Currency.com

Криптовалютна біржа

Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД.
1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)

Інформація про Currency.com

Тип компанії: Биржи криптовалют

Currency.com (Карренсі Ком Бел) – є своєрідним мостом між криптовалютами та фінансовими ринками. Майданчик вважається першою офіційно регульованою біржею криптовалют і токенізованих біржових активів, яка орієнтована на країни СНД. Біржа підтримує 10 мов, у тому числі російську, англійську та інші.

Доступне інвестування та купівля криптовалют Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple; торгівля токенами світових індексів, акцій компаній, сировиною, ETF-інструментами. Внесення або виведення коштів здійснюється за допомогою карток Visa/MasterCard, банківських переказів, криптовалютою. Доступні фіатні валюти: долар США, євро, російський та білоруський рубль, британський фунт стерлінгів. Торгівля на біржі Currency доступна як без позикових коштів, так і за допомогою кредитного плеча до 500x – для традиційних ринків і до 100х – для криптовалют. Присутня можливість обмеження збитку (стоп-лосс) та фіксації прибутку (тейк-профіт).

Торговий термінал Currency представлений компанією-партнером Capital Com, яка регулюється фінансовими регуляторами Великобританії (FCA) та Кіпру (CySEC). Технологічно він дозволяє обслуговувати 50 млн угод на секунду. Сервери розташовані на хост-серверах LD4 Equinix. Біржа Currency (ТОВ "Карренсі Ком Бел") зареєстрована у Білорусі та працює у правовому полі чинного законодавства, зокрема, відповідно до декрету "Про розвиток цифрової економіки". Компанія одержала ліцензію Парку високих технологій на здійснення діяльності відповідно до норм декрету.

Currency – найбільша біржа для торгівлі криптовалютами
 • Біржа пропонує 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.

 • Проект називають першим регульованим у світі, оскільки він дозволяє торгувати та інвестувати у традиційні фінансові інструменти, використовуючи криптовалюти та фіатні гроші, при цьому криптовалютна біржа регулюється законодавчо.

 • Криптобіржа спрямована на те, щоб зробити складну торгівлю швидкою та легкою. Користувачам не потрібно конвертувати криптовалюту у фіатні гроші: вони можуть торгувати безпосередньо за допомогою криптовалюти.

Назва біржі
Currency.com
Офіційний сайт
Регулятор
Національний Банк Республіки Білорусь, Парк високих технологій Республіки Білорусь
Юридична особа
ТОВ "Карренсі Ком Бел" (LLC "Currency Com BEL")
Країна реєстрації
220030 Республіка Білорусь, м. Мінськ, вул. Інтернаціональна, 36-1, офіс 521.
Рік заснування
2019
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, Forex, сировинні товари, індекси, акції, облігації та ін.
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська + інші мови (всього 10)
Добовий торговий обсяг
$12 млн. +
Торгова комісія
Криптовалюта: 0,075% тейкер; 0,025% мейкер. Токенізовані активи: 0,05%.
Комісія за обмін
Криптовалюта: 0,2%. Токенізовані активи: 0,0125%. Токенізовані облігації: 0,03%. Токенізовані валюти: 1%.
Мінімальна сума на виведення
Картки: 100 USD, EUR; 7000 RUB; 250 BYN. Банківські перекази: 50 USD, EUR; 3500 RUB; 50 BYN. Криптовалюта: 0,01 BTC (виведення – 0,005 BTC), 0,1 ETH (виведення – 0,05 ETH), 0,2 LTC (0,1 LTC). Токенізовані активи: 100 USD в еквіваленті
Мінімальний депозит
0,002 BTC
Робота з фіатом
Картки Visa/Mastercard, банківські перекази, валютні токени USD.cx, EUR.cx, RUB.cx, BYN.cx, GPB.cx
Криптовалюти
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Так
Сервіси
Токенізовані активи: акції, індекси, сировинні товари, біржові активи, ETF
Ордери
Ринок, ліміт, стоп-ліміт та інші
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Навчання
Так, на сайті
Верифікація
Деякі клієнти біржі мають можливість вносити кошти (до 1000 EUR в еквіваленті) та здійснювати торгівлю протягом 15 днів без проходження повної верифікації.
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
Email, Телеграм, Онлайн-чат
Currency - банківські картки

Реєстрація на Currency.com

Currency дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими монетами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам потрібно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі та отримати 10% знижки на торгові комісії.

