FTX

Криптовалютна біржа

Біржа криптовалютних деривативів. Працює з 2019 року.
Ф'ючерси, опціони, спот, продукти для волатильності та токени з кредитним плечем.
Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)

Інформація про FTX

Тип компанії: Биржи криптовалют

FTX – це професійна біржа криптовалютних деривативів, що пропонує універсальну торгову платформу з широким спектром похідних фінансових інструментів та широким асортиментом продуктів для волатильності.

Біржа FTX офіційно з'явилася у 2018 році, але розпочала роботу в травні 2019 року. Юридично сервіс належить компанії FTX Trading LTD, зареєстрованій на Антигуа та Барбуді зі штаб-квартирою у Гонконгу. За короткий час з моменту свого запуску зарекомендувала себе як одна з п'яти провідних бірж деривативів з погляду щоденного обсягу торгів і заслужила на високу репутацію та довіру у спільноті.

FTX була заснована колишнім трейдером Jane Street Capital Семом Бенкман-Фрідом, який в даний час є генеральним директором компанії, та Гері Ваном, який має багаторічний досвід роботи в Google та Facebook. Також вони є співзасновниками Alameda Research, провідного постачальника ліквідності криптовалюти, яка займається управлінням цифрових активів компаній та інвесторів, а також є криптовалютним маркетмейкером для BitMEX, OKEx та інших торгових майданчиків.

FTX - Офіційний сайт

Розроблена самими трейдерами для трейдерів, як кажуть її засновники, FTX займається ринком криптовалютних деривативів - інструментів, вартість яких залежить від зростання або падіння криптоактивів, і прагне стати платформою, досить інтуїтивно зрозумілою для користувачів-початківців і досить потужною для досвідчених трейдерів.

FTX дуже швидко приваблює трейдерів завдяки своїм розширеним торговим функціям та унікальним торговим продуктам нового покоління, таким як ф'ючерси на індекси криптовалюти, опціони, токенізовані акції, MOVE-контракти, токени з кредитним плечем, ставки на події, NFT-токени та інші складні продукти.

FTX – універсальна біржа для торгівлі деривативами

У липні 2019 року на базі FTX запустили внутрішню цифрову валюту FTX Token (FTT). За даними CoinMarketCap, капіталізація FTX Token на 11 листопада 2021 року становить $7,2 млрд, вартість одного токена - близько $60.

У 2020 році біржа запустила ряд інноваційних продуктів для криптовалютної торгівлі - FTX відомий створенням перших у світі ф'ючерсів на індекси криптовалюти, які дозволяють користувачам отримувати вигоду від зростання або падіння певного індексу у формі ф'ючерсного контракту.

Наприкінці червня 2021 року FTX почала торгувати токенізованими акціями найбільших компаній на зразок Tesla, Google, Facebook, Netflix, Apple, Amazon, Pfizer, Moderna та інших.

Крім підтримки кількох десятків криптовалют і токенів для торгівлі на ф'ючерсах і з плечем, FTX також пропонує можливість їх придбання на спотовому ринку для трейдерів, які не хочуть зв'язуватися з деривативами, і залишається однією з небагатьох бірж криптовалютних деривативів, яка пропонує своїм клієнтам кредитне плече до 101x.

Крім цього, платформа дозволяє здійснювати перекази у фіатній валюті, серед яких долар США (USD), євро (EURO), фунти стерлінгів (GBP), австралійський долар (AUD), сінгапурський долар (SGD), турецька ліра (TRY), канадський долар (CAD), швейцарський франк (CHF), мексиканський песо (MXN) та ін. Біржа також приймає депозити із кредитної картки через сторонній сервіс компанії Simplex.

