WhiteBIT

Криптовалютна біржа, Обмінник

Професійна платформа для обміну та торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році.
Сптова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами.
Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)

Інформація про WhiteBIT

Тип компанії: Биржи криптовалют

WhiteBIT (ВайтБіт) – це централізована європейська біржа криптовалют, зареєстрована в 2018 році в Естонії, яка має ліцензії Europan Exchange та Custody (на обмінні операції та на зберігання цінностей клієнта) та відповідає всім вимогам KYC і AML. На платформі зареєстровано понад 300 тисяч користувачів з Європи, Азії та країн СНД.

Компанія WhiteBIT є професійною платформою для обміну, зберігання та торгівлі цифровими активами, орієнтована на безпеку, ліквідність та швидкість виконання, що приваблює як початківців, так і професійних трейдерів. При цьому криптобіржа також надає можливість введення та виведення фіатних валют, таких як EUR, RUB, UAH, USD за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard, Interkassa, Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Yandex.Гроші.

На майданчику підтримується понад 90 монет і 150+ торгових пар із криптовалютою та фіатом з однією з найнижчих торгових комісій у галузі. Найпопулярніша цифрова монета – USDT (більше 90% торгового обороту), а найактивніші торгові пари – BTC/USDT (близько 40%), ETH/USDT з обсягом близько 20%, BNB/USDT та DOGE/USDT (приблизно по 9%) , MATIC/USDT, XRP/USDT, LINK/USDT, ETC/USDT, ETH/BTC, MATIC/BTC. Максимальний добовий обсяг торгів у червні 2021 року становив понад 800 млн. дол. США (близько 27K BTC).

WhiteBIT – популярна біржа для торгівлі криптовалютами

Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс біржі підтримує українську, англійську, російську, іспанську, естонську, японську та китайську мови, торговий термінал з широким арсеналом інструментів має гнучкі налаштування, а ордери виконуються миттєво за допомогою торгового механізму, що виконує 10 000 угод на секунду. Окрім лімітних і ринкових ордерів, на WhiteBIT є стоп-лімітні, стоп-ринкові, умовно-лімітні та умовно-ринкові ордери на спотову торгівлю. Маржинальна торгівля включає лімітні, ринкові та тригерні ринкові ордери.

Платформа постійно розвивається та регулярно розширює свій функціонал. WhiteBIT має Demo Token – безкоштовний інструмент, який допомагає користувачам вивчити основи криптовалютної торгівлі та протестувати свої стратегії на парі DBTC/DUSDT, тому майданчик підійде не лише досвідченим трейдерам, а й новачкам.

Згідно з інформацією CoinMarketCap, WhiteBIT входить до ТОП-50 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів. За даними CoinGecko, платформа WhiteBIT має високий (9) показник надійності та входить до ТОП-20 рейтингу бірж криптовалют, а також відповідає вимогам 5AMLD.

Назва біржі
WhiteBIT
Офіційний сайт
Юридична особа
Whitebit Financial Company
Країна реєстрації
Естонія
Рік заснування
2018
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, P2P
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська, Китайська, Іспанська + інші мови
Добовий торговий обсяг
$500 млн.+
Торгова комісія
0,1% / 0,1%
Рейтинг
WhiteBIT входить до ТОП-50 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів (CoinMarketCap), до ТОП-20 рейтингу бірж криптовалют за показником надійності CoinGecko.
Мінімальна сума на виведення
Bitcoin: 0,001 BTC; Ethereum: 0,02 ETH; Dogecoin: 30 DOGE; Tether: 5 USDT; Ripple: 1 XRP тощо
Біржовий токен
Decimal Token (DECL)
Робота з фіатом
UAH, USD, EURO, RUB, Visa/Mastercard, Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Yandex та ін.
Кількість криптовалют
90+: Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Binance Coin, Polygon, Chainlink, Stellar, Uniswap, Litecoin, Synthetix, EOS, Ripple, Tether, TRON, Dash та ін.
Криптовалютні пари
150+: BTC/USDT, ETH/USDT, ETH/BTC, DOGE/USDT, BNB/USDT, MATIC/USDT, LINK/USDT, XRP/USDT та ін.
Маржинальна торгівля
Так
Ф'ючерси
Ні
Сервіси
Margin, Bitcoin Global P2P, WhiteBIT коди, Smart Staking, API, WhiteSwap, Реферальна програма та ін.
Ордери
Market, Limit, Stop Limit, Stop-market, Conditional-limit, Conditional-market
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Десктопний додаток для ПК
Так (Windows, MacOS)
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Так, демо-токен, довідковий центр
Безпека
Двофакторна аутентифікація 2FA, Антифішинговий код
Верифікація
Для торгівлі криптовалютою не потрібна, без верифікації добовий ліміт на виведення – 2 BTC. Обов'язкова для роботи з фіатом.
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
24/7, багатомовна: Email, Тікети, Онлайн-чат
WhiteBIT - Можливості

