Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти

Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти

Біржі криптовалют і ринки цифрових активів стають все більш популярним місцем для починаючих і досвідчених інвесторів, а також професійних трейдерів. На відміну від традиційних галузей криптовалютні ринки ніколи не закриваються. Торгівля криптовалютою не вимагає підписки на брокерський або маржинальний рахунок, що робить можливість займатися короткостроковими торгами більш доступною, ніж фондові ринки.

З появою тисяч нових криптовалют, що торгуються на біржах і торгових платформах, кожен, хто розглядає можливість інвестування в криптовалюту, також повинен враховувати мінливість і спекулятивний характер ринку.

Досвідчені трейдери для досягнення успіху покладаються на низку ресурсів та інструментів, таких як перевірка акцій або програмне забезпечення-симулятор торгівлі, щоб отримати вигоду з короткострокових коливань цін на акції, облігації та інші товари або валюти.

Процес спроби отримати вигоду з розбіжностей та рухів цін протягом короткого проміжку часу може бути дуже складним, а ризик, пов’язаний із короткостроковою (денною) торгівлею, високий.

Незалежно від ринку, новачок або досвідчений трейдер повинні добре розумітися на криптовалютах і принципах торгівлі. Вкладайте лише те, що готові втратити. Якщо у вас бездоганні навички управління ризиками та сталеві нерви, ось що вам потрібно знати, щоб почати торгівлю криптовалютою.

1. Оберіть біржу криптовалют для торгівлі за допомогою торгових стратегій

Перший крок, який має зробити трейдер – це вирішити, яку платформу використовувати. У деяких країнах вже існують обмеження щодо майданчиків, з якими можна працювати громадянам. Тому вибір криптовалютної біржі – це важливий фактор, який слід враховувати при пошуку відповідної платформи.

Починати знайомство з торгівлею криптовалютами найкраще з найпопулярніших торгових майданчиків. Наприклад:

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
FTX – Професійна криптовалютна біржа деривативів. Працює з 2019 року. Ф’ючерси, опціони, спот, продукти для волатильності та токени з кредитним плечем.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році. Спотова, маржинальна, ф’ючерсна торгівля криптовалютами.

Ліквідність та комісії займають перше місце у списку трейдерів при виборі підходящої платформи для купівлі та продажу криптовалюти. Швидкість та вартість операцій дуже важливі.

Перший вибір не завжди є остаточним. Для інвесторів-початківців і крипто-трейдерів можливості та відмінності між багатьма криптовалютними біржами можуть бути величезними. Тому, перш ніж приймати остаточне рішення, є сенс порівняти декілька варіантів, щоб підібрати найкращий для себе.

Критерії вибору криптовалютної біржі

Ось основні фактори, які слід враховувати при підборі відповідної біржі криптовалют:

Роки активності: чим довше біржа працює – це може бути ознакою стабільності та надійності.

Підтримувані криптовалюти: знання того, які криптовалюти доступні для торгівлі, може бути цінним інструментом при виборі платформи для використання. Чим більший вибір валютних пар і торгових інструментів, тим більше можливостей для заробітку з’являється у користувача.

Комісії: це те, що біржі стягують, коли покупці чи продавці здійснюють угоду. Усі біржі криптовалюти стягують із користувачів комісію за транзакцію для монетизації свого бізнесу.

Методи введення та виведення коштів: аналогічно до брокерської діяльності, користувачам необхідно поповнити свій рахунок фіатними грошима. Сьогодні багато бірж допускають банківські перекази та поповнення за допомогою дебетової/кредитної картки, а іноді і більш екзотичні варіанти.

Відгуки користувачів та огляди: відвідування різних криптоспільнот і читання відгуків користувачів – один з кращих способів оцінити, яку біржу обрати.

Ліквідність: впливає на швидкість і легкість обміну у перетворенні одного активу на інший. Кращі криптобіржі є високоліквідними, тобто вони можуть купувати або продавати активи практично одразу і з мінімальною різницею між ціною купівлі та продажу.

Порада: для трейдерів, які потребують більш детального порівняння криптовалютних бірж, CoinMarketCap є надійним ресурсом для порівняння різних платформ залежно від ліквідності, обсягу торгів та підтримуваних криптовалют.

