Кращі біржі криптовалют 2022: рейтинг і порівняння

Кращі біржі криптовалют 2022: рейтинг і порівняння

Обрати кращі 2022 року для купівлі, продажу та обміну Біткоїна (), Ефіра (Etherium) та інших альткоїнів серед понад 300+ платформ для торгівлі криптовалютою може бути складним завданням.

Вам потрібно оцінити багато факторів: ліквідність, безпека, підтримувані токени, комісії, зручність, надійність, кількість додаткових сервісів і багато іншого. У Каталозі БізнесМаркет ми збираємо найкращі біржі криптовалют з детальними оглядами та рейтингом.

Порівняння платформ для торгівлі криптовалютою в цій публікації допоможе вам ближче познайомитися з крипто-майданчиками, які доступні на ринку у 2022 році.

Кращі біржі криптовалют у 2022 році

Порівнюючи різні платформи, ми постаралися обрати кращі біржі криптовалют 2022 року. Це біржі, які не просто існують у світі, а доступні для наших громадян, які цікавляться, де купити криптовалюту в Україні, а також у найближчих країнах.

 1. Binance | Офіційний Cайт | Огляд
 2. FTX | Офіційний Cайт | Огляд
 3. Kraken | Офіційний Cайт | Огляд
 4. KuCoin | Офіційний Cайт | Огляд
 5. Huobi Global | Офіційний Cайт | Огляд
 6. Bybit | Офіційний Cайт | Огляд
 7. OKX (ex. OKEx) | Офіційний Cайт | Огляд

У процесі відбору ми використовували строгі критерії, яким повинні відповідати платформи для торгівлі криптовалютою, щоб претендувати на звання кращих бірж криптовалют. Зокрема, для порівняння ми оцінювали такі параметри:

 • ліквідність (обсяг торгів);
 • кількість доступних криптовалют для торгівлі;
 • відомість на ринку та репутація;
 • наявність додаткових сервісів і можливостей;
 • заявлені заходи безпеки;
 • зручність поповнення депозиту та виведення коштів;
 • якість роботи Служби підтримки та багато іншого…

В даному огляді ми не ранжували майданчики за місцями. Оскільки у світі поки що не існує об’єктивної методики для визначення ідеального рейтингу. А можливості різних платформ можуть суттєво відрізнятися одна від одної. Але всі , які ви побачите в нашому порівнянні, безумовно можуть називатися кращими біржами криптовалют у 2022 році, тому що їхня популярність говорить сама за себе.

1. Binance – краща біржа криптовалют 2022 з низькими комісіями

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo binance

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Бінанс, напевно, найвідоміша та найпопулярніша криптобіржа у світі. Цей майданчик для торгівлі криптовалютами входить до п’ятірки найбільших за обсягами торгів. А за даними авторитетного порталу Coinmarketcap, криптобіржа ає 1-е місце з розміром добових торгів понад 16 млд. доларів США.

Binance підтримує понад 400+ криптовалют і монет, включаючи такі найпопулярніші, як біткоїн, ефіріум, лайткоїн і власну монету BNB. Наразі підрозділи платформи доступні у понад 180 країнах світу, в т.ч. у США, Європі, Австралії та Африці.

На цій популярній онлайн-біржі ви можете торгувати криптовалютними парами (понад 630+), такими як /BTC, лише за 0,10% за операцію. Це означає, що загальна ставка у розмірі 100 доларів обійдеться вам лише у 0,10 долара в якості комісії.

Користувачі можуть купувати та продавати криптовалюту, використовуючи різні способи оплати, включаючи банківські перекази, p2p-транзакції, криптовалюту та кредитні картки.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - binance sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Окрім пропозиції криптовалют, Binance також є торговим майданчиком NFT, який дозволяє вам інвестувати в кращі NFT для купівлі. А додатковий функціонал платформи, напевно, є найширшим і найсучаснішим серед інших майданчиків.

Думка БізнесМаркет:

Криптобіржа Binance – одна з кращих платформ для новачків-інвесторів і трейдерів-початківців у 2022 році. Зрозумілий і зручний інтерфейс, велика база знань, професійні інструменти торгівлі та величезний вибір можливостей для інвестування та заробітку на криптовалютах роблять цей майданчик лідером крипто-ринку.