Назва біржі
FTX
Офіційний сайт
Юридична особа
FTX Trading LTD
Країна реєстрації
Антигуа та Барбуда
Рік заснування
2018
Безкоштовний демо-рахунок
Ні
Види торгівлі
Спотова, маржинальна, ф'ючерсна, P2P
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська, Китайська, Іспанська + інші мови
Добовий торговий обсяг
$20 млрд. +
Торгова комісія
0,02% / 0,07%
Рейтинг
FTX входить до ТОП-5 рейтингу найбільших криптомайданчиків світу за обсягом торгів (CoinMarketCap)
Біржовий токен
Токен FTX (FTT)
Робота з фіатом
10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
Кількість криптовалют
100+: Bitcoin, Ethereum, Solana, Tether, Binance Coin, XRP, Dogecoin, Litecoin, Matic, OMG Network, Fantom, Atlas, Chainlink, Serum, Raydium тощо
Криптовалютні пари
ETH/USD, BTC/USD, SOL/USD, FTT/USD, XRP/USDT, BNB/USD, DOGE/USD, MATIC/USD тощо
Маржинальна торгівля
Так, 101x
Ф'ючерси
Так
Сервіси
OTC, FTX Pay, NFTs, Staking, Volatility, Prediction, QuantZone, API, Реферальна програма та ін.
Ордери
Limit, Market, Stop limit, Stop Market, Trailing stop, Take profit, Take profit limit
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Центр підтримки
Безпека
Двофакторна аутентифікація 2FA, Фінансовий пароль
Верифікація
Обов'язкова
Зберігання криптовалюти
Холодний Гаманець (Cold Wallet)
Підтримка
Email-Тікети, Онлайн-чат, Telegram

Реєстрація на FTX

Щоб створити обліковий запис та почати торгувати на криптовалютній біржі FTX, користувачам необхідно пройти дуже простий та зрозумілий процес реєстрації. Платформа спростила процес реєстрації у порівнянні з іншими біржами.

Клацніть вкладку "Реєстрація" у верхньому правому куті домашньої сторінки на офіційному сайті FTX:

FTX - Почати реєстрацію

Потім у спливаючому вікні вкажіть адресу електронної пошти, створіть надійний пароль, підтвердіть, що ви - не робот, погодьтеся з Умовами використання FTX і натисніть "Зареєструватися":

FTX - Реєстрація

На цьому реєстрацію завершено. Після цього буде запропоновано налаштувати двофакторну аутентифікацію, щоб захистити свій обліковий запис, а також пройти верифікацію, щоб поповнити рахунок та розпочати торгівлю. Все це можна зробити в налаштуваннях Профілю.


Особистий кабінет FTX

Завершивши реєстрацію, необхідно увійти до свого облікового запису. Для цього натисніть на головній сторінці сайту FTX у правому верхньому куті на "Логін" і введіть email та пароль для входу в систему.

Щоб потрапити до налаштувань Профілю, клацніть на ім'я профілю, а потім оберіть "Налаштування" або одразу натисніть на значок налаштувань, як показано на малюнку:

FTX - Як потрапити до Особистого кабінету

Короткий зміст Особистого кабінету користувача:

FTX - Профіль
 • Безпека рахунку – дозволяє змінити пароль, налаштувати двофакторну аутентифікацію за допомогою додатків для аутентифікації Authy або Google Authenticator, ключа безпеки (FIDO, U2F, YUBIKEY) або SMS, встановити окремий пароль для виведення коштів, внести до білого списку адреси гаманців для виведення коштів, створити користувацькі логіни, переглянути історію входів до системи, увімкнути підтвердження електронною поштою при вході з нового пристрою, вийти з усіх сеансів, закрити акаунт.
 • Підтвердження особи – у цьому розділі користувачі можуть пройти процедуру верифікації особи, необхідну для внесення депозиту, торгівлі та збільшення лімітів на виведення коштів. Докладніше розглянемо далі в огляді.
 • Субрахунки – ви можете в рамках одного рахунку FTX використовувати декілька додаткових рахунків, до кожного з яких передбачені своє забезпечення, позиції та вимоги до маржі, щоб ізолювати маржинальні позиції один від одного та обмежити максимальний вплив ризику.
 • Комісії – розділ з інформацією про поточні комісії користувача.
 • Реферали – тут ви можете скопіювати ваше реферальне посилання або створити до 5 користувацьких реферальних посилань.
 • Маржа – тут ви можете увімкнути маржинальну спотову торгівлю, встановити розмір кредитного плеча та вибрати забезпечення.
 • Api – створення та керування ключами API.
 • Таблиця лідерів – налаштування акаунта для відображення у таблиці лідерів.
 • Відображення – налаштування інтерфейсу та сповіщень.

Верифікація на FTX

Процес верифікації особи (KYC) для облікового запису на біржі FTX є обов'язковим для доступу до функціоналу платформи. Усі неверифіковані користувачі зі статусом Непідтверджений можуть лише досліджувати сайт без можливості внесення коштів або торгівлі.

