Інформація БізнесМаркет і зворотний зв’язок

На цій сторінці Користувачі та Відвідувачі БізнесМаркет можуть ознайомитися з усіма Правилами і Умовами використання майданчика для бізнесу БізнесМаркет. Питання, пропозиції та зауваження можна відправити Адміністрації Сервісу за допомогою Форми зворотного зв’язку внизу сторінки.

Правила БізнесМаркет і налаштування сервісу

Заборони на розміщення на сайті

Що заборонено публікувати на БізнесМаркет

БізнесМаркет – це в першу чергу майданчик сервісів для бізнесу, а не дошка оголошень або каталог товарів широкого споживання для продажу кінцевим користувачам. Політика і стратегія сервісу спрямована на те, щоб зробити БізнесМаркет комунікаційним центром для всього бізнесу України. Будь-які пропозиції та інформація, які публікуються на сайті БізнесМаркет, повинні бути цікаві і спрямовані виключно для юридичних осіб та власників бізнесу. Тому на сайті не буде пропозицій для споживчого ринку або звичайних фізосіб, а також не будуть публікуватися пропозиції будь-яких товарів, навіть тих, які призначені для бізнес-споживачів. Іншими словами, БізнесМаркет – це виключно B2B-сервіс.

Ознайомтесь, будь ласка, з переліком того, що не допускається до публікації на сервісі БізнесМаркет. Пропозиції, в яких міститься інформація з даного списку, або присутні порушення даних вимог, видаляються без розгляду.

Якщо пропозиція містить інформацію, заборонену законодавством, Профіль користувача (акаунт) може бути заблокований без попереднього повідомлення.

Список забороненого контенту

1. Будь-які товари, незалежно від того, для яких споживачів вони призначені.
2. Послуги, що розміщуються на сайті, повинні бути спрямовані виключно для бізнесу (B2B). Послуги для фіз.осіб і споживчого (побутового) ринку не допускаються. У разі, якщо послуга може одночасно надаватися і фізособам і юрособам, Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право приймати рішення про публікацію такої послуги на свій розсуд.
3. Види діяльності, заборонені чинним законодавством.
4. Об’єкти, представляти які Користувач не має права. Заборона діє в разі отримання Адміністрацією БізнесМаркет офіційного запиту від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
5. Компанії (організації, підприємства і т.п) або послуги, котрі вони надають, для яких відповідно до законодавства передбачений спеціальний порядок ліцензування і/або інші форми держ. регулювання, і які зобов’язані публікувати дані своїх ліцензій (дозволів та ін.), повинні в обов’язковому порядку вказувати їх у розміщуваних пропозиціях. При порушенні даної вимоги, пропозиція може бути видалена Адміністрацією БізнесМаркет без повідомлення Користувача і незалежно чи були задіяні платні послуги чи ні.
6. Інформація про сумнівні фінансові послуги та операції (наприклад, «Кредит за годину. Без застави і поручителів»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога в платіжних системах» тощо).
7. Інформація про сумнівні “бізнес”-послуги і незаконні операції (на зразок “Вирішимо будь-які питання в держ. органах”, “Допомога в судах” тощо).
8. Шахрайство, вимагання, пропозиція завідомо неправдивої або сумнівної інформації, фінансові махінації та “піраміди” тощо.
9. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів (немає детального опису в пропозиції або навпаки перераховано занадто багато різної інформації, що не відповідає суті пропозиції чи Правилам БізнесМаркет, тощо).
10. Розміщення пропозицій, метою яких є не реальна пропозиція (відповідно до обраної категорії на сайті БізнесМаркет), а прихована реклама.
11. Інформація з пропозицією агентської діяльності (т.зв. “мережевий маркетинг”), суттю якої є побудова “пірамід” і діючої на основі постійного залучення нових учасників.
12. Будь-яка інформація, що посягає на територіальну цілісність і недоторканність України, а також згадка про терористичні організації (ЛНР і ДНР).
13. Послуги, які передбачають консультування, посередництво, допомогу тощо в питаннях в’їзду на територію проведення ООС і тимчасово окуповані території.

Також заборонена публікація (в т.ч. в коментарях) інформації, яка містить наступне:
1. Пропаганду і/або заклики до насилля, расової ненависті, протиправних дій.
2. Еротику, порнографію, в т.ч фото еротичного чи порнографічного змісту.
3. Дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
4. Ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, в т.ч. расистського і релігійного змісту.
5. Опис і/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства і/або вимагання.
6. Інформацію, написану транслітом.
7. Інформацію, написану на будь-якій іноземній мові, крім державної та російської (в окремих випадках англійська мова допускається).
8. Множинні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.

Повернутись до Інформації

Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право і на свій розсуд не публікувати і/або видаляти будь-яку інформацію, яка не відповідає Правилам, вимогам і умовам сервісу, а також направленості та політиці БізнесМаркет.

