Оголошення допомоги Україні

Більше 948 бізнес-оголошень

Дошка оголошень для бізнесу

БізнесМаркет – спеціалізована Дошка оголошень для продажу комерційних активів та послуг для підприємців.
Тільки НАЙСВІЖІШІ та НАЙАКТУАЛЬНІШІ пропозиції.
Безкоштовні оголошення про продаж бізнесу, комерційної нерухомості, франшиз, кредити для бізнесу, пошук інвестицій або ділового співробітництва, а також сотні інших категорій об'єктів та послуг для бізнесу.
Понад 35 000 переглядів на місяць цільової бізнес-аудиторії.

Що ви шукаєте?
Популярна послуга

Продаж активів на форсажі

 • ВІП-Статус на 15 днів
 • Прискорений продаж активів
 • Більше переглядів та відгуків
 • Найкращий інструмент для просування
 • Ефективний спосіб виділити пропозицію
 • Побачать тисячі потенційних покупців

VIP 15 днів

99

Бізнес VIP

239

ОСНОВНІ КАТЕГОРІЇ ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ

0

бізнес категорій

0

пошукових критеріїв

0

видів галузей

0

стран и вся Украина

image

ТОП-ОГОЛОШЕННЯ

app image
ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК БІЗНЕСМАРКЕТ

ЗАВАНТАЖТЕ ДОДАТОК

 • Публікуйте оголошення про продаж комерційних активів
 • Шукайте об'єкти на карті за допомогою Google Maps
 • Спілкуйтесь з продавцями та покупцями через чат
 • Використовуйте всі можливості рекламних пакетів

Поширені Запитання (ЧаВо/FAQ):

Популярні питання та відповіді про Дошку оголошень для бізнесу:
  На сайті можна розмістити оголошення, відповідні Основним категоріям: Продаж готового бізнесу, Комерційна нерухомість, Запити інвесторів та Об'єкти інвестицій, Франшизи (франчайзинг), Кредити для бізнесу, Освіта для бізнесу, Ділова співпраця, Продаж сайтів або доменів та Послуги для бізнесу та підприємців. Побутові послуги, товари та пропозиції для звичайних фіз.осіб не допускаються.
  Так. Після простої реєстрації, користувач має можливість безкоштовно подати оголошення. Якщо у вас немає часу на реєстрацію та розміщення оголошення, ми можемо зробити це за Вас – Послуга «Готове Оголошення»
  Активний термін показу оголошень на БізнесМаркеті становить обмежену кількість днів (докладніше на сторінці Інформації). За відсутності продовження автором, пропозиція закривається. Інші інтернет-майданчики, щоб створити ілюзію великої кількості, показують дуже багато старих пропозицій, які не відповідають дійсності. Для БизнесМаркет та зацікавлених покупців важлива не кількість, а якість. Якщо автор оголошення не продовжив його публікацію, то воно або втратило свою актуальність, або це говорить про несерйозність намірів продавця.
  Так, реально. Але авторам оголошень слід розуміти, що продаж комерційних активів суттєво відрізняється від торгівлі звичайними товарами. Для досягнення результату, продавцям компаній та комерційних активів необхідно докладати значних зусиль. Детальніше про нюанси продажу бізнесу, можна прочитати в Блозі БизнесМаркет.
  Ні, БізнесМаркет не є учасником угод і не надає посередницьких послуг. Ми не беремо жодних комісій під час продажу об'єкта через нашу Дошку оголошень. Продавець та покупець спілкуються безпосередньо.
  БизнесМаркет поєднує найбільш потрібні категорії комерційних активів. Тому у нас найширше охоплення цільової аудиторії покупців серед інвесторів та підприємців. Окрім цього, сайт має високу відвідуваність та відмінно індексується пошуковими системами.
image
<span class="heading-color">Краща дошка оголошень</span> для бізнесу

Портал для інвесторів та підприємців БізнесМаркет

Краща дошка оголошень для бізнесу

БізнесМаркет надає найкращі умови для продажу бізнесу, комерційної нерухомості, франщіз та інших комерційних активів за допомогою передових інтернет-технологій.
Top