Щоб отримати дозвіл на поповнення рахунку та торгівлю, а також збільшити добовий ліміт на виведення коштів до $2 000, необхідно пройти KYC рівня 1. Для цього вам необхідно в налаштуваннях профілю вибрати розділ "Підтвердження особи" та натиснути на кнопку "Включити торгівлю та депозити":

FTX - Підтвердження особи

У вікні, що відкрилось, оберіть тип акаунта – фізична особа або організація:

FTX - Підтвердження особи - Тип акаунта

Після цього вам буде запропоновано надати основну інформацію про себе для підтвердження особи Рівня 1:

FTX - Підтвердження особи - Рівень 1

У цій формі необхідно заповнити обов'язкові поля: повне ім'я користувача рідною та англійською мовами, країну проживання, штат, провінцію або регіон, дату народження, SMS-код та підтвердити, що не є резидентом заборонених юрисдикцій. Також з метою забезпечення підтримки акаунта буде запропоновано обрати додаток для спілкування, а також нік у чаті, та натиснути "Надіслати інформацію":

FTX - KYC1 - Надсилання інформації

Перевірка інформації не займає багато часу, і у разі успішного проходження верифікації ви побачите зміну статусу в Особистому кабінеті з Непідтвердженого на Підтвердження особи Рівня 1. Після цього ви зможете приступити до внесення депозиту та торгівлі або відразу пройти наступний рівень верифікації.

Перевірка KYC рівня 2 призначена для зняття обмежень щодо виведення криптовалюти, крім того, цей рівень верифікації дозволить вам вводити та знімати кошти у фіатній валюті.

FTX - Підтвердження особи - Рівень 2

У цій формі користувачам необхідно вказати повне офіційне ім'я (має співпадати з іменем у посвідченні особи державного зразка), країну проживання, повне ім'я англійською мовою, а також джерело коштів:

FTX - KYC2

Далі потрібно надати інформацію про документ, що засвідчує особу, - вибрати країну видачі, завантажити його лицьову та зворотну сторони та надати фото з цим документом та аркушем паперу з поточною датою та назвою біржі FTX:

FTX - KYC2 - Підтвердження документа

Вказати повну адресу проживання та натиснути "Надіслати інформацію":

FTX - KYC2 - Підтвердження адреси

Депозит і виведення коштів з FTX

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті FTX.

FTX дозволяє трейдерам на платформі використовувати широкий спектр способів поповнення рахунку. До них відносяться криптовалюта, стейблкоїни або фіатна валюта. Існує можливість купівлі криптовалюти безпосередньо через Simplex із використанням традиційних банківських карток (наприклад, VISA та Mastercard).

Для поповнення рахунку можуть бути використані такі цифрові монети як BTC, LTC, BCH, ETH, USDT (ERC20), XRP, EOS, BNB та багато інших. Також трейдери можуть переводити на платформу USD-стейблкоїни (USD, USDC, TUSD, USDP, BUSD, HUSD, PAX), депозит будь-якої з цих монет на ваш гаманець FTX здійснюється за курсом 1:1. На майданчику підтримуються і фіатні валюти, які можна вносити та знімати за допомогою банківського переказу, серед них USD, EUR, GBP, AUD, SGD, TRY, ZAR, CAD, CHF, MXN та BRZ. Нагадуємо, що транзакції з фіатом можливі лише після проходження 2 рівня верифікації.

Усі операції з введення/виведення коштів на FTX здійснюються в розділі "Гаманець".

Щоб поповнити рахунок, потрібно перейти до розділу "Гаманець" на веб-сайті, клацнути по ньому, потім вибрати криптовалюту, токен з кредитним плечем або фіат, за допомогою якого ви хочете внести депозит, та натиснути кнопку "Депозит":

FTX - Депозит

У вікні, що відкрилось, необхідно скопіювати адресу для поповнення або використати QR-код, після чого здійснити переказ.

FTX - Депозит BTC

При цьому біржа використовує лояльні вимоги до підтверджень для зарахування депозиту. Наприклад, для внесення біткоїнів доведеться дочекатися двох підтверджень від блокчейна, тоді як багато інших бірж все ще вимагають шість підтверджень, а стандартні перекази ETH зараховуються на рахунок відразу після досягнення 10 підтверджень.

