Binaryx

Криптовалютна біржа, Обмінник

Криптовалютна біржа для трейдингу та обміну.
Кращий у своєму класі термінал для інвесторів і професійних трейдерів.
Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)

Інформація про Binaryx

Тип компанії: Биржи криптовалют

Binaryx (Бінарікс) – це централізована високоліквідна біржа нового покоління. Майданчик зареєстрований у Талліні, Естонія та орієнтований на роботу в різних регіонах світу, про що говорить і список підтримуваних фіатних валют, і 11 локалізацій, включаючи корейську, польську та турецьку.

Основний напрямок діяльності – створення торговельного порту та надання трейдерських інструментів для обміну криптовалютами. Однак платформа забезпечує і супутні сервіси, серед яких обмінник і криптовалютні гаманці. У майбутньому Binaryx також має намір стати постачальником ліквідності.

Звернути увагу на майданчик варто через його доступність для країн Східної Європи, відкриту юридичну інформацію, а також простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Втім, оцінити останній ви зможете самостійно під час огляду.

Binaryx – біржа для торгівлі криптовалютами

Реєстрація на Binaryx

Binaryx дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими валютами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам необхідно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі.

З перших кроків Binaryx приємно радує – процес реєстрації простий, зрозумілий і не займає багато часу. Ви можете створити обліковий запис за допомогою e-mail або увійти на майданчик, використовуючи вже зареєстрований акаунт у Google, Facebook або Twitter:

Binaryx - Реєстрація - Крок 1

Найскладніший варіант - реєстрація через пошту, однак і він займає не більше кількох хвилин:

Binaryx - Реєстрація - Крок 2

1. Заповнюємо форму реєстрації, вказуючи ім'я, прізвище та країну проживання. Вписуємо електронну пошту та створюємо пароль;

2. Після заповнення всіх полів тиснемо «Створити акаунт»;

3. На зазначену поштову адресу прийде повідомлення з посиланням для підтвердження реєстрації;

4. Після підтвердження можна логінитись на сайті під своїми обліковими даними.

На цьому етапі Binaryx не проводить перевірку достовірності зазначеної інформації, тому в принципі можна ввести будь-яке ПІБ, однак при подальшій верифікації облікового запису паспортні дані будуть порівнюватися із зазначеними в обліковому записі - краще відразу вказати актуальну інформацію, щоб не створювати додаткових складнощів під час підтвердження особи.


Особистий кабінет Binaryx

Коротка демонстрація зовнішнього вигляду Особистого кабінету криптовалютної біржі Binaryx:

Binaryx - Особистий Кабінет

Після реєстрації та входу в обліковий запис користувач одразу потрапляє до Особистого кабінету, точніше – на Дешборд. Дешборд користувача складається з наступних розділів:

 • вже відомий нам значок профілю у правому верхньому куті. Відразу можна налаштувати локалізацію;

 • основні розділи біржі у верхній панелі (тут же гаманець, торговельний порт та інші сервіси);

 • інформація про електронну пошту трохи нижче зліва;

 • форма для швидкого обміну криптовалюти (під даними e-mail);

 • поряд коротка інформація про загальний баланс на рахунку та кнопка швидкого депозиту;

 • у самому низу форма для зв'язку із саппортом.

Потрапити на Дешборд можна з будь-якої сторінки сайту, натиснувши на лого Binaryx у верхньому лівому куті екрана.

Односторінковий формат особистого кабінету досить зручний через відсутність необхідності скролити та клікати - вся базова інформація під руками, а якщо потрібно щось конкретне, то для цього виділено окрему вкладку у верхній панелі інструментів (окрема подяка за те, що вона закріплена). Інтуїтивно зрозуміло, куди натискати і куди потрапиш після цього натискання.

Верифікація на Binaryx

Нагадаємо, Binaryx зареєстрований в Естонії, тому майданчик виконує стандарт ЄС AMLD5, а також відповідає вимогам KYC. Для відкриття повного функціоналу майданчика необхідно підтвердити особу, а також верифікувати платіжний засіб.

Відповідно до вимог AMLD, компанія може обробляти фінансові операції тільки верифікованих користувачів.

Підтвердження особи та платіжного засобу необхідне для:

 • внесення депозитів і виведення коштів у фіатній валюті;

 • здійснення обмінних операцій у форматі "фіат-крипто".

При цьому вивести фіат або зробити депозит можна тільки з верифікованого платіжного засобу. Підтвердження особи також вимагається, якщо потрібно збільшити стандартні ліміти депонування та виведення коштів з майданчика.

Якщо ви здійснюєте обмінні операції тільки у форматі "крипто-крипто" і не працюєте з фіатом, то в принципі можна не витрачати час на підтвердження особи та платіжного засобу.

