Bybit

Криптовалютна біржа

Популярна біржа для торгівлі криптовалютними деривативами. Заснована у 2018 році.
Ф'ючерсна, маржинальна, спотова торгівля криптовалютами.
Рейтинг користувачів 4.1 (10 відгуків)

Інформація про Bybit

Тип компанії: Биржи криптовалют

Bybit (БайБіт) – це досить молода криптобіржа, заснована у 2018 році, з реєстрацією на Британських Віргінських островах, яка позиціонує себе як один із ключових гравців ринку криптодеривативів. Маючи низку конкурентних переваг, сінгапурська біржа Bybit вже входить до TOP-5 за обсягами торгів деривативами, має високу ліквідність, яка становить понад $50 млн.

Основні інструменти біржі Bybit – безстрокові ф'ючерси. Для торгівлі ф'ючерсами надається кредитне плече 100х для BTC та 50х для інших токенів. На даний момент доступні безстрокові контракти, представлені торговими парами: BTC/USD, BTC/USDT, ETH/USD, ETH/USDT, XRP/USD, EOS/USD, LTC/USDT, LINK/USDT, XTZ/USDT.

Платформу очолює генеральний директор Бен Чжоу, її штаб-квартира знаходиться в Сінгапурі з офісами в Гонконзі та Тайвані, але її охоплення вже стало глобальним завдяки значному функціоналу, такому як підтримка маржинальної торгівлі з кредитним плечем до 100x, мультивалютність, низькі комісії, потужний і добре продуманий торговий інтерфейс з чудовою навігацією, розширеними функціями та обробкою до 100 000 угод на секунду, безпека та надійність, цілодобова підтримка клієнтів. Команда засновників ByBit має великий досвід роботи в індустрії Forex, інвестиційному банкінгу та технології блокчейн.

ByBit - Ринки

І якщо за перші два роки діяльності на майданчику ByBit було зареєстровано понад 100 тисяч користувачів з Європи, Росії, Північної Америки, Японії, Південної Кореї та інших регіонів, то сьогодні ця цифра налічує понад 2 млн. Біржа Bybit орієнтована на користувачів з усього світу, також своїм стратегічним регіоном бачить країни СНД, де посилює свою присутність. Тому інтерфейс і техпідтримка біржі мультимовні та підтримують 12 мов, серед яких і російська.

Слід зазначити і те, що у червні 2020 року Bybit запустив фіатний шлюз – можливість покупки таких криптовалют як BTC, ETH, USDT за допомогою електронних грошових переказів, дебетової або кредитної картки Visa/Mastercard з фіксованою прозорою комісією 1.99%. Постачальниками, що надають послуги криптовалютних розрахунків, є MERCURYO, MoonPay, BANXA, Simplex, XanPool і E-Check. На даний час біржею підтримується 59 фіатних валют, серед яких українська гривня UAH, російський рубль RUB, американський долар USD, євро EUR, польський злотий PLN та ін.

Торговий термінал ByBit має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, багато в чому схожий на інші майданчики, і містить такі розділи: графік TradingView з широким функціоналом і корисними можливостями для всіх користувачів; книгу ордерів, що дозволяє оцінити поточну ситуацію над ринку; торгову панель для розміщення ордерів різних типів; останні угоди, здійснені на платформі; докладні дані про контракт; інформацію щодо ордерів (за відкритими та закритими позиціями, виконаними ордерами, історію ордерів і дані про взаємне страхування). Тому якщо ви вже маєте досвід трейдингу, то працювати на платформі буде просто та комфортно. Також на біржі є можливість здійснювати торгівлю прямо на графіку терміналу в режимі он-лайн, хеджувати ризики, використовувати інноваційний інструмент "Взаємне страхування".