Для створення облікового запису на Платформі, натисніть кнопку "Реєстрація" у верхньому куті сайту Currency. Після чого відкриється форма подання інформації:

Currency - Реєстрація - Крок 1

Заповніть запропоновані поля та натисніть "Далі", попередньо підтвердивши ознайомлення з умовами та політиками ресурсу.

У разі невикористання акаунта більше 6 місяців він деактивується, повідомлення про це надходить за два місяці до настання цієї дати.

Currency - Реєстрація - Крок 2

Далі необхідно вказати країну проживання та громадянство, а також поставити галочку навпроти "Я не є резидентом США". Потім натиснути "Продовжити".

На вимогу регулятора, Currency зобов'язується ідентифікувати всіх своїх клієнтів. Тому при реєстрації необхідно вказувати реальні дані.

Currency - Реєстрація - Крок 3

Для початку роботи з торговою платформою потрібно підтвердити адресу електронної пошти за допомогою верифікації посилання або введення коду, який буде надіслано на вказаний email.

Щоб убезпечити свій акаунт, бажано налаштувати двофакторну аутентифікацію (2FA). Для цього потрібно встановити додаток типу Google Authenticator на свій смартфон.

Реєстрація не займає особливо багато часу. Але політика біржі передбачає ідентифікацію особи у рамках AML (KYC).

*отримайте 10% знижки на торгові комісії

Особистий кабінет Currency.com

Коротка демонстрація інтерфейсу криптовалютної біржі Currency.com:

Особистий кабінет Карренсі не відрізняється великою кількістю налаштувань. Вигляд інтерфейсу досить лаконічний. Фактично існує 3 меню, які дозволяють повністю керувати коштами та діями користувача. Натиснувши на меню "Live" у правому верхньому куті, можна перейти до Панелі інструментів Користувача, де доступні основні налаштування, серед них увімкнення двофакторної ідентифікації. Доступ до основних розділів Кабінету доступні ліворуч і вгорі у вигляді випадаючого меню або закладок.

На основному екрані Панелі інструментів міститься вся інформація про стан рахунків та акаунт Користувача: баланси різних рахунків, графіки, доступ до інструментів внесення та виведення коштів.

Currency - Особистий Кабінет - Панель інструментів

На нижній закладці доступні відомості про партнерську програму та активність рефералів. Трейдер може заробляти на біржі за допомогою торгівлі активами та отримувати додатковий дохід, рекламуючи біржу на різних медіа ресурсах і в соціальних мережах.
Реферальна система передбачає не лише дохід для користувача, який становить 50% від комісії біржі. Але й дає переваги кожному залученому другові у вигляді 10% знижки на торгові комісії.

Currency - Торговий термінал

Загалом, функціональність Особистого кабінету інтуїтивно зрозуміла і дозволяє користувачеві легко розібратися з основними елементами інтерфейсу.

Верифікація на Currency.com

Верифікація на Майданчику за фактом є обов'язковою. Хоча клієнтам біржі з деяких країн надається можливість вносити кошти (до 1000 EUR в еквіваленті) та здійснювати торгівлю протягом 15 днів без проходження повної верифікації, але повністю уникнути її на біржі Currency не вдасться.

Currency - Верифікація

У системі необхідно надати документи, що підтверджують особу (POI) та адресу (POA).

Процедура верифікації може мати деякі відмінності, залежно від юрисдикції, до якої належить користувач. А також, в якій якості він виступає – фіз.особа чи організація.

