Запити та пропозиції допомоги Україні

Оголошення взаємодопомоги

У зв'язку з війною, яку розв'язав Мордор проти України, мільйони людей та тисячі компаній опинилися у скрутному становищі.
За допомогою безкоштовних оголошень ви можете знайти або запропонувати допомогу мирним жителям та захисникам України.
Дошка оголошень зараз може стати інструментом для об'єднання зусиль десятків тисяч волонтерів та мільйонів постраждалих, а також консолідації запитів та пропозицій допомоги в одному місці.
Разом переможемо! Слава Україні!

Пошук в оголошеннях

ПОРАДИ

 • Розмістіть оголошення у відповідну категорію (кнопка “Подати оголошення”)
 • Сервіс підтримує Google Карти – вказуйте актуальне місцезнаходження (всі країни)
 • Намагайтеся максимально точно викласти суть питання в описі оголошення
 • Якщо ви не отримали реакції на оголошення, бажано не дублювати його
 • По можливості, закривайте або видаляйте свої оголошення, які втратили актуальність
 • Дошка оголошень доступна у звичайній веб-версії та в мобільному додатку під Android.
 • Поділіться посиланням або Додатком з іншими людьми та волонтерами. Чим більше користувачів, тим ефективніша допомога.
Поділіться цим:
app image
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК БІЗНЕЗМАРКЕТ

СКАЧАЙТЕ ДОДАТОК для Android

 • Шукайте та Розміщуйте оголошення про взаємодопомогу
 • Зручний пошук на карті за допомогою Google Maps
 • Спілкуйтесь через Систему повідомлень
 • Проста реєстрація за допомогою Email, Телефон або Соц.Мережі.

Поширені запитання (ЧаВо/FAQ):

Питання та Відповіді про Дошку оголошень взаємодопомоги:
  Розділ "ВЗАЄМОДОПОМОГА" на Дошці оголошень БизнесМаркет створено спеціально, щоб допомогти всім постраждалим від військової агресії РФ. Даний сервіс може бути корисним для будь-яких фізичних та юридичних осіб, яким потрібно розмістити запит на допомогу. А волонтерським організаціям цей ресурс допоможе консолідувати свої дії. Основна мета - зібрати в одному місці всі запити та пропозиції про допомогу.
  Так. Після простої реєстрації, користувач має можливість безкоштовно подати оголошення.
  На період війни ми прибрали всі ліміти на кількість оголошень, що публікуються. Реєстрація, подача та пошук оголошень абсолютно безкоштовні та не мають обмежень за кількістю.
  Так, реєстрація є обов'язковою. Це зроблено для того, щоб мінімізувати кількість спаму та не допускати автоматичних публікацій ботами. Реєстрація дуже проста і доступна через Email, за номером телефону (будь-яка країна) або Соц.мережі.
  БізнесМаркет - це інформаційний сервіс в інтернеті. Ми надаємо технічну можливість для розміщення та пошуку оголошень. А самі оголошення та звернення за ними вже здійснюються користувачами безпосередньо. БізнесМаркет не може відповідати за дії третіх осіб. Тому дотримуйтесь розумних запобіжних заходів при публікації оголошень та спілкуванні з людьми, які відгукуються на ваші запити/пропозиції.
  Бізнес-портал БизнесМаркет працює з 2018 року в Україні. Наша основна спеціалізація – сервіси у сфері комерційних активів та продажу бізнесу. Але в умовах війни ми розуміємо, що технічні можливості порталу можуть бути використані для допомоги людям та компаніям. Щодня ми бачимо сотні запитів про допомогу у різних соц.мережах чи месенджерах, а волонтерам складно координувати свої зусилля, т.к. не видно всієї картини. На нашу думку, допомогти в цій ситуації може єдиний майданчик, на якому консолідуватимуться всі запити з боку постраждалих та пропозиції допомоги від волонтерів. Сподіваємося, що наша Дошка оголошення виявиться корисною для вирішення цього завдання.
image

ІНШІ КАТЕГОРІЇ ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ

Top