Налаштування мобільного додатка БізнесМаркет (Android)

Як встановити зв’язок між Додатком і веб-версією Сайту?

Мобільний додаток БізнесМаркет (Android) має дуже тісну інтеграцію з веб-сайтом. Щоб повною мірою використовувати всі можливості майданчика для бізнесу БізнесМаркет не тільки в сфері пошуку та подачі оголошень, але і інші сервіси всередині Додатка, можна встановити зв’язок між Додатком і веб-версією сайту.

Процедура дуже проста. Для встановлення зв’язку необхідно просто повторити авторизацію (вхід) на веб-версії сайту ВСЕРЕДИНІ ДОДАТКА Android (це ті сторінки сайту, які відкриваються в межах Додатка та розміщені в розділі Сайт в меню Додатка).

Щоб повторно авторизуватись, потрібно виконати вхід з тими ж обліковими даними (логін і пароль), які ви вводили для входу в Додаток Android, але на веб-версії сторінок всередині Додатка. Якщо ви не робили авторизацію на сторінках сайту всередині Додатка, то посилання на сторінку входу знаходяться вгорі сторінок при перегляді сайту всередині Додатка або можете скористатися прямим посиланням Вхід на сайт БізнесМаркет. Після авторизації верхнє меню сайту, де розташовані посилання на Вхід і Реєстрацію, перестає бути видимим у Додатку.

УВАГА!!! Якщо ви вже авторизувалися на веб-версії сайту ВСЕРЕДИНІ ДОДАТКА Android, то повторно переходити на сторінку “Вхід” не потрібно (це може призводити до “зависання” Додатка. У цьому випадку просто перезапустіть Додаток в своєму смартфоні.). Для зв’язку Додатка Android і веб-версії сайту достатньо один раз авторизуватися на веб-версії сайту ВСЕРЕДИНІ ДОДАТКА.

Авторизація на сайті всередині додатка  Вхід всередині Додатка

Повернутись до Інформації

Навіщо встановлювати зв’язок між Додатком і веб-версією сайту?

Коли ви входите в свій обліковий запис в Додатку, вам доступні тільки можливості Додатка. Але функціональність інтернет-платформи БізнесМаркет дещо ширша і для використання всіх функцій сайту за допомогою Додатка необхідна синхронізація даних.

Наприклад, через веб-версію сторінок Сайту всередині Додатка є можливість використовувати інші форми оплати, відмінні від Google Play. Можливість задавати питання і коментувати в Клубі підприємців, використовуючи Додаток, також вимагає встановлення зв’язку між Додатком і веб-версією сайту БізнесМаркет. І так далі…

Звичайно, ви можете одночасно або паралельно використовувати обидва інструменти (Додаток і веб-сайт). Ваші основні облікові дані і налаштування оголошень в будь-якому випадку будуть синхронізуватися. Одне іншого не скасовує. Це лише питання вашої зручності і звички : )

Повернутись до Інформації

Top