Як купити Ethereum (Ефіріум, Ефір)? Посібник для початківців

Як купити Ethereum (Ефіріум, Ефір)? Посібник для початківців

Зараз, коли ринок криптовалюти переживає бум, вам може бути цікаво як купити Ethereum. Багато людей зосереджуються на тому, щоб купити Біткоїн, але досвідчені інвестори знають, що необхідно дивитися не тільки на те, що є найпопулярнішим. Натомість має сенс шукати ті фінансові активи, які, ймовірно, будуть кращими у довгостроковій перспективі. Серед альткоїнів Ethereum – справді один із найперспективніших варіантів!

Люди вже знають біткоїн як новий спосіб заробити на криптовалюті, а також засіб здійснення купівлі та продажу товарів. Проте криптовалюти – це набагато більше, і блокчейн Ethereum доводить це. Володіння ефіром відкриває безліч функцій Ethereum, таких як смарт-контракти та NFT. На щастя, для купівлі перших ефірів потрібно лише кілька кроків.

Давайте почнемо з розмови про Ethereum (Ефіріум, Ефір) та ті речі, які ви можете з ним робити. Потім ми перейдемо до деталей придбання монет Ethereum. Ми також пояснимо, як ви можете захистити свій Ефіріум та інші криптовалюти. Зрештою, це ваші цифрові активи, тому вони заслуговують на максимальну безпеку, яку ви можете забезпечити.

Як купити Ethereum (Ефіріум, Ефір)?

Як ми розповідали на прикладі купівлі Bitcon’а раніше, купити Ethereum (Ефіріум, Ефір, ETH) або інші криптовалюти сьогодні так само просто, як здійснити звичайну угоду в інтернет-магазині. В даний час на ринку існує багато відомих, надійних і популярних торгових майданчиків та онлайн обмінників, які дають можливість купити, продати та обміняти криптовалюту. Причому цей процес дійсно є швидким і легким.

4 основних кроки, щоб купити свої перші ефіри:

 1. Оберіть криптовалютну біржу – це платформи для онлайн-торгівлі, які дозволяють купувати та продавати криптовалюту. Binance або OKEx – одні з найвідоміших варіантів, але ви можете обрати інші, наприклад, Bybit або Prime XBT. Ознайомтеся з їх можливостями докладніше, щоб дізнатися, яка з них вам підходить.
 2. Створіть обліковий запис – після того, як ви знайшли криптовалютну біржу, вам необхідно створити обліковий запис. Це займе лише кілька хвилин. (Багато бірж попросять підтвердити вашу особу для здійснення торгових операцій. Але для самої реєстрації це не є обов’язковим).
 3. Підключіть варіанти оплати – вам потрібно буде вказати банківський рахунок, дебетову або кредитну картку у своєму новому обліковому записі. Вони дозволять вам поповнити свій рахунок і безпосередньо конвертувати фіатні валюти (долари, євро, гривні, рублі тощо) в ефіри та інші криптовалюти.
 4. Купіть Ethereum – після того, як ви налаштували свій обліковий запис, тепер ви готові купити свої перші ефіри. Перевірте свою криптовалютну біржу, щоб дізнатись, як це можна зробити на платформі. У більшості випадків сама процедура покупки максимально проста і швидка. Після цього ваші криптовалюти відобразяться у вашому обліковому записі.

Нижче ви можете переглянути відео, як на прикладі криптовалютної біржі Binance виглядає процес купівлі криптовалюти за допомогою дебетової або кредитної банківської картки:

Зареєструватися на криптобіржі та створити обліковий запис можна одночасно на кількох платформах. Це абсолютно безкоштовно і не вимагає від вас вкладень чи зусиль. Безкоштовна реєстрація дозволить ознайомитися з інтерфейсом Системи та зрозуміти, наскільки вона вам підходить.

А після того, як ви зробите свій вибір, вже можна проходити процедуру верифікації (KYC або AML), де знадобиться надати документи, що підтверджують вашу особу.

Ще одним варіантом швидко та легко купити Ethereum (Ефіріум, Ефір) є використання послуг онлайн-обмінників. Підібрати обмінки із кращими курсами на цифрові гроші можна на сервісі BestChange.ru.

Переваги купівлі Ethereum (ETH)?

Коли люди чують слово “криптовалюта“, вони часто думають про Біткоїн (Bitcoin, BTC). Це не дивно, оскільки це – перша криптовалюта в історії, і досі вона є номером один на ринку. Біткоїн є початковим вихідним кодом, тому багато людей використовують його для створення нових криптовалют. Деякі з них покращилися і вийшли з Litecoin (LTC) і Bitcoin Cash (BCH) .

