№ объявления: 83056

Мережа туристичних агенцій Join UP! to travel

40 000 грн.

 (Фіксовано)

Опис

Ціна : 40 000 грн. (Фіксовано)
Дата : 16.09.2021
Галузі і Ринки : Франчайзинг
Мета пропозиції : Франчайзинг
Пропозиція від : Франчайзера
Валюта фін.показників : ₴ - гривня
Загальні інвестиції : 80000
Витрати на запуск : 0
Діючих франшиз : 127
Вступний внесок : 40000
Роялті (%) : 0
Інші платежі : 0
Прогнозна дохідність на рік, % : 0
Терміни окупності (місяці) : 6
Допомога у фінансуванні : ні
Сайт : https://franchise.joinup.travel/
Інформація про компанію : Мережа туристичних агенцій «Join UP! to travel» - це мультибрендова точка продажу туристичних продуктів , що заснована лідером українського ринку туроператора «Join UP!» Join UP!
Навчання та підтримка : Кваліфікований персонал надає агенціям мережі підтримку з усіх питань ведення бізнесу, серед яких:
Вимоги до покупця : Наявнність установчих документів підприємства (якщо ФОП – свідоцтво реєстрації або витяг, третьої групи) - Банківську гарантію
Вимоги до приміщення : Місто/районний центр . Розташування в ТЦ, ТРЦ, окремо розташовані будинки на 1 поверсі з фасадною частиною і бажано окремим входом. Наявність поблизу зручних під'їзних шляхів та паркувальних місць на прилеглій території, зупинок громадського транспорту неподалік (зручна транспортна і пішохідна розв'язка). Площа залу від 6 до 35 м2 (6 - 8 м2 (острів) тільки для ТЦ і ТРЦ).
Необхідний персонал : Мінімальна к-ть осіб -2
Територія діяльності : Вся Україна
Місцезнаходження : Харківське шосе 201/203, оф. 2а

Туроператор «Join UP!» займає лідируючу позицію на ринку туристичних послуг України. В активі компанії більше 37 власних операторських напрямків. Географія бренду компанії розширюється з кожним роком, і охоплює на сьогодні Україну, Молдову, Білорусь, Азербайджан і Казахстан. При цьому у нас найширша польотна програма – організовані авіарейси з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Кишинева, Баку і Алмати. Регіональні представництва туроператора знаходяться в найбільших містах України: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові. 

Поділіться цим:

Пакеты услуг чтобы активировать VIP-объявление или Поднять в ТОП

Місцезнаходження

Харківське шосе 201/203, оф. 2а
Top