OKX (OKEx)

Криптовалютна біржа, Обмінник, Криптогаманець

Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році.
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна торгівля криптовалютами.
Рейтинг користувачів 4.0 (10 відгуків)

Інформація про OKX (OKEx)

Тип компанії: Биржи криптовалют

OKX (OKEx) (ОКЕкс) – це одна з найбільших універсальних бірж за обсягом торгів криптовалютою, яка пропонує широкий вибір фінансових можливостей на основі блокчейн для трейдерів будь-якого рівня у понад 100 країнах світу. Ця біржа регулярно входить до п'ятірки найбільших бірж - за даними CoinMarketCap, 24-годинний обсяг торгів біржі склав $9,367,888,112 (станом на 11.09.2021), а згідно з рейтингом CoinGecko, за показником надійності OKEx потрапляє до ТОП-30.

OKEx була створена в 2014 році компанією Star XU, зареєстрована на Сейшельських островах, виникла з OKCoin - однієї з перших китайських бірж, і була орієнтована на просунутіших трейдерів криптовалюти. Штаб-квартира OKEx, яка раніше базувалася в Гонконгу, з 2018 року знаходиться на Мальті, що має репутацію країни, в якій діють надійні правила щодо цифрових активів та блокчейну, є чіткі ліцензійні вимоги для криптобірж, сприятливе нормативне та податкове середовище щодо криптовалютного бізнесу.

В даний час біржа OKEx пропонує 270+ різних криптовалют (Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana, XRP, Dogecoin, Polkadot, Tether, Terra, Litecoin, Chainlink, Cosmos, Tron, Stellar та ін.), понад 450 торгових пар, приймає 40+ фіатних валют, зокрема українську гривню UAH, російський рубль RUB, євро EUR, американський долар USD, канадські долари CAD, китайські ієни CNY, турецькі ліри TRY, японські ієни JPY, гонконгські долари HKD, чилійське песо CLP та багато інших, і дозволяє використовувати Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard, PayPal, Alipay, WeChat Pay, банківський переказ тощо для перетворення фіатних грошей у криптовалюту.

Завдяки безлічі криптовалютних пар і фіатному шлюзу стає зрозуміло, чому OKEx є однією з найбільших бірж у світі.

OKEx - Офіційний сайт

На початку 2018 року, як і інші китайські біржі, такі як Binance та Huobi Pro, OKEx також запустила свою власну криптовалюту на основі ERC-20 – "службовий токен" OKB. Користувачі можуть використовувати цей токен для оплати торгових зборів або оплати ексклюзивних послуг, таких як розширені обмеження швидкості API та підтримка клієнтів на платформі обміну.

OKEx пропонує декілька торгових ринків і функцій, а також послуги, призначені як для початківців, так і для досвідчених користувачів: швидка торгівля (універсальний торговий майданчик), спотова торгівля, маржинальна торгівля, торгівля на DEX (децентралізована біржа), безстроковий своп, ф'ючерси, торгівля опціонами, а також пул для майнінгу криптовалют, позички від Crypto-to-Crypto та стейкінг.

Платформа обміну OKex доступна як у браузері, так і у вигляді завантажуємого клієнтського програмного забезпечення для настільних ПК. Сама платформа обміну добре спроектована та нагадує високоякісні традиційні торгові платформи фінансових ринків. Пакет графіків, розроблений материнською компанією та дочірньою біржею OKCoin, також є важливою функцією та буде оцінений будь-ким, хто має досвід торгівлі. Інтерфейс ресурсу підтримує лише 10 мов, серед яких російська, англійська, іспанська, турецька та ін. Платформа постійно оновлюється для задоволення потреб клієнтів та є однією з найпопулярніших бірж для торгівлі криптовалютою у світі.

OKEx підтримує також мобільний додаток як для Android, так і для iOS, завдяки якому користувачі можуть купувати та продавати цифрові активи у всіх формах, незалежно від часу та місця, а також переглядати котирування потокової передачі в реальному часі, вносити та знімати кошти та зберігати криптомонети у вбудованих цифрових гаманцях.

