КАТАЛОГ ФРАНШИЗ

Новий формат готового бізнесу в Україні та світі

Клуб підприємців

Питання та Відповіді

Обговорити франшизи

Добавить франшизу в Каталог БизнесМаркет

ТОПові франшизи України

Франшиза школы английского языка Cambridge Academy For Young Learners

Каталог франшиз – Україна і світ 2020 / 2021

Каталог франшиз, представлений на майданчику БізнесМаркет – це принципово новий формат продажу готового бізнесу в Україні та інших країнах. Франчайзинг в 2020/2021 і майбутньому 2022 році диктує вже зовсім інші підходи до просування пропозицій “бізнесу під ключ”. Підприємці, які бажають купити франшизу в Україні або інших державах, стали більш вимогливі до якості та обсягу інформації про бренд. Покупці воліють бачити не шаблонні і однотипні оголошення в “магазинах готового бізнесу”, а розгорнутий опис і достовірні характеристики. Тому в нашому каталозі для кожного франчайзера створюється індивідуальна сторінка, де ви побачите оригінальні і докладні дані про кожну пропозицію.

Бізнес по франшизі – це оптимальний варіант почати свою справу з мінімальними ризиками. Спираючись на досвід і підтримку власника торгової марки, підприємець може розраховувати на більш високу ймовірність домогтися успіху. Незаперечна перевага франчайзингу – наявність вже готової і працюючий моделі підприємства, яка продемонструвала свою ефективність. Потенційному франчайзі не потрібно “ламати голову”, як розкрутити компанію і налагодити бізнес-процеси. Працюючи з відомою торговою маркою, можна бути впевненим, що всі виробничі та технологічні етапи заздалегідь продумані і організовані власником бренду.

В Каталозі франшиз України та світу на майданчику БізнесМаркет додаються тільки діючі і перевірені пропозиції франчайзингу на ринку. Ми особисто спілкуємося з представниками кожного бренду, перед тим, як розмістити корпоративну сторінку на сайті. Тому ті, хто шукає вигідні і популярні франшизи, можуть бути впевнені в актуальності представленої інформації. А використовуючи форми для зв’язку, потенційні покупці мають можливість безпосередньо написати повідомлення або задати питання франчайзеру. Незважаючи на те, що торговельна площадка БізнесМаркет відносно новий інтернет-ресурс, ми впевнені, що сучасний формат розміщення франшиз дозволить нам швидко заробити звання “найпопулярніший каталог франшиз в Україні”.

Можливості Каталогу франшиз України та світу

Франчайзингова модель набирає все більшої популярності не тільки в світі, але і у нас в країні. Крім традиційних видів підприємництва, з’являються нові напрямки діяльності, в яких можна купити франшизу. Привабливість покупки готового бізнесу полягає в тому, що у підприємця є вибір серед великої кількості варіантів. Залежно від свого фінансового стану, особистих уподобань і досвіду, можна знайти кращу франшизу, яка буде приносити прибуток і задоволення від заняття улюбленою справою.

Звичайно, найбільшою популярністю користуються недорогі франшизи. Можливість відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями приваблює багатьох підприємців. І в каталозі франшиз можна знайти вигідні пропозиції, в яких відсутня вступний внесок, або потрібні незначні інвестиції для початку діяльності. Франчайзингові компанії прагнуть задовольняти зростаючий попит і адаптують свої формати під запити покупців.

Головне – не забувати, що поняття “кращі франшизи” – досить умовне. Якщо прибутковість і обсяг вкладень можна порахувати у конкретних цифрах, тоді об’єктивно визначити “вигідні франшизи” потенційно можливо. А “популярні франшизи” легко знайти за кількістю відкритих торгових точок. Тому визначення “краща” завжди носитиме суб’єктивний характер для кожного підприємця.

А ось, щоб пошук і вибір франшиз був легким і зручним, БізнесМаркет пропонує скористатися можливостями сучасного сайту для бізнесу.

Сортування і пошук в каталозі франшиз

Докладна інформація про компанію, особливості бізнесу, терміни окупності, прибутковості, пакет підтримки партнерів, роялті та форматах діяльності вказана на кожній окремій сторінці компанії.

 • Сортування за сферою бізнесу

  Традиційно, найбільші сфери франчайзингу діляться на: громадське харчування, торгівлю, послуги та виробництво. Але для користувачів, які шукають конкретні напрямки діяльності, необхідна більш детальна класифікація. Наприклад, франшизи ресторанів, піцерії, кав’ярні, фастфуди, дитячі товари і послуги, продаж одягу, взуття та інших товарів, туристичні й міграційні послуги, інтернет-бізнес тощо … У міру наповнення категорій, ми будемо покращувати зручність сортування, яке дозволить підприємцям швидко і легко знайти популярні франшизи в різних галузях економіки.