Верифікація особи

Після натискання кнопки "Завершити реєстрацію" в Особистому кабінеті вам буде запропоновано вибрати основну країну проживання та ввести необхідні дані.

Для підтвердження особи вам буде необхідно надати персональні дані:

(Proof of identity — POI). Документ, що засвідчує особу, повинен включати: повне ім'я (по батькові необов'язково) і дату видачі (наприклад, повний розворот паспорта, національна картка, дозвіл на проживання тощо).

Верифікація адреси

(Proof of address — POA). Документ, що підтверджує адресу, повинен включати: повне ім'я (по батькові обов'язково), адресу та дату видачі документа (наприклад, повний розворот паспорта з пропискою, виписка за рахунком, чек про оплату житлово-комунальних послуг тощо).


Депозит і виведення коштів з Currency.com

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті Currency.com.

Біржа приймає депозити у фіатній валюті та криптовалюті, а також дозволяє купити токени за рублі, долари, євро тощо. Весь перелік валют і способів введення/виведення коштів на конкретний момент часу, краще одразу дивитися на сайті Currency.com.

Торгова платформа дозволяє завести кошти як за допомогою кредитних і/або дебетових карток VISA та MasterCard, так і за допомогою банківського переказу. Виведення коштів з біржі також здійснюється на картку або банківський рахунок. При використанні карток MasterCard, емітованих поза Республікою Білорусь, відбуватиметься конвертація в російські рублі, але кошти зараховуватимуться у вибраній раніше валюті. За допомогою інтернет-банкінгу білоруського банку можливо здійснити переказ грошових коштів лише у BYN. Обробка депозиту може тривати від 2 до 5 банківських днів.

Currency - Депозит

Для початку торгівлі на Currency необхідно внести депозит. Зробити це можна різними способами: через покупку криптовалюти, її переказ і внесення депозиту за фіатні гроші. Щоб зробити депозит, вам потрібно перейти на відповідну сторінку в Особистому кабінеті ("Гаманець" або "Внести кошти") і далі дотримуватися інструкцій.

Щоб внести свої активи на акаунт Currency за допомогою банківського переказу, банківський рахунок повинен бути відкритий на ваше ім'я, а його валюта повинна співпадати з валютою рахунку, який ви вибрали для поповнення вашого акаунта.

Важливо пам'ятати, що Currency вимагатиме пройти через просту процедуру AML (KYC). Без ідентифікації користувача фінансові операції на криптобіржі практично не можливі.

Процедура та способи виведення багато в чому схожі на процес поповнення депозиту. Власне, відрізняється лише напрямок руху грошей. На сьогоднішній день, на біржі Карренсі обидві операції (введення та виведення коштів) не становлять особливих складнощів для користувачів.

*отримайте 10% знижки на торгові комісії

Комісії Currency.com

Розмір торгових комісій: Криптовалюти (комісія Taker): 0.075%; (комісія Maker): -0.025%. Токенізовані активи (акції, ETF, індекси та сировинні товари): 0.0125%. Токенізовані валюти: 0.002%.

Комісія Maker стягується, коли користувач збільшує ліквідність біржової склянки, розміщуючи лімітну заявку нижче за ціну для покупки і вище за ціну для продажу. На curency.com на всі комісії Maker для BTC/USD, ETH/USD, BTC/EUR, ETH/EUR передбачена компенсаційна знижка -0.025% наприкінці кожного тижня.

Комісія Taker стягується, коли користувач знижує ліквідність біржової склянки, розміщуючи заявку, яка виконується проти вже існуючої заявки у біржовій склянці.

Переглянути всі параметри комісійних відрахувань можна на сторінці "Комісії та збори".

