Huobi Global

Криптовалютна мега-біржа, Обмінник

Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року.
Спотова, OTC, ф'ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)

Інформація про Huobi Global

Тип компанії: Биржи криптовалют

Huobi Global (Хуобі) – одна з найбільших криптовалютних бірж, яка входить до ТОП-10 бірж криптовалют за обсягом торгівлі та займає лідируючі позиції за багатьма критеріями у багатьох країнах. Була заснована у 2013 році. Реєстрація відкрита для більшості країн світу без необхідності підтверджувати особу.

Криптовалютна біржа Huobi має великий вибір криптовалют для торгівлі, професійну торгову платформу для трейдерів і позитивну репутацію серед інвесторів. Спочатку Хуобі працювала переважно на китайському (азіатському) ринку. Але останнім часом майданчик активно увірвався на світовий ринок і сьогодні займає одне з лідируючих місць. Основна реєстрація сьогодні – Сейшельські Острови.

Інтерфейс Майданчика підтримує 12 мов, у тому числі російську. Висока ліквідність у сукупності з клієнтською підтримкою, що працює 24/7 365 днів на рік, та безпекою є, за твердженням Huobi, трьома перевагами біржі. Низькі комісії та можливість маржинальної торгівлі тільки збільшують попит на біржу.

Huobi – велика біржа для торгівлі криптовалютами
 • Біржа є мультифункціональною та мультивалютною платформою, де можна купити як топові криптовалюти (BTC, ETH, LTC, BCH, XRP) так і нові, перспективні криптомонети (TRON, ICX, BLZ, STRAT). Присутня як класична торгівля цифровими активами, так і маржиналка, а також ф'ючерси.

 • Можливе підключення торгівлі за допомогою спеціалізованих автоматичних програм (ботів). Інструкцію про налаштування API всі бажаючі можуть знайти на GitHub, де представлена сторінка розробників торгової платформи.

 • Є компенсаційний фонд, завдяки якому інвестори можуть не боятися за те, що внаслідок зламування біржі та крадіжки криптовалюти, їх кошти пропадуть безповоротно. Фонд виплатить втрачені кошти у відповідності до правил торгового майданчика.

Назва біржі
Huobi Global
Офіційний сайт
Юридична особа
Huobi Global Limited
Країна реєстрації
Сейшельські Острови та інші юрисдикції
Рік заснування
2013
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, OTC
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська + інші мови
Добовий торговий обсяг
$3,5 млрд. +
Торгова комісія
0,0097 - 0,2% / 0,0193 - 0,2%, особливі умови за обсяг
Мінімальна сума на виведення
0.001BTC
Мінімальний депозит
без обмежень
Біржовий токен
Huobi Token (HT)
Робота з фіатом
Банківські картки Visa/Mastercard; банківські перекази (ч/з обмін)
Кількість криптовалют
390+ Bitcoin, Ethereum, TRON, EOS, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Huobi Token, Ethereum Classic, Cardano, Ontology тощо
Криптовалютні пари
BTC/USDT, ETH/USDT, EOS/USDT, TRX/USDT, EOS/ETH, EOS/BTC, BCH/USDT, LTC/USDT, XRP/USDT, HT/USDT та інші
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Так
Ордери
Ринок, ліміт, стоп-ліміт та інші
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Десктопний додаток для ПК
Так (Windows, MacOS)
Професійні графіки
Так
Навчання
Так, відеоуроки та база знань
Безпека
2FA: Google Authenticator, SMS, IP тощо
Верифікація
Є, але не обов'язкова
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
Email, Телеграм, Онлайн-чат
Huobi – будь-які платформи для трейдингу

Реєстрація на Huobi Global

Huobi дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими монетами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам необхідно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі.

Для створення облікового запису на Платформі, натисніть кнопку "Реєстрація" у верхньому куті сайту Huobi. Після чого відкриється проста форма подання інформації:

Huobi - Реєстрація - Крок 1

Заповніть запропоновані поля та натисніть «Реєстрація», попередньо підтвердивши ознайомлення з умовами та політиками ресурсу.

Крім традиційного варіанту реєстрації через адресу електронної пошти, Huobi також надає варіант створення акаунта за допомогою мобільного телефону. Обирайте, як вам зручніше.

Якщо все зроблено вірно, з'явиться повідомлення про необхідність підтвердити адресу електронної пошти за допомогою верифікації посилання або введення коду, який буде надіслано на вказаний email / телефон.

