Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати

Ви думали про те, щоб вивести свої криптовалютні кошти з біржі в безпечне місце? У вас є сумніви щодо безпеки вашого мобільного гаманця? Ви плануєте інвестувати велику суму в криптовалюту, але турбуєтеся, що хтось може вкрасти ваші особисті ключі? Відповідь на всі ці питання проста: Trezor.

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 1 min

Незалежно від того, яку модель ви оберете, це найбезпечніший варіант на ринку.

Апаратні гаманці Trezor забезпечують максимальну безпеку, яку може запропонувати світ криптовалют – незалежно від того, чи використовуєте ви Trezor One чи Trezor Model T. Це залишається вірним, якщо ви підключаєте їх до свого супербезпечного персонального ноутбука або загального комп’ютера в публічній бібліотеці.

«Ми протестували апаратні гаманці деяких інших виробників, таких як Ledger або KeepKey, але Trezor справив на нас найбільше враження. Ми використовуємо Trezor One з моменту його запуску в 2014 році, і минуло шість місяців з того часу, як ми почали тестувати Trezor Model T. Думаю, що між двома моделями немає істотної різниці. Проте … “

Trezor One – це продукт, Model T – це платформа.

Початкова модель створювалася як одноцільовий пристрій і тепер міцно увійшла до золотого стандарту апаратних гаманців. Модель T покликана стати платформою з більш широкими варіантами використання та можливостями у майбутньому.

Trezor One

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 2 minЯкщо ваша єдина мета – зберегти ваші особисті ключі у безпеці, і ви не очікуєте, що пристрій буде робити щось ще, ми рекомендуємо простішу та дешевшу модель – Trezor One. Його ціна нещодавно знизилася майже на чверть, що дозволяє вам отримати високоякісний апаратний пристрій за розумною та доступною ціною.

«Спочатку мені здалося, що Trezor One занадто простий – це лише невеликий пристрій з пластиковим корпусом і не дуже сучасним дизайном. Однак я незабаром виявив, що реальна цінність була всередині. Я порівняв його із конкурентами продуктів (Ledger та Keepkey), і результат завжди був однаковим – Trezor на крок попереду. Завдяки Trezor я можу спати спокійно, не турбуючись про свої криптовалюти».

Trezor Model T

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 3 minЯкщо ви хочете часто використовувати свій Trezor, ви прагнете отримати додаткову безпеку, зручність кольорового сенсорного екрану, використовувати додаткові функції (наприклад, MicroSD для майбутнього зберігання зашифрованих паролів і більш широку підтримку монет), вам може знадобитися інвестувати в нову модель Trezor Model T. Крім того, слід зазначити, що конструкція Model T виглядає набагато міцнішою і довговічнішою.

Технічні характеристики окремих моделей

Згідно з офіційною документацією, основна відмінність між двома моделями – це сенсорний екран, слот для SD та інші підтримуємі монети в Trezor Model T. Якщо замислитися, досить зручно мати локальне сховище для зашифрованих паролів (замість зберігання їх у хмарі). Не кажучи вже про додаткову безпеку сенсорного екрану, яка дозволяє вам вводити як PIN-код, так і кодову фразу на самому пристрої, не розкриваючи їх комп’ютеру, до якого ви підключені.

Обидві моделі пропонують Trezor Password Manager. Хоча вони надзвичайно безпечні і прості у використанні, деякі можуть надати перевагу менш безпечним, але більш практичним онлайн-менеджерам паролів – носити з собою пристрій Trezor кожен раз, коли ви хочете десь увійти, іноді буває занадто складно.

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 4 minСписок монет, що підтримуються, не так вже й відрізняється, але додаткова підтримка в Model T може мати вирішальне значення для деяких користувачів.

Обидві моделі підтримують понад 700 монет і токенів. Хоча список монет дуже схожий для обох моделей, підтримка Monero у Trezor Model T – величезний плюс.
Monero – це повністю анонімна криптовалюта з дешевими транзакціями (нещодавнє оновлення Bulletproofs знизило комісію за транзакції на вражаючі 97%). Якщо конфіденційність – одна з ваших основних цінностей (незалежно від того, чи є у вас що приховувати чи ні), Trezor Model T – це пристрій для вас.
Trezor One може якось отримати підтримку Monero, але ми не впевнені, коли. Не схрещуватимемо пальці!

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 5 min

Міжнародна репутація Trezor

Trezor часто обговорюють на різних міжнародних порталах і форумах новин (Forbes, CoinDesk, CNN та ін.).

Trezor One був першим у світі оригінальним апаратним гаманцем, спільно розробленим тією ж людиною, яка заснувала перший пул для майнінгу біткоїнів – вражаюче досягнення для такої невеликої країни як Чеська Республіка.

Інтерфейс користувача веб-програми Trezor Wallet доступний кількома мовами і відображає ваші баланси в декількох світових фіатних валютах. Це зручно при розрахунках у вашій національній валюті.

Використання Trezor інтуїтивно зрозуміле, а служба підтримки чудова

Початкове налаштування просте і займає всього кілька хвилин. Якщо ви відчуваєте себе втраченим, ви можете звернутися до служби підтримки – вони дуже швидко реагують (ми пробували).

Якщо ви втратите або пошкодите пристрій, ви можете відновити його за допомогою початкового числа відновлення. У випадку, якщо хтось украде ваш апаратний гаманець, вони не зможуть його використовувати, оскільки він захищений PIN-кодом, який надзвичайно складно підібрати за допомогою грубої сили завдяки безлічі заходів безпеки.

Чому варто використовувати апаратний гаманець Trezor і яку модель обрати - Trezor 6 min

«Дружній інтерфейс, доступний моєю мовою, максимальна безпека. Завдяки токенам ERC20 ваш Trezor може захистити понад 700 криптовалют. Не кажучи вже про те, що не так багато компаній, де генеральний директор відповідає на коментарі та питання у соціальних мережах. Єдина проблема в тому, що він не сумісний із iOS (тільки для Android).”

Зберігайте свої монети у безпеці

Найбезпечніший спосіб отримати апаратний гаманець Trezor – безпосередньо від виробника на сайті shop.trezor.io. Щоб дізнатися більше про ці дві моделі, відвідайте Trezor. Наслаждайтесь новой безопасностью и будьте с миром! 🙂

Фраза відновлення – як це працює з Trezor

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top