Інвестиції в криптовалюти: поради професіоналів

Інвестиції в криптовалюти: поради професіоналів

Як ентузіаст-початківець криптовалюти, ви, безперечно, ставили собі безліч питань. Обрушиться чи зросте ринок біткоїнів? Невже вже пізно займатися торгівлею криптовалютою? Наскільки вигідними можуть бути інвестиції в криптовалюти? Які основні стратегії приносять прибуток у цьому інвестиційному просторі, який нещодавно з’явився?

Коли ви думали про ці та багато інших речей, ви, безперечно, спостерігали затяжний ведмежий ринок, на якому криптовалюти знаходилися протягом кількох місяців 2021 року. Так само є бичача хвиля на кожен поганий ринок – безперервний цикл постійної рівноваги, подібний до знаменитого даоського інь і янь. В результаті, ринки криптовалюти далекі від мертвих, незважаючи на нещодавні великі спади, шлях до нірвани криптовалютної торгівлі є більш багатообіцяючим, ніж коли-небудь.

Поради професіоналів, як зробити успішними вкладення грошей у криптовалюту

За даними торгового порталу SharesPost, близько 22% біткоїн-інвесторів прагнуть збільшити свої інвестиції в криптовалюту протягом найближчих дванадцяти місяців.

В цьому пості БізнесМаркет надасть вам 9 необхідних ідей, які допоможуть вам досягти бажаного рівня знань про крипто-інвестиції.

1. Підвищіть свої знання про ринок і технології

Перед інвестуванням, як і з будь-яким іншим фінансовим рішенням, дуже важливо провести ретельне дослідження. Ознайомтеся з безліччю різновидів цифрових валют, коли вирішите, з якою з них взаємодіяти. Щоб дізнатися, як працює ринок біткоїнів, вивчіть усе, що можна прояснити про технологію блокчейн. Ви також можете записатися на курси про криптовалюту, щоб дізнатися більше про цей предмет.

2. Уникайте невірних інвестиційних або торгових рішень

Починаючі біткоїн-інвестори часто роблять помилку, приймаючи рішення на основі думки інших учасників ринку. Декілька соціальних мереж або «експерти» можуть навіть дати пораду з інвестування в ту чи іншу валюту. Це області, яких слід уникати: коли люди подорожують цими маршрутами, вони рідко повертаються.

Оскільки торгівля деривативами – це діяльність із нульовою сумою, завжди буде переможець, але, що важливіше, – переможений. Здійснення таких рекомендацій без урахування відповідного торгового або інвестиційного плану – вірний спосіб втратити кошти. Тому завжди намагайтеся приймати усвідомлені та продумані власні рішення.

Пам’ятайте, що інвестування грошей у криптовалюти пов’язано з високим фінансовим ризиком. Вкладайте лише ті кошти, які не є критичними для вашого фінансового благополуччя.

Прислухайтеся лише до тих експертів, яким ви довіряєте, та які мають гарну репутацію в індустрії.

3. Ознайомтеся з гаманцями для криптовалюти

Криптовалюта може зберігатися як у цифрових онлайн-гаманцях, так і в автономних (апаратних) гаманцях, наприклад, таких як Ledger або Trezor. Онлайн-сховище – найдоступніший варіант для нових покупців. Проте, воно вразливе під час експлуатації. Вивчіть обидва варіанти гаманців та виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам.

4. Не зберігайте всі свої речі у гаманці телефона

Мати гаманець для смартфону неймовірно зручно. Однак у нього також є деякі недоліки, наприклад, це може поставити вас під загрозу зламу та крадіжки вашої інформації. В результаті не рекомендується зберігати всі свої цифрові монети в гаманці смартфону.

5. Дізнайтесь все про податки на криптовалюту

Оскільки криптовалюта може бути заборонена в деяких юрисдикціях, торгівля ними може призвести до значних податків або штрафів. Щоразу, коли ви вкладаєте гроші в криптовалюту, переконайтеся, що ви знаєте все, що потрібно знати про податки у вашій країні. Це важливий момент, про який слід пам’ятати при вивченні криптовалюти.

6. Не кладіть усі свої криптовалюти в один кошик

Коли справа стосується інвестування в криптовалюту, прийнято вважати, що різноманітність має важливе значення. У торгівлі криптовалютою диверсифікація є життєво важливою для будь-якого успішного володіння криптовалютою. Щоб заробити на криптовалютах, деякі професійні гуру рекомендують володіти різними типами акцій та інших активів.

Наприклад, ви можете інвестувати у різні галузі, які обслуговують різноманітні варіанти використання. Мандруючи незнайомою країною, часто краще подорожувати в товаристві, ніж на самоті. Створення різнопланового портфеля може допомогти вам в отриманні можливих майбутніх вигод від біткоїнів.

7. Оберіть іншу особисту адресу електронної пошти

Використання звичайного облікового запису електронної пошти наражає інвестора на небезпеку зламу бази даних, в чому немає необхідності. Щоб зменшити цю небезпеку, в основному рекомендується створити окремий обліковий запис для торгових рахунків. Бажано з двоетапною перевіркою безпеки паролем. Проте, переконайтеся, що будь-яка служба, яка його підтримує, використовує двофакторну авторизацію. Так само замість використання SMS-повідомлень для двоетапної авторизації використовуйте окремі двофакторні додатки.

8. Терпіння необхідне при будь-яких інвестиціях

Непередбачуваність крипторинку не знає меж. Отже, незважаючи на всі злети та падіння, дуже важливо зберігати терпіння. Завжди зберігайте спокій, тому що це допоможе вам зробити правильний вибір.

9. Використовуйте надійні та кращі біржі криптовалют для операцій з цифровими активами

Інвестиції в криптовалюти пов’язані з необхідністю купувати та продавати цифрові активи на різних інтернет-майданчиках для трейдингу. Для того, щоб здійснювати торгові операції купівлі-продажу або обміну Біткоїна, Ефіріума або численних альткоїнів, використовуйте лише популярні та кращі біржі криптовалют.

У світі сьогодні існує вже понад 4 сотні платформ для торгівлі криптовалютою. Але далеко не всі з них можуть вважатися відповідними для використання. Інвесторам-початківцям рекомендується спочатку докладніше дізнатися про те, що таке біржа криптовалют, та які їх види існують.

Серед найвідоміших у світі та зручних у застосуванні для новачків можна назвати такі платформи:

Висновок

Щоб дізнатися більше про крипто-інвестування та біржі для торгівлі криптовалютою, ознайомтесь з інформацією у статті “Де купити криптовалюту? Просто про інвестиції у цифрові активи”.

Відомі біржі криптовалют 2021/2022, де можна купити Біткоїн (Bitcoin, BTC), Ethereum (ETH) та інші криптовалюти

БІРЖІ ТА ОБМІНКИ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
Kraken – Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж. Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top