Kraken

Криптовалютна біржа, Обмінник

Одна з найстаріших і найпопулярніших криптовалютних бірж.
Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)

Інформація про Kraken

Тип компанії: Биржи криптовалют

Kraken (Кракен) - одна з найстаріших, авторитетних і найпопулярніших криптовалютних бірж у світі. Компанія заснована 28 липня 2011 року в Сан-Франциско, а 10 вересня 2013 року – сервіс офіційно запущений у роботу.

Kraken вважається найбільшою біржею за обсягом євро завдяки співпраці з німецьким банком Fidor Bank. Біржа працює в правових рамках закону з дотриманням правил KYC та AML, можливе введення/виведення фіатних валют. Майданчик зареєстрований як підрозділ грошових послуг (MSB) у FinCEN у США та FINTRAC у Канаді, а у Великій Британії регулюється Управлінням з фінансового нагляду.

Платежі по фіатній валюті здійснюються за допомогою банківського переказу. Для користувачів із банківським рахунком у Євросоюзі також використовується платіжна система SEPA. Підтримуються понад 19 криптовалют (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP, Tether, Stellar, Litecoin, Monero, Cardano, Ethereum Classic, Dash, Tezos, Augur, Qtum, EOS, Zcash, Melon, Dogecoin, Gnosis); 5 фіатних валют (канадський долар CAD, фунт GBP, долар USD, японська ієна JPY, євро EUR) та понад 100 торгових пар.

Kraken – безпечна біржа для торгівлі криптовалютами
 • На Кракен доступна маржинальна торгівля з плечем до x5 такими криптовалютами: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Augur, Monero. Розмір плеча залежить від криптовалютної пари.

 • На біржі запроваджено рівневу систему верифікації. Початковий рівень 0 передбачає лише ознайомлення з платформою без можливості торгувати. Починаючи з Рівня 1 необхідна верифікація – дозволена торгівля криптовалютою. Рівень 2 та вище – можна працювати з фіатом, ліміти збільшені.

 • Офіційний сайт біржі перекладено 12 мовами, серед яких є українська та російська мови. Присутня опція маржинальної торгівлі, трейдинг ф'ючерсами та індексами, а також ОТС.

Назва біржі
Kraken
Офіційний сайт
Оператор/Постачальник послуг
Payward, Inc.
Юридична особа
Payward, Inc.
Країна реєстрації
США, Сан-Франциско. Є офіси у різних містах по всьому світу, включаючи Лондон, Чіода (Японія) та Сінгапур.
Рік заснування
2011
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, OTC
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська + інші мови
Добовий торговий обсяг
$250 млн. +
Торгова комісія
0,01–0,16% / 0,10–0,26%
Рейтинг
Біржа Кракен посідає 1-е місце за обсягом торгів у євро.
Робота з фіатом
Банківські перекази: FewWire / FewWire (Etana Custody), SWIFT, Мережа обміну Silvergate, SEPA та ін. Visa/Mastercard – НЕ підтримуються.
Кількість криптовалют
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP, Tether, Stellar, Litecoin, Monero та ін.
Криптовалютні пари
BTC/USD, LTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, ETH/BTC, EOS/USD, LTC/BTC, XRP/BTC, EOS/BTC та ін.
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Так
Індекси
Так
ОТС
Так. Умова – рівень верифікації Pro.
Cryptowatch
Торговий термінал, який надає дані про ринок криптовалют у реальному часі, графіки та торгові послуги для понад 25 бірж криптовалюти.
Стейкінг
Аналог банківського депозиту, лише у криптовалюті. Розмір заробітку – 6% річних.
Акаунт-менеджер
«Ексклюзивний рівень персоналізованої підтримки практично в режимі реального часу через програму Kraken Акаунт Менеджменту»
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Професійні графіки
Так
Навчання
Так. База знань
Безпека
Біржа гарантує найвищий рівень захисту
Верифікація
Обов'язкова для роботи з фіатом, маржинальної торгівлі та ін.
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
24/7. Email, Телеграм, Онлайн-чат
Kraken - найбезпечніша крипто-біржа у світі

Реєстрація на Kraken

Kraken дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими монетами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам необхідно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі.

Створення облікового запису займе не більше пари хвилин. У верхньому правому куті сайту натисніть кнопку «Створити акаунт».

Kraken - Реєстрація

Заповніть запропоновані поля та натисніть «Створити акаунт», попередньо підтвердивши ознайомлення з умовами та політиками ресурсу.

Ім'я користувача має бути унікальним. Не співпадати із вже зареєстрованим у системі.

Після введення даних з'явиться повідомлення про необхідність підтвердити адресу електронної пошти за допомогою верифікації посилання або введення коду, який буде надіслано на вказаний email.