Верифікація особи

Щоб верифікувати особу, необхідно на Дашборді знайти значок облікового запису у верхньому лівому куті і у вікні, що відкрилось, натиснути "Налаштування акаунта":

Binaryx - Верифікація - Крок 1

Далі ми побачимо повну інформацію про акаунт, включно з особистими даними користувача (тут можна також змінити ім'я, по батькові та країну проживання). Якщо ви ще не проходили верифікацію особи, то побачите наступну примітку під фото облікового запису:

Binaryx - Верифікація - Крок 2

Тиснемо на нього і відразу потрапляємо на сторінку верифікації. Обираємо країну проживання та документ, що засвідчує особу:

Binaryx - Верифікація - Посвідчення особи

Далі завантажуємо фото лицьової та зворотної частини документа:

Binaryx - Верифікація - Фото документа

Після успішного завантаження фото також потрібно зробити селфі з документом у руках. Вимоги стандартні - фото повинні бути чіткими, добре має бути видно як обличчя власника, так і дані документа, що засвідчує особу. Після перевірки завантажених файлів (зазвичай кілька годин) техпідтримка підтвердить успішне проходження верифікації, і статус вашого акаунта буде змінено.

Верифікація платіжного засобу

Для верифікації платіжного засобу необхідно у вікні профілю перейти у вкладку KYC і навпроти поля з кредитною карткою натиснути "Пройти перевірку":

Binaryx - Верифікація платіжного засобу

Потім потрібно зробити фото лицьової сторони банківської картки:

Binaryx - Верифікація - Фото картки

Після підтвердження верифікований платіжний засіб з'явиться у розділі профілю “Платіжна інформація”. На цьому процедуру верифікації можна вважати закінченою. Якщо необхідні фото є під рукою, то весь процес займе не більше пари годин з урахуванням очікування підтвердження статусу акаунта від техпідтримки.

Кожен рівень верифікації дає додаткові можливості на біржі Binaryx


Депозит і виведення коштів з Binaryx

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті Binaryx.

Кожен користувач біржі автоматично отримує криптовалютний гаманець із публічною адресою для всіх підтримуваних Binaryx криптовалют. Ознайомитись із переліком доступних гаманців можна у вкладці “Гаманці” на верхній панелі Дешборда:

Binaryx - Гаманці

Далі, в цілому, все теж інтуїтивно зрозуміло, щоб внести депозит, натискаємо на кнопку "Поповнити" і потрапляємо у вікно з інформацією для поповнення відповідного криптовалютного гаманця:

Binaryx - Поповнення гаманця

Аналогічно, для виведення коштів тиснемо на "Зняти" і потрапляємо у вікно виведення, де будуть вказані мінімальні та максимальні ліміти по операції, а також розмір комісії, що стягується. Достатньо просто скопіювати адресу зовнішнього гаманця у відповідне поле і підтвердити транзакцію:

Binaryx - Виведення коштів

По кожній монеті є свій ліміт на депозит, виведення, а також ставка комісії за операцію. Цю інформацію можна дізнатися безпосередньо у вікні поповнення/виведення або відразу по всіх активах, перейшовши до розділу “Ліміти” на іконці профілю:

Binaryx - Меню - Ліміти

Дані зручно розбиті за категоріями та згруповані:

Binaryx - Виведення коштів - Ліміти

Що стосується поповнення або виведення з фіатних рахунків, то, як вже говорилося, ці операції стануть доступні тільки після верифікації особи та платіжного засобу. Винятком є хіба юані – їх можна перевести через WeChat без попередньої верифікації, але вивести все одно не вдасться без підтвердженої картки.


Трейдинг на Binaryx

У торговий порт Binaryx можна потрапити з будь-якої сторінки біржі, клацнувши по вкладці "Торгівля" у верхній панелі:

Binaryx - Трейдинг

Сам торговий порт недосвідченому трейдеру може здатися складним і перевантаженим інформацією, хоча його дизайн і функціонал загалом стандартний для криптовалютних бірж. Сторінку торгового порту можна поділити на три блоки за вертикаллю:

 • ринкові дані;

 • інформація користувача;

 • журнал угод.

