Топ 5 книг для юристів-медиаторів

Топ 5 книг для юристів-медиаторів

Попит на юридичні факультети з боку абітурієнтів залишається досить високим вже багато років, і це незважаючи на регулярні заяви про перенасичення ринку праці випускниками юридичних спеціальностей.

Сьогодні піде мова про книги, які рекомендовано прочитати юристам-медіаторам. Медіація або посередництво – це процес врегулювання певного спору або конфлікту з метою примирення без звернення до компетентних судових органів та арбітражів. Поки що в Україні статус медіатора консолідовано не визначений ні в одному законі. Але поміж тим українське законодавство містить норми, які є хорошою основою для використання медіації на практиці.

Юридична література рясніє різноманітними творами присвяченими даній темі. Однак завжди є ті, які будуть у всіх топ списках професіоналів і педагогів. Наведений нижче перелік допоможе медіаторам вирішувати найбільш важкі суперечки, а новачки в медіації більш детально ознайомляться з такою незвичайною професією.

Махтельд Пель, «Запрошення до медіації. Практичний посібник про те, як ефективно запропонувати вирішення конфлікту за допомогою медіації»

Махтельд Пель – досвідчений суддя-медіатор з Нідерландів, автор безлічі публікацій з питань медіації. Про те, як переконати іншу сторону спору звернутися до посередника, минаючи судовий розгляд, розповість ця книга. Основна думка твору полягає в тому, що першочерговим завданням медіації є можливість зібрати обидві конфліктуючі сторони за столом переговорів таі налаштувати їх на правильний лад. Книга орієнтована не тільки на юристів, вона зацікавить всіх, хто хоче навчитися знаходити найкращі рішення виходу з різних неординарних ситуацій.

Кімберлі К.Ковач, «Медіація. короткий курс»

Книга являє собою короткий, але при цьому всебічний огляд, який дозволяє отримати відповіді на багато питань, що виникають у практичній медіації. Допоможе вдосконалити професійну компетенцію, необхідну, щоб виконувати новий вид професійної діяльності за профілем медіація. Видання буде корисним для медіаторів на будь-якому етапі кар’єри, для юристів різного профілю, викладачам юридичних вузів.

Уінслейд Дж., Монк Дж., «Наративна медіація: новий підхід до вирішення конфліктів»

Наративна медіація ґрунтується на припущеннях про те, що люди живуть та діють в моделях та описах реальності, створених у взаємодії людей та інституціоналізованих, і жодне з цих описів не є «справжнім». Цей інноваційний підхід і був розроблений авторами даної книги. Метод набуває дедалі більшого поширення в сфері психології, психотерапії, а також при вирішенні конфліктів.

Уїльям Юрі, «Як подолати НІ: переговори у важких ситуаціях»

Книга одного із засновників знаменитого Гарвардського переговорного проекту. У творі викладено основні п’ять кроків, які допомагають знайти вихід, коли ваш опонент ається маніпуляціями, намагається вивести Вас з душевної рівноваги. Кожна глава книги містить конкретні приклади конфліктних ситуацій, можливих спонтанних реакцій і, як альтернативу, правильних дій. Книга для широкого кола читачів: менеджерам і працівникам поліції, співробітникам різних спеціальностей, які прагнуть досягти успіху в колективі, юристам, які часто ведуть переговори, кожному, хто прагне уникати конфліктів в роботі та особистому житті.

Гарольд Абрамсон, «Супровід сторін у процедурі медіації»

Книга допоможе юристам в їх практиці. Автор стверджує наступне: щоб вирішувати конфліктні ситуації, слід привнести творчий підхід для досягнення двох цілей – задоволення інтересів вашого клієнта та подолання будь-яких перешкод для врегулювання. Книга наповнена зручними контрольними списками та додатками, детальним поясненням щодо використання всіх матеріалів. Супровід сторін у процедурі медіації зацікавить корпоративних юристів, фахівців в області права і, звичайно ж, професійних медіаторів.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top