Бінанс — одна з найбільших криптобірж у світі з дуже гарною ліквідністю, що робить її вигідним вибором для швидких торгових операцій з низькою комісією за транзакцію. Згідно з усіма світовими рейтингами та оцінками експертів, сьогодні Binance – це найкраща біржа криптовалют 2022 року.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2017
Кількість криптовалют
400+
Криптовалютні пари
630+
Сервіси
Exchange, Margin, Futures, Lending, Launchpad, Research, Lending, Staking, Crypto Loans, OTC, P2P, Binance Card
Торгові комісії
0,012–0,1% / 0,0240–0,1%
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Величезний вибір криптовалют для торгівлі
 • Низькі торгові збори
 • Великий вибір функціоналу для початківців і просунутих інвесторів
 • Якісний інтерфейс додатків (веб і мобільна версія)

2. FTX – краща криптовалютна біржа 2022 для торгівлі деривативами.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo ftx

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

FTX — це швидкозростаюча біржа криптовалют, яка пропонує розширені можливості торгівлі, такі як маржинальна торгівля та трейдинг ф’ючерсами. Криптобіржа у 2022 році посідає 3-е місце у рейтингу Coinmarketcap з розміром торгів понад 2 млд. доларів США на добу.

Це може бути привабливим для досвідчених трейдерів з розширеним доступом до різних ринків. FTX пропонує безліч корисних функцій, яких немає на інших біржах: маржинальна криптовалютна торгівля акціями, токени з кредитним плечем і форекс.

На цій централізованій криптобіржі ви можете торгувати понад 300+ криптовалютними монетами. Для нових інвесторів FTX пропонує спотову торгівлю на своїй платформі, а для досвідчених трейдерів підтримується професійна торгівля ф’ючерсами, акціями та токенами з кредитним плечем.

Купувати та продавати криптовалюту можна за допомогою традиційних способів оплати, такі як міжнародні платіжні системи, банківські перекази та картки, так і використовуючи криптовалютні операції.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - ftx sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Як і Binance, торгова платформа FTX (ФТХ) пропонує відносно низькі комісії порівняно з конкурентами та вважається одним із її головних глобальних конкурентів.

Думка БізнесМаркет:

Криптобіржа FTX є одним із найбільших і дуже популярних майданчиків на ринку. Багато користувачів називають її кращою біржею криптовалют для професійних трейдерів і маржинальної торгівлі криптовалютою. Лише за три роки з моменту заснування, біржа змогла вирватися в лідери крипто-індустрії, а це багато про що говорить.

FTX подобається починаючим інвесторам і досвідченим трейдерам, які шукають якісну та вигідну платформу для задоволення своїх потреб.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2019
Кількість криптовалют
300+
Сервіси
OTC, FTX Pay, NFTs, Staking, Volatility, Prediction, QuantZone, API, Реферальна програма тощо
Торгові комісії
0,02% / 0,07%
Ордери
Limit, Market, Stop limit, Stop Market, Trailing stop, Take profit, Take profit limit
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Китайська, Іспанська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Великий вибір криптовалют для торгівлі
 • Низькі комісії та торгові збори
 • Професійна маржинальна торгівля, зокрема акціями та форекс
 • Детальний інтерфейс додатків (веб і мобільна версія)

3. Kraken – найкраща криптобіржа 2022 за рівнем безпеки

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo kraken

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Kraken вважається однією з найбільш захищених і безпечних платформ для торгівлі криптовалютою. Криптовалютна біржа Кракен у 2022 році посідає 4-е місце у рейтингу Coinmarketcap і входить до десятки світових майданчиків за популярністю. Торгувати на ньому вважається дуже безпечно, оскільки його ніколи не зламували, на відміну від інших бірж.

Kraken (Кракен) – одна з найстаріших (була заснована у 2011 році) й авторитетних крипто-компаній у світі. Платформа багатофункціональна і обслуговує як окремих ентузіастів криптовалюти, так і великі торгові фірми майже у 200 країнах світу.

Інвестиційний додаток підтримує понад 100+ криптовалют, включно біткоїн, ефіріум, лайткоїн, догекоїн та іншими. Загалом у вас буде чотири варіанти інвестування в Kraken: криптовалютні активи, торгівля ф’ючерсами, маржинальна торгівля та позабіржова торгівля (OTC). Кракен також підтримує декілька фіатних активів.

