Як можна заробити на криптовалютах? Інструкції та кращі способи.

Як можна заробити на криптовалютах? Інструкції та кращі способи.

Як заробити на криптовалюті є одним із найчастіших питань серед інвесторів, підприємців та звичайних людей за останні пару років. Для одних це пошук можливості примножити вже існуючий капітал, а для інших – спосіб розбагатіти з нуля.

Те, що почалося з біткоїна у 2009 році, тепер перетворилося на галузь з оборотом понад 2,5 трильйона доларів. Криптовалюта – один із найбільш швидко зростаючих класів активів на фінансових ринках у 20-х роках. У 2021-му на ринок криптовалют вийшло більше роздрібних та інституційних інвесторів ніж будь-коли за десятирічну історію індустрії. Завдяки активному розвитку ринку та розширенню сфери застосування блокчейну, інвестиції в криптовалюти – це явно найбільш перспективний спосіб заробітку в прийдешньому 2022 році.

З розвитком ринку зростають і доступні можливості. У минулому способи заробітку на криптовалюті були обмежені. Проте поява нових послуг і продуктів збільшила діапазон і кількість можливостей, відкритих для вас, щоб заробляти гроші на біткоїнах та інших криптовалютах, і не лише шляхом майнінгу чи трейдингу.

Нижче ви дізнаєтеся про деякі способи заробітку на криптовалюті, у тому числі, як почати з нуля або отримати Біткоїн без вкладень, тобто безкоштовно. Окрім іншого, ми розглянемо традиційні варіанти інвестування чи торгівлі.

Кращі способи заробити на криптовалюті

Існує широкий спектр різних способів заробітку на криптовалюті:

Придбати та тримати (довгострокові інвестиції)

Якби ви запитали випадкову людину з невеликими знаннями про криптовалюту, як заробити на криптовалюті, перша відповідь, яку ви отримаєте – купити та тримати. Тому що це найпопулярніший спосіб заробітку на ринку цифрових активів. Він полягає в тому, щоб купити біткоїн або інші криптовалюти та зберігати їх протягом кількох місяців або років для подальшого продажу при підвищенні ціни.

Стратегія інвестування в такому випадку включає дослідження та визначення монети, яка, на вашу думку, може мати потенціал зростання вартості протягом декількох місяців або років. Проте, перш ніж ви зможете це зробити, вам знадобиться гаманець для зберігання, купівлі та продажу монет. Ви можете купити монети на біржах криптовалют і перевести їх на зовнішні апаратні гаманці для зберігання, наприклад, такі як Ledger або Trezor.

В той час як більшість інвесторів зосереджуються на больш великих монетах, таких як Біткоїн, Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash, на ринку існують тисячі інших альткоїнів із потенціалом зростання. Вам потрібно лише провести поглиблене дослідження та знайти чудові проекти з перспективними монетами чи токенами.

Скільки можна заробити на інвестиціях у криптовалюту?

Наприклад, якщо б ви інвестували всього 1 долар у 2010 році, коли біткоїн торгувався за ціною близько 0,0008 доларів, ви могли б купити близько 1 250 біткойнів. Через 10 років, за ціною Біткоїна 10 липня близько 33 374 доларів, ваші початкові інвестиції в розмірі 1 долара складали б близько 41,7 мільйона доларів. Якби вам вдалося продати біткоїн на рекордно високому рівні майже в 65 000 доларів, ви могли б отримати близько 81,25 мільйона доларів.

Хоча криптовалюти мають дуже високу волатильність, і на зміні курсів можна як заробити, так і втратити гроші, історично Біткоїн досі приносив довгостроковим власникам вражаючий прибуток.

Торгівля криптовалютами (трейдинг)

Щоденна торгівля криптовалютою стала очевидним та улюбленим способом заробітку на криптовалюті. Великі та популярні біржі криптовалют, такі як, Binance, EXMO, KuCoin, StormGain та інші, надають найрізноманітніші трейдингові інструменти та можливості отримати дохід: маржинальна торгівля, ф’ючерси, опціони, деривативи тощо.