У першому блоці виведено графік ринкового курсу активу, що цікавить, з базовими можливостями - встановлення індексів, налаштування зовнішнього вигляду графіка, вибір періоду відображення тощо. Графік можна вивести на повний екран, щоб вручну регулювати масштаб відображення та аналізувати дані, не відволікаючись на інші блоки. Також тут є інформація про глибину ринку та короткі дані щодо всіх доступних на біржі ринків:

Binaryx - Торгівельний порт - Ринкові дані

На підставі цих даних трейдер може прийняти рішення щодо відкриття або закриття ринкової позиції та перейти до другого блоку, який містить інформацію про останні угоди, форму виставлення ордера та коротке зведення за балансами всіх рахунків трейдера:

Binaryx - Торговий порт - Інфо користувача

Поки що на Binaryx доступні лише ринкові та лімітні ордери. У найближчому майбутньому розробники обіцяють додати стоп-лосс і можливість торгувати з кредитним плечем. Без стоп-лосс закривати позиції доведеться вручну, що не дуже зручно для профі, але прийнятно для новачків з невеликою кількістю угод.

Третій блок чисто інформативний - він відображає інформацію про всі ордери користувача, зручно групуючи її на закриті та активні позиції:

Binaryx - Торговий порт - Журнал угод

Увага: в торговому терміналі верхня панель з розділами сайту переноситься у ліву частину екрана. Очевидно, це зроблено, щоб не перевантажувати і так інформативну сторінку. Ви, як і раніше, можете перейти в будь-який розділ натисканням на відповідний значок у лівій панелі.


Безпека Binaryx

Заходи безпеки, які використовуються в роботі криптовалютної біржі, є загальнодоступною інформацією. Самостійно вивчити як майданчик забезпечує збереження коштів, даних користувача та загальну стабільність роботи, можна клікнувши по кнопці “Більше” на верхній панелі, а потім “Безпека”:

Binaryx - Безпека

Якщо коротко, то безпека Binaryx забезпечується за кількома ключовими напрямками:

 • доступ до облікового запису - в цей пакет включений захист від фішингу, двофакторна ідентифікація при вході в обліковий запис, а також управління IP-адресами, через які може здійснюватися доступ до біржі. Підключити 2FA (в т.ч. і поштову) можна в налаштуваннях профілю.

 • цілісність інфраструктури – для її забезпечення використовується хмарна структура з декількома базовими та резервними серверами, а обробка даних проводиться лише через сертифіковані центри. Плюс за екосистемою постійно спостерігає команда підтримки.

 • збереження коштів - більша частина криптовалютних засобів зберігається в холодних гаманцях, фізично розташованих у різних містах і регіонах світу. За зберігання фіатних коштів відповідають довірені банки, в яких відкриті рахунки Binaryx.

Розробники також співпрацюють з командою аудиторів з 10Guards для вдосконалення системи безпеки.


Як почати заробляти на Binaryx

Купівля, обмін або торгівля на Binaryx

Якщо ви дочитали до цього розділу, то вже напевно зрозуміли, як здійснюється обмін і торгівля на Binaryx, але розглянемо це питання ще раз докладніше. Отже, існує 2 способи обміну криптовалют на майданчику:

 • Через сервіс швидкого обміну – доступний у Дешборді користувача та працює як звичайний обмінник. Просто вибираємо напрямок обміну та вказуємо суму угоди:
Binaryx - Обмін

Тут же відображається актуальний ринковий курс обраної пари та інформація про баланси гаманців, між якими проводиться конвертація. Обмінна операція доступна лише для вбудованих біржових гаманців, отриману криптовалюту не можна вивести через обмінник на зовнішню адресу.

 • Другий спосіб – торгова операція. Для її здійснення переходимо в торговий термінал і в розділі "ринки" вибираємо торгову пару, що цікавить нас:
Binaryx - Купівля - Торгові пари

Далі спускаємося до форми виставлення ордера, вибираємо форму ордера (ринковий або лімітний) і за допомогою повзунка регулюємо, на яку суму виставити ордер. Суму купівлі або продажу також можна вписати вручну у поле “кількість”:

Binaryx - Купівля

У формі виставлення ордера автоматично відобразиться його вартість, виражена в одній з валют торгової пари (залежно від того, купівля це чи продаж), а також інформація про баланс гаманця, з якого оплачується угода.

Варто відзначити, що швидкий обмін - скоріше чисто внутрішній сервіс для трейдерів, за допомогою якого вони можуть перебалансувати свої рахунки, перекидаючи капітал з однієї валюти на іншу в міру необхідності. Хоча теоретично його можна використовувати і для конвертації з наступним виведенням на зовнішній гаманець, навряд чи це вигідно з урахуванням комісії за введення та виведення.


Поділіться цим:

Відгуки про Binaryx

Рейтинг компанії
Binaryx – Высоколиквидная биржа нового поколения - Binaryx logo small

Найменування: Binaryx

Опис: Майданчик для купівлі, обміну та торгівлі криптовалютними та цифровими активами

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
залиште свій коментар

Logo Binaryx

Криптовалютна біржа

6+
Криптовалюти
20+
Криптовалютні пари
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной офертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top