Процес виведення коштів також досить простий, для цього в "Гаманці" необхідно натиснути "Виведення" навпроти валюти, яку збираєтеся зняти, після чого у вікні, що відкрилося, вказати кількість, адресу та метод виведення, а також код 2FA і ще раз натиснути "Виведення":

FTX - Виведення BTC

Виведення коштів із FTX, як правило, проходить протягом декількох хвилин. Заявки на виведення великих сум обробляються операторами в ручному режимі, що може зайняти до кількох годин. Виведення коштів буде недоступно вам протягом 24 годин, якщо ви зміните адресу електронної пошти, пароль або скинете ключ двофакторної аутентифікації.


Комісії FTX

При виборі торгової платформи для операцій з криптовалютою дуже важливо критично поглянути на її структуру комісійних зборів. Біржа FTX має одну з найнижчих комісій у галузі та пропонує своїм трейдерам численні знижки, які можуть допомогти знизити ці комісії. Однак розмір цих зборів варіюється від одного типу ринку та класу активів до іншого.

Платформа не стягує комісію за введення або виведення коштів через блокчейн, але якщо обсяг внесення/виведення коштів у фіатних валютах/стейблкоїнах перевищує обсяг торгів, FTX залишає за собою право стягувати комісію до 0,10% від суми переказу, про що біржа попередить користувача, перш ніж списати таку комісію.

FTX використовує наступну багаторівневу систему комісійних на ф'ючерсних та спотових ринках:

FTX - Комісії для спотової торгівлі

Розмір стягуємої комісії залежить від обсягу торгів клієнта за 30 днів, а також позиції, в якій він виступає в угоді: мейкер чи тейкер. Ви є мейкером, якщо додаєте свою заявку до книги заявок, надаючи ліквідність, тому комісії будуть для вас нижче. Ви є тейкером, якщо для укладання угоди використовуєте існуючі заявки, поглинаючи ліквідність, - у такому разі вам доведеться заплатити більше.

Структура комісій для токенів з кредитним плечем дещо відрізняється, оскільки FTX стягує комісію за створення та погашення у розмірі 0,10%, а також щоденну платню за обслуговування у розмірі 0,03%.

При використанні кредитного плеча 50x торгова комісія зростає на 0,02%, а при використанні кредитного плеча 100x і вище – на 0,03%. Ця комісія надходить до страхового фонду. Проте при торгівлі безстроковими контрактами на біткоїн та Ethereum (BTC-PERP та ETH-PERP) додаткова комісія у 0,02% або 0,03% не стягується.

Слід зазначити, що комісії, пов'язані з контрактами MOVE, залежить від ціни базового активу, а не від ціни контракту MOVE.

На FTX також діє VIP-програма, до переваг якої входять знижені комісії для VIP-трейдерів, на угоди яких припадає істотна частка обсягу торгів біржі. І, як уже згадувалося раніше, власники FTT - власного токена FTX, теж отримують знижки на торгові комісії залежно від кількості наявних у них FTT, але при цьому комісія тейкера не може бути нижчою за 0,015%.


Безпека FTX

FTX впроваджує численні заходи безпеки у свою торгову платформу, щоб гарантувати, що її веб-сайт, торгова платформа, користувачі та активи користувачів завжди будуть надійно захищені.

Використання автономного холодного гаманця - FTX використовує автономну систему зберігання холодного гаманця з кількома підписами для зберігання 100% коштів клієнта. Ці гаманці холодного зберігання вимагають наявності всіх ключів від підписувачів для доступу до коштів.

Використання 2FA Security – за допомогою Authy, Google Authenticator або OTP-аутентифікації на основі SMS платформа допомагає захищати облікові записи користувачів на кожному етапі процесу. Користувачі також можуть створювати окремі паролі для депозитів, угод, зняття коштів та інших послуг як додатковий рівень безпеки.

А для того, щоб швидко виявити будь-які форми невідповідностей та запобігти крадіжці коштів, FTX виконує ручний аудит усіх запитів транзакцій.

Технологічно просунута торгова платформа – торгова платформа FTX була створена з використанням найновіших передових технологій у веб-розробці та безпеці. Платформа розміщується на Azure FTX, вузлі, який використовує Microsoft Security Framework для забезпечення додаткової безпеки своїх серверів та мереж.

Згідно з недавнім тестом Mozilla Observatory, веб-сайт FTX отримав оцінку B+ з безпеки, що вважається значною оцінкою в криптопросторі.

Біржа FTX має власний страховий фонд, кошти з якого призначені для компенсації непокритої ліквідації маржинальних позицій у разі надзвичайно різкого руху ринку. Згадана вище додаткова комісія для власників позицій із плечем 50-100x якраз надсилається до цього фонду. Крім того, FTX виділила 5% токенів FTT, що не належать компанії, в якості додаткової страховки для користувачів.