Хоча потенційно це дуже прибутково, але досить складно для непідготовлених учасників. Поэтому некоторое количество людей чаще теряют, а не зарабатывают деньги на торгах. В отличие от долгосрочного инвестирования, торгівля криптовалютою (особливо щоденна торгівля) вимагає або надзвичайно сильних аналітичних і технічних навичок, або сталевих нервів і готовності пережити тривалі та глибокі смуги невдач.

Як трейдеру, вам потрібно буде прогнозувати короткострокові рухи цін на криптовалюти, використовуючи технічний аналіз і, можливо, інші аналітичні інструменти, і бути впевненим, що вкладаєте свої гроші туди, куди вам потрібно. Через волатильність крипторинку ви можете отримувати величезний прибуток від щоденної торгівлі, але ви також можете зазнавати великих збитків, якщо постійно помиляєтесь.

Скільки можна заробити на трейдингу (торгівлі) криптовалютою?

Висока волатильність, яка викликає головні побоювання для довгострокових і консервативних інвесторів, навпаки є клондайком для біржових трейдерів. Ті, хто вміє заробляти на коливаннях котирувань незалежно від напрямів їхнього руху, можуть дуже швидко примножити свій капітал.

Купуючи та продаючи криптовалюту на коротких відрізках часу, можна отримати прибуток і 5%, і 10% на тиждень. А річний дохід може обчислюватися сотнями відсотків річних. Якщо ж торгувати особливо ризикованими активами (маловідомі або монети, що тільки з’явилися), то заробіток може досягати тисячі відсотків.

Майнінг криптовалюти

Крипто-майнінг включає покупку і програмування комп’ютера з необхідними технічними характеристиками для вирішення складних математичних завдань з метою розблокування та отримання нових монет, а також затвердження транзакцій в мережі блокчейн. Майнінг застосовується тільки до криптовалют з підтвердженням частки володіння, таким як біткоїн. Як майнер, ви отримуєте нові монети після розблокування блоку в ланцюжку блоків.

Однак цей спосіб заробітку на криптовалюті потребує величезних вкладень в обладнання й електроенергію. Будь-хто може майнити Біткоїн, якщо вкладе в нього достатньо ресурсів, але зробити цей спосіб прибутковим досить складно: якщо майнінг коштує більше, ніж поточна вартість однієї монети, майнити безглуздо. Протягом деякого часу більшість людей не можуть постійно вести видобуток із прибутком – для цього потрібна великомасштабна стратегія та довгострокові вкладення.

Хмарний крипто-майнінг

На відміну від трудомісткого та витратного традиційного способу видобутку монет, хмарний майнінг, по суті, дозволяє отримувати пасивний дохід на криптовалюті. Щоправда, без фінансових вкладень тут теж не обійтися, але вони можуть бути значно нижчими, ніж у звичайному майнінгу.

Сенс цього способу в тому, що інвестори вкладають гроші на спеціальних майданчиках або криптобіржах (деякі платформи також надають такі можливості) для колективної участі в майнінгу. При цьому інвестори не займаються технічними та організаційними питаннями, а беруть участь лише грошима. Сам процес забезпечується майданчиками, які отримують свій відсоток із здобутих монет.

Заробіток на хмарному майнінгу дещо нижчий, ніж на традиційному. Проте не вимагає наявності спеціальних комп’ютерних знань у інвесторів. Щоправда, слід зазначити, що серед цього способу отримання доходу зустрічається досить велика кількість шахрайських схем. Тому потрібно бути обережним.

Заробляйте дивіденди на криптовалюті

Цей спосіб заробляння грошей на криптовалюті безпосередньо пов’язаний із покупкою та утриманням: наприклад, як тільки ви купите Біткоїн і будете тримати монети на своєму акаунті, ви зможете отримувати дивіденди. Багато бірж платять користувачам, які купують та утримують монети протягом певного періоду на ощадних гаманцях (рахунках). По суті, це аналог звичайних і знайомих всім банківських депозитів, тільки з вищою ставкою доходності.

