№ объявления: 78032

Продаж діючого та прибуткового виробництва металевих меблевих виробів.

18 000 €

 (Договорная)

Описание

Тип : Срочно
Дата : 28.05.2021
Отрасли : Производство мебели
Цель предложения : Продажа бизнеса
Предложение от : Третьего лица
Стадия бизнеса : Действующий бизнес
Организационная форма : ФОП
Местоположение : вулиця Володимира Великого, 18, Борислав, Львівська область, Украина, 82300

Продається готовий бізнес, який працює понад 11 років та за останній рік приносить по 2 000 євро чистого прибутку.

Бізнес виробляє металеві мебливі вироби в стилі лофт та має налагоджений європейський ринок збуту на договірній основі з вересня 2020 року. Новому власнику бізнеса передаються контакти замовника на вироби та договори на поставки виробів до Європи.

Оскільки замовникам виробів є партнери з Європи, то витрати на рекламу на відсутні.

До витрат будуть відноситись закупівля матеріалів, електроенергії заробітна плата робітникам та орендні платежі в розмірі 3 000 грн з правом продовження оренди, або при можливості викупу місця виробництва. Виробництво розташоване у Львівській області. Митні витрати та транспорті оплачує замовник виробів. В виробництві задіяні 5 робітників, які працюють в одну зміну та забезпечують повне виконання даного обсягу робіт.

У бізнесу є ближайчі перспективи за два місяці збільшити обсяг виробництва та прибутку відповідно до 5 000 євро за місяць. Адже є домовленість з європейським замовником вийти на такий обсяг робіт. Для цього є і людські ресурси (маємо ще 10 робітників в резерві) та можливість працювати в дві зміни.

В ціну продажу включені, як нематеріальні активи (договори на збут виробів, поставки матеріалів, договори оренди приміщення) так і усі матеріальні активи які потрібні для виготовлення виробів (устаткування — кузня, пневмомолот, камера для фарбування інструменти ручні та електричні, лікала та інше).

Цей бізнес підходить для підприємців з навиком, незважаючи на те що бізнес дуже легкий та налагоджений. Готові до супроводу бізнеса після продажу.

Цей бізнес коштує 18 тисяч євро виходячи із 9 місяців окупності, оскільки приносить середній прибуток 2 000 євро щомісячно, що менше року.

Я рахую що бізнес куплять швидко, оскільки маємо найближчі перспективи для росту прибутку до 5 000 євро, за рахунок збільшення обсягів виробництва, а ціна при цьому не перевищує і одного року окупністі бізнеса.

За купівлею бізнеса дзвоніть.

Поделитесь этим:

Пакеты услуг чтобы активировать VIP-объявление или Поднять в ТОП

Местоположение

вулиця Володимира Великого, 18, Борислав, Львівська область, Украина, 82300
Сверху