Інші хотіли створити щось зовсім інше. Ось чому у нас тепер є ETH (Ефіріум), який з’явився у 2015 році в блокчейні як власна криптовалюта.

Коли люди кажуть, що хочуть знати, як купити Ethereum, вони мають на увазі ефіри. Це важливо відзначити, тому що більшість криптовалют працюють саме на основі його блокчейну.

Ethereum має перспективне довгострокове зростання завдяки безлічі функцій. У міру їх удосконалення все більше людей використовуватиме Ethereum, дозволяючи йому зростати далі.

Ось чому люди думають, що придбання ефірів – гарна інвестиція. Однак, вам не потрібно чекати, перш ніж ви зможете їх використовувати.

Ось що дозволяє мережа Ефіра вже сьогодні:

Крипто кредитування

Ваші ефіри можуть бути заставою для вашого наступного кредиту. Це називається криптовалютним кредитуванням. І зараз це один із найпопулярніших криптосервісів DeFi.

Це дозволяє криптоінвесторам швидко отримувати гроші, використовуючи свої цифрові активи. Проте криптовалютне кредитування – це не тільки для запозичення грошей, воно також може допомогти вам заробити більше!

Після погашення ви отримаєте свої криптовалюти назад, але до того часу їхня вартість може зрости або впасти. Якщо ціна зростає, це означає прибуток! Звичайно, ціна теж може впасти, тому будьте обережні.

Створюйте, купуйте та продавайте NFT

Також відомі як невзаємозамінні токени, це цифрові носії, право власності на які зареєстровано у блокчейнах. Незважаючи на численні репліки, ваша версія NFT залишається унікальною.

Митці зацікавилися ним після того, як побачили, що це допомагає їм заробляти на своїй роботі легше, ніж раніше. Наприклад, вони можуть отримувати гонорари щоразу, коли хтось купує їхнє мистецтво NFT.

Блокчейн Ethereum – одна з найбільших платформ для NFT, тому це також причина, через яку він стає все більш популярним. Проте індустрія NFT також пов’язана з багатьма ризиками.

Купівля речей

Ефіри – це криптовалюта, тому вони призначені для покупки товарів і послуг. Оскільки криптовалюта існує з 2009 року, тепер ми маємо більше способів витратити криптовалюту:

 • Подарункові карти – ми бачимо, що все більше компаній приймають криптовалюту, але багато з них все ще цього не робить. На щастя, ви можете купувати подарункові картки за допомогою ефірів та інших монет. Потім ви можете використовувати ці карти для купівлі речей у великих брендів, таких як Uber та Apple.
 • Бронювання рейсів – після придбання ефірів ви можете відправитися в подорож за кордон. Деякі сайти дозволяють бронювати авіаквитки з Ethereum. Однак вам слід ознайомитися з обмеженнями на подорожі для вашої країни та країни, яку ви хочете відвідати в першу чергу.
 • Варіант оплати для бізнесу – багато людей почали вести бізнес в інтернеті. Якщо ви один із цих сміливців, можливо, ви захочете прийняти криптовалюту в якості оплати.
 • Ігри NFT – завдяки криптовалюті ми тепер можемо заробляти гроші, граючи у відеоігри. Для деяких нових ігор вам знадобляться ефіри, тому що гра може бути побудована в мережі Ethereum.

Як я можу зберегти свій Ethereum у безпеці?

Ваш обліковий запис криптобіржі має гаманець, в якому зберігаються ваші монети. Проте, ви можете підвищити безпеку своєї криптовалюти за допомогою гарячих та холодних гаманців.

Перший дозволяє переносити криптовалюту на власний телефон або комп’ютер. Зокрема, ви можете уникнути ризиків злому біржі, якщо оберете онлайн-гаманець у браузері або на своєму пристрої.

Як купити Ethereum (Ефіріум, Ефір)? Посібник для початківців - Model t tamper

Для кращих криптогаманців вам знадобиться холодне зберігання, для яких не потрібне постійне інтернет-з’єднання. Апаратні гаманці, такі як Ledger або Trezor, розміром з USB-накопичувачі, але при цьому забезпечують максимальний захист ваших цифрових активів.

Крім зберігання ваших монет в автономному режимі, вони мають більш ефективні заходи безпеки. Він діятиме як свого роду фізичний ключ до ваших криптовалют, тому ніхто не зможе отримати до них доступ без нього.

Коли ви купуєте Ethereum, ви отримуєте відкритий та закритий ключі. Ви можете отримати доступ до цих монет, записавши їх, і цю записку часто називають паперовим гаманцем.