Таким чином, незважаючи на відносну новизну, за рівнем безпеки FTX можна порівняти з іншими великими біржами криптовалют, які не мають регульованого статусу. За FTX стоїть команда Alameda Research, що виступала маркетмейкером для таких бірж, як BitMEX і OKEx, і мала багатий досвід роботи у фінансовій галузі.


Як почати заробляти на FTX

Створіть акаунт і пройдіть верифікацію.
Поповніть свій рахунок на платформі та почніть торгівлю.
Заробляйте більше, використовуючи всі можливості платформи.

Можливості FTX

Біржа FTX пропонує користувачам безліч ринків, криптоактивів і торгових інструментів для інвестування на своєму майданчику. В цьому розділі будуть розглянуті унікальні особливості цих інструментів:

Ф'ЮЧЕРСИ - користувачі платформи можуть торгувати квартальними (контракт, термін дії якого закінчується в поточному кварталі або контракт, термін дії якого закінчується в наступному кварталі) та безстроковими ф'ючерсами 80+ популярних монет, серед яких BTC, ETH, EOS, XRP та USDT, з кредитним плечем до 20х. Найпопулярніші безстрокові ф'ючерси за денним обсягом торгів: BTC-PERP, ETH-PERP, SOL-PERP, SAND-PERP, XRP-PERP, DOT-PERP.

На біржі також доступні ф'ючерси на індекси, що дозволяють трейдерам диверсифікувати ризики, торгуючи корзиною ретельно відібраних активів. До них відносяться монети з великою капіталізацією (ALT-PERP), монети середньої капіталізації (MID-PERP) та монети з малою капіталізацією (SHIT-PERP).

Ф'ючерсні контракти на FTX мають певні відмінності від інших великих криптовалютних ф'ючерсів:

 • розрахунки за ф'ючерсами виконуються в стейблкоїнах, які вносяться як забезпечення по всіх ф'ючерсах, PNL також нараховується/списується в стейблкоїнах, що дає можливість заробляти та виконувати розрахунки в доларах США без необхідності мати банківський рахунок, а також використовувати ту саму базову валюту як забезпечення за всіма контрактами, що спрощує переміщення позицій;
 • унікальна система резервування ліквідності, яка активується, коли рахунок близький до банкрутства, допомагаючи запобігти розподілу збитків (т.зв. clawback);
 • продумані, ретельно розраховані маржин-коли, що дозволяють запобігти значним втратам.

ТОКЕНИ З КРЕДИТНИМ ПЛЕЧЕМ - інноваційні торгові продукти стандарту ERC20, які дозволяють торгувати криптовалютами з кредитним плечем до 3х.

В даний час біржа FTX надає близько 45 різних біржових токенів з кредитним плечем 4 типів: BULL - 3x лонг, BEAR - 3x шорт, HEDGE - 1x шорт, HALF - 0.5x лонг, наприклад, BEAR/USD - 3х шорт Bitcoin, ALTBEAR/USD - 3х шорт Altcoin Index, DOGEBEAR2021/USD - 3х шорт Dogecoin, ETHBULL/USD - 3х лонг Ethereum, MATICBULL/USD - 3х лонг Matic, EOSHALF/USD - 0.5х лонг EOS, ATOMHALF/USD - 0.5х лонг Cosmos, ADAHEDGE/USD - 1х шорт Cardano, HTHEDGE/USD - 1х шорт Huobi Token.

Токени з кредитним плечем відповідають стандарту ERC20, тому їх можна купити як звичайні токени на спотовому ринку або вивести з рахунку на відміну від маржинальних позицій. Використання цих токенів може допомогти трейдеру керувати ризиками - біржа деривативів автоматично реінвестує прибуток назад у базовий актив, якщо позиція приносить прибуток, і навпаки, знижують ризик, якщо позиція є негативною.

ОПЦІОНИ - це контракти, що дають власнику право, але не зобов'язання купувати («кол») або продавати («пут») актив за заздалегідь визначеною ціною в заздалегідь вказану дату. Цей процес аналогічний до торгівлі ф'ючерсами.

FTX є однією з небагатьох криптовалютних бірж, що надають користувачам можливість торгувати криптовалютними опціонами на BTC у довгу чи коротку позицію з використанням кредитного плеча. Після закінчення терміну дії сума контракту розраховується у USD.