Ще одна річ, про яку слід пам’ятати потенційним трейдерам: вони повинні знати, чи робить обрана ними біржа доступною та простою відправку своїх активів за межі платформи до іншого криптогаманця на їх вибір. Це важливе питання безпеки та контролю над своїми активами.

2. Оберіть криптовалюти для інвестицій

Після того, як ви визначилися з біржею криптовалют, настав час обрати те, у що ви хочете інвестувати.

Для успіху на ринку криптовалют потрібно дещо більше, ніж просто читання графіків.

«Знання того, що робить блокчейн, розміру його мережі, управління та протоколів дозволить вам оцінити загальний стан ваших передбачуваних інвестицій. Тому будьте готові дізнаватися багато нового і стежити за новинами про оновлення ланцюжка блоків обраних вами активів».

Одна з найпоширеніших криптовалютних стратегій – інвестувати в 15-20 найкращих монет за обсягом ринкової капіталізації. Починати покупки краще з найпопулярніших: Біткоїна (Bitcoin, BTC) або Ефіріума (Ethereum, Ефір, ETH). І поступово нарощувати свій портфель.

Обираючи, у що інвестувати, враховуйте ліквідність, волатильність та обсяг торгів.

Ліквідність активів

Це вимір того, наскільки легко актив можна конвертувати у готівку, не впливаючи на його ціну. Ціна криптоактиву може змінитись, коли трейдер виконує угоду, а біржа виконує замовлення. Різниця між цими цінами – це прослизання, а на криптовалютних ринках кілька хвилин можуть означати різницю між великим прибутком або великим збитком.

Розуміння та врахування волатильності

Волатильність – кращий друг трейдера і одночасно найбільший страх новачків та інвесторів-початківців. Під волатильністю ринку розуміється непередбачуваність руху цін на криптовалюту. На криптовалютних ринках одні й ті самі чинники здійснюють драматичний вплив (або взагалі не здійснюють) на певні криптоактиви.

Найвища волатильність у альткоїнів з невеликою ринковою капіталізацією порівняно з більш популярними та відомими криптовалютами, такими як біткоїн або ефір.

Обсяг торгів

Це загальна кількість криптовалют, якими торгують за певний період часу. Обсяг торгівлі криптовалютою – це показник загального ринкового інтересу. Криптовалюта з великим обсягом торгів, як правило, має більш високу ліквідність.

3. Оберіть торгову стратегію для заробітку на криптовалютах

Існує багато методів, які використовують трейдери, щоб отримати прибуток від короткострокових коливань на криптовалютних ринках. Крипто-інвестор повинен розробити виграшну стратегію, підкріплену дослідженнями, з добре продуманими планами входу та виходу зі своїх позицій.

Нижче наведені деякі з найпопулярніших торгових стратегій у торгівлі криптовалютою.

Купити і тримати (HODL)

Це, напевно, найпопулярніша торгова стратегія серед інвесторів-початківців і тих людей, які не особливо прагнуть розбиратися з більш складними біржовими інструментами. Основний принцип – купити якомога дешевше і тримати доти, поки ціна стане вищою. Якщо говорити про найпопулярніші монети, то довгострокові вкладення в криптовалюти за останнє десятиліття існування індустрії себе повністю виправдали.

Звичайно, консервативний підхід має нижчу прибутковість порівняно з активним трейдингом, зате він є менш ризиковим і доступним для всіх без винятку.

Арбітраж

Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти - Cryptocurrency arbitrage min

Арбітраж у криптовалюті – це коли трейдери купують криптовалюту на одній біржі та отримують прибуток, негайно продаючи її на іншій біржі за вищою ціною. Або використовують різницю курсів на кількох парах в межах однієї платформи.

Криптовалютні пари можуть полегшити можливості арбітражу. Коли ціна криптопари, що складається з менш відомих альткоїнів та біткоїнів, змінюється від однієї біржі до іншої, арбітражники можуть отримати прибуток, скориставшись різницею вартості. Хоча торгова стратегія арбітражу – це складний фінансовий механізм, який зазвичай автоматизується програмним забезпеченням для моніторингу цін, він підтримує стабільність цін цифрових активів між різними біржами.