Інвестиційний потенціал Ethereum

У чому цінність Ethereum?

Коли ви купуєте Ethereum, ви технічно конвертуєте свої долари США (або іншу національну валюту, таку як гривні, рублі тощо) в ETH, валюту блокчейну Ethereum. Щоб використовувати блокчейн Ethereum (який включає відправку ETH в якості форми оплати або використання застосунку на основі Ethereum), вам знадобиться ETH для сплати комісії за транзакцію.

Отже, які ваші варіанти блокчейну Ethereum? Хоча технологія все ще розширюється – Ефіріум тепер можна використовувати для запуску “децентралізованих додатків” або dapps.

Dapps по суті усувають посередників у галузях, де посередники традиційно існували, натомість покладаючись на «розумні контракти», що працюють на Ethereum. Щоб використовувати ці програми, вам знадобиться ETH для покриття вартості обчислювальної потужності, необхідної для запуску додатку.

Dapps включають в себе наступне:

 • Можливість купити страховку без зв’язку зі страховою компанією
 • Онлайн-платежі, здійснені без використання компанії з обробки платежів (Goodbye PayPal)
 • Переказ грошей по всьому світу без сплати високих банківських комісій та без очікування переказу протягом 5 робочих днів
 • Потокова передача музики, за якої гроші надходять безпосередньо до виконавця, а не на потокову платформу або звукозаписний лейбл
 • Можливість створювати, купувати та продавати предмети мистецтва та колекціонування NFT (Non-Fungible Tokens)
 • Ігри
 • Відео – децентралізована альтернатива YouTube, що належить Google
 • Децентралізоване фінансування (DeFi) для набагато нижчих комісій з таких речей, як автокредити або житлові позики
 • Соціальні мережі, немає централізованого органу, що контролює бесіду або монетизує ваш профіль
 • Пошук з повною анонімністю і без центрального органу, який контролює вашу поведінку в Інтернеті

Звучить чудово, але трохи приголомшує, правда?

Простіше кажучи, коли ви інвестуєте в Ethereum, ви робите ставку на те, що люди будуть продовжувати впроваджувати та використовувати нові технології на основі Ethereum, подібні до перерахованих вище, потенційно підвищуючи попит на Ethereum та його ринкову вартість.

Наскільки комфортно ви ставитеся до ризику?

Криптовалюти домінують у новинах, але якщо ви розглядаєте їх як інвестиції, вони, як і раніше, є вкрай нестабільним альтернативним активом. Загалом, непогано було б ставитися до них як таких у своєму портфоліо.

З Ethereum протягом багатьох років спостерігалися шалені коливання цін. Якщо ви схильні до панічного продажу, коли ціна падає, потенціал волатильності Ethereum може зробити його невідповідним для вас.

Скільки купити Ethereum (Ефіріума, Ефіра)?

Розглядайте Ethereum як будь-який інший ризикований фінансовий актив при визначенні суми для вашого портфеля.

Якщо ви не впевнені, скільки інвестувати, або занепокоєні падінням цін невдовзі після покупки, ви завжди можете використовувати перевірену стратегію традиційного інвестування: усереднення доларової вартості.

Як і у випадку з будь-якими іншими інвестиціями, рекомендується почати з малого, щоб вивчити всі тонкощі придбання Ethereum. Оскільки мало хто може дозволити собі цілу монету Ethereum, ви, швидше за все, купуватимете дробові одиниці. У цьому полягає одна з переваг криптовалют – інвестиції можна починати з мінімальними вкладеннями.

Чому зростає цінність Ефіріуму?

Оскільки все більше розробників прагнуть створювати щось на технології Ethereum, вони мають купувати більше ефіру, щоб платити за “газ”, що підвищує ціну ефіру. Інвестори в ефір роблять ставку на продовження використання найбільш широко використовуваного блокчейну та майбутній потенціал його додатків.

Чи варто купувати Ethereum після максимуму 4500 доларів у жовтні 2021?

Ціни на криптовалюту схильні до високої волатильності. На відміну від акцій, криптовалюта немає тривалого зростання з часом. Ніхто не може з упевненістю сказати, чи буде криптовалюта все ще існувати через одне або два десятиліття, і її успіх багато в чому залежатиме від того, наскільки люди готові її прийняти. Сьогодні ціни на криптовалюту знову зростають, а Ethereum нещодавно досягнув рекордного рівня близько 4500 доларів за токен. Цей рекорд є останнім з ряду недавніх максимумів за останні кілька днів, оскільки Ethereum продовжує висхідну траєкторію.

