Пакети послуг БізнесМаркет

Доступні та ефективні інструменти продажу комерційних активів

Користувачам БізнесМаркет після реєстрації доступно розміщення 2-х безкоштовних оголошень.

Якщо цієї кількості оголошень недостатньо, то можна купити «Пакет розміщень» або «Пакет оголошень для Профі».

Оголошення активно і показується на сайті протягом 180 днів з моменту публікації. Для продовження активного терміну показу оголошення, Користувачу необхідно придбати та активувати послугу "Підняти в ТОП", яка продовжує термін показу оголошення на новий період.

Детальніше про Правила та Умови публікації оголошень БізнесМаркет можна прочитати на цій сторінці.

ПОПУЛЯРНА ПОСЛУГА

Продаж Активів На Форсажі

  • ВІП-Статус на 15 днів
  • Прискорений продаж активів
  • Більше переглядів і відгуків
  • Кращий інструмент для просування
  • Ефективний спосіб виділити пропозицію
  • Побачать тисячі потенційних покупців

VIP 15 днів

99

VIP-Статус Оголошення

Пакети VIP-послуг - рекламуйте свої оголошення на Головній сторінці сайту і отримуйте максимальну кількість відгуків від потенційних покупців і партнерів.

Легкий VIP
199
Бізнес VIP
239
Супер VIP
279

Підняти в ТОП і Продовжити показ оголошення

Послуга “Підняти в ТОП“ піднімає оголошення на верх списку, що підвищує кількість переглядів і шанси залучити покупців, а так само Продовжує термін показу оголошення на сайті.
Збільшення кількості фото в оголошенні – в подарунок.

Підняти в ТОП x1

25 ₴

Підняти в ТОП х3

49 ₴

Підняти в ТОП х5

69 ₴

Підняти в ТОП х10

109 ₴

Купуйте то кількість підняттів в ТОП, скільки разів ви хочете піднімати своє оголошення на верх списку. Кожне використання послуги оновлює термін показу оголошення на новий активний період.

Зверніть увагу:

Після покупки Пакета, необхідно активувати (включити) послугу в своєму оголошенні (Як активувати “Підняти в ТОП”?).

Пакетне час (термін дії Пакета/ів) не є терміном показу оголошення. Пакетне час означає період, протягом якого може бути активована придбана послуга.

Пакетне час може підсумовуватися. Тобто якщо Користувач набуває кілька пакетів послуг, в кожному з яких зазначено свій Пакетний час, то період використання послуг, що входять в ці Пакети підсумовується. Детальніше про терміни дії Пакетів, можна прочитати тут.

Пакети Розміщень

Збільште кількість своїх оголошень на БізнесМаркет.

sale image
Sale

1 оголошення

0 ₴25 ₴
Замовити Послугу
sale image
Sale

3 оголошення

0 ₴49 ₴
Замовити Послугу
sale image
Sale

5 оголошень

0 ₴79 ₴
Замовити Послугу
sale image
Sale

10 оголошень

0 ₴119 ₴
Замовити Послугу

Після використання ліміту безкоштовних оголошень, Користувач в будь-який момент може купити будь-яку кількість додаткових оголошень. Загальна кількість оголошень Користувача на сайті не обмежена.

Зверніть увагу:

Кожне оголошення має АКТИВНИЙ термін показу на сайті (Який термін показу та зберігання оголошень?), протягом якого, воно є для перегляду Відвідувачами і бере участь в Пошуку на Дошці оголошень.

Пакетний час (термін дії Пакета / ів) не є терміном показу оголошення. Пакетний час означає період, протягом якого може бути активована придбана послуга.

Пакетний час може підсумовуватися. Тобто якщо Користувач набуває кілька пакетів послуг, в кожному з яких зазначено Пакетний час, то період використання послуг, що входять в ці Пакети підсумовується. Детальніше про терміни дії Пакетів, можна прочитати тут.

Пакети Оголошень Для Профі

Спеціальна пропозиція для професійних учасників ринку комерційних активів - публікуйте велику кількість бізнес-оголошень за допомогою Пакетів послуг серії ``Профі``.

Профі Лідер

199

Профі Експерт

349

Профі Майстер

599

Зверніть увагу:

Кожне оголошення має АКТИВНИЙ термін показу на сайті (Який термін Показ і Зберігання оголошень?), протягом якого, воно доступне для перегляду Відвідувачами і бере участь в Пошуку на Дошці оголошень.

Пакетний час (термін дії Пакета/ів) не є терміном показу оголошення. Пакетний час означає період, протягом якого може бути активована придбана послуга.

Пакетний час може підсумовуватися. Тобто якщо Користувач набуває кілька пакетів послуг, в кожному з яких зазначено свій Пакетний час, то період використання послуг, що входять в ці Пакети підсумовується. Детальніше про терміни дії Пакетів, можна прочитати тут.

Top