Currency - Комісії для введення-виведення коштів

Комісії за обмін: Криптовалюти: 0.2%. Токенізовані активи (акції, ETF, індекси та сировинні товари): 0.05%. Токенізовані облігації: 0.03%. Токенізовані валюти: 1%, а також 2% — для EUR.cx/USD.cx, USD.cx/RUB.cx, EUR.cx/RUB.cx; 5% — для GBP.cx/USD.cx. 12% — для EUR.cx/GBP.cx, GBP.cx/RUB.cx. Токени компаній: 0% (придбання), 1.5% (відчуження).

Важливо пам'ятати, що банк може стягувати додаткові комісії за здійснення транзакцій. Комісія може також стягуватися банком-кореспондентом під час здійснення міжнародного переказу.

Найшвидший спосіб перейти на сторінку комісій - це натиснути на відповідне посилання внизу (у футері) сайту.

Currency - Знижки для криптовалют

Отримати знижку 10% на комісії біржі можна, зареєструвавшись через партнерську програму.


Безпека Currency.com

Currency, як і будь-яка серйозна криптобіржа, відповідально ставиться до питань безпеки та захисту активів користувачів. По-перше, рекомендується одразу налаштувати двофакторну аутентифікацію.

З метою збереження даних і активів користувачів на біржі Карренсі застосовується ціла низка захисних заходів:

 • Ретельна перевірка персоналу, і будь-яке рішення, яке стосується навіть видалених даних, проходить через суворий протокол схвалення.

 • Майданчик зберігає дані користувачів на серверах, захищених заходами фізичної безпеки військового рівня.

 • Шифрування клієнтських даних на всіх рівнях: вони реплікуються в режимі реального часу та щоденно копіюються.

 • Використовується PGP/GPG для кодування та перевірки електронної пошти, дискретна система для безпечного завантаження та перевірки документів і найвищий рівень глобального шифрування, який запобігає втручанню в будь-який аспект клієнтської інформації.

 • 2FA на основі Google Auth.

 • Currency знаходиться під суворим контролем першої у світі юрисдикції із загальним правовим регулюванням бізнесу на основі технології блокчейну.


Як почати заробляти на Currency.com

Лише декілька хвилин. Пройдіть ідентифікацію.
Внесіть кошти на свій рахунок і почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи леверидж.

Можливості Currency.com

На біржі для торгівлі доступні понад 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів. Нижче лише короткий список можливостей і сервісів, що надаються майданчиком:

 • Криптовалюти: Bitcoin, Ethereum та інші популярні цифрові валюти.
 • Токенізовані біржові активи.
 • Токенізовані сировинні товари: Gold Spot, Brent Crude Oil, Spot, US Natural Gas Spot, US Crude Oil Spot, Silver Spot, Platinum Spot, Palladium Spot.
 • Токенізовані індекси: Continental AG, S&P 500, Dow Jones 30, Nasdaq 100 index, FTSE China A50, Germany 30, France 40, Euro Stoxx 50, 35, FTSE Borsa Italiana, index 40, Amsterdam, Exchange index 25.
 • Токенізовані акції: Deutsche Post AG, Deutsche Lufthansa AG, Volkswagen AG, Commerzbank AG, Daimler AG, Bayer AG, Adidas AG, Osram Licht AG, Siemens AG, Allianz SE, Dialog, Semiconductor PLC, Hugo Boss AG, Infineon, Technologies AG і багато інших.
 • Форекс (Forex).
 • Токенізовані облігації.
 • Токени компаній.

Поділіться цим:

Відгуки про Currency.com

Рейтинг компанії
- Logo currency

Найменування: Currency.com

Опис: Перший офіційно регульований торговий майданчик для країн СНД. Доступно інвестування, придбання та торгівля криптовалютами Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple; токенами світових індексів, акціями компаній, сировиною, ETF-інструментами. Внесення або виведення коштів здійснюється за допомогою карток Visa/MasterCard, банківських переказів, криптовалюти.

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
залиште свій коментар

Currency logo

Переваги Currency.com

500х
Традиційні ринки
100х
Криптовалютні пари
Так
Ф'ючерси та маржиналка
-10%
Знижка на комісії*
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top