Назва біржі
Bybit
Офіційний сайт
Юридична особа
Bybit Fintech Limited
Країна реєстрації
Британські Віргінські острови
Рік заснування
2018
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Китайська, Іспанська, Турецька + інші мови
Добовий торговий обсяг
$5 млрд.+
Торгова комісія
-0,025% / 0,075%
Рейтинг
ByBit входить до ТОП-5 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів деривативами (CoinMarketCap)
Мінімальна сума на виведення
Bitcoin: 0,001 BTC; Ethereum: 0,02 ETH; EOS: 0,2 EOS, Ripple: 20 XRP, Tether: 10 USDT (TRC020) або 20 USDT (ERC-20)
Біржовий токен
Ні
Робота з фіатом
50+ (UAH, USD, EURO, RUB та ін.), Visa/Mastercard, Mercuryo, MoonPay, Banxa, Simplex, XanPool, E-Check.
Кількість криптовалют
20+ (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Tether, Eos, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Polkadot, ChainLink, Cardano, Ethereum Classic, Binance Coin, NEM, Aave, Polygon, SushiSwap, Solana, Uniswap, Tezos, Filecoin)
Криптовалютні пари
25+ (BTC/USD, ETH/USD, EOS/USD, XRP/USD, BTC/USDT, ADA/USDT, DOGE/USDT, MATIC/USDT, LINK/USDT, XRP/USDT, LTC/USDT, FIL/USDT та ін.)
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Так
Сервіси
Margin, API, ByFi центр, Реферальна та партнерська програми та ін.
Ордери
Market, Limit, Conditional
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Десктопний додаток для ПК
Так (Windows, MacOS)
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Так, довідковий центр
Безпека
Двофакторна аутентифікація 2FA
Верифікація
Необов'язкова
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
24/7, багатомовна: Email, Онлайн-чат
ByBit - Торговий термінал

Реєстрація на Bybit

Процес торгівлі на Bybit починається зі створення облікового запису. Процедура досить проста і не займає багато часу, для цього необхідно натиснути кнопку "Реєстрація" у верхньому правому куті офіційного сайту майданчика:

ByBit - Реєстрація

Після чого у вікні, що відкрилося, потрібно вибрати один із запропонованих варіантів створення акаунта - використовуючи адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, та заповнити необхідні поля. При реєстрації за електронною поштою ви повинні ввести свій e-mail і створити пароль, а потім використати перевірочний код. Аналогічна процедура використовується з мобільною реєстрацією, при цьому відповідні коди надсилаються по SMS.

Далі пройдіть невелику перевірку, що ви - не робот, підтвердіть, що не є резидентом чи підданим країн або регіонів з обмеженим доступом, до яких належать: Материковий Китай, Куба, Іран, Північна Корея, Судан, Сінгапур, Сирія, США, введіть код верифікації та натисніть "Завершити реєстрацію".

Нові користувачі ByBit можуть скористатися вітальним бонусом за допомогою купона "Велика угода", який дає 50$ за перший депозит у перші 48 годин або $10 за перший депозит через 48 годин після реєстрації.

ByBit - Вітальний бонус

Особистий кабінет Bybit

Навівши курсор на іконку користувача у правому верхньому куті сайту, можна побачити, що Особистий Кабінет криптовалютної біржі Bybit має наступні розділи:

 • Ордери та угоди – докладна історія ордерів і торгівлі по кожному з акаунтів.
 • Активи – баланс, поповнення, виведення або переказ криптомонет (спот акаунт, деривативний акаунт і ByFi акаунт).
 • Акаунт і безпека – налаштування імені користувача та пароля для входу, двофакторної аутентифікації (по email, SMS або Google аутентифікація), управління підтвердженнями та сповіщеннями, вибір основної валюти, перегляд історії сесій (IP-адреса, операційна система/браузер, країна/регіон, тип і дата активності), управління субаккаунтом та API.
 • АPI – створення або видалення ключів API.
 • Реферальна програма – тут знаходяться унікальне реферальне посилання та код, які використовуються для залучення нових користувачів, інформація про рефералів та історія винагород.

Верифікація на Bybit

Bybit, як одна з лідируючих криптовалютних бірж, реалізує верифікацію KYC з метою захисту користувачів та отримання ними додаткових можливостей.

Для торгівлі на біржі Bybit немає необхідності проходити обов'язкову перевірку. Але для підвищення безпеки та надання трейдерам доступу до додаткових функцій з другої половини липня 2021 р. Bybit запроваджує процедуру ідентифікації особи користувача (KYC), під якою мається на увазі обов'язкове надання та перевірка офіційних документів - це може бути паспорт або ID-картка, банківська виписка або квитанція про оплату комунальних послуг.

Без KYC можна виводити лише до 2 BTC на день. Верифікація виконується у два етапи – користувачі можуть підвищити свій ліміт на виведення коштів до 50 BTC, пройшовши верифікацію особи (рівень 1), та до 100 BTC на добу після підтвердження місця проживання (рівень 2).

Для проходження перевірки увійдіть у свій обліковий запис Bybit, виберіть «Акаунт і безпека», далі напроти блоку «Верифікація особи (KYC)» натисніть «Перевірити зараз»:

ByBit - Верифікація

На сторінці, що відкрилася, спочатку необхідно запустити Базову перевірку (Lv.1). Для цього додайте обов'язкову інформацію: вкажіть країну, що видала документ, і тип документа (паспорт або ID-картка), завантажте фото документа в розгорнутому вигляді, здійсніть процедуру розпізнавання обличчя, підтвердіть дані та натисніть "Надіслати".