Чи можливо розміщення оголошення співробітниками БізнесМаркет замість Користувача? Що для цього необхідно?
 • Потрібно оформити спрощену Заявку, надіслати всю інформацію, яку ви хочете бачити в оголошенні та оплатити послугу. Все інше ми зробимо за Вас.
Мені потрібно реєструватися на сайті, щоб відправити Заявку на розміщення оголошення?
 • Для подачі Заявки реєстрація не потрібна. Але в будь-якому випадку знадобляться ваші облікові дані. В рамках послуги для Користувача створюється Профіль (акаунт) в Системі БізнесМаркет, за допомогою якого в подальшому Користувач може керувати своїм оголошенням. Іншими словами, реєстрація буде зроблена співробітниками БізнесМаркет за допомогою тих даних, які надасть автор оголошення.
Яка кількість оголошень можна розмістити за допомогою послуги "Готове Оголошення"?
 • Кількість оголошень не обмежена. Але кожне оголошення оплачується окремо за тарифом послуги.
Чим відрізняється "Готове Оголошення" від звичайного?
 • Візуально і технічно нічим не відрізняється. На оголошення, розміщені за допомогою послуги "Готове Оголошення", так само поширюються всі Правила та Умови БізнесМаркет. Різниця для Користувача полягає тільки в тому, що процес реєстрації і подачі комерційної пропозиції відбувається значно швидше і простіше. В цьому випадку Користувачу не потрібно витрачати час на послідовність кроків по реєстрації, ознайомлення з Системою і заповнення детальної звичайної анкети з безліччю полів і категорій. Це економія часу і гарантія правильного розміщення оголошення на сайті.
Як я зможу змінити або видалити "Готове Оголошення"?
 • В рамках послуги для користувача створюється Акаунт (Профіль) в Системі і облікові дані для входу в Кабінет Користувача. Після розміщення оголошення співробітниками БізнесМаркет у Користувача буде повний доступ до редагування і управління оголошенням. Всі подальші дії Користувач виконує самостійно.
Чи враховуються "Готові Оголошення" при розрахунку ліміту безкоштовних оголошень?
 • Ні, не враховуються. У Користувача залишається можливість самостійно розміщувати безкоштовні оголошення в рамках загальних Умов БізнесМаркет.
У чому переваги цієї послуги для Користувача?
 • Дана послуга підходить тим, кому не вистачає часу на процедуру реєстрації та/або не подобається заповнювати велику кількість полів для подачі оголошення. Також, якщо недостатньо комп'ютерних навичок або вам складно розібратися в Системі, ця послуга дозволить уникнути помилок з реєстрацією та розміщенням оголошення.
БізнесМаркет докладає всі можливі зусилля, щоб інформація на сайті була цікавою, актуальною і відповідала Правилам сервісу та Умовам використання. Проте, адміністрація БізнесМаркет не має ні фактичних, ні юридичних повноважень і можливостей для перевірки достовірності пропозицій, що розміщуються Користувачами сайту. Тому, ми наполегливо рекомендуємо завжди підходити з максимальною обережністю і передбачливістю до укладання угод і спілкуванню з потенційними клієнтами та партнерами.

Платні послуги, пакети і реклама

Сервіс БізнесМаркет безкоштовно надає Користувачам широкі можливості для розміщення своїх пропозицій в сфері бізнесу. Вся функціональність сайту (розміщення оголошень, пошук, система внутрішніх повідомлень тощо) доступні Користувачам відразу після реєстрації.
Для тих Користувачів, яким замало стандартного безкоштовного набору послуг, і які прагнуть отримати максимум вигоди від своїх пропозицій, є платні Пакети послуг, які дозволяють додатково рекламувати і просувати свій бізнес.

Пакети VIP-ОГОЛОШЕННЯ (Легкий VIP, Бізнес VIP і Супер VIP) - найкраща можливість виділити своє оголошення і розмістити його на самому видному місці - Головній сторінці сайту, а отже - значно прискорити здійснення угоди. Детальніше...

Послуга Підняти В ТОП (пакети на 1, 3, 5 і 10 підняттів) - найбільш популярна, тому що не тільки підіймає ваше оголошення на початок списку, а й оновлює дату публікації. А це означає, що оголошення довше буде залишатися видимим на сайті. Детальніше...

Пакети Розміщень (1, 3, 5 і 10 розміщень) - дають можливість додати на сайт значно більшу кількість оголошень. Якщо ви досягли ліміту безкоштовних розміщень, а вам потрібно більше, то ці пакети саме для вас. Детальніше...

Пакети Оголошень для Профі - дають можливість розмістити на сайті велику кількість оголошень для бізнесу. Чим більше оголошень, тим нижче вартість 1 оголошення. Унікальна пропозиція для професійних учасників ринку комерційних послуг: агенств з продажу бізнесу і нерухомості, консалтингових та інвестиційних компаній, а також Користувачів, яким необхідно публікувати безліч оголошень на БізнесМаркет. Детальніше...

Послуга Готове Оголошення - розміщення оголошення співробітниками БізнесМаркет замість Користувача. Спрощена процедура реєстрації та подачі оголошень для тих, хто хоче заощадити свій час і доручити таке завдання фахівцям. Детальніше...

БізнесМаркет відкритий до співпраці і взаємодії із зацікавленими особами і компаніями. З питань розміщення реклами на сайті, а також іншим маркетинговим проектам, звертайтеся, будь ласка, по електронній пошті або за допомогою Форми зворотного зв'язку.

Правова інформація і конфіденційність

Політика БізнесМаркет

Політика і Основні принципи БізнесМаркет

Політика конфіденційності   –   Умови використання  –   Інформація та зворотний зв’язок

БізнесМаркет заснований як незалежна, самостійна комунікаційна інтернет-платформа сервісів для всього бізнесу України. Це означає, що ми нейтрально ставимося до всіх учасників ринку і прагнемо створити найбільш сприятливі умови для об’єднання зацікавлених бізнес-кіл України.

Основним напрямком діяльності БізнесМаркет є надання послуг комунікації, обміну пропозиціями і послугами в сфері бізнесу. Будь-які пропозиції, оголошення, інформація, послуги та інші форми комунікації на сайті повинні бути орієнтовані на використання або компаніями, або їх власниками. Взаємодія з приватними фіз. особами допускається тільки якщо вони виступають у ролі інвесторів, власників бізнесу і бізнес-активів, або якщо їх послуги призначені для використання в комерційній діяльності.