Реєстрація на WhiteBIT

WhiteBIT дозволяє купувати, продавати та торгувати цифровими монетами типу Bitcoin, Ethereum та іншими. Щоб почати заробляти на майданчику, вам необхідно створити безкоштовний акаунт на офіційному сайті біржі.

Для того, щоб почати торгівлю на WhiteBIT, а також скористатися всіма можливостями біржі, необхідно створити обліковий запис. Процес реєстрації дуже простий і не займе у вас багато часу. Що для цього потрібно? Перейдіть на сайт майданчика та натисніть на кнопку “Реєстрація” у правому верхньому куті:

WhiteBIT - Почати реєстрацію

У вікні, що відкрилось, заповніть відповідні поля: вкажіть поштову скриньку, придумайте надійний пароль, ознайомтесь і погодьтеся з умовами використання та політикою конфіденційності біржі, підтвердіть, що ви не є громадянином зазначених територій, і підтвердіть створення акаунту, натиснувши на кнопку «Реєстрація»:

WhiteBIT - Реєстрація

Далі пройдіть невелику перевірку, що ви не робот, - в новому віконці, що відкрилося, необхідно за допомогою повзунка поставити на місце шматочок пазла, після чого ви отримаєте наступне повідомлення:

WhiteBIT - Завершення реєстрації

Перевірте свій e-mail і перейдіть за посиланням, щоб підтвердити адресу електронної пошти. Готово! Насолоджуйтесь усіма перевагами біржі та заробляйте разом з WhiteBIT!

Для додаткового захисту свого облікового запису рекомендується підключення двофакторної аутентифікації та антифішингового коду. Якщо ви зареєструвалися за реферальним посиланням, воно буде автоматично прив'язане до облікового запису.


Особистий кабінет WhiteBIT

Коротка демонстрація зовнішнього вигляду Особистого кабінету криптовалютної біржі WhiteBIT.

Щоб потрапити до Особистого Кабінету, необхідно увійти до свого акаунта, потім у правому верхньому куті сайту знайти та натиснути на іконку “Обліковий запис користувача”, після чого у меню, що відкрилося, клацнути по нікнейму:

WhiteBIT - Обліковий запис користувача

Тут містяться наступні розділи:

WhiteBIT - Розділи облікового запису користувача
 • Верифікація (KYC) – у цьому розділі кожен користувач біржі WhiteBIT може подати документи для підтвердження особи, щоб убезпечити свій акаунт і забезпечити збереження коштів, а також підвищити ліміт на виведення до 100 BTC на добу та відкрити доступ до операцій з фіатними валютами. Крім того, KYC перешкоджає відмиванню грошей та фінансуванню тероризму.
  Для проходження верифікації необхідно заповнити форму, завантажити фотографії документа, надати своє фото або селфі. Вся процедура займає від 3-х до 5 хвилин, докладніше можна ознайомитись у розділі “Верифікація”.
 • Загальне – цей розділ дозволяє самостійно змінити свій нікнейм, тому що після реєстрації кожному користувачеві надається ім'я, ідентичне його електронній адресі. Також у цьому розділі, з метою підвищення безпеки, є можливість налаштувати час автовиходу з облікового запису з такими інтервалами: 30 хв, 1 година, 8 годин, 1 день, 1 тиждень або без автовиходу.
 • Безпека – дуже важливий розділ облікового запису, в якому ви можете самостійно налаштувати та підключити такі функції, як: зміна пароля; двофакторна аутентифікація; антифішинг; історія сесії (IP-адреса, агент користувача, дата останньої активності, кнопка “Завершити” для зупинки будь-якої з підозрілих або поточних сесій).
 • АPI – тут можна створити ключі, такі як TRADING KEY і TRADING & DEPOSIT/WITHDRAWAL KEY. Для початку роботи з API необхідно встановити 2FA (подальше відключення 2FA призведе до деактивації всіх ключів для API). Активація/деактивація, підключення перевірених IP адрес, створення нових ключів відбувається саме в цьому розділі. Протестувати роботу API можливо за допомогою DEMO Токенів.
 • Реферальна програма – це бонусна програма від WhiteBIT, згідно з якою ви отримуєте 40% від кожної комісії, яку сплатили запрошені вами користувачі. Тут також знаходиться Ваше унікальне реферальне посилання, інформація про ваших рефералів та історія розрахунків.

Після реєстрації на біржі WhiteBIT кожному користувачеві доступні 3 види балансу, кожен з яких створений для додаткової безпеки та зручності користувача:

 • Основний баланс – призначений для поповнення та виведення криптовалюти та фіату. На ньому здійснюється: зарахування депозиту та виведення коштів, нарахування % за рефералів, списання та зарахування коштів при роботі з WhiteBIT кодом, списання коштів і нарахування прибутку в SMART стейкінгу.
 • Торговий баланс – використовується виключно для торгівлі (виставлення всіх видів ордерів). Для початку торгівлі на нього потрібно перевести необхідну кількість коштів з основного балансу.
 • Маржинальний баланс – переведіть необхідну кількість коштів із основного рахунку для маржинальної торгівлі з плечем 5х.

Завдяки трьом балансам можна чітко контролювати свої кошти, а також будь-якої миті перевести кошти на основний баланс і назад.

При натисканні на вкладку "Баланс" у верхньому меню відкривається 2 підрозділи: "Спот" - інформація про основний та торговий баланс і "Маржа" з інформацією про маржинальний баланс.

Верифікація на WhiteBIT

KYC (Know Your Customer) – це процедура верифікації користувача шляхом документального підтвердження особистих даних, яка допомагає убезпечити акаунт та забезпечити збереження коштів. Крім того, KYC перешкоджає відмиванню грошей та фінансуванню тероризму.

Для торгівлі на біржі WhiteBIT немає необхідності проходити обов'язкову перевірку. Але, пройшовши KYC-верифікацію, користувачі можуть підвищити свій ліміт на виведення коштів до 100 BTC на добу, а також почати виводити фіатні валюти. Без KYC можна виводити до 2 BTC на день лише у криптовалютах.

Процес верифікації дуже простий і займає лише кілька хвилин. Увійдіть до свого облікового запису та перейдіть до розділу "Верифікація":

WhiteBIT - Верифікація

Введіть персональну інформацію: ПІБ, дату народження, стать, адресу проживання (країна, місто, вулиця, будинок, квартира, поштовий індекс). Заповнивши всі поля, перейдіть до наступного кроку.

Завантажте фото одного із запропонованих документів: паспорт, ID-картку або посвідчення водія. На фото повинні бути чітко видні всі деталі, документ має бути дійсним як мінімум 30 днів з дня подання заявки на верифікацію, прострочені або чужі документи не приймаються. Також заборонено графічне редагування фото. Щоб ознайомитись з усіма вимогами до документів, у розділі Верифікація натисніть кнопку "Вимоги до документів", яка знаходиться у правому верхньому куті сторінки.

