Прогноз курсу Біткоїна (Bitcoin) та Ефіріума (Ethereum) до кінця 2021 року

Прогноз курсу Біткоїна (Bitcoin) та Ефіріума (Ethereum) до кінця 2021 року

Криптовалюта – фінансовий інструмент останніх двох років, що найбільш динамічно розвивається. Незважаючи на значну волатильність і високу ризикованість даного класу активів, все більше інвесторів приходять на цей ринок з метою отримати прибуток або збільшити свій капітал. Ось який прогноз курсу Біткоїна (Bitcoin) та Ефіріуму (Ethereum) до кінця 2021 року (листопад – грудень) озвучують деякі міжнародні експерти:

 • Ethereum і Bitcoin – на думку аналітиків, ціни на дві найбільші криптовалюти на ринку до кінця року зростуть як мінімум вдвічі.
 • Прогнозується, що зростання вартості Біткоїна (BTC) буде викликано появою на ринку більшої кількості ETF-фондів найближчим часом, що зробить криптовалюту більш легітимною в якості інвестиційного активу.
 • Goldman Sachs (Голдман Сакс) прогнозує курс Ethereum біля позначки 8000 доларів США, що відповідає рівню беззбиткової інфляції.

Після досягнення нового рекордного максимуму у жовтні, аналітики роблять ставку на подвоєння вартості Ethereum і Bitcoin до кінця року. Експерти криптовалютного ринку вважають, що Біткоїн досягне 98 000 доларів у листопаді місяці і продовжить пробиватися до 135 000 доларів у грудні.

“Це, звичайно, досить смілива заява. Але враховуючи повну непередбачуваність ринку криптовалюти, припускаємо, що все може бути” – висловлювали думку опоненти такого оптимістичного прогнозу.

Це узгоджується з іншими прогнозами цін на біткоїн, які робляться щодо найстарішої у світі криптовалюти. Standard Chartered, наприклад, прогнозує, що біткоїн досягне 100 000 доларів наприкінці 2021 або на початку 2022 року.

Тим часом, за оцінками глобального інвестиційного банку Goldman Sachs, ціна Ethereum (Ефіріум, Ефір) до кінця року може досягти 8 000 доларів, що вище, ніж прогноз недавньої групи з 50 експертів з криптовалюти, зібраної Finder, на рівні 5 000 доларів США.

Біткоїн (Bitcoin) прагне подвоїти вартість

Після того, як перший в історії біржовий фонд (ETF), заснований на біткоїнах, потрапив на Нью-Йоркську фондову біржу (NYSE), гроші від інституційних інвесторів ринули потоком. Відповідно до щотижневого звіту CoinShare в крипто-інвестиційні продукти надійшло 288 мільйонів доларів за тиждень, що закінчився 31 жовтня. На біткойн припало 93%, що становить 269 мільйонів доларів.

Криптовалюта, якій 31 жовтня виповнилося 13 років, цього року виросла на 112% і досягла рекордного максимуму в 67 000 доларів у жовтні. Аналітики очікують, що Біткоїн (Bitcoin, BTC) зростатиме і далі з надходженням нових ETF, що підвищить легітимність Біткоїна, принаймні, як інвестиційного активу, а не як фактичного засобу обміну.

Прогноз курсу Біткоїна (Bitcoin) та Ефіріуму (Ethereum) до кінця 2021 року - Btc coinmarketcopЦіна біткойна з початку року з 1 січня по 2 листопада 2021 року згідно CoinMarketCap.

Ціна Ethereum (Ефіріум) зростатиме разом із беззбитковою інфляцією

Прогноз Goldman Sachs про те, що Ethereum може подолати 8000 доларів, ґрунтується на історичній кореляції другої за величиною криптовалюти з інфляцією. За словами банківського гіганта, криптовалюти торгувалися відповідно до інфляційних перерв – різниці між прибутковістю номінальної облігації та пов’язаною з інфляцією облігації з тим самим терміном погашення – з 2019 року.

“Ми особливо уважно відстежували ринки інфляції, що, ймовірно, відображає проциклічний характер «мережевого» активу. І останній сплеск інфляції передбачає наявність ризику зростання, якщо основний взаємозв’язок недавніх епізодів збережеться (сірі кола)”, – йдеться у примітці Goldman Sachs.

Згідно з аналізом, проведеним експертами, що займаються збором даних про блокчейн, Ethereum пропонував більш високу прибутковість, ніж біткоїн, щодо ринкового ризику за останній рік. У порівнянні з минулим роком ціна криптовалюти зросла на 1000%, внаслідок чого в пилу залишилися не тільки біткоїни, а й інші основні криптовалюти.

Прогноз курсу Біткоїна (Bitcoin) та Ефіріуму (Ethereum) до кінця 2021 року - Eth coinmarketcap

Токен Ethereum, ціна ефіру з початку року з 1 січня по 2 листопада 2021 року згідно CoinMarketCap.

Цінове ралі Ethereum

Зростанню Ethereum сприяло зростання децентралізованого фінансування (DeFi), яке подається як можлива заміна міжнародної валютної системи за рахунок усунення необхідності в посередниках, таких як банки, постачальники грошових переказів та інші гравці. Більш того, бум невзаємозамінних токенів (NFT) призвів до того, що безліч нових проектів використовують ефір і переходять на блокчейн Ethereum.

Протокол Ethereum в даний час знаходиться в процесі оновлення від методу доказу роботи (PoW) до методу консенсусу доказу частки володіння (PoS), який, як очікується, зменшить споживання енергії для майнінгу – перевірки транзакцій – на 99%.

Проблеми, які чекають попереду Ethereum

Траєкторія зростання Ethereum не позбавлена проблем. Час, який був потрібний спільноті для узгодження оновлення, залишив можливість для появи інших блокчейнів, таких як Cardano, Solana, Polkadot та інші, кожен з яких заявляв, що вирішує проблему або високої комісії за транзакцію, або споживання енергії, або часу транзакції.

Деякі учасники групи з 50 експертів з криптовалюти Finder очікують, що їх “вбивці Ethereum” зможуть виграти свою справедливу частку ринку DeFi та NFT у Ethereum.

Супутні відомості про ринок

Очікується, що Біткоїн продовжить своє панування як найбільший гравець у світі криптовалют – принаймні зараз. Багато інвесторів розглядають “першу” криптовалюту більшою мірою як засіб зберігання та заощадження капіталу, ніж як платіжний інструмент.

Зважаючи на криптовалютну хвилю, що насувається, банки і фінансові установи в США активно збільшують частки своїх вкладень у криптовалюті, а також активно шукають профільний персонал. За останні три роки вони прийняли на роботу понад 1000 експертів з криптовалюти. За даними Bloomberg, наразі фінансові установи пропонують значні бонуси, щоб залучити ще більше талантів.

ТОПові криптовалютні біржі для торгівлі, купівлі та обміну

В Каталозі бірж криптовалют, ви можете порівняти можливості різних платформ і обрати для себе найбільш відповідну. БізнесМаркет регулярно публікує огляди найпопулярніших і надійних бірж криптовалют, а також онлайн-сервісів для купівлі, продажу та обміну цифрових активів.

Пам’ятайте, що інвестиції в цифрові активи пов’язані з ризиком втрати капіталу. Зберігайте розсудливість та обережність. За необхідності проконсультуйтеся зі спеціалістами. БізнесМаркет не є посередником і не закликає вас до здійснення фінансових операцій. Всі вкладення коштів ви робите на свій страх і ризик.

ТОП-7 бірж криптовалют, де можна купити Ethereum (ETH), Біткоїн (Bitcoin, BTC) та інші криптовалюти

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top