Політика і стратегія БізнесМаркет спрямована на розвиток цивілізованого ринку торгівлі бізнесами, матеріальними і фінансовими активами, інвестиційної діяльності і послуг у форматі b2b. Сервіс не передбачає присутність пропозицій для споживчого ринку, побутових оголошень від звичайних фіз.осіб і торгівлі товарами незалежно від їх призначення. БізнесМаркет – це сервіс у сфері купівлі-продажу бізнесу, компаній, підприємств будь-яких організаційних форм, пошуку інвесторів та об’єктів інвестицій, підбору франшиз і кредитування бізнесу, а також пропозицій на ринку бізнес-освіти, професійних послуг для бізнесу і комерційної нерухомості.

Одним з ключових принципів є доступність сервісів БізнесМаркет найбільш широкому колу підприємців. Основна функціональність сайту надається на безкоштовній основі для того, щоб якомога більше компаній і власників бізнесу, незалежно від їх величини і фінансових можливостей, могли скористатися сучасними інструментами для пошуку інформації та розміщення пропозицій про свій бізнес. На відміну від існуючих інших інтернет-ресурсів в цій сфері, де подібна функціональність надається за гроші (різні інвест-фонди і брокерські компанії), БізнесМаркет прагне надати всім зацікавленим представникам ринку безкоштовні і ефективні сервіси для купівлі-продажу бізнесу, операцій з різними видами активів, а також пропозицій послуг для комерційного використання.

Мета і завдання БізнесМаркет – створити єдиний спеціалізований інтернет-майданчик для надання широкого спектра інформаційних послуг для бізнесу і його власників.

Умови використання

Умови використання БізнесМаркет

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дані Умови використання (далі – Умови) регулюють взаємовідносини між сайтом БізнесМаркет і Користувачем (а також незареєстрованими відвідувачами сайту) при використанні останніми інтернет-ресурсу https://biznesmarket.com.ua.

В межах цих Умов наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
Сайт – інтернет-ресурс https://biznesmarket.com.ua/ являє собою комунікаційну платформу для розміщення тимчасових пропозицій (оголошень) та/або інших сервісів в мережі інтернет (далі по тексту – Сайт/сайт/и).
Користувач – будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, що користується функціональністю і послугами сайту БізнесМаркет.
Пропозиція – вона ж оголошення – розміщення Користувачем інформації на сайті, адресованій невизначеному колу осіб, про продаж об’єкта або надання послуг відповідно до Правил та Умов БізнесМаркет. Обидва терміни (пропозиція і оголошення) можуть використовуватися одночасно і взаємозамінні.
Правила – набір обов’язкових до виконання Користувачем вимог і обмежень при користуванні сайтом. Всі Правила або посилання на них публікуються на сторінці https://biznesmarket.com.ua/informatsiya-podderzhka-obratnaya-svyaz/.
Об’єкт пропозиції – чітко виражене оголошення Користувача, яке відповідає тематиці, категоріям і параметрам сайту. До розміщення на БізнесМаркет не допускаються в якості об’єктів Пропозицій товари і послуги для споживчого ринку. Послуги можуть бути об’єктами пропозицій, якщо вони спрямовані на використання юридичними особами або з метою ведення бізнесу. БізнесМаркет залишає за собою право і на свій розсуд не допускати до публікації товари і послуги в пропозиціях Користувачів, якщо вони не відповідають спрямованості, тематиці і Політиці сайту.
Послуги/сервіси БізнесМаркет – будь-які платні і/або безкоштовні сервіси, функціональні можливості, служби, послуги, інструменти, доступні для Користувачів сайту БізнесМаркет.
Профіль/Обліковий запис/Акаунт (терміни можуть використовуватися одночасно і взаємозамінні) – створюваний Користувачем електронний кабінет Користувача в системі сайту, за допомогою якого він може керувати своїми діями на сайті. Профілем/Обліковим записом/Акаунтом може користуватися тільки один Користувач, передача даних для доступу в Профіль/Обліковий запис/Акаунт іншому Користувачеві (іншій особі) не допускається.
Реєстрація – дії Користувача, при яких Користувач за допомогою заповнення відповідних форм сайту надає необхідну інформацію для створення Профілю та використання сервісів Сайту. Реєстрація, а також будь-яке інше використання сайту БізнесМаркет означає ознайомлення та прийняття Користувачем або відвідувачами сайту даних Умов та Правил в повному обсязі без будь-яких обмовок чи винятків.
Персональні дані – це відомості про фізичну особу відповідно до законодавства України.
Розміщення – це дії Користувача, за допомогою яких Користувач вносить інформацію у вигляді Пропозиції на сайт. Розміщенням також є зміна існуючого оголошення.
Публікація – відображення на сайті розміщеної Пропозиції Користувача. Перед публікацією Пропозиція може проходити процедуру модерації (перевірки на відповідність Правилам і Умовам) адміністрацією БізнесМаркет.

Якщо Користувач не згоден з Умовами та/або Правилами БізнесМаркет, Користувач не має права використовувати сервіси сайту.
БізнесМаркет не є учасником або посередником угод Користувачів, а лише надає інформаційну платформу для розміщення пропозицій. Будь-які операції і/або угоди укладаються Користувачами безпосередньо і без участі або будь-якої відповідальності сайту.