Назва біржі
OKX (OKEx)
Офіційний сайт
Юридична особа
Aux Cayes FinTech Co. Ltd
Країна реєстрації
Сейшельські острови
Рік заснування
2014
Безкоштовний демо-рахунок
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, P2P
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Китайська, Іспанська + інші мови
Добовий торговий обсяг
$9 млрд. +
Торгова комісія
0,08% / 0,1%
Рейтинг
OKEx входить до ТОП-5 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів (CoinMarketCap), до ТОП-30 рейтингу бірж криптовалют за показником надійності CoinGecko.
Біржовий токен
OKB (OKB)
Робота з фіатом
40+: UAH, USD, EURO, RUB, Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay, PayPal та ін.
Кількість криптовалют
270+: Bitcoin, Ethereum, Cardano, XRP, Polkadot, Dogecoin, Litecoin, OKB, OKT, Solana, Shiba Inu, Tether, Terra, Chainlink та ін.
Криптовалютні пари
450+: ETH/USDT, BTC/USDT, SHIB/USDT, DOGE/USDT, SOL/USDT, AXS/USDT, MANA/USDT, ADA/USDT та ін.
Маржинальна торгівля
Так, 125x
Ф'ючерси
Так
Сервіси
Wallet, Earn: Savings, Staking, DeFi; Loan, Jumpstart, Mining pool, Bridge, Cloud, API, Реферальна програма та ін.
Ордери
Market, Limit, Stop, Trigger, Trail, Iceberg, TWAP
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Десктопний додаток для ПК
Так (Windows, MacOS)
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Демо-рахунок, Центр підтримки, Академія
Безпека
Двофакторна аутентифікація 2FA, Антифішинговий код, Google Authenticator, Фінансовий пароль
Верифікація
Необхідна при купівлі криптовалюти за фіат, при щоденному виведенні понад 10 BTC.
Зберігання криптовалюти
Холодний і Гарячий Гаманець (Cold and Hot Wallet)
Підтримка
Email, Тікети, Онлайн-чат, Telegram
OKEx – найбільша універсальна біржа для торгівлі криптовалютами

Реєстрація на OKX (OKEx)

Щоб розпочати роботу з платформою OKX (OKEx) необхідно зареєструватися. Для цього натисніть на кнопку "Створити акаунт" у верхньому правому куті на офіційному сайті OKEx, після чого відкриється вікно реєстрації:

OKEx - Почати реєстрацію

Заповніть необхідні поля, використовуючи адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, також ви можете створити акаунт за допомогою облікового запису Google або Telegram.

Після проходження нескладної капчі на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, буде надіслано 6-значний код, введіть його.

OKEx - Реєстрація - Підтвердження коду

Після підтвердження коду процес реєстрації завершиться. Тепер ви можете увійти до свого облікового запису:

OKEx - Завершення реєстрації

Особистий кабінет OKX (OKEx)

Перед тим, як почати торгувати на OKX (OKEx), слід ознайомитися з налаштуваннями облікового запису. Отримати доступ до своїх налаштувань можна, навівши вказівник миші на значок профілю (поряд з меню "Активи") та натиснувши "Мій профіль".

Особистий кабінет користувача представлений такими розділами:

OKEx - Профіль
 • Безпека – всім користувачам пропонується можливість захистити свій акаунт за допомогою налаштування таких параметрів як пароль для входу, фінансовий пароль, перевірка по телефону, Google Authenticator, обов'язкова 2FA, антифішинговий код, перевірка по email, авторизовані пристрої, історія входів до акаунта.
 • Перевірка KYC – проходження верифікації особи дозволить торгувати фіатною валютою та збільшити добовий ліміт виведення коштів.
 • Налаштування – містить налаштування мови, валюти та інших елементів інтерфейсу.
 • Суб-акаунти – це розділ для створення додаткових рахунків, що використовуються для торгівлі на різних ринках: спот, ф'ючерси, заощадження тощо. Звичайний користувач може створити до 5 суб-акаунтів, VIP-користувач – до 50 залежно від рівня.
 • АPI – розробниками можуть створюватися різні розширення залежно від потреб, які можна використовувати для автоматичної торгівлі, управління акаунтами та спостереження за трендами ринку.
 • Комісії та ліміти – у цьому розділі відображається поточний рівень комісій та ліміти виведення коштів, тут також можна ознайомитись з усіма комісійними зборами, що застосовуються до торгових операцій та залежать від обсягу торгів і статусу користувача.

Верифікація на OKX (OKEx)

Перевірка особи (KYC) має важливе значення для будь-якої криптовалютної біржі. Добре налагоджена політика ідентифікації допомагає біржам виявляти підозрілі чи незаконні дії, пов'язані з шахрайством, відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

На біржі OKX (OKEx) без верифікації особи ви зможете використовувати свій аккаунт для поповнень, але не зможете знімати кошти понад 10 BTC на добу та активно торгувати.