Щоб убезпечити свій акаунт, бажано налаштувати двофакторну аутентифікацію (2FA). Для цього потрібно встановити додаток типу Google Authenticator на свій смартфон.

Реєстрація не потребує багато часу. Потрібна лише електронна пошта. Створити акаунт можна безкоштовно і без підтвердження особи в рамках KYC. Але надалі, для повноцінної роботи, верифікація знадобиться.


Особистий кабінет Kraken

Коротка демонстрація зовнішнього вигляду Особистого кабінету криптовалютної біржі Kraken

Перше, що наполегливо запропонує Система, це налаштувати безпеку акаунта за допомогою двофакторної аутентифікації. При чому налаштування безпеки мають декілька рівнів.

Сам Особистий кабінет Кракен традиційно має безліч закладок і меню, які дозволяють повністю керувати акаунтом та інформують користувача про поточний стан балансів рахунків і торгових операцій, даних активності та безпеки.

Kraken - Особистий Кабінет - Панель інструментів

На закладці "Торги" можна перейти до торгових операцій на біржі. Але для їх здійснення користувачеві обов'язково доведеться пройти процедуру верифікації.

Закладка "Ціни" демонструє поточну вартість криптовалют, доступних на майданчику.

Розділ "Стейкінг" буде цікавий тим користувачам, які мають вільні суми криптовалюти і хочуть отримати додатковий "депозитний" дохід.

Загалом, функціональність Особистого кабінету інтуїтивно зрозуміла та дозволяє користувачеві легко розібратися з основними налаштуваннями.

Верифікація на Kraken

Верифікація на Майданчику є обов'язковою. Її рівень залежить від вашої потреби у виведенні сум вище ліміту та деяких інших операціях (покупки за фіат). Без верифікації на біржі Kraken торгівля неможлива.

Kraken - Верифікація

Після реєстрації та входу в обліковий запис ви можете потрапити на сторінку верифікації через верхнє меню, натиснувши на посилання "Верифікація". Також Система наочно нагадає про це яскравим блоком вгорі екрану.

Процедура верифікації має відмінності в залежності від того, в якій якості виступає користувач - фіз.особа або організація.

У Кракена 3 рівні верифікації: Базовий, Стандартний і Pro

Kraken - Верифікація - 2
Базовий рівень

Для торгівлі на Kraken вам необхідне підтвердження рівня як мінімум «Базовий».

Для відкриття цього типу облікового запису користувачі повинні вказати:

 • Повне ім'я
 • Дату народження
 • Адресу проживання
 • Email та номер телефону.

Обробка заявки на базовий аккаунт здійснюється автоматично. Зазвичай, це може зайняти не більше години.

Середній та Pro рівні

Для середнього типу акаунта потрібно вказати ваш рід занять, завантажити документ, що посвідчує особу та підтвердити адресу проживання.

Для облікового запису Pro потрібне надання фінансової звітності та перевірка AML (політика проти відмивання грошей).

Рівні "Середній" та "PRO" вимагають ручної перевірки команди Kraken. За їх словами, це може зайняти від 1 до 5 днів.

Кожен рівень верифікації підвищує ліміти фінансових операцій та дає додаткові можливості на біржі Kraken.


Депозит і виведення коштів з Kraken

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті Kraken.

Kraken підтримує різні способи поповнення та зняття фінансових коштів. Зокрема, депозити в криптовалюті за допомогою різних криптогаманців і грошові перекази через банківський переказ. Поповнення/зняття через банківські картки (Visa/Mastercard) недоступне. Однак, останнім часом все більша кількість криптовалютних майданчиків прагне забезпечити підтримку банківських карток у своїх Системах, тому що це важливий фактор для користувачів. Тому актуальну інформацію на конкретний момент часу, краще відразу дивитися на офіційному сайті Kraken.

Kraken - Депозит

Для фіатних валют існують такі варіанти банківського переказу та поповнення рахунку:

 • FewWire / FewWire (Etana Custody) (1-5 робочих днів);
 • SWIFT (2-5 робочих днів);
 • Мережа обміну Silvergate (майже миттєво);
 • SEPA (0-5 днів);
 • та інші...

Розмір комісії залежить від обраного методу та може становити від 0 до 50 $.

Поповнення та зняття коштів у фіатній валюті недоступні користувачам на рівні верифікації «базовий».

Важливо пам'ятати, що Kraken вимагатиме пройти через процедуру KYC перед тим, як прийняти запит на депозит (або виведення) у фіаті. Це потрібно для того, щоби відповідати всім законам проти відмивання грошей. Процедура дуже важлива для біржі, що діє у США.

Процедура та способи виведення багато в чому схожі на процес поповнення депозиту. Власне, відрізняється лише напрямок руху грошей.