Повернутись до Інформації

2. РОЗМІЩЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

2.1. Користувач, який розміщує оголошення на сайті, зобов’язується виконувати Умови та Правила сайту. Розміщуючи Пропозицію, Користувач підтверджує і гарантує, що він має право продавати об’єкт Пропозиції або надавати дану послугу відповідно до вимог законодавства України.
Користувач зобов’язаний розміщувати на сайті тільки достовірну і перевірену інформацію. У разі, якщо відповідно до законодавства, при подачі інформації про об’єкт Пропозиції, потрібно вказувати ліцензійні та/або будь-які інші відомості, передбачені дозвільними або наглядовими органами, Користувач зобов’язаний виконувати такі вимоги. Відповідальність за ненадання інформації, необхідної за законом, лежить на авторі Пропозиції.
2.2. Користувачу заборонено:
– розміщувати однакові, схожі за змістом Пропозиції (дублювання) в рамках однієї категорії і одного місцерозташування (виняток становлять лише об’єкти Пропозицій з множинними адресами, які належать одному Користувачу. В цьому випадку рішення про допуск до публікації таких пропозицій приймається Адміністрацією БізнесМаркет);
– розміщувати однакові, схожі за змістом Пропозиції з використанням різних Профілів. В цьому випадку всі Профілі, помічені в дублюванні однакових по суті та змісту пропозицій, можуть бути заблоковані/видалені Адміністрацією сайту;
– розміщувати Пропозиції в категоріях або додаткових фільтрах, що не відповідають змісту оголошення;
– розміщувати Пропозиції, заголовок яких містить повторювані знаки пунктуації та/або нелітерні символи;
– розміщувати Пропозиції, опис і/або заголовок/фотографії яких є непов’язаними, нечитабельними;
– розміщувати Пропозиції множинних об’єктів і послуг одночасно в одному оголошенні. Діє Правило: одна Пропозиція = один конкретний об’єкт або одна послуга;
– розміщувати Пропозиції з некоректними, неправдивими характеристиками і параметрами об’єкта;
– розміщувати Пропозиції з нереальною і/або умовною, що не відповідає реальній, ціною;
– розміщувати Пропозиції із зазначенням в Заголовку контактної або персональної інформації Користувача, а також будь-які посилання на інтернет-ресурси;
– розміщувати фото в Пропозиції із зазначенням контактної або персональної інформації Користувача, а також будь-які посилання на інтернет-ресурси;
– вставляти в оголошення посилання на ресурси, що не належать до змісту Пропозиції. БізнесМаркет не несе відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, зазначені в Пропозиціях користувачів;
– розміщувати об’єкти, заборонені до публікації згідно Правил БізнесМаркет – https://biznesmarket.com.ua/zaprety-na-razmeshchenie-na-sayte/
2.3. Адміністрація сайту має право:
– вносити зміни та виправлення в Пропозиції, що стосуються оформлення, категоризації та використання додаткових фільтрів (характеристик і параметрів об’єкта), які не впливають на загальний зміст оголошення;
– переносити оголошення в інші категорії сайту в разі виявлення більш відповідної категорії (підкатегорії) для їх розміщення;
– відмовити в публікації або видалити Пропозицію, якщо вона не відповідає тематиці сайту або порушує дані Умови і Правила, а також вводити будь-які інші обмеження з метою зручності користування сайтом без пояснення причин.
Пропозиції перед публікацією або після редагування можуть проходити вибіркову або загальну для всіх модерацію (перевірку) Адміністрацією сайту.

Повернутись до Інформації

3. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ І ЗГОДА НА НЕЇ

Реєстрація на сайті, розміщення Пропозицій і використання інших сервісів БізнесМаркет означає згоду Користувачів і відвідувачів сайту на обробку їх контактних і персональних даних відповідно до законодавства України і Політики конфіденційності БізнесМаркет.

Повернутись до Інформації

4. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА НАДАЄТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ

4.1. При реєстрації Профілю Користувач вказує свої облікові дані (в тому числі контактну інформацію), які визначає самостійно. Реєстрація Профілю здійснюється на одну адресу електронної пошти Користувача один раз. Повторна реєстрація іншого облікового запису на сайті з використанням раніше зазначеної при реєстрації адреси електронної пошти не допускається. При цьому зміна адреси електронної пошти Користувача, яка була зазначена при реєстрації, також не допускається.
4.2. При використанні сайту Користувач гарантує, що надає тільки достовірну інформацію (в тому числі контактні і персональні дані) і особисто несе відповідальність за надання неправдивих відомостей. БізнесМаркет має право запитувати, а Користувач зобов’язаний надавати на запит документи та інформацію, необхідні для ідентифікації Користувача, а також документи, що підтверджують достовірність поданої інформації та правомірність розміщення Користувачем об’єкта Пропозиції.
4.3. У процесі використання сайту Користувач добровільно надає БізнесМаркет і самостійно розміщує свої контактні і персональні дані (в тому числі ПІБ і/або нікнейм Користувача, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону та ін.), а також будь-яку іншу інформацію на сайті, в тому числі яка міститься в повідомленнях, що направляються через систему внутрішніх повідомлень сайту та/або форму зворотного зв’язку. Розміщуючи свою інформацію на сайті, Користувач підтверджує свою згоду на обробку і використання цієї інформації Адміністрацією БізнесМаркет з метою забезпечення користування сервісами БізнесМаркет, а також для підвищення якості послуг, що надаються, в тому числі в рекламних, аналітичних та інших маркетингових цілях.
4.4. Розміщуючи Пропозиції на сайті, Користувач розуміє і приймає відповідальність на себе в тому, що робить загальнодоступною інформацію, зазначену в Пропозиції, і що така інформація доступна для ознайомлення будь-якому відвідувачу БізнесМаркет (необмеженому колу осіб) і всі ризики, пов’язані з таким розміщенням інформації, в тому числі ризик несанкціонованого використання третіми особами.
4.5. БізнесМаркет залишає за собою право надсилати інформаційні та рекламні повідомлення на електронну та/або фізичну адресу Користувача, вказану при реєстрації, а також відправляти повідомлення на мобільний телефон Користувача. Інформація технічного характеру, що міститься в системі, використовується БізнесМаркет в цілях, пов’язаних із забезпеченням функціонування системи і сайту, а також для збору загальної статистичної інформації з метою підвищення якості послуг, що надаються.
4.6. При подачі оголошення з пропозиціями послуг, що підлягають ліцензуванню, в тексті оголошення потрібно зазначати номер ліцензії та найменування органу, що видав ліцензію.

