Для кращого досвіду, будь ласка, змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

Каталог франшиз

КАТАЛОГ ФРАНШИЗ

Новий формат готового бізнесу в Україні

клуб підприємців

Питання та Відповіді

Обговорити франшизи

ТОПові франшизи України

Каталог франшиз - Україна 2020 / 2021

Каталог франшиз, представлений на майданчику БізнесМаркет - це принципово новий формат продажу готового бізнесу в Україні. Франчайзинг у 2020 році диктує вже зовсім інші підходи до просування пропозицій "бізнесу під ключ". Підприємці, які бажають купити франшизу в Україні, стали більш вимогливі до якості та обсягу інформації про бренд. Покупці воліють бачити не шаблонні і однотипні оголошення в "магазинах готового бізнесу", а розгорнутий опис і достовірні характеристики. Тому в нашому каталозі для кожного франчайзера створюється індивідуальна сторінка, де ви побачите оригінальні і докладні дані про кожній пропозиції.

Бізнес по франшизі - це оптимальний варіант почати свою справу з мінімальними ризиками. Спираючись на досвід і підтримку власника торгової марки, підприємець може розраховувати на більш високу ймовірність домогтися успіху. Незаперечна перевага франчайзингу - наявність вже готової і працює моделі підприємства, яка продемонструвала свою ефективність. Потенційному франчайзі не потрібно "ламати голову", як розкрутити компанію і налагодити бізнес-процеси. Працюючи з відомою торговою маркою, можна бути впевненим, що всі виробничі та технологічні етапи заздалегідь продумані і організовані власником бренду.

В Каталог франшиз України на майданчику БізнесМаркет додаються тільки діючі і перевірені пропозиції франчайзингу на ринку. Ми особисто спілкуємося з представниками кожного бренду, перед тим, як розмістити корпоративну сторінку на сайті. Тому ті, хто шукає вигідні і популярні франшизи, можуть бути впевнені в актуальності представленої інформації. А використовуючи форми для зв'язку, потенційні покупці мають можливість безпосередньо написати повідомлення або задати питання франчайзеру. Незважаючи на те, що торговельна площадка БізнесМаркет відносно новий інтернет-ресурс, ми впевнені, що сучасний формат розміщення франшиз дозволить нам швидко заробити звання "найпопулярніший каталог франшиз в Україні".

Можливості Каталогу франшиз України

Франчайзингова модель набирає все більшої популярності не тільки в світі, але і у нас в країні. Крім традиційних видів підприємництва, з'являються нові напрямки діяльності, в яких можна купити франшизу. Привабливість покупки готового бізнесу полягає в тому, що у підприємця є вибір серед великої кількості варіантів. Залежно від свого фінансового стану, особистих уподобань і досвіду, можна знайти кращу франшизу, яка буде приносити прибуток і задоволення від заняття улюбленою справою.

Звичайно, найбільшою популярністю користуються недорогі франшизи. Можливість відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями приваблює багатьох підприємців. І в каталозі франшиз можна знайти вигідні пропозиції, в яких відсутній вступний внесок, або потрібні незначні інвестиції для початку діяльності. Франчайзингові компанії прагнуть задовольняти зростаючий попит і адаптують свої формати під запити покупців.

Головне - не забувати, що поняття "кращі франшизи" - досить умовне. Якщо прибутковість і обсяг вкладень можна порахувати в конкретних цифрах, тоді об'єктивно визначити "вигідні франшизи" потенційно можливо. А "популярні франшизи" легко знайти за кількістю відкритих торгових точок. Тому визначення "краща" завжди носитиме суб'єктивний характер для кожного підприємця.

А ось, щоб пошук і вибір франшиз був легким і зручним, БізнесМаркет пропонує скористатися можливостями сучасного сайту для бізнесу.

Сортування і пошук в Каталозі франшиз

Докладна інформація про компанію, особливості бізнесу, терміни окупності, прибутковості, пакет підтримки партнерів, роялті та форматах діяльності вказана на кожній окремій сторінці компанії.

 • Сортування за сферою бізнесу

  Традиційно, найбільші сфери франчайзингу діляться на: громадське харчування, торгівлю, послуги та виробництво. Але для користувачів, які шукають конкретні напрямки діяльності, необхідна більш детальна класифікація. Наприклад, франшизи ресторанів, піцерії, кав'ярні, фастфуди, дитячі товари і послуги, продаж одягу, взуття та інших товарів, туристичні й міграційні послуги, інтернет-бізнес і т.д ... У міру наповнення категорій, ми будемо покращувати зручність сортування, яке дозволить підприємцям швидко і легко знайти популярні франшизи в різних галузях економіки.

