KuCoin

Криптовалютна біржа, обмінник

Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року.
Спотова, P2P, OTC, ф'ючерсна із плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)

Інформація про KuCoin

Тип компанії: Биржи криптовалют

KuCoin (Кукоїн) – це глобальна високоліквідна біржа криптовалют із добовим обсягом торгів близько 500 млн. дол. США. Майданчик, запущений у вересні 2017 року, перетворився на одну з найпопулярніших криптобірж і вже налічує 8 млн. зареєстрованих користувачів у понад 100 країнах. У листопаді 2018 року KuCoin офіційно вступила у партнерські відносини з IDG Capital та Matrix Partners.

Криптобіржа надає користувачам сервіс обміну для безпечного та ефективного проведення транзакцій з цифровими активами та криптовалютами, а також кілька інноваційних сервісів і продуктів, включаючи спотову біржу, ф'ючерсні ринки, маржинальну торгівлю, послуги кредитування для отримання відсотків на криптоактиви, винагороду за розміщення ставок.

Платформа розроблена з урахуванням потреб користувачів, тому KuCoin підходить як для початківців, так і для досвідчених трейдерів, які можуть використовувати веб-сайт або мобільний додаток, що пропонує широкий спектр продуктів і передових торгових інструментів для найпопулярніших криптовалютних активів та альткоїнів з низькою капіталізацією.

KuCoin – популярна біржа для торгівлі криптовалютами
 • У лістингу біржі представлено понад 380 глобальних високоякісних цифрових монет – таких як Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Litecoin (LTC), XRP (Ripple), Chainlink (LINK), Tether (USDT), Tron ( TRX), Bitcoin Cash (BCH), Dogelon Mars (ELON), Morpheus Labs (MITX), Pirate Chain (ARRR), Jupiter (JUP) та ін. з понад 700 валютними парами. Користувачі платформи мають можливість торгувати кожним криптоактивом з біткоїнами, акціями KuCoin (KCS), стейблкоїнами (наприклад, USDT, USDC, TUSD) та іншими альткоїнами, такими як Ethereum.

 • У біржі є свій власний токен KuCoin Shares (KCS), що дозволяє його власникам проводити торгові операції з меншими комісіями, отримувати бонуси, брати участь у голосуваннях і лістингах.

 • KuCoin входить до ТОП-10 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів і ліквідності та посідає 6-е місце, за даними CoinMarketCap за липень 2021р. Згідно зі звітом TokenInsight, у KuCoin найбільша глобалізована база користувача, при цьому 70% її користувачів - з Північної Америки, Європи, Південно-Східної Азії. Рейтинг ICO включив KuCoin до списку десяти бірж із рейтингом "A-level" у звіті про безпеку біржі.

Назва біржі
KuCoin
Офіційний сайт
Юридична особа
Mek Global Limited
Країна реєстрації
Гонконг
Рік заснування
2017
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, OTC, P2P
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Турецька, Німецька + інші мови
Добовий торговий обсяг
$500 млн. +
Торгова комісія
-0,005-0,1% / 0,025-0,1%
Рейтинг
KuCoin входить до ТОП-10 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів та ліквідності і посідає 6-е місце, за даними CoinMarketCap (16.07.21).
Мінімальна сума на виведення
Bitcoin: 0,001 BTC; Ethereum: 0,01 ETH; Binance Coin: 0,02 BNB; Tether: 1 USDT; Ripple: 20,1 XRP тощо
Біржовий токен
KuCoin Shares (KCS)
Робота з фіатом
UAH, USD, EURO, RUB (40+), Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
Кількість криптовалют
380+: Bitcoin, Ethereum, KuCoin Token, Terra, Telcoin, Cardano, Tether, Binance Coin, Dogecoin, VeChain, Chromia, Stellar, Neutrino USD, Polkadot, Verasity, Chainlink, USD Coin, Kusama, Aave, Litecoin та ін.
Криптовалютні пари
700+: BTC/USDT, ETH/USDT, ETH/BTC, TEL/BTC, KCS/USDT, LUNA/USDT, ADA/USDT, USDT/UST та ін.
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Так
Сервіси
Instant Exchange, Margin, Futures, P2P, Lending, Pool-X Staking, API, KCS Bonus, Реферальна програма та ін.
Ордери
Ринок, ліміт, стоп
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Десктопний додаток для ПК
Так (Windows, MacOS)
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Так, відеоуроки, довідковий центр
Безпека
2FA: Google Authenticator, SMS, IP, Торговий пароль
Верифікація
Для торгівлі криптовалютою не потрібна, без верифікації добовий ліміт на виведення – 2 BTC. Обов'язкова для роботи з фіатом.
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
24/7, багатомовна: Email, Телеграм, Онлайн-чат
KuCoin - Торговий термінал

Реєстрація на KuCoin

KuCoin дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими монетами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам необхідно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі.