Криптовалютна біржа надає безліч додаткових послуг для установ, підприємств та заможних приватних осіб. До них відносяться управління рахунками, послуги індивідуальних консультацій, позабіржова торгівля та експертне розуміння ринку.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - kraken sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Як і багато інших централізованих бірж, Кракен використовує верифікацію особи, щоб відповідати вимогам KYC/AML та мати можливість здійснювати транзакції з використанням фіатних валют (традиційні гроші: долари США, євро тощо) і банківських платіжних систем.

Думка БізнесМаркет:

Kraken найкраще підходить для активних трейдерів і організацій, зацікавлених в обміні криптовалют, ф’ючерсів та інших активів. Біржа також є гарним варіантом для досвідчених трейдерів, які хочуть використовувати маржинальні рахунки для інвестування більших сум. Ця платформа по праву входить до списку кращих бірж криптовалют 2022.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2011
Кількість криптовалют
100+
Сервіси
Спот, ф’ючерси, OTC, стейкінг, маржинальна торгівля та інші
Торгові комісії
0,01–0,16% / 0,10–0,26%
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Надійність і захищеність платформи
 • Низькі комісії та торгові збори
 • Високий рівень якості підтримки
 • Широкий вибір інструментів для інвестування

4. KuCoin – краща біржа криптовалют для альткоїнів 2022

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo kucoin

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

KuCoin входить до списку найбільших бірж криптовалюти з користувальницькою базою понад 10 мільйонів інвесторів по всьому світу. Криптобіржа KuCoin позиціонує себе як “народна” біржа, яка розроблена для інвесторів усіх типів. У 2022 році посідає 5-е місце в рейтингу Coinmarketcap і входить до десятки світових майданчиків за оцінками користувачів. Кукоїн була заснована в Гонконгу в 2017 році, а офіційно зареєстрована на Сейшельських островах.

Платформа багатофункціональна та обслуговує ентузіастів криптовалюти у понад 200 країнах світу.

На сьогодні Kucoin пропонує своїм інвесторам приголомшливий вибір із понад 600 криптовалют. Це означає, що ви можете придбати основні токени, такі як Біткоїн (BTC), Ethereum (ETH) і Ripple (XRP), і якщо ви шукали більш маловідомий токен, швидше за все, ви знайдете його на кращій біржі криптовалют альткоїнів.

Кукоїн — це безпечна біржа, яка добре зарекомендувала себе і яка завжди забезпечує безпеку коштів інвесторів. Вони вживають безліч різних заходів безпеки, включаючи гаманці з виведенням коштів і багаторівневе шифрування.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - kucoin sait min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Додаткові функції Kucoin, такі як стейкінг, ф’ючерси та маржинальна торгівля, роблять його чудовим варіантом для досвідчених криптоентузіастів.

Думка БізнесМаркет:

Kucoin є хорошим вибором для криптоінвесторів, які шукають надзвичайно широкий вибір токенів. Хоча інтерфейс Kucoin спочатку може здатися трохи складним, низькі комісії (лише 0,1% за угоду) та величезний вибір з понад 600 криптовалют, а також підтримка понад 45 фіатних валют роблять його привабливим для інвесторів.

На Kucoin інвестори можуть придбати всі основні криптоактиви, такі як BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, а також практично будь-який уявний альткоїн.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2017
Кількість криптовалют
600+
Сервіси
Instant Exchange, Margin, Futures, P2P, Lending, Pool-X Staking, API, KCS Bonus, Реферальна програма та ін.
Торгові комісії
0,005-0,1% / 0,025-0,1%
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Турецька, Німецька + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Величезний вибір токенів і альткоїнів
 • Низькі комісії та торгові збори
 • Великий перелік фіатних валют
 • Безліч різних функцій

5. Huobi Global – краща криптовалютна біржа азіатських ринків 2022

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo huobi global

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Huobi Global провідна біржа криптовалют, яка включає спотову торгівлю, трейдинг деривативами, стейкінг, крипто-кредити, крипто-прибуткові продукти та багато іншого. У 2022 році займає 6-е місце у рейтингу Coinmarketcap і входить до десятки світових майданчиків за оцінками користувачів з обсягом добових торгів близько 2 млд. доларів США.