Такий спосіб дозволяє заробляти на криптовалюті без активних зусиль і отримувати пасивний дохід від вкладених коштів. Binance, CEX, KuCoin – це деякі з майданчиків, які сплачують дивіденди за криптовалюти. На відміну від стейкінгу (описаного нижче), вам не потрібно зберігати монети або токени у спеціальних гаманцях, щоб ваші депозити працювали.

У більшості випадків відсотки за депозитами в криптовалюті нараховуються щодня, а вивести кошти ви можете практично будь-якої миті. У цьому випадку заробіток на вкладенні криптовалюти дуже зручний і гнучкий. Тільки пам’ятайте, що ваші кошти не захищаються Фондом гарантування вкладів.

Скільки можна заробити на вкладах у криптовалюті?

Прибутковість депозитів у криптовалюті сильно різниться залежно від конкретних монет або умов на біржах. Як правило, дивіденди на біткоїн (BTC), USDT або інші найбільші криптовалюти не дуже високі. Але в будь-якому випадку, відсоток буде вищим у порівнянні з банківськими вкладами.

Але окрім основних монет, багато крипто-майданчиків надають можливість тримати вклади в менш популярних, але більш прибуткових криптовалютах або токенах. Якщо говорити загалом, то заробляти на криптовалютних вкладах можна до 5% на добу.

При цьому пам’ятайте, що підходити до вибору біржі, де ви хочете розмістити свої кошти під відсоток, слід також уважно, як і до вибору банку. Звертайте увагу на репутацію, популярність і надійність криптобіржі.

Запуск основних вузлів криптовалюти

Головний вузол криптовалюти веде запис дій блокчейну в режимі реального часу. На відміну від звичайних вузлів, на головні вузли не покладено завдання додавання нових блоків транзакцій у ланцюжок блоків. Швидше, їхня робота полягає в тому, щоб перевіряти нові блоки та виконувати деякі особливі ролі в управлінні ланцюжком блоків.

Однак майте на увазі, що робота з головним вузлом коштує дорого і потребує експлуатаційних витрат, які можуть перевищувати винагороду. Оператори майстер-вузлів нагороджуються монетами, зазвичай це частина винагороди за блок.

Стейкінг криптовалюти

Стейкінг схожий на утримання монет в акаунті та отримання дивідендів, що також дозволяє отримувати пасивний дохід. У цьому випадку вам також знадобиться купити біткоїн або інші криптовалюти і тримати їх на біржі. Однак процес дещо відрізняється, тому що стейкінг передбачає зберігання монет у спеціальному гаманці і отримання монет, а не відсотків, в якості винагороди.

Зазвичай розміщення ваших монет збільшує ліквідність мережі та забезпечує її підвищену зручність для інших. В результаті ви можете заробляти гроші, додаючи ліквідності до мережі.

Крипто-Арбітраж

На нерегульованому ринку іноді складно встановити єдину ціну на актив на сотнях бірж і торгових платформ. Криптоарбітраж включає в себе використання крихітної різниці в ціні за частки секунди між одним і тим самим криптовалютним активом на різних платформах для заробляння грошей.

Ви купуєте актив або монету за нижчою ціною на одній біржі та продаєте їх за вищою ціною, вказаною на іншій криптовалютній біржі. Якщо все зроблено правильно, ви можете отримати прибуток від різниці цін між біржами, але це дуже складно і вимагає спеціального обладнання та програмного забезпечення, щоб мати можливість здійснювати угоди досить швидко.

Криптовалютні “крани”

Це не найпопулярніший спосіб заробітку на криптовалюті серед великих інвесторів. Однак, це все ще працює. Крипто-кран – це система винагород, яка працює на веб-сайті або у додатку. Зареєстровані користувачі нагороджуються безкоштовними сатоші (біткоїн найдрібнішого номіналу). Нагороди видаються користувачам після виконання різних, але простих завдань.

