Курс Bitcoina: ціна BTC/USD на сьогодні, графік Bitcoin онлайн

Точний курс Біткоїна в реальному часі. Капіталізація, графіки зміни вартості зараз і за весь час

Курс Біткоіна – це основний показник ринку криптовалют і перше, що цікавить інвесторів-початківців у цифрові активи. Біткоїн (Bitcoin, BTC), як перша криптовалюта, з’явився в 2009 році і досі утримує пальму лідерства. Графік Біткоїна, представлений нижче, не тільки показує онлайн вартість криптовалюти на сьогодні, але й дозволяє простежити історичну зміну ціни BTC за весь час. Окрім курсу, на рейтинг криптовалют впливають такі параметри: капіталізація, обсяг добових торгів, відсоток зміни вартості за період.

Де і як можна купити Біткоїн? Придбати та торгувати криптовалютами краще на відомих та надійних біржах криптовалют.

Біткоїн: ціна в доларах (дані CoinMarketCap) - курс BTC/USD

Графік Біткоіна онлайн (дані TradingView)

Огляд ринку криптовалют: BTC, ETH, BNB (дані TradingView)

Конвертер криптовалют (калькулятор)

ТОП 3 криптобіржі, щоб купити Біткоїн (Bitcoin, BTC)

Лучший
курс обмена
BestChange.ru – популярный сервис по подбору выгодных обменных пунктов электронных валют, который поможет вам производить свои обмены безопасно и с минимальными потерями на комиссиях.
Обменять
на

Клуб підприємців

Питання та Відповіді

Обговорити трейдинг

Поділитися:

Курс біткоїну - від чого залежить і що потрібно знати

Курси криптовалют у реальному часі: BTC/USD, BTC/ETH, BTC/EURO, BTC/UAH та ін.

Котирування курсу Біткоіна схильні до великої волатильності. Як і інші криптовалюти, Bitcoin є досить спекулятивним фінансовим інструментом. Тому інвесторам потрібно враховувати це у своїй діяльності та знати деякі особливості криптовалютного ринку.

Що впливає на вартість Біткоїну

Криптовалюти насправді не забезпечені матеріальними засобами. Тому ціна біткоїну залежить від попиту та впевненості інвесторів у даному виді фінансового активу. Зміни курсу фіксуються у процесі торгівлі на криптобіржах. На вартість можуть впливати:

  • фундаментальні фактори (глобальні зміни економіки чи політики);
  • великі новинні події;
  • галузеві новації в промисловості криптовалют та фінансів;
  • настрої покупців та продавців, а також багато іншого.

Курс Біткоїн до долара, євро, гривні та інших валют

Ціна криптовалюти по відношенню до фіатних грошей змінюється так само часто, як і між звичайними валютами. Щоб мінімізувати цей вплив та спростити торгові операції, біржа криптовалют використовує так звані стейблкоіни, які умовно можна назвати “цифровими копіями” звичайних грошей. Найчастіше курс bitcoin (BTC) розраховується в USDT (монета Tether), яка дорівнює долару США. Великі торгові майданчики випускають власні стейблкоіни “прив’язані” до долара або інших фіатних валют.

Залежно від того, чи існує криптовалютний аналог традиційної валюти, курс біткоїн до звичайних грошей може розраховуватися як безпосередньо, так і через “конвертацію” за допомогою стейблкоїнів. Таким чином може вийти ціна біткоїну до гривні, євро або будь-яких інших національних грошей.

Де дивитись курс біткоїну до гривні, euro та інших валют

На цій сторінці є конвертер криптовалют. Ви можете вибрати будь-які валютні пари (фіатні та/або криптовалютні), щоб переглянути актуальний курс криптовалют на поточний момент.

Чому відрізняється ціна Bitcoin на різних криптобіржах та онлайн обмінниках

Вартість однієї і тієї ж криптовалюти на кожному окремо взятому торговому майданчику залежить від багатьох параметрів: ліквідності біржі, кількості заявок на купівлю та продаж, часу укладання угод, технічних можливостей платформи тощо. Як наслідок, наприклад, ціна біткоїну може відрізнятись на деякі частки відсотків між різними біржами криптовалют. Це звичайне явище для біржових інструментів трейдингу.

Враховуючи, що у світі не існує єдиної організації, яка б встановлювала уніфікований курс криптовалют, на ринку постійно присутня ситуація з наявністю різних котирувань на той самий актив. Професійні трейдери навіть примудряються заробляти на таких різницях.

Де придбати BTC за найкращим курсом

Універсальної відповіді це питання немає. Вважається, що оптимальним місцем для покупки криптовалют є біржі, такі як Binance, KuCoin, Bybit та інші. Ви можете подивитися найкращі біржі криптовалют 2022 року на сайті БізнесМаркет, щоб вибрати підходящий для себе майданчик. При цьому пам’ятайте, що крім ціни монети, на підсумкову суму угоди ще можуть впливати комісії платформ і платіжних систем.

Коментарі

Поділіться своїми коментарями про криптовалюти.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленных компаний, указанных на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Поділіться цим:
Top