Для завершення процесу зробіть селфі з вашим документом і білим аркушем, де від руки буде написана поточна дата, підпис і "WhiteBIT.com", і натисніть "Надіслати".

Протягом 24 годин або менше чекайте на відповідь, всі запити обробляються в порядку черги - після чого на електронну адресу буде надіслано листа з інформацією про результат, також буде змінено статус у розділі Верифікація.

Зверніть увагу, що на даний момент не приймається KYC від громадян наступних країн: Афганістан, Американське Самоа, Віргінські острови США, Гуам, Іран, Ірак, Ємен, Лівія, Пакистан, Палестина, Пуерто-Ріко, Сомалі, Північна Корея, Північні Маріанські острови , США, Сирія, Судан, тимчасово окуповані території України.

У разі виникнення питань про проходження процедури підтвердження особи, ознайомтеся з відео інструкцією, яка допоможе розібратися, або зверніться до служби підтримки через онлайн-чат, тікет або електронну пошту.


Депозит і виведення коштів з WhiteBIT

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті WhiteBIT.

Для початку торгівлі на криптовалютній біржі WhiteBIT, необхідно завести кошти на баланс. Депозит можна зробити як у криптовалюті, так і у фіаті.

Як уже зазначалося раніше, для депозиту та виведення до 2 BTC на добу (в еквіваленті будь-якої криптовалюти) верифікація особи на майданчику не потрібна.

Кожен актив поповнюється або виводиться на сторінці Спотовий Баланс, на яку можна потрапити, натиснувши в лівому верхньому куті сайту на кнопку «Баланс» та вибравши «Спот». Навпроти кожної позиції є відповідні кнопки «Поповнити» та «Вивести» – вибираємо залежно від того, яку транзакцію необхідно здійснити.

WhiteBIT - Спотовий Баланс

Для того, щоб внести депозит, натисніть на кнопку "Поповнити". Далі у вікні з формою для депозиту потрібно вибрати мережу (для деяких монет) і відсканувати або скопіювати адресу поповнення - використовуйте цю адресу для переказу коштів, вказавши її як адресу одержувача (приймаюча адреса). Одразу ж ви можете ознайомитися з мінімальною сумою депозиту для поповнюваної валюти, а також у разі потреби створити нову адресу або адресу FIO.

WhiteBIT - Депозит - Криптовалюта

Для здійснення виведення криптовалюти натисніть кнопку «Вивести», після чого в заявці для виведення виберіть мережу, вкажіть адресу одержувача, кількість (не менше встановленого ліміту) та натисніть на кнопку «Запит на виведення коштів»:

WhiteBIT - Виведення коштів - Криптовалюта

Виведення коштів обробляється від 1 до 60 хвилин, залежно від навантаження мережі, тому що кожна криптовалюта має певну кількість підтверджень мережі, після якої депозит буде зарахований на баланс.

Поповнення та виведення фіатних коштів на біржі WhiteBIT доступне для таких валют як американський долар USD, російський рубль RUB, українська гривня UAH та євро EUR. І якщо для аналогічних операцій з криптовалютою верифікація не потрібна, то у випадку з фіатом KYS є обов'язковою умовою.

Депозити та зняття коштів можливі за допомогою Visa та MasterCard, а також Advcash, Qiwi, Mercuryo, Geo-Pay, Interkassa, monobank і Perfect Money.

Для здійснення депозиту, наприклад, у USD, натисніть кнопку "Поповнити", яка знаходиться в одному рядку з назвою валюти:

WhiteBIT - Спотовий Баланс - Фіат - Поповнити

У формі, що відкрилася, для депозиту необхідно вибрати 1 - платіжну систему (спосіб поповнення балансу фіатом), 2 - вказати кількість, 3 - ознайомитися з комісією, 4 - натиснути кнопку “Запит”:

WhiteBIT - Депозит - Фіат

Після цього ви будете автоматично перенаправлені на сторінку для оплати через платіжну систему. Далі скористайтеся підказками на цій сторінці. Зарахування коштів відбувається дуже швидко і не потребує підтвердження мережі.