Крім того, оскільки нові криптовалюти розвиваються так швидко, нинішнім гравцям може бути важко зберегти свої конкурентні переваги. Кардано (Cardano), наприклад, володіє багатьма з тих самих сильних сторін, що й Ethereum, і швидко стає сильним конкурентом. Ethereum необхідно буде продовжувати впроваджувати інновації, щоб залишатися попереду конкурентів.

Це не обов’язково означає, що ви не повинні інвестувати в Ethereum прямо зараз. Але важливо переконатися, що ви знаєте, у що вплутуєтесь. Коли справа доходить до інвестування, ніколи не буває жодних гарантій, особливо це стосується криптовалюти.

Останнє підвищення цін відбулося через кілька днів після успішного оновлення Altair до мережі Ethereum, що наближає її на крок ближче до довгоочікуваного випуску Ethereum 2.0.

Ethereum має безліч переваг, і коли він досягає нових висот, це може бути привабливий час для інвестицій. Просто переконайтеся, що ви повністю обізнані про плюси та мінуси інвестування в криптовалюту, щоб уникнути сюрпризів. Виконуючи домашнє завдання, ви можете бути максимально підготовлені, незалежно від того, що чекає на криптовалюту в майбутньому.

Хоча немає жодних гарантій, що його ціна продовжуватиме зростати, деякі аналітики дають прогноз, що до кінця 2021 року криптовалюта може зрости вдвічі, а ціна Ethereum здатна досягти 5000-8000 доларів за 1 Ефір. Чи означає це, що час купувати? Вирішувати лише вам самим.

Чи підходить вам Ethereum?

Як і всі криптовалюти, Ethereum поки що залишається дуже спекулятивним. Тим не менш, у нього є кілька унікальних переваг у криптопросторі, що збільшує шанси на успіх у довгостроковій перспективі.

По-перше, це великий гравець в індустрії блокчейнів. Блокчейн Ethereum широко використовується для таких додатків як невзаємозамінні токени (NFT) та децентралізоване фінансування (DeFi). Це також блокчейн з відкритим початковим кодом, що означає, що розробники можуть створювати нові програми в мережі Ethereum.

Всі ці додатки потребують власного токена Ethereum, Ether. Навіть якщо сам ефір не стане основною формою валюти, успіх будь-якого з додатків Ethereum може з часом підняти його ціну.

Крім того, Ethereum знаходиться на шляху до того, щоб стати більш екологічно чистою криптовалютою після запуску свого оновлення Ethereum 2.0. Як тільки це оновлення буде повністю випущено, Ethereum перейде від протоколу майнінгу з підтвердженням роботи (PoW) до протоколу підтвердження частки (PoS).

За допомогою протоколу PoW криптомайнери перевіряють транзакції за допомогою потужних комп’ютерів, які вирішують все більш складні головоломки. Цей метод вимагає величезної кількості енергії, і багато криптокритиків висловили занепокоєння щодо його впливу на навколишнє середовище.

Проте з протоколом PoS процес перевірки передбачає, що майнери ставлять на кон свої власні криптохолдинги, щоб отримати шанс на винагороду. Це не тільки знижує споживання енергії, а й скорочує час транзакцій. Як тільки Ethereum перейде на систему PoS, він отримає значну перевагу перед Біткоїном, який, як і раніше, використовує протокол PoW.

Чому Ethereum такий популярний?

Прихильники Ethereum вважають, що його головна перевага перед Біткоїном полягає в тому, що він дозволяє окремим особам і компаніям робити набагато більше, ніж просто переказувати гроші між організаціями, що спонукало Bloomberg назвати його “найпопулярнішою платформою у світі криптовалют та блокчейнів”.

Де я можу купити Ethereum (Ефіріум, Ефір)?

Купити Ethereum або будь-яку іншу криптовалюту можна на одній з криптовалютних бірж, які є в каталозі БізнесМаркет. Вибір найкращого варіанту залежить від вашого досвіду, комфорту та того, чого ви хочете досягти за допомогою своїх інвестицій в Ethereum.

Початківцям можливо краще розпочати з однієї з перелічених нижче криптобірж, оскільки це найпопулярніші торгові майданчики. Але ви можете вибрати будь-яку платформу в Каталозі.

Пам’ятайте, що ця стаття призначена лише для ознайомлювальних цілей та не закликає вас робити інвестиції. Як і у випадку будь-якого інвестиційного рішення, проведіть власне дослідження та проконсультуйтеся зі своїм фінансовим консультантом.

ТОП-7 бірж криптовалют, де можна купити Ethereum (ETH), Біткоїн (Bitcoin, BTC) та інші криптовалюти

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top