Як заробити на криптовалюті в 2021 році

Як заробити на криптовалюті в 2021 році

Пандемія коронавірусу змінила правила гри абсолютно всіх сфер людського звичного життя – торкнулося це в тому числі і торгівлі на фінансових ринках. Криптовалюти за час пандемії пережили не один зліт і не одне падіння. Однак вони все ще залишаються гарною альтернативою традиційним Форекс-валютам і здатні принести значний профіт. У даній статті розберемо особливості торгівлі криптовалютою в 2021 році.

Коли заходить мова про криптовалюти, в першу чергу люди згадують – першу і найпопулярнішу криптовалюту. І з початку 2021 року біткоін подарував безліч можливостей для шанувальників криптоторгівлі: в квітні цього року продемонструвала нові максимуми ціни, збільшившись з 1 січня на 121% і подолавши позначку в $64000.

На даний момент ціна криптовалюти знизилася (на момент написання статті вона становить $ 33,895). Однак навіть в цьому випадку ціна біткоіна вище практично на 17% ціни початку року. При цьому аналітики відзначають, що в майбутньому головна повернеться до упевненого зростання. У період же коронакризи біткоін стане хорошим варіантом для заробітку при використанні короткострокових стратегій.

NPBFX - торговий термінал

Але біткоін – не єдина криптовалюта, на якій можна заробляти. Варто звернути увагу, наприклад, на Cash. Валюта з’явилася в 2017 році в результаті поділу основної мережі біткоіна. І в цьому році біткоін кеш також продемонстрував динаміку, привабливу для трейдерів. Те ж стосується криптовалюти , яка з початку року показала зростання в 217%, збільшившись з $ 735 за одну монету до $2331.

Як не прогаяти момент і заробляти на криптовалютах?

Криптовалюти в 2021 році виявляються цікавими як короткостроковим, так і довгостроковим трейдерам. Однак завжди добре володіти аналітичною перевагою перед прийняттям рішень. Брокер NPBFX розробив власний Аналітичний портал.

На порталі щоденно розміщується аналітика по всім торговим інструментам, в тому числі і по криптовалютам. Регулярні огляди, що супроводжуються графіками і докладним поясненням, допоможуть прийняти правильні і своєчасні рішення. Крім аналітики, на порталі зібрана колекція торгових стратегій з повним описом і прикладами – тут трейдер може почерпнути варіанти стратегій, які найбільше підходять для нього.

Ще один корисний інструмент на Аналітичному порталі від – це торгові сигнали. Доступні вони також за всіма активами і криптовалютами брокера. Оновлення сигналів відбувається кожну хвилину, а будуються вони на 10 найпопулярніших індикаторах. Сигнали підказують, чи варто продавати, купувати актив зараз або почекати. З ними трейдер буде точно впевнений в своїх рішеннях.

Все, описане вище, потребує безпосереднього вкладення коштів. А чи існує спосіб заробити без витрати власного капіталу? Брокер надає таку можливість – для цього просто візьміть участь в конкурсі «Битва трейдерів» від NPBFX. Цей конкурс на демо-рахунку – кожному учаснику надається $ 5000, на які необхідно торгувати і відкривати угоди. Щомісяця ТОП-10 трейдерів, що продемонстрували найкращий результат, отримують свої призи. Головний приз – $ 1000 на рахунок у брокера і можливість виграти новий iPhone 12 Pro. Реєстрація на конкурс доступна на офіційному сайті NPBFX.

Чому ще варто обрати NPBFX для торгівлі криптовалютою в 2021 році?

Брокер NPBFX працює на ринку Форекс з 1996 року – вже понад 25 років компанія надає своїм клієнтам постійний і комфортний доступ до торгівлі різними типами активів. Весь цей час компанія не перестає працювати над поліпшенням умов, що надаються – постійне розширення пулу інструментів, робота над технологічною складовою, різноманітні бонуси та .

Наявність ліцензії IFSC і членства категорії А в Фінансовій комісії є гарантами для трейдерів-клієнтів. Членство в Комісії гарантує виплати розміром до 20000 євро в разі, якщо між клієнтом і брокером виникає суперечка, що вимагає втручання Комісії. Однак, робота брокера будується на основі технології STP/NDD, що повністю виключає конфлікт інтересів.

Візьміть участь в «25 років NPBFX» і отримуйте цінні призи!

З нагоди свого ювілею, брокер створив унікальну акцію – заробляйте з ом і вигравайте цінні призи! Призовий фонд акції складає $ 500000, усього пройде три тури щокварталу і один фінальний розіграш. Для участі в акції необхідно поповнити свій рахунок в NPBFX, отримати електронний квиток з унікальним номером.

У кожному турі розіграшу у трейдерів є можливість виграти 25 призів – від злитків золота до нового автомобіля (наприклад, Mazda CX-9 Noir). А у фінальному розіграші в кінці року три переможці отримають ще три автомобілі преміум-класу! Комбінація виграшних номерів квитків визначається шляхом фіксації курсів валют у встановлений момент часу.

Відкривайте рахунок в NPBFX і починайте свій крипто-шлях на Форекс в цьому році вигідно! Реєстрація рахунку доступна за посиланням.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top