Щоб убезпечити свій акаунт, рекомендується налаштувати двофакторну аутентифікацію (2FA). Для цього потрібно встановити додаток типу Google Authenticator на свій смартфон.

Реєстрація не потребує багато часу. Потрібна лише електронна пошта або мобільний телефон. Створити акаунт можна безкоштовно і без підтвердження особи в рамках KYC. Верифікація не обов'язкова, але дає можливість збільшити ліміти та підвищити безпеку.


Особистий кабінет Huobi Global

Коротка демонстрація можливостей акаунта на криптовалютній біржі Huobi Global:

В акаунті на Хуобі немає, як такого, звичного багатьом Особистого кабінету у вигляді дашборда. Доступ до всіх основних розділів біржі здійснюється за допомогою навігації у двох верхніх меню.

Нижче ми коротко опишемо розділи Сервісу.

Huobi - Особистий Кабінет - Панель інструментів

До речі! Користувачі майданчика Huobi можуть не тільки заробити на біржі, але й отримати непогану надбавку до свого капіталу за допомогою партнерської програми, яка дає до 40% комісійних.

А тепер давайте швидко пройдемося по основних закладках меню:

ФІАТ – як випливає з назви, цей розділ призначений для швидких операцій з фіатом. За фіатні гроші та за допомогою традиційних платіжних систем можна купити, продати або обміняти Bitcoin чи інші криптовалюти. Залежно від типу операції та валюти, Сервіс дає можливість вибирати такі інструменти: Visa, Банківська картка, E-Wallet та Western Union.

МАРКЕТ – відкриває демонстрацію ключових торгових показників та індексів за всіма торговими інструментами на біржі. Тут представлений список усіх криптовалют та інших цифрових активів, з якими можна здійснювати операції на майданчику.

СПОТОВА ТОРГІВЛЯ має підменю: Торги, Маржа (маржинальна торгівля) і ОТС (Брокеридж – відбувається перехід на окремий інтерфейс). Власне, це якраз і є основні вікна інтерфейсу для тих, хто має намір активно торгувати на біржі.

Ф'ЮЧЕРС так само містить підменю: Ф'ючерсний контракт, Контракт монет, USDT контракт і Опціонний контракт. При цьому, вибираючи будь-який із цих інструментів, ви будете переадресовані на окремий майданчик - futures.Huobi

УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ – одна з відмінних особливостей Хуобі. Власники HT можуть блокувати та майнити в пулі Huobi та насолоджуватися дропами HPT.

Праве верхнє меню дозволяє отримати доступ до наступних розділів:

БАЛАНС – включає в себе: Валютний рахунок (Депозит$Виведення), Маржинальний рахунок, Фіатний рахунок, Контрактний рахунок, Рахунок майнінгу, HB10 та види карток (в т.ч. кредитні). За допомогою окремих рахунків можна швидко здійснювати операції переведення, введення/виведення та обміну цифрових активів.

ОРДЕРИ – закладка дозволяє перейти до операцій з ордерами за різними типами торгівлі: "Торги&Маржа", "Фіат" та "Контракти".

НАЛАШТУВАННЯ АККАУНТА (іконка портрета) відкриває доступ до основних налаштувань акаунта: безпека, комісії, API тощо. Тут же присутній пункт "Верификація", пройшовши яку можна підвищити ліміти для операцій на біржі.

Загалом, функціональність інтерфейсу Хуобі інтуїтивно зрозуміла та дозволяє користувачеві легко розібратися з базовими налаштуваннями. Основною відмінністю є відсутність єдиного дашборду. Але до цього можна швидко звикнути.

Верифікація на Huobi Global

Як ми вже згадували, верифікація на біржі Huobi не обов'язкова. Але вона може знадобитися у разі потреби у виведенні сум вище ліміту та деяких інших операціях (наприклад, з фіатом).

Huobi - Верифікація

Після реєстрації та входу до облікового запису, ви можете потрапити на сторінку верифікації, натиснувши на посилання "Верифікація" у верхньому правому меню налаштувань акаунта.

Процедура верифікації Хуобі набагато простіша, ніж на багатьох інших біржах. Також доступно два типи процедури - для фіз.особи або організації.

