Біткоїн або Біткоїн Кеш?

Біткоїн або Біткоїн Кеш?

Біткоїн Кеш (BCH) — це криптовалюта, яка у 2017 році «відокремилася» від мережі Біткоїн (BTC) та стала окремим, незалежним криптоактивом. Вона входить у топ-20 криптовалют з капіталізації та є найпопулярнішим відгалуженням Біткоїна.

Чим відрізняються BTC і BCH?

 • Показником капіталізації. Капіталізація Біткоїна становить понад $1 трлн, тоді як показник BCH не перевищує $12 млрд.
 • Технічними можливостями. Біткоїн Кеш проводить більше транзакцій за секунду, має низьку комісію за переказ ($0,20) і швидкий час підтвердження операцій. Підтвердження транзакції Біткоїна займає 10 хвилин і коштує від $1.
 • Тенденціями росту. Незважаючи на зростання BTC і BCH, історичний максимум BCH був лише у 2017 році на рівні близько $4200. З початку 2018 і до теперішнього часу Біткоїн Кеш жодного разу не діставався позначки $2 тис., не кажучи про новий рекорд. Навпаки, Біткоїн з 2017 року вже кілька разів оновлював історичний максимум, останній — у квітні 2021 року на позначках понад $62 тис.
 • Призначенням. Біткоїн представлений як засіб заощадження (цифрове золото, захист від інфляції), а BCH — переважно як засіб обміну. Перетворити Біткоїн Кеш на повноцінний засіб обміну поки не вдалося, тому що екосистемі BCH потрібно значно зрости.

Що спільного між Біткоїном і Біткоїном Кеш?

Біткоїн, будучи показником “здоров’я” криптоіндустрії, впливає на настрої крипторинку. Якщо ціна Біткоїна падає, більшість інших криптоактивів, у тому числі BCH, також показує низхідну динаміку. У плані трейдингу найважливіший фактор, що їх об’єднує, полягає в тому, що два цифрових активи можна використовувати для маржинальної торгівлі в парі з доларом США і заробляти як на купівлі, так і на продажу криптоактивів.

Однаково комфортні умови для торгівлі Біткоїн і Bitcoin Cash пропонує брокер NPBFX, який відомий з 1996 року, та пропонує торгівлю 5 типами активів з будь-якого STP-рахунку. Почати торгувати з брокером може будь-який бажаючий, оскільки мінімальний депозит становить лише $10. Тому пропонуємо вивчити детальніше фундаментальний та технічний аналіз з Bitcoin та Bitcoin Cash з торговими рекомендаціями, які можуть стати вашим першим прибутком до кінця 2021 року.

Що зараз відбувається на ринку криптовалют? Фундаментальна картина

Біткоїн продовжує зберігати домінуючу позицію на ринку криптовалют (більше 40% від усього крипторинку). Сприятливі настрої в криптосфері та нова осіння хвиля зростання забезпечені вкладеннями в криптовалюти з боку інституційних інвесторів, найближчим створенням та запуском біржових фондів з біткоїном, а також заявами регуляторів США, Великобританії та інших країн про те, що вони не планують забороняти криптовалюти, як це зробив Китай.
Що стосується Біткоїн Кеш, то найвідоміші криптобіржі (Binance, Bitfinex та ін.) продовжують з ним працювати, а криптоброкери залишають BCH серед своїх торгових інструментів.

Таким чином, до кінця 2021 року Біткоїну цілком вдасться подолати позначку $100 тис. Що чекає Біткоїн Кеш? Криптовалюта більш непередбачувана, ніж Біткоїн, тому по BCH зростання котирувань або падіння вартості – відповідь отримаємо від теханалізу.

Торгові ідеї на основі технічного аналізу

Вище ми розглянули фундаментальні фактори, які здійснюють вплив на обидві криптовалюти в даний час, і що буде впливати в середньостроковій перспективі. Далі розглянемо перспективи BTC і BCH з погляду технічного аналізу, а також сформуємо дві торгові ідеї, які допоможуть заробити прибуток у найближчі місяці.

Пара BTCUSD

BTCUSD: Технічний аналіз осциляторів MACD і Stochastic вказує на те, що нас очікує продовження висхідного тренду в найближчі тижні. Гістограма MACD рухається паралельно MA у північному напрямку у позитивній області осцилятора. Stochastic також видає “бичачий” сигнал. Тут коротка лінія % увійшла до області перекупленості пари, сигнальна %D на підході до області. Тим часом, на осциляторі MACD ми спостерігаємо дивергенцію, що вказує на сильну технічну корекцію, яка настане після завершення хвилі зростання пари.

Біткоїн або Біткоїн Кеш? - Btcusdweekly min

Торгова рекомендація: оптимальним варіантом буде відкрити угоду на продаж, коли по парі розпочнеться корекційний відкат. Це одразу буде видно з поведінки осциляторів. На Stochastic лінії %K та %D почнуть виходити з області перекупленості пари. Гістограма MACD почне знижуватися і перетне MA зверху вниз. Можна відкрити ринковий ордер на продаж Біткоїна або розмістити відстрочений ордер Sell Stop BTCUSD від рівня 65000.00. Закривати угоду при досягненні рівня 55000.00.

Пара BCHUSD

BCHUSD: На тижневих осциляторах MACD та Stochastic проглядається чіткий «бичачий» сигнал, який сформувався лише кілька тижнів тому. Це вказує на те, що висхідний тренд по парі знаходиться на самому початку свого шляху. Лінія %K осцилятора Stochastic перетнула %D знизу вгору і вийшла з області перепроданості пари. Гістограма MACD рухається у позитивній області, MA «дивиться» у північному напрямку. У середньостроковій перспективі очікується впевнене зростання котирувань BCHUSD.

Біткоїн або Біткоїн Кеш? - Bchusdweekly min

Торгова рекомендація: оптимальним варіантом буде відкрити угоду на покупку від поточних рівнів або встановити відстрочений ордер Buy Stop BCHUSD 650.00. Як ми вказали вище, зростання пари може тривати протягом кількох місяців. У зв’язку з цим Take Profit пропонуємо розмістити досить високо на рівні 1250.00. Це дозволить «витиснути» з руху максимальний прибуток.

Використовуйте час до кінця 2021 року з максимальною вигодою: заробляйте на будь-яких рухах Біткоїна та Біткоїна Кеш у компанії NPBFX. Ви можете стати клієнтом брокера просто зараз:

Біткоїн або Біткоїн Кеш? - Otkryt schet min

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top