Щоб почати торгувати на KuCoin, необхідно зареєструватися. Для цього на головній сторінці сайту знайдіть у правому верхньому куті екрана кнопку «Зареєструватися»:

KuCoin - Реєстрація

Клікнувши по ній, відкриється нове вікно, в якому буде запропоновано пройти реєстрацію, використовуючи один із варіантів на ваш вибір: поштову скриньку або номер мобільного телефону.

Реєстрація за допомогою адреси електронної пошти.

KuCoin - Реєстрація за допомогою e-mail

У відповідне поле введіть свій e-mail, натисніть кнопку «Надіслати код», підтвердіть, що ви - не робот, введіть код підтвердження, отриманий на вказану поштову скриньку, придумайте пароль для входу, прочитайте та погодьтеся з Умовами використання та завершіть процес, клацнувши на кнопці "Зареєструватися". Тепер можна переходити до свого облікового запису.

Реєстрація за допомогою номера телефону.

Цей процес повністю аналогічний до попереднього, тільки замість адреси електронної пошти вказуємо номер мобільного телефону:

KuCoin - Реєстрація за допомогою телефону

Слід зазначити, що послуга прив'язки мобільного телефону доступна не для всіх, а тільки для користувачів з 22 країн, до числа яких входить і Україна.

Як уже зазначалося раніше, KuCoin орієнтована на користувача, тому одразу ж після завершення реєстрації ви можете отримати вітальний бонус, а також взяти участь у розіграші призів.


Особистий кабінет KuCoin

Коротка демонстрація зовнішнього вигляду Особистого кабінету криптовалютної біржі KuCoin.

Особистий кабінет KuCoin можна умовно поділити на два блоки – в одному зібрані інструменти для керування активами, а в іншому – налаштування користувача. Розглянемо все окремо.

Щоб потрапити до блоку з активами, у правому верхньому куті сайту біржі знаходимо однойменну кнопку «Активи» та натискаємо її:

KuCoin - Особистий Кабінет - Активи

Як бачимо, для зручності користувачів цей розділ поділений на 5 функціональних рахунків:

KuCoin - Особистий Кабінет - Акаунти

Основний Акаунт – використовується для зберігання, поповнення та виведення криптовалют, купівлі криптовалюти з банківської картки та маржинального кредитування, для оплати комісії KCS та P2P-торгівлі;

Торговий Акаунт – активи на даному рахунку, в основному, використовуються для криптовалютних транзакцій у спотовій торгівлі;

Маржинальний Акаунт – в даному випадку назва говорить сама за себе, активи цього рахунку використовуються для маржинальної позики та маржинальної торгівлі. Переведіть токени та торгуйте з кредитним плечем до 10х;

KuCoin - Особистий Кабінет - Маржинальний Акаунт

Ф'ючерсний Акаунт – призначений для торгівлі ф'ючерсами.

KuCoin - Особистий Кабінет - Ф'ючерсний Акаунт

Pool-X Акаунт – призначений для стейкінг майнінгу.

Щоб потрапити до розділу Особистого Кабінету з налаштуваннями користувача, необхідно натиснути на значок Профілю, розташований поруч із кнопкою Активи:

KuCoin - Особистий Кабінет - Налаштування користувача

У цьому розділі міститься профіль користувача, налаштування безпеки, верифікація KYS, керування API, є можливість експортувати історію у форматі CSV, а також створити субакаунт. При наведенні на значок Профілю в меню, що випадає, відображається поточна ставка торгової комісії, також є можливість ознайомитися з усіма комісіями, умовами реферальної програми або залишити обліковий запис.