Бот-трейдинг

Торговий бот – це автоматизований програмний інструмент, який інвестори використовують для купівлі та продажу фінансових інструментів у заздалегідь заданий час або при дотриманні наперед визначених умов для максимізації прибутку. Боти для криптовалюти призначені для збільшення прибутку та зниження втрат і ризиків.

Боти для криптовалюти можуть спростити процес відстеження руху цін, біржових зборів та можливостей отримання короткострокового прибутку на угодах. Але для налаштування торгової стратегії та отримання стабільного прибутку потрібні певні навички.

Довгий стреддл

Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти - Long straddle option strategy min

Довгий стреддл – також відомий як стреддл на покупку, стреддл для опціону або просто стреддл – включає покупку як пут-ордера, так і колл-ордера. Ордера call і put у довгому стреддлі мають одну й ту саму криптовалюту, ціну виконання та дату закінчення терміну дії.

Довгий стреддл – популярний варіант у криптовалютній торгівлі через волатильність криптовалютного ринку. Криптоденний трейдер, який використовує цю стратегію, робить ставку на зміну ціни криптоактиву. Трейдер заробляє незалежно від того, зростає чи падає ціна у довгому стредлі. Якщо ціна не рухається, трейдер зазнає збитків.

Діапазонна торгівля

Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти - Diapazonnaya torgovlya min

Діапазонна торгівля отримує вигоду з бічних ринків (або нетрендових ринків) шляхом визначення стабільних максимумів та мінімумів цін, представлених на графіках як рівні опору та підтримки. Трейдери, які використовують торгову стратегію діапазонної торгівлі, визначають період часу, щоб купити криптоактив, коли він перепроданий (за низькою ціною), і продати, коли він перекуплений (за вищою ціною), щоб отримати прибуток.

Крипто-трейдери віддають перевагу діапазонній торгівлі з чітко визначеними точками входу та виходу, які можуть мінімізувати втрати. Отримуючи невеликий прибуток за короткий період часу, діапазонний трейдер мінімізує збитки, завдані несприятливими циклами новин або ринковими умовами.

Скальпінг

Основні торгові стратегії для ринку криптовалюти - Skalping min

Визнана торговою стратегією з найшвидшим оборотом, скальпери використовують великі обсяги ліквідності, щоб уловлювати невеликі коливання цін. Ця інвестиційна стратегія може включати в себе купівлю та продаж біткоїнів або альткоїнів протягом декількох годин і переведення в готівку невеликого відсоткового прибутку до кінця дня або налаштування бота для високоінтенсивних і частих угод відповідно до сигналів або технічних індикаторів.

Трейдери віддають перевагу скальпуванню криптовалюти через можливість автоматизації для ботів, низький ризик та потенційну прибутковість.

Технічний аналіз

Технічний аналіз (TA) – це вивчення фінансових даних, таких як історичні дані про ціни та обсяги, для виявлення статистичних тенденцій на ринках. TA дає трейдерам науку, що дозволяє знаходити можливості для торгівлі та отримання прибутку.

Застосування TA на криптовалютних ринках – гаряча тема для дискусій між трейдерами. Багато хто вважає, що відсутність глобальних правил та кількість криптовалютних бірж несумісні з технічним аналізом. Інші трейдери вважають, що варто використовувати деякі індикатори, наприклад, такі як індекс відносної сили (RSI).

Ще один важливий осцилятор, який технічні аналітики використовують у криптографії – це індекс грошового потоку (MFI). MFI можна використовувати на додаток до RSI, щоб перевірити, чи має ціна BTC тенденцію до бичачої або ведмежої розбіжності.

Де знайти майданчики для трейдингу та застосування торгових стратегій?

Фактично всі торгові платформи надають можливість купувати і продавати криптовалюту. Але набір інструментів для трейдингу має відмінності. В Каталозі бірж криптовалют ви можете порівняти можливості різних майданчиків та обрати для себе найбільш відповідну. БізнесМаркет регулярно публікує огляди найпопулярніших і надійних бірж криптовалют, а також онлайн-сервісів для купівлі, продажу та обміну цифрових активів.

ТОП-7 бірж криптовалют для торгівлі криптовалютою

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
FTX – Велика професійна криптовалютна біржа. Працює з 2019 року. Ф’ючерси, опціони, спот, продукти для волатильності та токени з кредитним плечем.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top