На OKEx існує дві категорії підтвердження особи: індивідуальні акаунти та корпоративні рахунки. Від рівня перевірки особи залежать ліміти на торгівлю та виведення коштів.

Для фізичних осіб існує три рівні перевірки особи.

1 рівень (базовий ідентифікатор) містить перевірку особистої інформації. На цьому рівні користувачі повинні вказати громадянство, повне ім'я та ідентифікаційний номер документа (для України – паспорт громадянина, посвідчення водія або закордонний паспорт).

Для цього натисніть на значок профілю у верхньому правому куті сайту OKEx і виберіть "Перевірка особи" з випадаючого списку. У разі створення акаунта для особистого використання обирайте "Індивідуальний акаунт":

OKEx - Перевірка особи

Вкажіть персональні дані (поля можуть мати відмінності залежно від країни) - громадянство, повне ім'я та прізвище, тип документа та номер ID.

OKEx - Верифікація 1 рівня

Якщо інформація правильна, ви одразу пройдете перевірку та побачите підтвердження. Після проходження 1 рівня ідентифікації добовий ліміт на виведення коштів буде збільшено до еквівалента 200 BTC.

2 рівень (ідентифікація особи з фото) передбачає додаткову перевірку за фото. Необхідно буде зробити декілька фотографій: лицьова та зворотна сторони документа, вказаного на 1 рівні верифікації, та селфі. Усі фотографії робляться під час перевірки на веб-камеру або камеру телефону, завантажувати вже готові файли не можна. Після його проходження добовий ліміт виведення буде збільшено до еквівалента 500 BTC.

3 рівень (відеоверифікація) - після проходження перших двох рівнів користувачам необхідна відеоверифікація, щоб пройти третій рівень перевірки особи.


Депозит і виведення коштів з OKX (OKEx)

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті OKX (OKEx).

Щоб почати торгувати на криптовалютній біржі OKX (OKEx), необхідно поповнити рахунок, використовуючи будь-який зі зручних варіантів поповнення:

Переказ криптовалюти з іншої біржі або апаратного гаманця - користувачі, які вже мають цифрові активи, можуть переказати їх на свій акаунт OKEx.

Для цього необхідно навести курсор миші на "Активи" праворуч у верхньому меню сайту та клікнути "Поповнити" у списку, що розкривається:

OKEx - Активи - Поповнити

Після цього у вікні з формою для поповнення виберіть будь-яку валюту для зарахування з підтримуваних токенів або монет, доступну депозитну мережу та натисніть "Продовжити".

Обравши валюту, вкажіть акаунт для внесення коштів: Funding Account або Trading Account, потім скопіюйте або відскануйте адресу поповнення, на яку ви зможете надіслати обрані монети зі свого гаманця на біржу. Також ви можете ознайомитися з мінімальною сумою депозиту для валюти, що поповнюється, а також з історією депозитів, яка знаходиться в нижній частині поточного вікна.

OKEx - Депозит - Переказ криптовалюти

Купівля криптовалюти за допомогою фіатної валюти - для цього можна скористатися одним із трьох основних варіантів:

 • Швидка торгівля (Quick trade) – це найпростіший спосіб купити криптовалюту. Просто натисніть "Купити" у лівому верхньому куті екрана, потім оберіть крипту, яку хочете купити, та фіат, який збираєтеся витратити. Потім введіть необхідну суму вибраної валюти, перш ніж обрати найкращий спосіб оплати. Після підтвердження платежу, куплені криптомонети будуть автоматично переведені на ваш рахунок OKEx.
 • OKEx - Депозит - Quick trade
 • P2P Торгівля (P2P Trade) – оберіть потрібну валюту, щоб переглянути доступні пропозиції про продаж:
 • OKEx - Депозит - P2P Торгівля
 • Блокова торгівля (Block Trade) – на сьогоднішній день єдиною фіатною валютою, доступною для блокової торгівлі, є Китайський юань (CNY). Ви можете натиснути «Купити», щоб переглянути доступні пропозиції про купівлю, або вибрати «Книга замовлень», щоб переглянути всі доступні замовлення на купівлю та продаж.