Верифікація особи

Після натискання кнопки "Верифікувати", вам буде запропоновано ввести основні дані:

 • Громадянство
 • Номер паспорта, посвідчення водія або іншого правового документа
 • Ім'я, прізвище
 • Завантажити фото або скан документа. Інформація в документі, особливо номер документа, прізвище, ім'я та по-батькові, повинні бути чітко видні і без будь-яких змін.

Після цього залишиться лише дочекатися, коли дані будуть перевірені, а акаунт верифікований.

Верифікація адреси

Підтвердження адреси не потрібне.

Верифікація підвищує ліміти фінансових операцій та підвищує рівень безпеки на біржі Huobi.


Депозит і виведення коштів з Huobi Global

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті Huobi Global.

Біржа постійно працює над поліпшенням і розширенням способів введення та виведення коштів. І якщо раніше працювати на біржі було можливо лише через криптовалюту, то сьогодні Майданчик дає можливість легко вносити та виводити фіатні гроші. Поповнити, перевести та вивести кошти з рахунків криптовалютної біржі Huobi можна у розділі "Депозит & Виведення". Посилання на розділ знаходиться у вкладці "Баланс". Актуальну інформацію на конкретний момент часу краще одразу дивитися на сайті Huobi Global.

Huobi - Депозит
Huobi - Депозит

Процедура та способи виведення багато в чому схожі на процес поповнення депозиту. Власне, відрізняється лише напрямок руху грошей. На сьогоднішній день, біржа Хуобі вже досягла такого рівня, що обидві операції (введення та виведення коштів) не становлять особливих складнощів для користувачів.


Комісії Huobi Global

Криптобіржа Huobi пропонує рівневу структуру комісій мейкера/тейкера. Стандартна торгова комісія становитиме 0,2%. Але, у міру збільшення обсягів операцій користувача та при використанні Huobi Token (HT), комісії можуть значно знижуватися.

Переглянути всі параметри комісійних відрахувань можна на сторінці "Комісії", яка доступна через меню налаштувань акаунта або пряме посилання внизу сторінки (футер).

Huobi - Комісії для криптовалют

Купуючи Huobi Token, комісія може знизитися до 0.07%, а за наявності VIP статусу на біржі комісія знижується до 0.0097% для Maker і 0.0193% для Taker.

Найшвидший спосіб перейти на сторінку комісій, це натиснути на відповідне посилання внизу (у футері) сайту.

Huobi - Знижки для криптовалют

Також є відмінності в комісіях залежно від виду торгівлі: спот, маржиналка тощо.


Безпека Huobi Global

Huobi, як будь-яка топова біржа, має набір методів захисту, щоб зберегти ваші активи від шахраїв. По-перше, як ми вже згадували, вам порадять налаштувати двофакторну аутентифікацію. Це означає, що хакер не зможе увійти до акаунта Huobi без доступу до вашого смартфону.

Безпека на біржі Хуобі забезпечується комплексним захистом:

 • Ключі безпеки.

 • Аутентифікація через SMS.

 • Контроль IP та пристроїв входу.

 • Внутрішні алгоритми апаратного та цифрового захисту.

 • 2FA на основі Google Auth.

 • Трафік захищений SSL-шифруванням.

 • Зберігання активів на "холодних гаманцях".


Як почати заробляти на Huobi Global

Лише пара хвилин. Персональна інформація не потрібна.
Поповніть біткоїнами свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи силу "важеля" та вузькі спреди.

Можливості Huobi Global

Майданчик Хуобі як ТОПова крипто-біржа представляє не тільки інструменти для трейдингу. Сьогодні це один з найбільших за обсягами Сервісів у світі криптовалют, який пропонує найрізноманітніші інструменти для купівлі, обміну та торгівлі активами. Нижче лише короткий список можливостей та сервісів, що надаються майданчиком:

 • Майнінг
 • Зберігання активів
 • Управління активами
 • Заощадження
 • Блокчейн-інкубатор
 • І багато іншого...

Поділіться цим:

Відгуки про Huobi Global

Рейтинг компанії
- Hbg logo min

Найменування: Huobi Global

Опис: Одна з великих і популярних критовалютних бірж, яка входить до ТОП-10 світу за обсягом торгів

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
залиште свій коментар

Huobi logo

Мега-можливості на Huobi Global

Так
Криптовалюти
Так
Ф'ючерси
Так
ОТС
Так
Управління активами
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top