Біржа була заснована у 2013 році в Пекіні, щоб надати платформу для торгівлі криптовалютою фізичним особам у материковому Китаї та за його межами. Проте зміна нормативно-правової бази в Китаї змусила (Хуобі) перенести свої послуги з торгівлі криптовалютою за кордон у 2017 році. Згодом компанія була зареєстрована на Сейшельських островах. Huobi Global вдалося успішно розширити свою базу користувачів за межами Китаю та стати однією з найліквідніших криптовалютних бірж у світі.

Huobi Global (Хуобі Глобал) підтримує торгівлю понад 400 криптовалютами та регулярно додає на платформу нові активи. Сьогодні ця криптовалютна біржа стверджує, що обслуговує десятки мільйонів користувачів у понад 100 країнах.

Криптобіржа стягує базову комісію у розмірі 0,2%. Власники токенів Huobi (HT) одержують знижку на комісію за торгівлю, яка зменшується у міру того, як користувач має більше HT у своєму біржовому гаманці. Для професійних трейдерів комісія мейкера розпочинається з 0,0362%, а комісія тейкера розпочинається з 0,0462%.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - huobi global sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

При базовій реєстрації ви матимете низькі ліміти на торгівлю та зняття коштів. Щоб збільшити ці обмеження, вам необхідно пройти перевірку особи, надавши документ державного зразка, що засвідчує особу.

Думка БізнесМаркет:

Huobi Global, можливо, здасться дещо складною для інвесторів-початківців. Новачки можуть зіштовхнутися з труднощами при використанні безлічі інструментів і функцій платформи. Проте, за рахунок гарної ліквідності та великого вибору криптовалютних пар, платформа безумовно входить до списку кращих бірж криптовалют у світі.

Huobi Global доступний у вигляді веб-платформи та мобільного додатка для Android та iOS.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2013
Кількість криптовалют
400+
Сервіси
Спот, деривативи, стейкінг, крипто-кредити, крипто-прибуткові продукти та багато ін.
Торгові комісії
0,0097 – 0,2% / 0,0193 – 0,2%
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Дуже великий перелік криптовалют
 • Прийнятні комісії та торгові збори
 • Гарна ліквідність
 • Безліч функцій для заробітку

6. Bybit – краща біржа криптовалют деривативів 2022

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo bybit

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Bybit — це однорангова (P2P) біржа деривативів на криптовалюту, що розвивається та прагне зарекомендувати себе в зростаючому секторі криптовалютної маржі/торгівлі з кредитним плечем. Незважаючи на те, що Байбіт був заснований лише в березні 2018 року, він користується популярністю у спільноті трейдерів криптовалюти та приваблює клієнтів із вражаючою швидкістю. У 2022 році посідає 16-е місце в рейтингу Coinmarketcap і входить до TOP-5 за обсягами торгів деривативами.

Біржа дозволяє трейдерам у всьому світі брати участь у маржинальній торгівлі з кредитним плечем у вибраному діапазоні криптопродуктів, а цифрові активи, такі як BTC, ETH, EOS та XRP, можуть бути продані з кредитним плечем до 100x.

Зареєстрована на Британських Віргінських островах зі штаб-квартирою в Сінгапурі, Bybit працює виключно як біржа криптовалют, не вимагає від своїх користувачів виконання суворої перевірки KYC для торгівлі. Але для підвищення лімітів і здійснення деяких інших операцій верифікація бажана.

Як P2P-платформа для торгівлі крипто- та криптодеривативами, (Байбіт) дозволяє трейдерам з різних країн брати участь у торгівлі, використовуючи кредитне плече до 100x.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - bybit sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Всі користувачі Bybit отримують доступ до одного і того ж набору функцій після відкриття рахунків і можуть торгувати безстроковими криптодеривативними контрактами в біткоїнах, , EOS і Ripple по відношенню до долара США. Служба P2P також використовує механізм ціноутворення, спрямований на забезпечення справедливого та прозорого торгового середовища, а Bybit також інтегрується з TradingView, надає комплексні інструменти API та може бути доступний через повнофункціональні мобільні додатки для IOS та Android.