Напевно, найвідомішим і надійнішим (працює вже дуже багато років) є криптовалютний “кран” freebitcoin. Ви реально можете щогодини отримувати безкоштовно невелику частину Біткоїна. Для цього вам потрібно лише відзначати каптчу і натискати кнопку “roll” (крутити). Розмір винагороди залежить від числа, що випало випадковим чином (максимум можна виграти до 200 доларів США за 1 раз). Заробити мільйони таким способом вам, звичайно, навряд чи вдасться, але це реальна можливість отримати безкоштовно біткоїни без вкладень.

Крім цього, на вашу пошту, вказану при реєстрації, щодня приходитиме лист, в якому буде посилання на можливість випробувати удачу в “Колесі фортуни” (так само безкоштовно). Серед призів – шанс виграти до 15 000 USD. Та й взагалі, на цьому сайті проводиться досить багато різних розіграшів і лотерей, що дають потенційну можливість заробити на криптовалюті з нуля та стати власником цифрових активів без вкладень.

Скільки криптовалюти можна отримати безкоштовно на “кранах”?

Кількість криптовалюти, яку можна отримати безкоштовно за допомогою “кранів”, безпосередньо залежить від її вартості на ринку. Як правило, подібні сервіси встановлюють фіксовану суму у фіатних валютах (найчастіше в доларах США), а номінал безкоштовної видачі монети перераховується за ринковими котируваннями.

У переважній більшості випадків мінімальна сума, яку можна отримати безкоштовно, дорівнює 0,00000001 BTC (1 сатоші). Але за рахунок принципу лотереї, який застосовується практично на всіх кранах, у кожного користувача є шанс збільшити цю суму багаторазово. Потенційно можна безкоштовно отримати криптовалюту на кілька тисяч доларів.

Ставки та азартні ігри у криптовалюті

Ще одна можливість заробити, яку надає ресурс freebitcoin – ставки у криптовалюті на різні спортивні події та участь у лотереях. Наприклад, на момент написання цієї статті, головний приз – автомобіль Lamborghini, а серед інших: годинники Rolex та інші цінні нагороди, включаючи суттєві суми у Біткоїні.

До речі, для участі допускається використовувати ті ж кошти, які ви отримуєте безкоштовно з “крана”. Але в цьому випадку вам спочатку доведеться їх накопичити. Але максимальні вигоди, звичайно, можна отримати лише при поповненні акаунта.

До речі! На цьому ресурсі також є можливість тримати біткоїн на ощадному рахунку (як депозит) та заробляти відсотки у криптовалюті. Мінімальна сума балансу повинна підтримуватись на рівні не менше 30 000 сатоші (0,0003 BTC).

Створюйте криптовалютний контент

Ви можете заробляти гроші на цифрових активах як автор криптовалютного контенту. Ринок криптографії зростає та розвивається, і багато веб-сайтів шукають авторів криптографії для публікації. Якщо ви проводите власний аналіз, щоб торгувати або інвестувати у криптовалюту, у вас уже є продукт, який ви можете монетизувати.

Ви можете заробляти гроші, створюючи відео або письмовий контент про криптовалюту. Це можуть бути новини, навчальні посібники, докладні статті, повідомлення в блогах тощо. Підкасти про криптовалюту також можуть викликати інтерес.

Краплі (Аірдропи, Airdrop) та “баунті”

Участь в аірдропі – ще один спосіб заробити на криптовалюті з нуля та без вкладень. Ви можете заробляти безкоштовні монети або токени монет за допомогою роздачі, які зазвичай робляться для привернення уваги до випуску нових криптовалют або блокчейн-проектів. Криптобіржа може пропонувати роздачу активним членам певної спільноти блокчейнів, щоб підвищити поінформованість про новий проект або нову функцію, яку він збирається запустити.