Повернутись до Інформації

5. ПРИЧИНИ ВИДАЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ І/АБО ПРОФІЛЮ

Пропозиція і/або Профіль Користувача можуть бути видалені через порушення Користувачем Умов та/або Правил сайту, в тому числі, але не обмежуючись, з наступних причин:
– дублювання оголошень;
– образи, некоректна поведінка при спілкуванні з іншими Користувачами і Адміністрацією сайту, численні скарги з боку інших Користувачів;
– Заголовок і/або Опис оголошення не містить інформацію про запропонований об’єкт/послугу;
– розміщення на сайті посилань на інтернет-ресурси, які або не відносяться до змісту Пропозиції, або суперечать Політиці чи діяльності БізнесМаркет (в тому числі на конкуруючі ресурси);
– фото в Пропозиціях не мають зв’язку з об’єктом оголошення, містить будь-яку рекламну інформацію (логотип, посилання на сайт, e-mail, номер телефону, месенджери і т.д.);
– Пропозиція подана в основну категорію, яка не відповідає змісту оголошення.

Повернутись до Інформації

6. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

6.1. При використанні сайту Користувач зобов’язується діяти виключно у відповідності до даних Умов та Правил БізнесМаркет, а також відповідно до законодавства України. При цьому Користувач підтверджує і приймає на себе повну відповідальність за власні дії або бездіяльність при використанні сервісів сайту.
6.2. БізнесМаркет має право в будь-який час і на свій розсуд проводити перевірку будь-якої інформації, що розміщується Користувачем на сайті на предмет дотримання Умов та Правил, в тому числі в автоматичному режимі з використанням програмних засобів. У разі виявлення порушень, а також при отриманні інформації від третіх осіб про такі порушення, БізнесМаркет вправі блокувати і/або видаляти Пропозиції та Профіль Користувача.
6.3. Користувач має право:
– створити Профіль/Обліковий запис для реєстрації та входу на сайт (в тому числі з використанням облікового запису в Facebook або Google);
– розміщувати Пропозиції (оголошення) на сайті за допомогою заповнення спеціальної форми із зазначенням характеристик і параметрів пропонованих об’єктів або послуг;
– використовувати інші сервіси сайту;
– в будь-який момент припинити користуватися сайтом і його сервісами, а також видалити свій обліковий запис;
6.4. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси, номера мобільного телефону і пароля для входу на сайт, в тому числі і за збереження та конфіденційність цих даних. У випадку передачі даних для доступу до облікового запису/акаунту іншому Користувачеві (іншій особі), такий обліковий запис/акаунт може бути заблокований або видалений на розсуд Адміністрації.
6.5. Всі об’єкти, доступні на сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об’єкти, а також будь-який контент є об’єктами виняткових прав БізнесМаркет, Користувачів та інших правовласників.
Жодні елементи сайту, а також будь-який контент, розміщений на БізнесМаркет, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, в тому числі, але не обмежуючись: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі тощо.
Користувач надає БізнесМаркет чинне без обмежень по території, безстрокове, безвідкличне, невиключне право на використання, публікацію, збір, демонстрацію, копіювання, дублювання, відтворення об’єктів та інформації, які Користувач розмістив на сайті, а також щодо наданих їм відомостей, зображень і фотографій на будь-яких носіях. Перераховані вище права надаються сайту БізнесМаркет безоплатно (без будь-якої оплати в будь-якій формі). При цьому Користувач зберігає всі майнові права на зміст інформації, що розміщується в оголошенні. Крім перерахованого вище Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім відвідувачам сайту. Користувач погоджується з тим, що текст, фотографії та інші матеріали, додані до оголошення, можуть бути використані Адміністрацією БізнесМаркет при підготовці рекламних матеріалів, статей, звітів, аналізів тощо, і використовуватися БізнесМаркетом на власний розсуд без додаткової згоди зі сторони Користувача і без виплати винагороди.

6.6. Скориставшись сервісами сайту, Користувач підтверджує, що несе виключну відповідальність за зміст розміщених ним оголошень, а також має всі необхідні права, ліцензії, дозволи на розміщення інформації в оголошенні на сайті, включаючи без обмежень всі патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські права, або ж має відповідну письмову згоду, ліцензію або дозвіл всіх ідентифікованих в оголошенні осіб і компаній для використання їх імен чи зображень.
6.7. Користувач зобов’язується не вживати ніяких дій, які можуть завдати шкоди інфраструктурі, функціонуванню сайту, іншим Користувачам і діловій репутації БізнесМаркет.
6.8. БізнесМаркет зобов’язується докладати всіх можливих зусиль для якісного надання послуг і сервісів сайту. БізнесМаркет може на свій розсуд встановлювати обмеження і ліміти по використанню сервісів сайту, зокрема, максимальна кількість днів зберігання оголошень та ін. БізнесМаркет має право в будь-який момент змінити або припинити роботу сервісів сайту або їх частини з повідомленням Користувача або без такого, не несучи при цьому відповідальності за подібні зміни або припинення.
6.9. Адміністрація може заборонити Користувачу доступ на сайт, якщо Користувач порушує Умови та Правила, а також видалити всі розміщені оголошення Користувача без попередження Користувача, і не несучи при цьому відповідальності за свої дії перед Користувачем і третіми особами.
6.10. Користувач має право надсилати скарги з питань роботи сайту або дій інших Користувачів за допомогою Форми зворотного зв’язку або через спеціальну функцію сайту “Скарга”, які будуть розглянуті протягом розумного часу з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації по суті скарги.
6.11. Перегляд Пропозицій і/або іншої інформації, розміщеної на сайті, без реєстрації та/або авторизації в якості Користувача означає, що відвідувач сайту також зобов’язаний дотримуватися Умов та Правил БізнесМаркет.

