію та заробітну платню 3-м робітникам (можно обійтись і двома, якщо власник буде задіяний в бізнесі безпосередньо).

Цей бізнес підходить для підприємців з навиком, незважаючи на те що бізнес дуже легкий, але треба мати хоча би 4 години в день на контроль бізнесу.

Цей бізнес коштує 22 тисяч доларів виходячи із 22 місяців окупності що менше двох років, оскільки бізнес стабільний та постійно приносить прибуток 1 000 доларів на протязі вже 10 років.

Причина продажу — переїзд до іншого місця проживання

Я рахую що бізнес куплять швидко, оскільки маємо 10 років постійного прибутку та 30 постійних замовників, які приносять щомісячно по тисячу доларів чистого прибутку, а ціна при цьому не перевищуючи двох років окупністю бізнеса.

За детальнішою інформацією ДЗВОНІТЬ

Поделитесь этим:

Пакеты услуг чтобы активировать VIP-объявление или Поднять в ТОП

Местоположение

вулиця Промислова, 29, Львів, Львівська область, Украина, 79000
Сверху