Щоб взяти участь, необхідно виконувати низку нескладних дій (наприклад, підписка на Телеграм-канал, репости в соц. мережах тощо). Також вам знадобиться існуючий гаманець (завести можна на будь-який криптобіржі або спеціальних сервісах цифрових гаманців безкоштовно). Найпопулярніший ресурс, де можна знайти безкоштовну роздачу криптовалюти, це coinmarketcap.com.

У більшості випадків, безкоштовна роздача монет відбувається рандомно серед усіх учасників, що зареєструвалися. Обсяг монет або токенів може бути від кількох тисяч до десятків тисяч доларів. Заробити можна на тому, щоб продати отримані монети на біржі, коли проект почне торгуватися у відкритому форматі.

Скільки можна отримати криптовалюти без вкладень на аірдропах (airdrop), “баунті” чи ICO?

У випадку з безкоштовною роздачею монет на аірдропах (airdrop), “баунті” або ICO оціночна сума отриманих монет може дуже відрізнятися від їх фактичної вартості. Підсумковий прибуток, який може отримати користувач, дуже сильно залежатиме від успішності нового крипто-проекту. Якщо нова монета або токен “злетить”, то можна отримати тисячі (і навіть десятки тисяч) доларів США. А можна і дірку від бублика.

Умовно, отримуючи безкоштовно монети на аірдропах (airdrop), “баунті” або ICO, наприклад, на оціночну суму в 1000 USD, коли криптовалюта почне торгуватися, вона може як подорожчати, що збільшить дохід, наприклад, до 5000 USD, так і впасти багаторазово у вартості, що призведе до падіння доходу навіть до нуля. Але ж ви й так отримуєте такі монети безкоштовно. Так що скаржитися в цьому випадку особливо немає на що.

Кращі криптовалютні стратегії для торгівлі або інвестування

Протягом досить короткого терміну життя криптовалюти демонстрували драматичні цінові тенденції, дуже високу волатильність і величезне зростання вартості. Це означає, що найбільш ефективні стратегії торгівлі або інвестування в криптовалюти – це ті, які найкраще підходять для отримання вигоди від цих цінових властивостей криптовалют.

Трейдери або інвестори повинні знати, які кошти доступні для отримання доступу до криптовалют і скільки вам потрібно ними торгувати. Можно купувати або продавати криптовалюти безпосередньо, спекулювати довгими або короткими угодами з ф’ючерсами на біткоїни (хоча маржа, необхідна тільки для одного мікроф’ючерсного контракту, може бути занадто високою для багатьох трейдерів) і CFD (тільки декілька інших криптовалют доступні в якості CFD), а з жовтня 2021 з’явилася можливість інвестувати в біткоїн-ETF з прив’язкою до біткоїн-ф’ючерсів.

Довгострокові інвестори, ймовірно, досягнуть найбільшого успіху, вивчивши криптовалюту в цілому, а потім заглибившись в окремі криптовалюти. Щоб визначити, які з них мають кращий потенціал зростання, а потім купити цю криптовалюту, коли вона досягне нової мінімальної ціни в одиницях фіатної валюти. Інвестиції мають бути невеликими у відсотках від ліквідного капіталу, тому що багато криптовалют можуть падати в ціні більш ніж удвічі за лічені дні. І так само виростати назад. Велике питання для інвесторів – коли входити та виходити на ринок, якщо вартість інвестиції часто змінюється. Наприклад, ви можете вирішити, що коли криптовалюта, в яку ви інвестували, впаде в ціні на 25% від свого піку, настав час виходити. Але крипто-ринок не дає гарантій.

Для більш короткострокових трейдерів слідування за трендом дуже добре працює з криптовалютами, особливо з основними з них. Іншою особливістю, яка може допомогти досягти успіху в торгівлі, є той факт, що криптовалюти, будучи дуже спекулятивними, мають тенденцію поважати ключові рівні підтримки та опору. Відкриття угод у напрямку довгострокового, багатомісячного тренду після відскоків від ключових рівнів може стати основою надзвичайно потужної стратегії крипто-торгівлі.