Повернутись до Інформації

7. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Більшість сервісів і функцій БізнесМаркет доступні Користувачу безкоштовно. Додаткова функціональність і сервіси можуть бути платними. Замовлення платних послуг БізнесМаркет здійснюється Користувачем на сторінці Пакетів послуг.
У разі порушення Користувачем Умов та Правил БізнесМаркет, сплачені грошові кошти за платні послуги не повертаються.

Повернутись до Інформації

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БІЗНЕСМАРКЕТ

8.1.Використовуючи сайт, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує його на свій страх і ризик в стані «як є», а також самостійно оцінює і несе всі ризики, пов’язані з використанням і розміщенням на сайті інформації, а БізнесМаркет не несе ніякої відповідальності за зміст розміщених на сайті оголошень, в тому числі за будь-які збитки, збиток і/або недоотриманий прибуток, що виникли в результаті використання розміщених на сайті оголошень чи іншої інформації.
8.2. БізнесМаркет не є організатором, учасником або стороною угоди між Користувачами. Сайт є комунікаційною інформаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати свої Пропозиції та інформацію.
8.3. Сайт не несе відповідальність за поведінку Користувачів або за запропоновані ними об’єкти/послуги, зазначені в розміщених оголошеннях. Всі суперечки і конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення БізнесМаркет.
8.4. БізнесМаркет не несе відповідальності за будь-несанкціонований доступ або використання серверів, де зберігається сайт, а також інформацію про користувачів, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» тощо.
8.5. Адміністрація закликає Користувачів бути обережними і зберігати здоровий глузд при користуванні послугами сайту і Пропозиціями інших Користувачів.
8.6. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті використання послуг сайту, Користувач зобов’язується пред’являти ці вимоги самостійно і без залучення БізнесМаркет, а також звільняє БізнесМаркет (включаючи будь-які пов’язані з ним особи) від усіх вимог, зобов’язань, компенсацій по відшкодуванню збитків, затрат і витрат, включаючи адвокатські гонорари і судові витрати, що виникли в результаті або у зв’язку з такими вимогами.
8.7. БізнесМаркет не несе відповідальності за непередбачені обставини непереборної сили, внаслідок яких Користувач не може скористатися сервісами сайту, а також не несе відповідальності за несправності в роботі сайту, викликані технічними перебоями в роботі устаткування і/або програмного забезпечення.
8.8. За жодних умов БізнесМаркет і пов’язані з ним особи не несуть відповідальності за прямий, непрямий, випадковий, спеціальний збиток, втрачену вигоду, сплачені штрафні санкції будь-якого характеру в результаті використання сайту і його сервісів Користувачем, включаючи без обмеження випадки, в яких збиток став результатом використання або неправильного використання сайту.
8.9. БізнесМаркет не несе відповідальності за рекламу і будь-яку іншу інформацію, розміщену Користувачами і/або третіми особами на сайті.

Повернутись до Інформації

9. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ І ПРАВИЛ

Дані Умови і Правила набувають чинності з моменту початку використання Користувачем сайту, в тому числі в якості відвідувача, і діють безстроково.
Користувач має право припинити свою реєстрацію на сайті в односторонньому порядку без попереднього повідомлення про це БізесМаркет і пояснення причин.

Повернутись до Інформації

10. ВНЕСЕННЯ ЗМІН УМОВИ І ПРАВИЛА

Умови та Правила БізнесМаркет можуть бути змінені в односторонньому порядку і в будь-який момент часу на власний розсуд БізнесМаркет. При цьому БізнесМаркет не зобов’язаний жодним чином інформувати або попереджати Користувачів про внесені зміни. Актуальна редакція Умов та Правил вступає в силу з моменту її розміщення на сайті за адресою https://biznesmarket.com.ua/informatsiya-podderzhka-obratnaya-svyaz/.

Повернутись до Інформації

11. ІНШІ УМОВИ

Системні повідомлення і сповіщення сайту показуються Користувачу кількома способами: листи на електронну пошту (email) Користувача, повідомлення через внутрішню систему повідомлень на сайті і спливаючі сповіщення (як правило в правому верхньому куті екрану).
До даних Умов та Правил застосовується законодавство України. Визнання судом будь-якого положення Умов та/або Правил недійсним не призводить до недійсності інших положень цих Умов.

Повернутись до Інформації

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності БізнесМаркет

Політика використання cookies   –   Умови використання  –   Інформація та зворотний зв’язок

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ І ЗГОДА КОРИСТУВАЧІВ

Персональні дані фізичних осіб, які добровільно вносяться Користувачами на сайті і/або обробляються сайтом БізнесМаркет, в автоматичному режимі зберігаються в базах даних сайту на серверах хостинг-провайдера БізнесМаркет.
Дана Політика конфіденційності визначає порядок обробки персональних даних, що збираються на сайті https://biznesmarket.com.ua (далі – Сайт), і пов’язаних з ними послуг та інструментів, що дозволяють Користувачам використовувати Сайт, зокрема: реєструватися, публікувати або переглядати вже опубліковані Пропозиції, використовувати інші сервіси БізнесМаркет. Персональні дані користувачів обробляються виключно в рамках вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Використовуючи Сайт і/або інші пов’язані сервіси БізнесМаркет, Користувач надає свою безумовну згоду на збір і обробку своїх контактних і персональних даних, таких як ім’я Користувача; регіон проживання, адреса електронної пошти (email), номер телефону, інша інформація Користувача; а також ip-адреси, інші інформаційні дані Користувачів; повідомлення, листи, звернення. Використовуючи сайт БізнесМаркет, Користувач дає свою згоду на збір і обробку своїх персональних даних, включаючи передачу їх третім особам без обмеження територіальності, в тому числі в будь-яку третю країну, у відповідності з цією Політикою конфіденційності та Умовами використання і Правилами БізнесМаркет.
Перебуваючи на сайті, Користувачі при переході на деякі посилання, розміщені на Сайті, можуть бути перенаправлені до сайтів (застосунків тощо) інших компаній за межі хостингового простору БізнесМаркет, де інформація про Користувачів збирається поза прямим контролем БізнесМаркет. В такому випадку Політики конфіденційності сайтів і/або застосунків третіх осіб регулюватимуть порядок обробки інформації, отриманої від Користувачів цими третіми особами.