Досвідчені трейдери можуть використовувати опціони для хеджування відкритих позицій від волатильності цін.

MOVE - це унікальний продукт волатильності, доступний на FTX, контракт, який представляє собою абсолютну величину руху торгового продукту, в даному випадку біткоїна, за певний період. Довга позиція по MOVE контракту принесе прибуток у разі значної зміни вартості Біткоїна, незалежно від напряму, а відкриття короткої позиції буде прибутковою, якщо вартість BTC залишатиметься відносно стабільною. MOVE-контракти за своїм змістом подібні до ф'ючерсів — з тією відмінністю, що ціна їхньої експірації залежить від величини зміни вартості BTC. FTX пропонує три види контрактів MOVE – денні, тижневі та квартальні.

Контракти FTX MOVE – це чудовий спосіб для початківців та фундаментальних трейдерів брати участь на ринках, торгуючи майбутньою волатильністю.

BVOL - ще один продукт, що дозволяє трейдерам заробляти на волатильності цифрових активів і являє собою токен на основі стандарту ERC20, цінова динаміка якого залежить від торгівлі контрактами MOVE FTX і BTC-PERP. Існує два типи токенів BVOL: BVOL та iBVOL.

ТОКЕНІЗОВАНІ АКЦІЇ - ще одна унікальна пропозиція FTX полягає у наданні користувачам можливості торгувати токенізованими акціями великих компаній на своїй платформі без необхідності виходити з криптовалютного ринку. Його реалізація здійснюється у співпраці з DAG та CM-Equity. Усі користувачі FTX, які торгують акціями, повинні також стати клієнтами CM-Equity, пройти ідентифікацію мінімум 2 рівня та відповідати вимогам CM-Equity.

Акції на FTX представлені у форматі токенів, які доступні для торгів у парі з USD. Так, користувачі можуть торгувати акціями таких відомих компаній як Apple (AAPL), Facebook (FB), Google (GOOGL), Tesla (TSLA), Alibaba (BABA), Uber (UBER), Zoom (ZM), Amazon (AMZN), Twitter (TWTR) тощо. При бажанні їх можна обміняти у CM-Equity на базові акції. Окремо доступний токен фондового індексу S&P 500 (SPY).

FTX - Токенізовані акції

На даний час доступні лише спот-ринки. У майбутньому можливий лістинг інших продуктів. FTX також розмістила ф'ючерси на токенізовані акції, включаючи токенізовані ф'ючерси. Ф'ючерси на токенізовані акції будуть відстежувати спотові ринки FTX в якості індексу.

РИНКИ ПЕРЕДБАЧЕНЬ - дозволяють трейдерам робити ставки на результат тієї чи іншої події, наприклад, президентських виборів, спортивних заходів або знаходження ціни токена вище певної позначки в конкретний момент часу в майбутньому.

Як правило, представлені на таких ринках контракти мають двійковий результат: так чи ні. Після закінчення контракту трейдер може погасити свої токени за встановленим курсом, якщо його ставка зіграла. Також користувач може завчасно продати контракт іншому учаснику ринку відповідно до ринкового курсу, який відповідає загальним очікуванням щодо ймовірності здійснення тієї чи іншої події.

FTX - Ринки передбачень

СПОТ - Крім торгівлі похідними фінансовими інструментами, FTX також пропонує трейдерам купувати ряд популярних криптоактивів на звичайних спотових ринках. В даний час на FTX доступно понад 100 торгових пар, які можна обмінювати з використанням доларів США або USDT, таких як BTC, ETH, LINK, FTT, BCH, BNB, USDT, BTMX, TRYB, PAXG, XAUT та ін. з кредитним плечем до 100х.

ТОКЕН FTX (FTT) - не відстаючи від інших бірж криптовалют, біржа також випустила власний токен, який є основою екосистеми FTX. FTT котирується на багатьох популярних криптовалютних біржах, включаючи Binance, BitMEX, CoinEx та ін. Ви також можете торгувати FTT на спотових ринках, таких як FTT/USD, FTT/USDT та FTT/BTC.

FTX - Токен FTX (FTT)

Крім того, що FTT є активом, що торгується, він також дає власникам токенів ряд переваг. Наприклад, токен забезпечує більш низькі торгові комісії, а також соціальний прибуток через страховий фонд FTT. Крім того, ви також можете використовувати FTT як заставу під час торгівлі ф'ючерсами.