Виведення цифрових активів з платформи зворотне процесу поповнення. Щоб зняти криптовалюту, перейдіть в "Активи" у верхньому правому куті біржі та натисніть на "Вивести" зі списку, що розкривається.

Оберіть валюту, яку ви хочете зняти зі свого рахунку OKEx, потім метод та мережу виведення та натисніть "Продовжити". Після того, як ви обрали спосіб виведення, введіть адресу виведення та суму, яку хочете зняти, а також обліковий запис, з якого ви хочете вивести кошти. Вам також необхідно буде внести плату за обслуговування цієї транзакції. Після підтвердження деталей виведення натисніть "Продовжити".

Перегляньте адресу виведення, суму виведення та комісії у спливаючому вікні під назвою "Перевірка безпеки". Введіть "Пароль коштів" і "Код SMS" і натисніть "Підтвердити".


Комісії OKX (OKEx)

Перед тим, як ухвалити рішення про роботу з тією чи іншою криптовалютою біржею, варто оцінити існуючі на платформі комісії.

Комісія за депозит та зняття коштів - OKEx пропонує нульову комісію за введення та виведення коштів. Однак при виведенні біткоїнів з біржі, стягується мінімальна комісія мережі Біткоїн, яка визначається навантаженням на блокчейн для кожного активу. Наприклад, мережева комісія за виведення Bitcoin становить 0,0005BTC, Litecoin - 0,001LTC та Ethereum - 0,01ETH.

Торгові комісії OKEx засновані на моделі "мейкера-тейкера" з використанням дворівневої структури комісійних, що поділяє трейдерів за 30-денним торговим оборотом на звичайних та VIP-користувачів. Звичайні користувачі поділяються на певні рівні залежно від суми OKB, що знаходиться на балансі, а VIP-користувачі отримують рівні на підставі торгового обігу.

Спотові комісії наведені у таблиці:

OKEx - Комісія для спотової торгівлі

Комісія за неспотову торгівлю (ф'ючерсні контракти, безстрокові свопи та опціони) набагато дешевша і варіюється від 0,02% для мейкера та 0,05% для тейкера відповідно до тієї ж системи рівнів.

Повну інформацію про маржинальні відсоткові ставки, що стягуються при запозиченні токенів, можна дізнатися у розділі Комісії/Відсоткові ставки за маржею.

Загалом, комісії OKEx дуже конкурентоспроможні, нижчі за середній галузевий показник і вигідно відрізняються від більшості інших провідних бірж.


Безпека OKX (OKEx)

Оскільки OKEx - це одна з найбільших світових бірж криптовалют, що підтримується великим капіталом, можна припустити, що архітектура кібербезпеки, яка використовується в OKex, відповідає найкращим стандартам у галузі. Сама біржа перераховує GSLB, розподілені серверні кластери та гаманці з мультипідписом холодного зберігання серед діючих заходів безпеки.

OKEx зареєстрований на Мальті та відповідає Закону про віртуальні фінансові активи (VFAA), який регулюється Управлінням з фінансових послуг Мальти. Біржа стверджує, що ніколи не втрачала коштів інвесторів. Безпека токенів платформи заснована на базовому алгоритмі шифрування із закритим ключем та стандартній технології холодного та гарячого гаманця.


Як почати заробляти на OKX (OKEx)

Лише пару хв. Персональна інформація не потрібна.
Поповніть свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи всі можливості платформи.

Можливості OKX (OKEx)

Крім простої функціональності біржі, що надає трейдерам можливість заробляти за допомогою спотової або маржинальної торгівлі криптовалютою, OKX (OKEx) пропонує широкий спектр інноваційних фінансових інструментів, завдяки яким користувачі можуть отримати пасивний дохід без продажу цифрових активів, що робить платформу універсальним місцем для всіх варіантів заробітку. Однією з таких додаткових можливостей OKEx є функція "заробляти".