Повернутись до Інформації

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ОБРОБЛЯЄМО

При використанні Сайту Користувач добровільно вносить інформацію про дійсну адресу електронної пошти і створює пароль. Обліковий запис також може містити в собі таку інформацію: географічне розташування, ім’я та прізвище, номер телефону і супутню інформацію, в тому числі фотографії, які Користувачі можуть завантажувати в свій обліковий запис. Користувачі несуть відповідальність за всю інформацію, що розміщується ними на сайті БізнесМаркет. Якщо Користувач входить на сайт з використанням сторонніх служб аутентифікації, наприклад Facebook, БізнесМаркет може отримати додатковий профіль або іншу інформацію, доступ до якої надано стороннім сервісом.
БізнесМаркет може збирати особисту інформацію, таку як ім’я та контактна інформація, коли користувачі беруть участь в маркетингових і рекламних акціях, що проводяться на Сайті.
При звертанні Користувачів до Адміністрації БізнесМаркет може збиратися додаткова інформація, в тому числі персонального характеру, для обробки і відповіді на звернення Користувача.
БізнесМаркет може автоматично отримувати і реєструвати інформацію з браузера Користувача або будь-якого пристрою, включаючи IP-адресу, програмне забезпечення та апаратні атрибути, сторінки, які запитує Користувач, мобільні ідентифікатори, інформацію про використання застосунка, і/або інформацію про інші використовуємі пристрої або інформацію системного рівня. Це може відбуватися на Сайті або на сервісах третіх осіб, що використовуються в інтересах і цілях БізнесМаркет.
Реєструючись на Сайті або здійснюючи вхід на сайт за допомогою служб аутентифікації соціальних мереж, Користувач надає БізнесМаркет згоду на збір і обробку інформації, яка доступна у відповідних профілях в соціальних мережах, а також на інші дії відповідно Політикам тих соціальних мереж, через які Користувач здійснює реєстрацію або вхід на сайт БізнесМаркет.

Повернутись до Інформації

ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ

В межах діяльності свого сайту БізнесМаркет може збирати інформацію за допомогою таких технологій як Кукіс (кукі, cookies), пікселі (pixels), локальне сховище (як у Вашому браузері або мобільному пристрої), а також інших технологій і програмно-апаратних засобів, використання яких допускається законодавством і не призводить до порушення прав Користувачів.
КУКІСИ (COOKIES) – це невеликі текстові файли, які зберігають інформацію безпосередньо на комп’ютері користувача, його мобільному телефоні або іншому пристрої.
Пікселі (pixels) – невеликі цифрові зображення, які є частиною кодів на веб-сторінках, які дозволяють іншому серверу виміряти переглядаємість веб-сторінки і часто використовуються в поєднанні з кукіс (cookies). Код відстежує якщо і коли (і на якій сторінці) піксель завантажений, щоб вказати на взаємодію Користувача зі сторінкою або частиною сторінки Сайту.
Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані, зазначені в формі коментаря, а також IP адресу відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.
Збір цих даних необхідний для того, щоб зробити використання Сайту більш зручним і, наприклад, автоматизувати процес входу в систему при наступному візиті.
БізнесМаркет може дозволяти третім сторонам, таким як постачальники рекламних та/або аналітичних послуг, збирати інформацію, використовуючи ці або інші типи технологій безпосередньо на веб-сторінці Сайту. Дані, які вони збирають, підлягають охороні відповідно до чинних політик конфіденційності цих третіх сторін.

Повернутись до Інформації

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Інформація, яку збирає й обробляє БізнесМаркет може використовуватися для: обслуговування клієнтів, вирішення технічних завдань і доступу до різних функцій сайту, в тому числі реклами на своїх сервісах або сервісах третіх осіб; контролю та обліку активності Користувачів, а також для управління трафіком на Сайті; проведення аналітичної і статистичної активності з метою поліпшення свого сервісу; виконання Користувачами Умов та Правил сайту; для аналізу і прогнозування вподобань, інтересів, поведінки або місцезнаходження Користувачів.
Термін зберігання інформації визначається БізнесМаркет на підставі власних цілей і задач.

Повернутись до Інформації

ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ

БізнесМаркет залишає за собою право відповідно до вимог законодавства обмінюватися інформацією з приватними особами та державними органами в наступних цілях: боротьби з шахрайством і розслідування можливих порушень закону або боротьби з будь-якими іншими ймовірними порушеннями.
Також інформація може надаватися на запити компетентних органів, оформлених відповідно до вимог законодавства, в тому числі згідно з ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України.
БізнесМаркет може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або третім особам з метою поліпшення якості та ефективності послуг на Сайті.

Повернутись до Інформації

ПРАВА КОРИСТУВАЧА ТА КОНТРОЛЬ

Якщо Користувач реєструється, розміщує оголошення або повідомлення на сайті, то ці дані зберігаються невизначено довго. Це робиться для зручності користування сайтом і можливістю відновлення користування ним в будь-який час. Користувач має можливість самостійно вносити, редагувати і видаляти інформацію в своєму Профілі і/або в поданих ним оголошеннях. За бажанням Користувач може повністю видалити всю розміщену ним інформацію, включаючи контактні і персональні дані в своєму Профілі.