Компанія пропонує користувачам брати участь у стейкінгу FTT з метою отримання збільшених ставок за реферальними рибейтами, ще вигідніших комісій мейкера, додаткових прав голосу, а також збільшених винагород у вигляді ейрдропів.

FTX - Стейкінг FTT

NFT-ТОКЕНИ - у зв'язку зі збільшенням пропозицій на ринку унікальних цифрових активів, FTX запускає свій власний цифровий торговий майданчик для комерціалізації невзаємозамінних токенів (NFT). На платформі спочатку будуть доступні NFT на блокчейні Solana. На додаток до лістингу NFT із фіксованою покупною ціною на майданчику підтримуються аукціони.

FTX - NFT-токени

NFT - це колекційний (non-fungible) токен, який можна купувати, продавати та тримати, але на відміну від більшості криптовалют, NFT може бути дуже мало або лише один, і він може бути неподільним, а також набувати різних форм, тобто не може бути взаємозамінним з іншими токенами.

OTC DESK - для інституційних трейдерів, які хочуть інвестувати у великі обсяги криптоактивів, FTX створила позабіржовий криптовалютний портал. Трейдери можуть використовувати один обліковий запис FTX, використовуючи позабіржовий сервіс, і миттєво отримувати позабіржові котирування практично по всіх основних цифрових монетах.

Ви можете вносити та знімати свої активи з позабіржової платформи, використовуючи свій гаманець FTX без додаткових комісій, за винятком спреду. Торгівля великими обсягами через позабіржовий FTX також гарантує, що ви отримаєте найкращий та знижений курс на біржі.

QUANT ZONE - це місце, де користувачі FTX можуть створювати свої торгові стратегії та ділитися ними. Певний набір умов та інструкцій для управління ордерами вашого облікового запису FTX, на яких ґрунтується кожна стратегія, називається "Правилами". Кожне правило складається з двох розділів: тригера - це умова, при якій правило спрацьовує, і дій – вказівок того, що відбувається під час спрацьовування правила.

Правила мають доступ до всіх засобів та торгових можливостей свого субрахунку. Таким чином, вони можуть торгувати на будь-якому ринку FTX та отримувати доступ до всіх засобів у вашому гаманці, але вони не можуть розпоряджатися коштами чи позиціями інших субрахунків.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК - FTX також пропонує мобільний торговий додаток, який дозволяє користувачам відстежувати ринки та торгувати у будь-який час та в будь-якому місці. Функціональність додатку FTX аналогічна настільній версії та включає в себе повноекранний графік, ордери, позиції та базові індикатори графіка. Трейдери можуть редагувати ордери, перевіряти торгову історію та переглядати ринкову інформацію. Додаток підтримується пристроями Android та iOS.

FTX - Мобільний додаток

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ - адекватна підтримка клієнтів дуже важлива для трейдерів, FTX розуміє це та надає своїм користувачам висококваліфіковану команду служби підтримки, з якою можна зв'язатися за допомогою електронних тікетів підтримки, Telegram і WeChat. Час відповіді цими каналами досить швидкий, тому ви знайдете допомогу, незалежно від того, в чому полягає ваша проблема на платформі.

На закінчення цього огляду майданчика FTX слід зазначити, що платформа виділяється серед інших криптовалютних торгових бірж завдяки новим функціям та унікальним інструментам для торгівлі різноманітними деривативами цифрових активів, які не представлені на інших майданчиках. Платформа відрізняється від своїх конкурентів тим, що пропонує широкий спектр індексів і токенів з кредитним плечем для торгівлі на ринку ф'ючерсів або опціонів.

Тому FTX – це надійний варіант для тих, хто вже має досвід торгівлі опціонами та ф'ючерсами, а також для тих, хто розібрався з кредитним плечем.

Незважаючи на свою відносну молодість, FTX розвивається стрімкими темпами, і користувачам не бракуватиме торгових можливостей.


Поділіться цим:

Відгуки про FTX

Рейтинг компанії
- Ftx logo small

Найменування: FTX

Опис: Одна з п'яти провідних бірж деривативів за добовим обсягом торгів криптовалютою з широким спектром похідних фінансових інструментів і широким асортиментом продуктів для волатильності.

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
залиште свій коментар

Logo FTX

Мега-можливості на FTX

100+
Криптовалюти
Так
Ф'ючерси
45+
Токени з кредитним плечем
101x
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top