ПАСИВНИЙ ДОХІД OKEx Earn - це декілька зручних варіантів заробітку криптовалюти без безпосередньої торгівлі, що забезпечують різноманітність і прибутковість:

OKEx - Пасивний дохід OKEx Earn
 • OKEx Earn: Заощадження - це низькоризикова та стабільна послуга зі збільшення ефективності ваших цифрових активів, що дозволяє поповнювати та виводити кошти у будь-який час. Переведіть свої кошти в заощадження та отримуйте відсотки. На OKEx використовуються провідні у своїй галузі заходи безпеки та передова інфраструктура, що забезпечує збереження ваших активів.
 • OKEx Earn: Стейкінг/ETH 2.0 стейкінг - дає користувачеві можливість отримувати дивіденди за роль валідатора у мережах активів, що надаються в стейкінговий пул біржі. Стейкінг - це процес утримання коштів для проведення операцій через мережу блокчейна за допомогою процесу, заснованого на винагородах. Блокуючи свої токени мереж, ви можете заробляти відсотки - коли ви блокуєте свою криптовалюту, ви допомагаєте мережі та берете участь у її управлінні, суми нагород залежать від вашого вкладу та загальної кількості токенів у стейкінгу.
 • OKEx Earn: DeFi - це можливість отримання пасивного доходу за рахунок підвищення ліквідності обраного проекту, заробляючи відсоткові та/або бонусні токени, передаючи свої цифрові активи різним протоколам. Заробляти криптовалюту можна за допомогою кредитування Compound, підвищення ліквідності SushiSwap та стейкінгу Tokenlon.

ПОЗИКИ (C2C Lending) - це відкритий торговий майданчик для однорангових позик, який надає можливість користувачам OKEx швидко та безпечно займати та позичати криптоактиви один одному на гнучких умовах, дозволяючи обрати найбільш зручну відсоткову ставку, криптовалютні активи для забезпечення, а також дає користувачам більше можливостей з точки зору сум інвестицій, дат погашення, строків позики тощо.

OKEx - Позики (C2C Lending)

JUMPSTART - це спеціальний сервіс, який допомагає користувачам отримувати прибуток від нових перспективних крипто-проектів за допомогою продажу їх нативних токенів і популяризації з подальшим потраплянням у лістинг провідних фондових ринків, а також сприяння здоровому розвитку екосистеми блокчейну.

OKEx - Jumpstart

АКАДЕМІЯ OKEx - це відмінний освітній розділ, що містить посібник для початківців, торгові ідеї та галузевий аналіз, глосарій блокчейн, новини компанії та ін., в якому ви знайдете інформацію за найрізноманітнішими темами, що підходять як для новачків, так і для досвідчених інвесторів.

OKEx - Академія

OKEx POOL - це майнінговий пул, який представляє з себе загальну групу майнерів криптовалюти, які об'єднують свої обчислювальні ресурси в мережі для видобутку цифрових активів, що дозволяє отримувати винагороду. OKEx Pool підтримує майнінг Proof-of-work (PoW) таких криптовалют як Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV), Litecoin (LTC), Ether (ETH), Dash (DASH), Decred (DCR), Bitcoin Gold (BTG). Це означає, що ви можете запропонувати своєму комп'ютеру швидкість хешування, необхідну для видобутку цифрових активів, і натомість отримати додатковий дохід.

OKEx - OKEx Pool

OKEx BRIDGE - дозволяє переводити цифрові активи, такі як USDT, BTC, LTC, ETH, SFG, SUSHI, ETC, WBTC, DAI, LINK та ін. між різними блокчейнами без будь-яких комісій за транзакції.

OKEx CLOUD - це сервіс, що дозволяє швидко та безпечно створити власну біржу спотової або P2P-торгівлі, використовуючи провідні технології платформи, такі як: система погодження замовлень, гарячі та холодні гаманці, система розрахунку активів.

OKEx - OKEx Cloud

OKEx Chain - це загальнодоступний блокчейн з відкритим вихідним кодом, призначений для створення децентралізованих торгових додатків, що дозволяє користувачам випускати свої цифрові активи, створювати свої власні торгові пари цифрових активів і вільно торгувати.

Окрім вищезазначеного, ви можете отримувати додатковий дохід, отримуючи нагороди за виконані завдання або за запрошених друзів за реферальною програмою, заробляючи комісійні за партнерською програмою або ставши брокером OKEx.


Поділіться цим:

Відгуки про OKX (OKEx)

Рейтинг компанії
- Logo okex

Найменування: OKEx

Опис: Одна з найбільших універсальних бірж за обсягом торгів криптовалютою, яка пропонує широкий вибір фінансових можливостей на основі блокчейн для трейдерів будь-якого рівня.

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.0 (10 відгуків)
залиште свій коментар

OKEX logo

Мега-можливості на OKX (OKEx)

270+
Криптовалюти
450+
Криптовалютні пари
Так
Ф'ючерси
125x
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной офертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top