Для перевірки рівня 2 надайте виписку з банку або квитанцію про оплату комунальних послуг.

Як тільки Bybit перевірить документи, ви отримаєте підтвердження на електронну пошту та зможете виводити підвищену кількість криптовалюти згідно з пройденим рівнем верифікації. В середньому процедура верифікації триває близько 30 хвилин, але залежно від складності перевірки документів може тривати до 48 годин.


Депозит і виведення коштів з Bybit

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті Bybit.

Криптовалютна біржа Bybit підтримує внесення та зняття тільки тих монет, які перераховані на сторінці активів кожного трейдера – це Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Eos (EOS) або Tether (USDT).

Для поповнення депозиту можна скористатися одним із нижченаведених способів:

Bybit Fiat Gateway – це сервіс конвертації фіату в криптовалюту, який повністю надається сторонніми постачальниками, які надають послуги криптовалютних розрахунків, - Mercuryo, MoonPay, Banxa, XanPool, E-Check і Simplex.

За допомогою фіатної валюти можна купити BTC, ETH або USDT, використовуючи електронні грошові перекази, кредитні та дебетові картки VISA/MASTERCARD. В даний час Bybit підтримує 59 фіатних валют: AUD, BGN, BRL, CAD, CHF, COP, CZK, DKK, DOP, EGP, EUR, GBP, HKD, HRK, IDR, ILS, INR, JOD, JPY, KES, KRW, KWD, LKR, MAD, MXN, MYR, NGN, NOK, NZD, OMR, PEN, PHP, PKR, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, THB, TRY, TWD, UAH, USD, VND, ZAR, ARS, AZN, CLP, CRC, GEL, HUF, KZT, MDL, NAD, UYU, QAR, SAR, AED і UZS.

При такому способі внесення коштів існують ліміти поповнення - обираючи суму фіатного депозиту по конкретній валюті, можна побачити суму мінімального та максимального поповнення.

Також за транзакцію по кредитній картці при купівлі монет передбачена комісія, яка буде відображена на сайті постачальника послуги до підтвердження переказу. Bybit не стягує комісії за фіатний депозит та депозит з іншої платформи.

Після успішного переведення фіатного депозиту, кошти надходять протягом 2-30 хвилин.

В даний час поповнити депозит за допомогою фіатного шлюзу трейдери можуть лише через веб-версію платформи Bybit (для мобільного додатка ця опція недоступна). Для цього необхідно в лівому верхньому куті сайту натиснути кнопку «Купити криптовалюту», після чого у вікні, що відкрилось, обрати валюти для конвертації та вказати суму в межах допустимих лімітів поповнення, обрати постачальника послуг зі списку доступних, орієнтуючись на платіжні системи, довідкову ціну для обраної пари та час здійснення транзакції. При цьому інформація про вартість та строки зарахування оновлюється кожні 30 сек.

ByBit - Покупка криптовалюти за фіат

Так, наприклад, купуючи біткоїн за українську гривню, максимально допустима сума не може перевищувати 129 177 грн. (мінімальний ліміт на поповнення – 839 UAH), а здійснити транзакцію можна лише через Mercuryo або Simplex, за допомогою Visa/Mastercard або ApplePay.

Переказ криптомонет зі сторонньої платформи.

Мінімальних сум депозиту на Байбіт немає, і трейдери можуть вносити будь-яку суму, яку захочуть. На додаток до відсутності мінімальних необхідних сум поповнення, платформа не стягуватиме жодних комісій, крім незначної плати за обробку операції в блокчейні. Також необхідно зазначити, що нині Bybit не підтримує токени на BEP2 та BEP20 (BSC).

Внесення депозиту виконується наступним чином – клацаємо по значку профілю та натискаємо на вкладку «Активи», далі на сторінці активів обираємо необхідну для поповнення криптовалюту та натискаємо «Депозит». У вікні, що відкриється, для завершення цього процесу система надасть адресу гаманця обміну - відскануйте або скопіюйте його і використовуйте для переказу коштів.

ByBit - Депозит - Криптовалюта

Як зазначалося раніше, на майданчику існують ліміти на виведення коштів. Без KYC можна виводити лише до 2 BTC на день, підвищити свій ліміт на виведення коштів до 50 BTC, можна пройшовши верифікацію особи, та до 100 BTC на добу після підтвердження місця проживання.

