Для лучшего результат, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.
Топ 5 книг для юристів-медиаторів

Топ 5 книг для юристів-медиаторів

Попит на юридичні факультети з боку абітурієнтів залишається досить високим вже багато років, і це незважаючи на регулярні заяви про перенасичення ринку праці випускниками юридичних спеціальностей.

Сьогодні піде мова про книги, які рекомендовано прочитати юристам-медіаторам. Медіація або посередництво – це процес врегулювання певного спору або конфлікту з метою примирення без звернення до компетентних судових органів та арбітражів. Поки що в Україні статус медіатора консолідовано не визначений ні в одному законі. Але поміж тим українське законодавство містить норми, які є хорошою основою для використання медіації на практиці.

Юридична література рясніє різноманітними творами присвяченими даній темі. Однак завжди є ті, які будуть у всіх топ списках професіоналів і педагогів. Наведений нижче перелік допоможе медіаторам вирішувати найбільш важкі суперечки, а новачки в медіації більш детально ознайомляться з такою незвичайною професією.

Махтельд Пель, «Запрошення до медіації. Практичний посібник про те, як ефективно запропонувати вирішення конфлікту за допомогою медіації»

Махтельд Пель – досвідчений суддя-медіатор з Нідерландів, автор безлічі публікацій з питань медіації. Про те, як переконати іншу сторону спору звернутися до посередника, минаючи судовий розгляд, розповість ця книга. Основна думка твору полягає в тому, що першочерговим завданням медіації є можливість зібрати обидві конфліктуючі сторони за столом переговорів таі налаштувати їх на правильний лад. Книга орієнтована не тільки на юристів, вона зацікавить всіх, хто хоче навчитися знаходити найкращі рішення виходу з різних неординарних ситуацій.

Кімберлі К.Ковач, «Медіація. короткий курс»

Книга являє собою короткий, але при цьому всебічний огляд, який дозволяє отримати відповіді на багато питань, що виникають у практичній медіації. Допоможе вдосконалити професійну компетенцію, необхідну, щоб виконувати новий вид професійної діяльності за профілем медіація. Видання буде корисним для медіаторів на будь-якому етапі кар'єри, для юристів різного профілю, викладачам юридичних вузів.

Уінслейд Дж., Монк Дж., «Наративна медіація: новий підхід до вирішення конфліктів»

Наративна медіація ґрунтується на припущеннях про те, що люди живуть та діють в моделях та описах реальності, створених у взаємодії людей та інституціоналізованих, і жодне з цих описів не є «справжнім». Цей інноваційний підхід і був розроблений авторами даної книги. Метод набуває дедалі більшого поширення в сфері психології, психотерапії, а також при вирішенні конфліктів.

Уїльям Юрі, «Як подолати НІ: переговори у важких ситуаціях»

Книга одного із засновників знаменитого Гарвардського переговорного проекту. У творі викладено основні п'ять кроків, які допомагають знайти вихід, коли ваш опонент займається маніпуляціями, намагається вивести Вас з душевної рівноваги. Кожна глава книги містить конкретні приклади конфліктних ситуацій, можливих спонтанних реакцій і, як альтернативу, правильних дій. Книга для широкого кола читачів: менеджерам і працівникам поліції, співробітникам різних спеціальностей, які прагнуть досягти успіху в колективі, юристам, які часто ведуть переговори, кожному, хто прагне уникати конфліктів в роботі та особистому житті.

Гарольд Абрамсон, «Супровід сторін у процедурі медіації»

Книга допоможе юристам в їх практиці. Автор стверджує наступне: щоб вирішувати конфліктні ситуації, слід привнести творчий підхід для досягнення двох цілей – задоволення інтересів вашого клієнта та подолання будь-яких перешкод для врегулювання. Книга наповнена зручними контрольними списками та додатками, детальним поясненням щодо використання всіх матеріалів. Супровід сторін у процедурі медіації зацікавить корпоративних юристів, фахівців в області права і, звичайно ж, професійних медіаторів.

Поделитесь этим:
Подписаться
Уведомление о
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

0 Комментариев
Встроенные отзывы
Cмотреть все комментарии

Поиск

Клуб предпринимателей

Обсуждение бизнеса Украины

Задать Вопрос

Помочь развитию проекта

Поблагодарить или поддержать проект

Поблагодарить

Поблагодарить БизнесМаркет

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг пользователей: 0 (0 отзывов)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты, Фьючерсы, Индексы, ОТС
  Фиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НЕТ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг пользователей: 0 (0 отзывов)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта, Forex, Товары, Индексы 1300+ рынков и 1700+ активов
  Фиатные валюты
  Карты Visa/Mastercard, банковский перевод
  Открыть
  Currency.com
   
 • Рейтинг пользователей: 0 (0 отзывов)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  Фиатные деньги не доступны
  Открыть
  BitMEX
   
 • Рейтинг пользователей: 0 (0 отзывов)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binaryx
   
 • Рейтинг пользователей: 0 (0 отзывов)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты (28+)
  Фиатные валюты
  USD, EURO, GBP, RUB, + Visa/Mastercard
  Открыть
  CEX.IO
   

Полезное о бизнесе

Top