Для того, щоб вивести фіатні кошти, знайдіть необхідну валюту в списку і натисніть кнопку "Вивести":

WhiteBIT - Спотовий Баланс - Фіат - Вивести

У заявці для виведення необхідно: 1 - вибрати платіжну систему, 2 - вказати ключові дані (наприклад, електронну пошту AdvCash або номер рахунку PerfectMoney), 3 - вказати кількість, 4 - ознайомитись із сумою для виведення з урахуванням комісії (заповнюється автоматично), 5 - ознайомитися з комісією та 6 - натиснути кнопку “Запит на виведення коштів”:

WhiteBIT - Виведення коштів - Фіат

Виведення коштів обробляється від 1 до 60 хвилин, залежно від навантаження мережі.

Вдалої торгівлі!


Комісії WhiteBIT

На біржі WhiteBITна більшість криптовалют комісія за введення відсутня, при цьому є комісії за виведення, які становлять:

WhiteBIT - Комісії для криптовалют

Розмір комісії на поповнення чи зняття фіатних грошей залежить від платіжної системи та виду валюти. Так, наприклад, для української гривні UAH встановлено наступні комісії та ліміти:

WhiteBIT - Комісія для UAH

Детальна інформація про комісії, ліміти для депозитів та виведення коштів знаходиться у футері сайту на вкладці "Комісії":

WhiteBIT - Комісія

Стандартна комісія на торги складає 0,1%, при цьому для деяких пар комісія може бути нижчою, її точне значення можна переглянути на сторінці «Торги» при розміщенні ордера.

Також на біржі встановлено щоденну комісію за використання позикових коштів при маржинальній торгівлі у розмірі 0,098%.


Безпека WhiteBIT

Одним з основних пріоритетів у роботі біржі є збереження персональних даних клієнтів та безпека. Для цього використовуються передові методи та технології в галузі безпеки. На майданчику впроваджено систему диверсифікації ризиків за наступним принципом: лише 4% всіх активів постійно перебувають на гарячих гаманцях, а понад 96% усіх валют зберігається на холодних гаманцях та захищені системою мультипідпису. Для виявлення та блокування хакерських атак використовується захисний екран веб-застосунку WAF (брандмауер веб-додатків).

Механізми торгівлі та погодження угод, засновані на передових технологіях, гарантують швидке внесення та зняття коштів і продуктивність біржових склянок.

Крім цього, використовується технологія двофакторної аутентифікації (2FA) для захисту облікових записів та антифішингові програми, що дозволяє гарантувати надійність біржі.

WhiteBIT має страховий фонд для захисту та забезпечення безпеки активів користувачів, який поповнюється внесками за транзакційні комісії. Наразі фонд застрахував активи на холодному гаманці WhiteBIT відповідно до плану страхування на суму 30 млн. доларів США.


Як почати заробляти на WhiteBIT

Лише пару хв. Персональна інформація не потрібна.
Поповніть свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи всі можливості платформи.

Можливості WhiteBIT

WhiteBit – це зручна надійна платформа, яка пропонує клієнтам заробляти не тільки на торгівлі криптовалютою, але й скористатися додатковими функціями та можливостями біржі, які будуть корисні для користувачів:

 • Демо Токен - це віртуальний «демонстративний» токен, що дозволяє познайомитися з біржею WhiteBIT, її функціоналом та особливостями торгівлі, а також із фінансовими інструментами для її ведення.
  З його допомогою можна вивчати графіки, спостерігати за ринком, аналізувати та тестувати свою торгову стратегію, відточувати свої технічні навички без будь-якого поспіху та ризику. Якщо ви новачок на ринку і ніколи раніше не торгували криптовалютою, то почніть із демотокена.
  Для активації потрібно не більше хвилини - перейдіть на сторінку «Коди» і натисніть зелену кнопку «Отримати Демо Токен», активуйте отримані коди, дотримуючись інструкцій, і у вас з'явиться можливість купувати та продавати демонстраційні BTC (0,5DBTC) та USDT (1000DUSDT) .
  Переваги такого токена в тому, що його не потрібно купувати, ви можете безкоштовно ним користуватися, швидко та без комісії передавати між користувачами біржі за допомогою WhiteBIT-кодів і не ризикувати реальними грошима, він не має терміну придатності, а для торгівлі та активації не потрібна KYC-верифікація.
 • Маржинальна торгівля (margin trading) - це проведення угод з купівлі чи продажу активів з використанням позикових коштів, завдяки яким можна отримати більш високий прибуток. Щоб почати торгувати, користувач має внести певну заставну суму (маржу), що залежить від кредитного плеча. На платформі WhiteBIT існує можливість торгувати Bitcoin, Ethereum та Tether US з кредитним плечем до 5х.
 • Decimal Token (DECL) - це абсолютно новий проміжний актив, призначений для транзакцій з токенами, ціна яких нижча 0,00000001 USDT. Це ексклюзивний (на даний момент) внутрішній off-chain токен з фіксованою ціною в 0,0001 USDT. Стабільність ціни досягається за допомогою ліквідності, яку біржа надає у книзі ордерів.
  Необхідність створення DECL викликана обмеженням кількості підтримуваних десяткових знаків централізованими біржами і полягає в тому, щоб надати можливість торгувати на майданчику токенами з більш ніж 8-ма десятковими знаками. Відкриття торгової пари з DECL дозволить торгувати будь-яким активом із ціною аж до 12 десяткових знаків в еквіваленті USDT. Для пари DECL/USDT включено постійну нульову торгову комісію.
  Зверніть увагу, що на даний момент DECL недоступний для депозитів і виведення, тому що це внутрішній off-chain токен.
 • Реферальна програма WhiteBIT - дає можливість отримувати прибуток у розмірі 40% від торгової комісії, сплаченої користувачами, які зареєструвалися на платформі за вашим реферальним посиланням. Ви можете поділитися ним через соціальні мережі (Twitter, Telegram, LinkedIn), завантажити QR-Code або просто скопіювати посилання та надіслати другу. Коли друзі скористаються цим посиланням та зареєструються на нашій біржі, ви побачите їх акаунти в списку своїх рефералів.
 • SMART СТЕЙКИНГ - це маркетинговий інструмент, який дозволяє отримувати пасивний прибуток за зберігання коштів на одному з представлених планів. На біржі понад 60 планів з різними монетами, вони відрізняються розміром відсоткової ставки, строками та мінімальною/максимальною сумою депозиту. Внесіть депозит, оберіть один із рекомендованих планів та отримайте винагороду після закінчення періоду ставок. На відміну від торгівлі, вам не потрібні ні спеціальні знання, ні досвід у цій сфері.
 • WhiteBIT Код - це літеро-цифровий код, який дозволяє швидко і без комісії переміщувати криптовалюту між акаунтами всередині біржі.
 • Мобільний додаток - необхідні для вас інструменти в безпечному додатку зі зрозумілим інтерфейсом, може використовуватися на пристроях iOS та Android.
 • Bitcoin Global - це P2P-платформа криптовалют, де на торговому майданчику користувачі можуть купувати та продавати один одному BTC та USDT (ERC20 та TRC20) безпосередньо. Все, що необхідно – створити рекламне оголошення із зазначенням ціни та способу оплати. Доступно 50+ способів оплати.
 • Служба підтримки клієнтів – цілодобова 24/7 компетентна багатомовна підтримка за допомогою тікетів, чату та ін.

Поділіться цим:

Відгуки про WhiteBIT

Рейтинг компанії
- Whitebit small logo

Найменування: WhiteBIT

Опис: Централізована європейська біржа для обміну та торгівлі криптовалютою та цифровими активами

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
залиште свій коментар

Logo WhiteBit

Мега-можливості на WhiteBIT

90+
Криптовалюти
150+
Криптовалютні пари
Ні
Ф'ючерси
5x
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной офертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top