Крім цього, користувач повинен мати на увазі, що з метою безпеки активів запити на виведення коштів обробляються на Bybit 3 рази на день - о 08:00, 16:00, 00:00 за UTC. Також трейдерам необхідно спочатку перевести активи з деривативного або ByFi рахунку на спот акаунт і переконатися, що налаштована Google аутентифікація.

На відміну від депозиту, при виведенні криптоактивів на ByBit встановлено мінімальну суму зняття коштів - Bitcoin: 0,001 BTC, Ethereum: 0,02 ETH, EOS: 0,2 EOS, Ripple: 20 XRP, Tether: 10 USDT (TRC020) або 20 USDT (ERC-20), а також стягується фіксована комісія незалежно від суми (Bitcoin: 0,0005 BTC, Ethereum: 0,005 ETH, EOS: 0,1 EOS, Ripple: 0,25 XRP, Tether: 1 USDT (TRC020) або 10 USDT (ERC-20).

Щоб вивести кошти з біржі ByBit, на вкладці «Активи» обираємо потрібну криптовалюту та натискаємо «Зняття», після цього вказуємо адресу гаманця-отримувача, суму та натискаємо «Підтвердити».

Після успішної обробки запиту на зняття коштів трейдери можуть очікувати на надходження своїх коштів протягом 2 годин (залежно від можливостей майнінгу блокчейну та робочих навантажень транзакцій).


Комісії Bybit

Незалежно від того, на якій біржі ви знаходитесь - спотовій або деривативній, у кожної криптовалютної біржі відбувається нарахування торгової комісії по кожному виконаному ордеру, контракту або будь-якій іншій угоді, де бере участь криптовалюта.

Торгові комісії на біржі Bybit нараховуються за принципом мейкера, що забезпечує ліквідність і збільшує глибину ринку, і тейкера, що користується ліквідністю біржової склянки. Bybit пропонує знижку для мейкерів у розмірі 0,025% замість стягування комісій, тоді як з тейкерів стягується 0,075%.

Варто зазначити, що комісії Bybit – одні з найнижчих у порівнянні з іншими біржами, і майданчик успішно конкурує з іншими платформами з низькими комісіями та високим кредитним плечем, а саме з BitMEX, PrimeXBT та PrimeBit.

Структура комісії за спот торгівлю така сама, як і при торгівлі інверсними та USDT контрактами на Bybit: мейкер – 0% та тейкер – 0,1%.

ByBit - Комісія

Крім комісій за торгівлю, користувачі також несуть комісію за фінансування, ставка якої становить: 0,02% / -0,02%.


Безпека Bybit

Вкладення в систему безпеки - один з основних показників, що характеризують наміри компанії забезпечити надійність і безпеку біржі. На даний момент Bybit витрачає близько 20% свого річного бюджету на ці цілі при середньому показнику в галузі криптоактивів у 15%, а надалі планує досягти 25-30%.

Одним з основних питань, що хвилюють учасників майданчика, є збереження їх активів. На відміну від більшості інших бірж, які використовують переважно «гаряче зберігання», для підтримки високого рівня безпеки активів трейдерів на Bybit використовується краща в індустрії система багаторівневих детермінованих «холодних гаманців» для зберігання депонованих активів трейдерів. Всі адреси депозитів – це адреси «Cold Wallet», а виведення коштів відбувається за допомогою офлайн-підписів. Безпека засобів у «холодних гаманцях» відповідає найвищим вимогам у галузі, таким як безпека фізичного середовища та системи, методи шифрування, аутентифікація операцій, моніторинг і аудит безпеки.

Всі запити користувачів на зняття коштів піддаються ретельній трирівневій перевірці та ручному аналізу кожні вісім годин для управління ризиками. Також Bybit впровадив надійну триетапну систему безпеки, яка дозволяє тестувати проникнення та запобігати загрозам з боку хакерів.

Крім цього, кожен співробітник компанії обов'язково проходить ретельне анкетування, регулярне навчання та атестацію з питань безпеки.

Конфіденційність користувачів та інформаційна безпека – ще один з пріоритетів системи управління безпекою. Реєстрація, вхід до системи, транзакції та взаємодія з платформою, інформація про транзакції та особисті відомості під надійним захистом. Користувачам наполегливо рекомендується налаштувати двофакторну аутентифікацію 2FA, яка включає в себе Email, SMS і Google аутентифікацію для додаткового захисту акаунта.

Тому власна професійна система безпеки та суворий порядок контролю за ризиками дозволяє Bybit захистити кожну криптомонету користувачів.