Комісії Kraken

Переважна більшість угод, обсяг яких перевищує 50 000 одиниць конкретної валюти, обкладаються комісією для продавця у розмірі 0,16% та комісією для покупця у розмірі 0,26%. Ці комісійні стягуються за всі угоди з біткоїнами, здійснені через USD, EUR, JPY GBP і CAD. Така сама структура комісійних застосовується до більшості торгових пар альткоїнів.

Для торгових обсягів, що перевищують 50 000 одиниць, комісійні знижуються до 0,14% і 0,24%. Із збільшенням обсягу торгівлі відсоток комісійних постійно знижується до 0% для продавця і 0,10% для покупця. Тарифи стягуються за кожну угоду, а обсяги торгів розраховуються для угод, здійснених протягом 30-денного періоду.

Комісії розраховуються у відсотках від обсягу валюти котирування за угодою (за замовчуванням). Певні пари дозволяють розраховувати комісію на основі базової валюти за угодою, яка може бути зазначена при оформленні замовлення як Валюта комісії.

Kraken - Комісії для криптовалют

Розмір комісії визначається з використанням еквівалентної ринкової вартості, зазначеної на сторінці «Валютного обсягу торгів» на момент здійснення угоди. Зверніть увагу, що ця валюта може відрізнятись від базової пари або валюти котирування.

Рівень комісії оцінюється після кожної угоди, тому Ви накопичуєте "знижки", торгуючи на сайті.

Kraken - Знижки для криптовалют

Комісійні ставки розроблені таким чином, щоб інвестори з різними оборотами отримували винагороду за свої угоди.

Якщо Ви не торгуєте часто, але у Вас великий обсяг, розгляньте нашу послугу позабіржової торгівлі (OTC) для більш економічного та персонального підходу.

Kraken - Знижки для криптовалют

Майже до всіх криптовалютних пар застосовуються однакові ставки комісій, що стимулює маркет-мейкерів збільшувати ліквідність. Це означає, що вам легше здійснювати угоди за тією ціною, яку ви хочете.

Кракен також пропонує торгівлю DarkPool для всіх валютних пар Ether/фіат і Bitcoin/фіат. Інвесторам, які хочуть, щоб їхні угоди здійснювали менший вплив на ринок, зазвичай рекомендується робити це за допомогою цієї послуги.

Найшвидший спосіб перейти на сторінку комісій, це натиснути на відповідне посилання внизу (у футері) сайту.

Kraken - Знижки для криптовалют

Комісії від обсягу: чим більше Ви торгуєте, тим нижча Ваша ставка.


Безпека Kraken

Кракен є однією з найбезпечніших онлайн-бірж криптовалюти у світі. Біржа пропонує користувачам двофакторну аутентифікацію (2FA), PGP-шифрування та глобальне блокування налаштувань, що запобігає будь-яким змінам облікового запису в певний період часу.

За час існування Kraken не був зламаний, але були випадки, коли зламували облікові записи необережних користувачів через відсутність безпеки 2FA.

Безпека активів користувачів на біржі Кракен знаходиться під дуже серйозним та комплексним захистом:

 • 95% всіх депозитів зберігаються офлайн.

 • Сервера знаходяться у безпечному місці під цілодобовим наглядом озброєної охорони та відеомоніторів.

 • Контроль IP та пристроїв входу.

 • Вся конфіденційна інформація про обліковий запис зашифрована як на рівні системи, так і на рівні даних. Доступ суворо контролюється.

 • 2FA на основі Google Auth та Yubikey.

 • Налаштовуємий тайм-аут акаунта для іншого рівня захисту.

 • Підтвердження виведення коштів по електронній пошті з особистим блокуванням акаунта.

 • Мережеві налаштування блокування часу для максимальної безпеки.

 • Електронна пошта підписана та зашифрована PGP ключем для безпечного спілкування.

 • SSL-шифрування для захисту при перегляді Kraken.

 • Нульовий розрахунковий ризик, немає шахрайства зі зворотними платежами при торгівлі криптою.

 • Високопріоритетний цілодобовий чат 24/7 та підтримка електронною поштою для термінових проблем.


Як почати заробляти на Kraken

Лише пара хвилин. Персональна інформація не потрібна.
Поповніть біткоїнами свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи силу "важеля" та вузькі спреди.

Поділіться цим:

Відгуки про Kraken

Рейтинг компанії
- Kraken logo

Найменування: Kraken

Опис: Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж для купівлі, обміну та торгівлі криптовалютними та цифровими активами

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
залиште свій коментар

Kraken logo

Трейдинг та обмін на Kraken

19+
Криптовалюти
Так
Індекси
Так
Ф'ючерси
x5
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top