Верифікація на KuCoin

Для відповідності статусу надійної та прозорої біржі наприкінці 2018 року біржа KuCoin офіційно впроваджує KYC Verification. Верифікація з використанням справжнього імені необхідна для забезпечення відповідності біржі стандартам розвитку галузі цифрових активів і зниження рівня шахрайства, відмивання грошей та спонсорування тероризму.

Для торгівлі на платформі KuCoin немає необхідності проходити обов'язкову перевірку. Але проходження процедури верифікації дозволяє трейдерам підвищити денний ліміт на зняття криптомонет. А також користувачі, які пройдуть аутентифікацію KYC, можуть брати участь у сервісі Fiat-Crypto, який надається KuCoin.

KuCoin Know You Customer складається з базової перевірки KYC1 та розширеної перевірки KYC2.

Верифікація KYC1
KuCoin - Верифікація

На першому кроці індивідуальної верифікації KYC1 необхідно вказати країну проживання, ім'я та прізвище, вибрати тип документа (закордонний паспорт, ID-картка або посвідчення водія), що засвідчує особу, та вказати його номер, прочитати та погодитися з Інструкцією перевірки справжності посвідчення користувача та натиснути кнопку «Розмістити».

Верифікація KYC2

На наступному етапі необхідно завантажити фото лицьової та зворотної сторони документа, що засвідчує особу, а також портретне фото з цим документом та аркушем паперу з вашим підписом, динамічним кодом та поточною датою, написаною від руки. Переконайтеся, що ваше обличчя добре видно, а інформація на вашому документі розбірлива, після чого натисніть на кнопку «Надіслати на перевірку».

Завершіть розширену перевірку, і ви отримаєте більше торгових переваг:

 • збільшення денного ліміту виведення з 2BTC до 200 біткоїнів;
 • послуга обміну фіату на криптовалюту – купівля криптовалюти за допомогою кредитної/дебетової картки;
 • збільшення кредитного плеча до 100x при торгівлі ф'ючерсами.
KuCoin - Переваги верифікації

Депозит і виведення коштів з KuCoin

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті KuCoin.

Найпростіший спосіб поповнити рахунок KuCoin і почати торгувати альткоїнами – це перевести біткоїни, Ethereum або USDT. Залежно від криптовалюти блокчейну може знадобитися від кількох секунд, хвилин або навіть годин, щоб підтвердити транзакцію та внести кошти в гаманець KuCoin.

Щоб внести кошти в KuCoin, виконайте наступні дії. Увійдіть у свій обліковий запис KuCoin, перейдіть до «Активи» у верхньому меню праворуч і натисніть «Основний Акаунт (Депозит і Виведення)»:

KuCoin - Депозит

У вікні, що відкрилось, ви побачите список монет, доступних до поповнення, виберіть ту криптовалюту, яку ви хочете внести (наприклад, BTC), і натисніть «Депозит»:

KuCoin - Депозит - Крок 1

Скопіюйте унікальну адресу гаманця для вибраної монети та переведіть криптовалюту з особистого апаратного гаманця на адресу KuCoin:

KuCoin - Депозит - Крок 2

Процедура виведення коштів швидка, проста та аналогічна до поповнення рахунку. В меню Основного Акаунта необхідно ввести ім'я токена в полі пошуку або прокрутити донизу та натиснути на валюту, яку ви хочете вивести, та натиснути кнопку «Виведення»:

KuCoin - Виведення коштів

Зверніть увагу, що для виведення коштів має бути встановлений торговий пароль та включена Google Верифікація.


Комісії KuCoin

Традиційно, як і більшість криптобірж, у KuCoin відсутня комісія на поповнення рахунку. Ставка комісій за виведення цифрових монет залежить від того, яку валюту ви хочете вивести, так, наприклад: BTC=0.0005, ETH=0.004, XRP=0.1, ADA=1, XLM=0.1, DOGE=20, LINK=0.65, LTC=0.001, BNB=0.01, UBX=20000, USDC=0.1, EOS=0.1.

Докладніше ознайомитись з усіма розмірами комісійних відрахувань можна на сторінці «Комісія».

KuCoin - Комісії для криптовалют

Торгові комісії KuCoin мають багаторівневу структуру з використанням моделі мейкера/тейкера, що базується на обсязі торгів (BTC) для всіх пар криптовалют та мінімальній сумі KCS на рахунку за останні 30 днів. Базова торгова ставка становить 0,1%.