Як почати заробляти на Bybit

Лише пару хв. Верифікація не потрібна.
Внесіть депозит і почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи всі можливості платформи.

Можливості Bybit

Загалом, Bybit є інноваційною, швидкозростаючою біржею деривативів криптовалюти та гідною альтернативою конкуруючим майданчикам з кредитним плечем, таким як BitMEX або PrimeXBT. При цьому клієнти Bybit можуть торгувати криптовалютами трьома способами, використовуючи безстрокові контракти, ф'ючерси або спотову торгівлю. Трейдерам також доступні два типи маржі: ізольована маржа та крос-маржа. Крім цього, платформа пропонує скористатися такими своїми можливостями та перевагами:

 • ByFi центр - це новий сервіс, який був запущений на Bybit зовсім нещодавно - у травні 2021 року, і включає в себе власний хмарний майнінг і DeFi майнінг, що дають можливість отримувати пасивний заробіток з більшою прибутковістю за менших ризиків без участі у процесі. Просто купіть бажану кількість хешрейту, використовуючи гнучкі короткострокові плани, та збирайте ETH із хмари. В даний час у Центрі ByFi підтримується покупка тарифів у USDT, а виконання в ETH. Також хмарний майнінг Bybit можна використовувати як частину стратегії хеджування.
 • Взаємне страхування – це інструмент управління ризиками для безстрокових контрактів BTC/USD, спеціально розроблений для трейдерів Bybit. Трейдери, які утримують позиції в рамках безстрокового контракту, можуть придбати страхування і таким чином забезпечити можливість отримання максимального прибутку при мінімізації збитків. Отримана від страхування премія буде зарахована до Фонду взаємного страхування. Протягом терміну дії договору страхування, якщо застрахована позиція зазнає збитків, вона отримає відповідну виплату із Фонду взаємного страхування.
 • Bybit Mobile - торгівля на платформі доступна не тільки для настільних комп'ютерів, але й для користувачів смартфонів iOS і Android. Мобільний додаток розроблений для трейдерів, які мають потребу торгувати «на ходу», і не поступається за своєю функціональністю браузерній версії – максимально зручний та простий інструментарій, швидкий торговий термінал, багатофункціональний інтерфейс.
 • ByBit - Мобільний додаток
 • Бонусний центр - біржа дає можливість своїм клієнтам отримувати грошову винагороду, беручи участь у тимчасових акціях (наприклад, за перший депозит, за щоденну торгівлю на платформі, використання функції Тейк-профіт/Стоп-лосс, за торгівлю безстроковим контрактом на USDT тощо), бонусних програмах, трейдингових змаганнях, а також за виконання завдань на сайті (підписка на соцмережі, виконання обсягу торгів тощо).
 • Реферальна та партнерська програма – це можливість стати партнером Bybit та отримувати 30% щомісячну комісію за кожного приведеного реферала та 10% від доходу субпартнерів, а також заробляти реферальні бонуси у розмірі 10 USD за кожного залученого клієнта, який вніс депозит у розмірі не менше 0,02 BTC.
 • ByBit - Реферальна програма
 • Bybit Testnet - це демонстраційний режим, який дозволяє отримати практичний досвід і вивчити платформу, не наражаючи себе на ризик втрати грошей, краще зрозуміти ключові функції, варіанти, переваги, плюси та мінуси без внесення депозиту.
 • ByBit Академія - це освітній сервіс, завдяки якому ви можете дізнатися все про криптовалюту та торгівлю: він містить літературу на безліч криптовалютних тем, таких як блокчейн, децентралізовані фінанси та альткоїни, вбудований пошук дозволяє вводити ключові слова, щоб швидко знайти потрібну інформацію, а щоб ознайомитися з найбільш популярними крипто-термінами та сленгом, скористайтесь глосарієм. Це чудовий спосіб допомогти новачкам без страху почати торгувати.
 • Служба підтримки - однією з головних переваг біржі є цілодобова багатомовна (англійська, китайська, японська, корейська, російська, іспанська та в'єтнамська) підтримка клієнтів по всьому світу, що допомагає оперативно вирішувати будь-які питання або проблеми за допомогою чату або електронною поштою.

Поділіться цим:

Відгуки про Bybit

Рейтинг компанії
- Bybit small logo

Найменування: Bybit

Опис: Популярна біржа деривативів криптовалюти

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.1 (10 відгуків)
залиште свій коментар

Logo Bybit

Мега-можливості на Bybit

20+
Криптовалюти
25+
Криптовалютні пари
Так
Ф'ючерси
100x
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной офертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top