Повернутись до Інформації

БЕЗПЕКА

БізнесМаркет докладає всіх можливих зусиль в розумних межах для забезпечення збереження та захисту інформації. При цьому, БізнесМаркет не несе і не може нести відповідальність за несанкціонований доступ у разі незаконних дій третіх осіб.

Повернутись до Інформації

Політика використання cookies

Політика використання cookies

Політика конфіденційності   –   Умови використання  –   Інформація та зворотний зв’язок

Що таке файли cookies?

Cookies — текстові файли з невеликим обсягом інформації, які передаються на браузер і зберігаються на вашому комп’ютері, мобільному телефоні або іншому пристрої, з якого ви заходите на сайт. Файли cookies відправляють інформацію на наш сайт щоразу, коли ви його відвідуєте.
За допомогою cookies веб-сервер може зберегти, наприклад, вподобання та налаштування на пристрої Користувача, які автоматично відновлюються при наступному відвідуванні.
Файли cookies можуть бути постійними («постійні»), які зберігаються на комп’ютері до тих пір, поки користувач їх не видалить, або тимчасовими («сесійні»), які діють до тих пір, поки користувач не закриє браузер.
Крім того, файли cookies можуть бути основними, які встановлюються з відвідуваного сайту, і сторонніми, які встановлюються іншими особами, які не належать власнику сайту.

Яким чином БізнесМаркет використовує файли cookies?

Ми використовуємо файли cookies для поліпшення функціональності нашого сайту, підвищення ефективності навігації по сторінках, запам’ятовування налаштувань і максимальної зручності Користувача. Ми також використовуємо файли cookies для того, щоб аналізувати, як Користувачі користуються нашим сервісом, взаємодіють зі змістом сайту і переглядають рекламу. З цією метою ми дозволяємо схваленим третім сторонам використовувати файли cookies та інші подібні технології. Зокрема, ви можете ознайомитися з тим, як обробляє інформацію Google, коли ви користуєтеся нашим сайтом.

Використовувані файли cookies та їх призначення

Файли cookies, що використовуються нами в рамках сайту БізнесМаркет, поділяються на такі категорії:

Суворо необхідні:
Ці файли cookies підтримують навігацію по сайту і надання запитуваних послуг, наприклад, для доступу до захищених сторінок. Файли cookies цього типу застосовуються при реєстрації Користувачів і при вході в систему. Без них стають недоступними запитувані Користувачем послуги. Дані файли cookies є основними і можуть бути як постійними, так і тимчасовими. Іншими словами, без цих файлів cookies наш сайт може працювати неналежним чином.

Експлуатаційні:
Ці файли cookies збирають інформацію про використання сайту Користувачами, наприклад, дані про найбільш відвідувані сторінки і тривалість відвідування. Мета використання цих файлів cookies: – отримання статистики про користування нашим сайтом – оцінка ефективності рекламних кампаній (ми не використовуємо цю інформацію для спрямування реклами). Дані файли cookies можуть бути постійними або тимчасовими, основними або сторонніми. Вони збирають інформацію про відвідування сторінок і перегляд реклами.

Функціональні:
Ці файли cookies дозволяють сайту запам’ятовувати інформацію про обрані Користувачем параметри (наприклад, ім’я користувача, мова або країна, в якій ви перебуваєте) і забезпечують доступ до розширених і персоналізованих можливостей. Ці файли cookies також можуть бути використані для надання Користувачам запитуваних ними послуг, наприклад, підтримують перегляд відео або публікації коментарів у блозі. Мета використання цих файлів cookies: – запам’ятовування відомостей про те, чи надавалися Користувачеві будь-які послуги раніше – підвищення якості взаємодії з сайтом в цілому шляхом запам’ятовування обраних вподобань. Дані файли cookies бувають постійними або тимчасовими, основними або сторонніми. Вони запам’ятовують надану вами інформацію, підвищуючи зручність користування сайтом.

Рекламні:
Ці файли cookies використовуються для обмеження кількості переглядів Користувачем однієї і тієї ж реклами, а також для оцінки ефективності рекламних кампаній. Рекламні файли cookies використовуються для управління рекламними матеріалами в масштабах всього сайту (ці файли cookies не використовуються для направлення вам реклами). Рекламні файли cookies розміщуються схваленими нами третіми сторонами – наприклад, рекламодавцями і їх агентами. Вони можуть бути як постійними, так і тимчасовими. Ці файли пов’язані з рекламою на сайті, що надається схваленими третіми сторонами.

Інші сторонні файли cookies:
Деякі сторінки наших сайтів містять матеріали таких сервісів як YouTube і Facebook. Візьміть до уваги, що ми не можемо керувати файлами cookies, які використовуються цими сервісами. Додаткові відомості про них можна дізнатися, відвідавши відповідний сайт третьої сторони.

Керування файлами cookies та їх видалення

Заблокувати або видалити файли cookies, а також обмежити їх дію можна в налаштуваннях вашого браузера. Необхідні для цього дії в різних браузерах можуть бути різними. Щоб переглянути інструкції для вашого браузера, скористайтеся функцією довідки в своєму браузері.

Зверніть увагу, що певні сторінки нашого сайту доступні тільки при використанні файлів cookies. Відключення файлів cookies може призвести до обмеження доступу до наших матеріалів і неповноцінного функціонування сайту.

Щоб отримати відомості про управління файлами cookies в браузері мобільного пристрою, перегляньте інструкції до цього пристрою.

Продовжуючи користуватися цим сайтом, не змінивши налаштування свого браузера, ви погоджуєтесь із тим, що ми можемо використовувати файли cookies відповідно до положень, описаним у цій політиці.

Політика використання файлів cookies, опублікована БізнесМаркет, була оновлена 07 вересня 2018 року.

Повернутись до Інформації

Форма зворотного зв'язку

  Будем рады ответить на все ваши вопросы и пожелания.

  * обязательные поля


  Top