В якості післямови

Криптовалюта як клас активів може пережити великі злети та падіння найближчими роками, але майже напевно вона залишиться в найближчому майбутньому. Хоча інвестування та торгівля криптовалютами сьогодні є найпопулярнішими та найпростішими способами отримання прибутку від криптовалюти, є кілька інших способів взаємодії з криптовалютами, щоб заробити трохи грошей, які ви також можете знайти підходящими для вас та цікавими для використання.

З методів, описаних вище, окрім торгівлі або інвестування, найбільш цікавими для вас можливостями, ймовірно, будуть отримання дивідендів від володіння декількома криптовалютами, які виплачують власникам монет на біржах. Але, можливо, вас зацікавлять і ставки, крани або створення криптовалютного контенту.

Де купують, продають і заробляють на криптовалюті?

БізнесМаркет активно розвиває Каталог майданчиків для трейдингу, де публікуються докладні огляди популярних криптовалютних бірж та обмінників. Серед сотень торгових платформ, які сьогодні існують на ринку, ми підбираємо найвідоміші та найнадійніші Сервіси, якими вже користуються мільйони інвесторів по всьому світу, і в тому числі в Україні.

БІРЖІ ТА ОБМІНКИ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
Kraken – Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж. Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
CEX.IO – Велика мультифункціональна криптовалютна біржа, яка починала свій шлях, як простий обмінник і провайдер хмарного майнінгу.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
StormGain – Універсальний майданчик для трейдингу та обміну криптовалют. Спотова, ф’ючерсна торгівля із плечем до 200×, маржинальна торгівля криптовалютами.
BitMEX – Великий майданчик для трейдингу та зберігання криптовалют. Кредитне плече до 100x. Торгівля без термінів експірації. Найкраща система безпеки.
Bybit – Популярна біржа для торгівлі криптовалютними деривативами. Заснована у 2018 році. Ф’ючерсна, маржинальна, спотова торгівля криптовалютами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році. Спотова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами.
Prime XBT – Платформа нового покоління для торгівлі на світових фінансових ринках через Bitcoin. Торгівля Криптовалютами, Індексами, Товарами та Forex з одного облікового запису
Binaryx – Криптовалютна біржа для трейдингу та обміну. Кращий у своєму класі термінал для інвесторів та професійних трейдерів.
Paybis – Надійний та популярний обмінник. Працює з 2014 року. Швидко, безпечно і просто купити, продати, обміняти Біткоїн (BTC, Bitcoin) через Visa/Mastercard.

Часто задаваемые вопросы (ЧаВо/FAQ):

 • Некоторые из самых популярных криптовалют включают Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP Cardano и Bitcoin Cash. Однако есть много других криптовалют, доступных инвесторам и трейдерам.

 • Да, новые способы заработка на криптовалюте появляются постоянно. Например, вы можете пойти работать в криптовалютные компании, если у вас есть необходимые им навыки. Вы также можете стать влиятельным лицом или рекламодателем криптовалютного проекта и получать деньги за свою работу.

 • Да, в большинстве случаев, если вы хотите получить ощутимые финансовые выгоды, необходимы вложения. Начальные инвестиции требуются практически во все аспекты криптопространства. Конечно, вы можете получить бесплатно Биткоин или другие криптовалюты с помощью "кранов" или Аирдропов, но чаще всего это будут либо незначительные суммы, либо потребуется много времени для формирования капитала. Вам нужны деньги, чтобы инвестировать, торговать, настраивать майнинг, делать ставки или давать взаймы или даже управлять главным узлом. Хорошая новость заключается в том, что начинать инвестиции и зарабатывать на криптовалюте можно с минимальными вложениями. Например, вы можете начать с 10, 50 или 100USD и постепенно увеличивать вложения. Просто, чем более крупные суммы вы будете инвестировать, тем больший потенциальных доход в абсолютных цифрах вы сможете получить.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top