 • Сортування за обсягом інвестицій

  Другим найбільш важливим параметром, при виборі бізнесу по франчайзингу, є розмір необхідних інвестицій. Як правило, власники торгових марок вже розрахували необхідні фінансові вкладення. Потенційному франчайзі залишається лише порівняти свій фінансовий капітал з комерційними показниками пропозицій. Для зручності користувачів є можливість зробити сортування за обсягом інвестицій, щоб побачити тільки ті пропозиції, які відповідають заданим параметрам.

 • Сортування по вступному внеску

  Вступний (або як його ще називають - паушальний) внесок є однією з відмінних рис "бізнесу під ключ". Більшість власників бренду формують його виходячи з популярності торгової марки і власних витрат на створення пакета підтримки партнерів. Проте, сьогодні вже не рідкість зустріти франшизи без вступного внеску, або його розмір носить досить умовний характер. Цей важливий параметр, так само, є фільтром для пошуку пропозицій.

 • Сортування по регіонам України

  Регіональність присутності або поширення торгових точок теж важлива для потенційного покупця. За допомогою сортування по регіонах країни ви можете знайти франшизи в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові та інших областях України.

 • Пошук інформації в Каталозі

  Для зручності користувачів існує поле "Пошук". За допомогою цієї функції можна здійснювати пошук в розділі за заданими словами.

Відгуки про франшизи і обговорення компаній

Вибираючи той чи інший об'єкт покупки, ми всі любимо спочатку ознайомитися з відгуками і враженнями інших людей, які вже користуються продуктом. Не є винятком і франчайзинг. Відгуки про франшизи допомагають підприємцям зробити свій вибір і побачити "підводні камені", якщо такі є. На кожній сторінці бренду є можливість залишити коментар для всіх бажаючих.

Крім цього, для обговорення бізнесу в цілому і окремих напрямків франчайзингу, на сайті існує "Клуб підприємців" в форматі "Питання-Відповідь", де користувачі можуть ділитися своєю думкою і вести діалог про франшизи в більш розширеному форматі.

Рейтинги та огляди

Кожна франшиза, яка розміщується в каталозі БізнесМаркет має поле для виставлення оцінки. Будь-який користувач може оцінити пропозицію. На основі цих оцінок буде формуватися загальний рейтинг франшиз України. Згодом, коли на сайті буде присутнє більшість франчайзингових мереж, ми плануємо проводити щорічний аналіз ринку і показувати зведений рейтинг франчайзингу в країні на основі ваших оцінок. Рано чи пізно у нас з'явиться масштабний і об'єктивний рейтинг, як, наприклад, у авторитетного журналу Entrepreneur.

Переваги для покупців і продавців бізнесу

Вибір своєї майбутньої справи - це завжди важливий і відповідальний крок. БізнесМаркет, напевно, перша в Україні повністю незалежна інтернет-платформа в сфері торгівлі комерційними активами, яка надає можливість пошуку і продажу бізнесу, і не є при цьому брокерської або консалтинговою компанією. Ми гарантуємо Користувачам нашу об'єктивність і неупередженість по відношенню до всіх учасників ринку. Основна спрямованість БізнесМаркет - це надання інформаційних та комунікаційних послуг для продавців і покупців. Тому у нас немає конфлікту інтересів. Ми не є посередниками або учасниками угоди, що дозволяє нам зберігати неупередженість.

Команда Сервісу докладатиме максимум зусиль, щоб зібрати на базі нашої платформи найбільший каталог франшиз України, а функціональність Сервісу була зручною і результативною для всіх сторін. Єдине, про що ми просимо Відвідувачів і Користувачів сайту, це проявляти свою активність в коментуванні, оцінці та обговоренні компаній, які представлені на майданчику. Саме завдяки вашій участі, ми разом зможемо створити бізнес-ресурс, який буде корисний для всіх підприємців в Україні. Так само, будемо раді і вдячні за будь-які зауваження і пропозиції, які дозволять зробити роботу Сервісу більш ефективною.

Розмістити франшизу на сайті БізнесМаркет можна безкоштовно або платно в залежності від способу публікації. Але формат Лендінгу, безумовно, є найбільш ефективним. І ми сподіваємося, що покупці і продавці гідно оцінять сучасні можливості.

Дізнатися більше подробиць можна з публікації - БізнесМаркет запустив новий Каталог франшиз.

Top