 • Сортування за обсягом інвестицій

  Другим найбільш важливим параметром, при виборі бізнесу по франчайзингу, є розмір необхідних інвестицій. Як правило, власники торгових марок вже розрахували необхідні фінансові вкладення. Потенційному франчайзі залишається лише порівняти свій фінансовий капітал з комерційними показниками пропозицій. Для зручності користувачів є можливість зробити сортування за обсягом інвестицій, щоб побачити тільки ті пропозиції, які відповідають заданим параметрам.

 • Сортування по вступному внеску

  Вступний (або як його ще називають – паушальний) внесок є однією з відмінних рис “бізнесу під ключ”. Більшість власників бренду формують його виходячи з популярності торгової марки і власних витрат на створення пакета підтримки партнерів. Проте, сьогодні вже не рідкість зустріти франшизи без вступного внеску, або його розмір носить досить умовний характер. Цей важливий параметр, так само, є фільтром для пошуку пропозицій.

 • Сортування по регіонам України

  Регіональність присутності або поширення торгових точок теж важлива для потенційного покупця. За допомогою сортування по регіонах країни ви можете знайти франшизи в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові та інших областях України.

 • Пошук інформації в Каталозі

  Для зручності користувачів існує поле “Пошук”. За допомогою цієї функції можна здійснювати пошук в розділі за заданими словами.

Відгуки про франшизи і обговорення компаній

Вибираючи той чи інший об’єкт покупки, ми всі любимо спочатку ознайомитися з відгуками і враженнями інших людей, які вже користуються продуктом. Не є винятком і франчайзинг. Відгуки про франшизи допомагають підприємцям зробити свій вибір і побачити “підводні камені”, якщо такі є. На кожній сторінці бренду є можливість залишити коментар для всіх бажаючих.

Крім цього, для обговорення бізнесу в цілому і окремих напрямків франчайзингу, на сайті існує “Клуб підприємців” в форматі “Питання-Відповідь”, де користувачі можуть ділитися своєю думкою і вести діалог про франшизи в більш розширеному форматі.

Рейтинги та огляди

Кожна франшиза, яка розміщується в Каталозі БізнесМаркет має поле для виставлення оцінки. Будь-який користувач може оцінити пропозицію. На основі цих оцінок буде формуватися загальний рейтинг франшиз України та інших країн. Згодом, коли на сайті буде присутній більшість франчайзингових мереж, ми плануємо проводити щорічний аналіз ринку і показувати зведений рейтинг франчайзингу в країні на основі ваших оцінок. Рано чи пізно у нас з’явиться масштабний і об’єктивний рейтинг, як, наприклад, у авторитетного журналу Entrepreneur.

Переваги для покупців і продавців бізнесу

Вибір свого майбутнього справи – це завжди важливий і відповідальний крок. БізнесМаркет, напевно, перша в Україні повністю незалежна інтернет-платформа в сфері торгівлі комерційними активами, яка надає можливість пошуку і продажу бізнесу, і не є при цьому брокерської або консалтинговою компанією. Ми гарантуємо Користувачам нашу об’єктивність і неупередженість по відношенню до всіх учасників ринку. Основна спрямованість БізнесМаркет – це надання інформаційних та комунікаційних послуг для продавців і покупців. Тому у нас немає конфлікту інтересів. Ми не є посередниками або учасниками угоди, що дозволяє нам зберігати неупередженість.

Команда Сервісу докладатиме максимум зусиль, щоб зібрати на базі нашої платформи найбільший Каталог франшиз України, а функціональність Сервісу була зручною і результативною для всіх сторін. Єдине, про що ми просимо Відвідувачів і користувачів сайту, це проявляти свою активність в коментуванні, оцінці та обговоренні компаній, які представлені на майданчику. Саме завдяки вашій участі, ми разом зможемо створити бізнес-ресурс, який буде корисний для всіх підприємців в Україні. Так само, будемо раді і вдячні за будь-які зауваження і пропозиції, які дозволять зробити роботу Сервісу більш ефективною.

Розмістити франшизу на сайті БізнесМаркет можно безкоштовно або платно в залежності від способу публікації. Але формат Лендінгу, безумовно, є найбільш ефективним. І ми сподіваємося, що покупці і продавці гідно оцінять сучасні можливості.

Дізнатися більше подробиць можна з публікації – БізнесМаркет запустив новий Каталог франшиз України.

Top