Для кращого досвіду, будь ласка, змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.
10 основних тенденцій в світі криптовалют у 2021-му році

10 основних тенденцій в світі криптовалют у 2021-му році

2020 рік став визначною для криптовалюти, оскільки COVID-19 прискорив цифрову трансформацію. Безсумнівно, в 2021 році ми також станемо свідками великих проривів і досягнень, оскільки тенденції в області криптовалюти формують майбутнє фінансів. І зростаючі обсяги торгівлі, які демонструють популярні біржі криптовалют, слугують тому чудовим підтвердженням.

Ми знаходимося на півдорозі до закінчення 2021 року, але щодня з'являються нові події в світі криптовалют. У наступні шість місяців ми можемо очікувати більшого розповсюдження криптовалюти і основних тенденцій в галузі криптовалют, що керуюють криптопростором.

Якщо ви криптоентузіаст, ви повинні знати основні тенденції криптовалюти, щоб приймати більш правильні інвестиційні рішення. Ось 10 основних тенденцій ринку криптовалют у 2021 році, на які варто звернути увагу.

1. DeFi

Децентралізовані фінансові послуги або проекти DeFi стануть однією з найбільших тенденцій в світі криптовалют у 2021 році. Останнім часом проекти DeFi заклали міцну основу в фінансовій сфері. Більш того, експерти вважають, що DeFi стане одним з ключових драйверів для прискореного впровадження цифрового сховища активів або токенізаціі. Крім того, з ростом (побудованого на протоколах DeFi) буде зростати і DeFi.

2. Зростання стейблкоїнів

У 2020 році обсяг стейблкоїнів в обігу збільшився на 500%. Стейблкоїни з прив'язкою до долара побачать більше світла у 2021 році, коли лідерами ринку стануть і . Стейблкоїни - одна з найпопулярніших криптовалют на сьогоднішній день. Завдяки перевагам, які пропонують стейблкоїни, все більше інвесторів вкладають в них кошти, щоб захистити себе від звичайної волатильності ринку криптовалют.

3. Впровадження податкового законодавства

Ця бульбашка безумовно стає більшою зі зростанням використання криптовалюти з різних країн по всьому світу. Як і раніше, оподаткування криптовалюти неоднозначне. Але в цьому році ми можемо побачити стандартні криптографічні правила, які регулюватимуть криптовалютну діяльність і транз. Ця тенденція на ринку криптовалют скоро вступить в силу.

4. Цифрові валюти Центрального банку (CBDC)

Експерти кажуть, що з появою нормативних актів центральні банки також стануть частиною гри з введенням цифрових валют Центрального банку (CBDC). Це також може стати майбутнім платежів і фінансів. Ви, мабуть, чули про те, що Китай створює свої власні цифрові гроші - цифровий юань. Так само інші країни, такі як США, Великобританія та ін. намагаються створити токенізовані гроші.

5. Крипто стане публічним

Зростаючі криптовалюти можуть стати випробуванням для IPO. Із зростанням популярності криптобірж навіть вони стануть публічними. Це може зробити криптовалюту сталим ринком. І його масштаби будуть визначати такі великі гравці, як Binance або Kraken.

6. Дайте дорогу торгуємому на біржі фонду (ETF)

Прихильники криптовалют з нетерпінням очікують на ETF в цьому році. Однак це може зайняти деякий час, оскільки SEC США вже давно відхиляє своє рішення по ETF. Проте, якщо ETF будуть схвалені, більше трейдерів будуть інвестувати в криптовалюту замість того, щоб мати обмінні гаманці. Це здійснить бум в світі криптовалют.

7. NFT (невзаємозамінні токени)

NFT - це цифрові активи, що представляють продукти як в реальному, так і в цифровому світі. Це дуже корисно для людей, які хочуть торгувати предметами, оскільки вони можуть уникнути складного процесу адаптації централізованої платформи для торгівлі ними. NFT вже широко використовують в індустрії мистецтва та ігрової індустрії. В цьому році ми побачимо більше розповсюдження NFT.

8. Крипто-податок

Будьте готові платити податок на криптовалюту, так як багато країн планують його найближчим часом ввести. Уряди різних країн створюють інструменти для моніторингу транзакцій з криптовалютою. У 2021 року ми можемо побачити, як криптобіржі звітуватимуть про прибуток своїх клієнтів в податкові органи.

9. 5G стане мейнстрімом

5G буде широко використовуватися для прийняття рішень про видобуток корисних копалин, додатків DeFi і виведення на ринок нових послуг. Мережеві проблеми для трейдерів будуть вирішені, оскільки 5G буде пропонувати високошвидкісне з'єднання, усуваючи необхідність розміщення серверів поруч з криптовалютними біржами.

10. Інтерес мілленіалів до криптовалюти

Окрім інвесторів, мілленіали дійсно зацікавлені в сфері криптографії. Буде доступно більше освітніх матеріалів по криптовалюті, щоб допомогти мілленіалам працювати на вкрай нестабільному ринку криптовалют. Сьогоднішні тенденції ринку криптовалют спонукають мілленіалів робити стратегічні .

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб предпринимателей

Обсуждение бизнеса Украины

Задать Вопрос

Помочь развитию проекта

Поблагодарить или поддержать проект

Поблагодарить

Поблагодарить БизнесМаркет

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  50+ (UAH, RUB, USD, EURO), Visa/Mastercard, Mercuryo, MoonPay, Banxa, Simplex, XanPool, E-Check
  Открыть
  Bybit
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  UAH, RUB, USD, EURO, Visa/Mastercard, , Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Yandex
  Открыть
  WhiteBIT
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты, Фьючерсы, Индексы, ОТС
  Фиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НЕТ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binaryx
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная мега-биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты и цифровые активы
  Фиатные валюты
  Visa/Mastercard, банковский перевод
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top