Найшвидший спосіб перейти на сторінку комісій - це натиснути на відповідне посилання внизу (у футері) сайту.

KuCoin - Торгові комісії

Порівняно з популярними платформами маржинальної торгівлі криптовалютою комісії KuCoin конкурентоспроможні, але не найнижчі. Маржинальні збори KuCoin відрізняються від комісій спотової торгівлі.


Безпека KuCoin

KuCoin прагне захистити конфіденційність та активи користувачів від порушень. Тому біржа забезпечує суттєві заходи безпеки як на системному, так і на робочому рівнях. З точки зору системи, біржа була побудована відповідно до стандартів фінансової індустрії, які забезпечують шифрування та безпеку даних на рівні банку. На операційному рівні на майданчику працюють спеціалізовані відділи контролю за ризиками, які забезпечують дотримання суворих правил використання даних.

Клієнтські активи зберігаються на «холодних» серверах, а транзакції підтверджуються на незалежних підвузлах. KuCoin гаманець включає в себе декілька рівнів шифрування, автономного зберігання, послуги умовного депонування та регулярно проходить банківські перевірки.

У квітні 2020 року біржа оголосила про стратегічну співпрацю з Onchain Custodian, сингапурським постачальником послуг із зберігання криптовалюти, який піклується про криптоактиви KuCoin. Крім того, кошти на зберіганні підтримуються компанією Lockton, яка є одним із найбільших приватних страхових брокерів.

Веб-сайт біржі KuCoin захищений протоколом шифрування, який забезпечує безпеку інформації особистого облікового запису. Що стосується користувача, ви можете максимізувати захист свого облікового запису, налаштувавши багаторівневу систему безпеки:

 • Двофакторна аутентифікація - використовується для входу в систему, виведення коштів, створення API, а також для налаштування та оновлення облікового запису, захищає ваш обліковий запис і запобігає потенційній крадіжці ваших активів. Скористайтеся комбінацією Google Верифікація + Прив'язка електронної пошти + Торговий пароль або Прив'язка телефонного номера + Торговий пароль.

 • Питання безпеки – налаштуйте фразу безпеки для захисту від фішингу, фразу безпеки входу в систему та виводу для запобігання фішинговим електронним листам та веб-сайтам.

 • Торговий пароль - є нещодавно доданим механізмом безпеки на платформі 2.0 і представляє собою шестизначний пароль, що використовується для важливих операцій, таких як транзакція, виведення коштів і створення API.

 • Перевірка телефону – для забезпечення безпеки свого облікового запису прив'яжіть номер мобільного телефону, ця функція доступна для 62 країн.

 • Обмеження IP-адрес входу - коли ваша IP-адреса для входу в систему зміниться, негайно спрацює механізм захисту облікового запису, і ви автоматично вийдете з системи (рекомендується при збереженні не менше 0,1 BTC).

Загалом, більшість користувачів погоджуються з тим, що KuCoin – безпечна та надійна платформа.


Як почати заробляти на KuCoin

Лише 2-3 хв. Персональна інформація не потрібна.
Поповніть біткоїнами свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи всі можливості платформи.

Можливості KuCoin

Якщо говорити в цілому, KuCoin - це амбітний та інноваційний гравець у криптопросторі, одна з провідних бірж криптовалют для обміну та торгівлі цифровими активами, що отримала за такий короткий період звання «Народної біржі», завдяки швидкому зростанню популярності та довірі 1 з 4 власників криптомонет в світі. Користувачі Кукоїн мають доступ до таких функцій та особливостей платформи:

 • Купівля криптовалюти за фіат - дозволяє здійснювати покупку близько 30 крипто та стейблкоїнів, використовуючи для цього кредитні/дебетові картки за допомогою платіжних систем (Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.), через такі канали оплати як Simplex, Banxa, Mercuryo, Mobilum. KuCoin приймає 49 фіатних валют з усього світу, таких як USD, GBP, EUR, UAH, RUB, TRY, PLN, JPY та ін.
 • KuCoin - Купівля за фіат
 • KuCoin P2P Fiat Trade - це ще одна зручна послуга конвертації фіату в криптовалюту в рамках однорангової торгівлі з нульовою комісією за транзакції, швидким та безпечним розрахунком. Тут ви можете торгувати криптовалютою, такою як USDT, BTC, ETH, PAX та CADH, безпосередньо з іншими продавцями. Професіоналізм і надійність трейдерів гарантуються проходженням суворого процесу відбору. Підтримується купівля криптовалюти за 50+ фіатних грошей через P2P, кредитні картки тощо з безліччю способів оплати, включаючи PayPal.
 • Функція швидкої купівлі - це можливість безпечно придбати декілька цифрових активів, таких як BTC, USDT, ETH та PAX, з низькими ставками комісії. Миттєва купівля/продаж KuCoin дозволяє користувачам поповнювати свій гаманець за допомогою WeChat Pay, Alipay, PayPal та банківських карток.
 • KuCoin - Швидка купівля
 • Instant Exchange - миттєвий обмін з нульовою торговою комісією, що підтримує популярні криптовалютні монети, такі як Bitcoin, Ethereum, Litecoin та XRP.
 • KuCoin Futures (KuCoin Mercantile Exchange) - інструмент для торгівлі ф'ючерсними контрактами (безстрокові та контракти на поставку) з використанням біткоїнів із кредитним плечем до 100х. В даний час підтримується три типи ордерів: лімітний, ринковий та стоп-ордер. Існує дві версії KuCoin Futures: одна призначена для новачків (полегшена версія), а інша орієнтована на досвідченіших трейдерів (професійна версія). Інтерфейс Lite дозволяє торгувати контрактами на Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH) з маржею USDT, а також ф'ючерсними контрактами на BTC з маржею BTC. Інтерфейс Pro більш просунутий і дозволяє переключатися між наступними контрактами: маржа USDT (безстрокові BTC та ETH), маржа BTC (безстроковий BTC, щоквартальний 0925 BTC та квартальний 1225 BTC).
 • Маржинальна торгівля - можливість торгувати 36 ринковими парами з кредитним плечем до 10х. Пари включають в себе провідні криптовалюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP, EOS, ATOM, Dash, Tron, Tezos, Cardano та ін.
 • Pool-X - призначений для надання послуг ліквідності для стейкінгових токенів, що дозволяє отримувати більш високий дохід для PoS криптовалют (таких як EOS, TOMO, ZIL, ATOM, KCS, XTZ, ZRX, IOST, TRX та ін.), був офіційно випущений у серпні 2019 року як платформа наступного покоління для майнінгу PoS. Pool-X підтримується POL (Proof of Liquidity), децентралізованим кредитом із нульовим резервуванням, виданим за протоколом TRON TRC-20. Цей продукт дозволяє отримувати нагороди за зберігання монет і токенів (прибутковість до 15% річних за вкрай низьких мінімальних депозитів).
 • KuCoin Lend - заробляйте відсотки на своїх цифрових активах, надаючи їх у борг для поповнення маржинальних рахунків. Позики видаються на 7, 14 або 28 днів, і ви можете заробити до 12% річних від своїх вкладень. На даний момент сервіс кредитування приймає криптовалюти USDT, BTC, ETH, EOS, LTC, XRP, ADA, ATOM, TRX, BCH, BSV, ETC, XTZ, DASH, ZEC та XLM.
 • Мобільний додаток KuCoin - зручний інтерфейс та інтуїтивно зрозуміла навігація, що дозволяє купувати, продавати, торгувати, керувати замовленнями та гаманцями, відстежувати позиції, переглядати графіки цін на криптовалюту в реальному часі з будь-якого місця. Мобільний додаток безкоштовний і може використовуватися на пристроях iOS та Android.
 • Реферальна (партнерська) програма - отримання винагороди за залучення більшої кількості користувачів на платформу.
 • Служба підтримки клієнтів - цілодобова 24/7 та оперативна багатомовна підтримка за допомогою Telegram, WeChat та ін.
 • і багато іншогоперейти на сайт KuCoin

Поділіться цим:

Відгуки про KuCoin

Рейтинг компанії
- Kucoin small logo

Найменування: KuCoin

Опис: Один з провідних онлайн майданчиків для купівлі, обміну та торгівлі криптовалютними та цифровими активами

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
залиште свій коментар

Logo KuCoin

Мега-можливості на KuCoin

380+
Криптовалюти
700+
Криптовалютні пари
100x
Ф'ючерси
10x
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top