Думка БізнесМаркет:

Bybit не найбільший торговий майданчик за обсягом добових торгів. Але вважається однією з кращих криптобірж для операцій з деривативами та маржинальною торгівлею у 2022 році. Платформа не дуже підходить для інвесторів-початківців, а більше орієнтована на досвідчених трейдерів. При цьому Bybit надає низку ресурсів, які дозволяють досвідченим трейдерам продовжувати вдосконалювати свої навички та покращувати свої торгові знання. До них відносяться тестова мережа Bybit і функція демо-трейдингу, а також Центр підтримки з широким розділом часто задаваних питань, в якому розглядаються загальні питання, які можуть виникнути у користувачів.

Біржа є відносно новим оператором з точки зору торгівлі деривативами на криптовалюту, але стала серйозною альтернативою більш усталеним платформам.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.1 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2018
Кількість криптовалют
20+
Сервіси
Спот, деривативи, лаунчпад, DeFi, маржинальна торгівля та ін.
Торгові комісії
0,025% / 0,075%
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Низькі комісії
 • Просунуті технології торгівлі
 • Високий ступінь анонімності
 • “Жива” та якісна підтримка користувачів

7. OKX (OKEx) – краща біржа криптовалют за надійністю 2022

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - logo okx

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

OKX (раніше відома під брендом OKEx) позиціонується як “найнадійніша біржа криптовалют”. ОКС (Окекс) стала фаворитом у професійних трейдерів з усього світу: великий список підтримуваних валют, у тому числі 80+ фіатних, інструменти для торгівлі на спотовому ринку, ф’ючерсами, безстрокові свопи, опціони та інші переваги. У 2022 році OKX входить до 5-ки за обсягами добових торгів і посідає 18-е місце у рейтингу Coinmarketcap.

Біржа існує з 2013 року. А в січні 2022 року було проведено ребрендинг: OKEX перетворилося на OKX. Ребрендинг пов’язаний із розширенням функціоналу торгової платформи. OKХ – це велика міжнародна біржа криптовалют, яка обслуговує мільйони клієнтів у всьому світі. Платформа відрізняється гарною ліквідністю, широким функціоналом і високою надійністю.

Торгувати на OKX можуть лише верифіковані користувачі, тому процедура верифікації є обов’язковою. Після базової перевірки, новий користувач може здійснювати торгові операції на біржі. Добовий ліміт на виведення становить 200 BTC.

Також користувачам біржі доступна експрес-купівля криптовалюти та P2P-трейдинг. Що стосується торгівлі, то пропонується декілька опцій: Convert, Basic Trading і Margin Trading. Швидка купівля передбачає обмін 80+ національних валют (USD, EUR, CYN, UAH тощо) на криптовалюту та оплату різними способами: банківські перекази, картки Visa/Mastercard та інші платіжні системи.

Кращі криптобіржі 2022: рейтинг і порівняння - okx sait

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Ця краща криптобіржа за надійністю дозволяє, окрім торгівлі, отримувати пасивний дохід від інвестицій. Трейдер може просто вкласти ту чи іншу суму та заробляти відсотки від вкладів (строк вкладень може бути гнучким або фіксованим).

Думка БізнесМаркет:

OKX (OKEx) є багатофункціональним і зручним торговим майданчиком для роботи на крипторинці. Він дозволяє комфортно торгувати криптовалютами, а також працювати з фіатними грошима, що підтримуються біржею. Крім цього, функціонал OKX розширений ф’ючерсами та опціонами. Широкий вибір торгових інструментів і різні типи торгівлі – це одна з причин, чому трейдери з усього світу обирають для роботи кріптобіржу OKX (ОКС).

Також для користувачів доступні позики на OKX – це миттєві кредити у криптовалюті та токенах DeFi від інших користувачів біржі.

Рейтинг: кращі біржі криптовалют 2022

Рейтинг користувачів 4.0 (10 відгуків)

*за відгуками користувачів БізнесМаркет

Короткий огляд платформи:
Рік заснування
2013
Кількість криптовалют
270+
Сервіси
Wallet, Earn: Savings, Staking, DeFi; Loan, Jumpstart, Mining pool, Bridge, Cloud, API, Реферальна програма та ін.
Торгові комісії
0,08% / 0,1% (залежать від обсягу торгів)
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська + інші мови

Що найбільше подобається користувачам:

 • Великий список криптовалют і пар
 • Підтримка 80+ національних валют
 • Високий рівень безпеки та надійності
 • Широкий перелік інструментів

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top