Список франшиз – Україна – Каталог 2020/2021/2022

Список франшиз – Україна – Каталог 2020/2021/2022

Список франшиз - Україна - Каталог 2020/2021/2022 -

Список франшиз (Україна) – перше, що починає шукати підприємець, який роздумує купити «бізнес під ключ» в Україні. В інтернеті можна знайти торгові майданчики для бізнесу, де в кожного представлений свій «Каталог франшиз 2021/2022». А потім ми побачимо цифру 2023 на календарі та в заголовках списків. Але для підприємця, який хоче знайти франшизи в Україні, проблема полягає в тому, що перелік франчайзерів у цих каталогах у всіх різний (хоч і багато в чому перетинається).

Ставлячи себе на місце людини, яка зацікавлена купити готовий бізнес, ми розуміємо, що починаючи пошук, хотіли б бачити інформацію про всі варіанти бізнесу з , представлені на ринку. І бажано, щоб ця інформація була зібрана в одному місці. Єдиний каталог готового бізнесу України, в якому були б присутні всі франчайзингові компанії, дуже затребуваний на ринку. Але при всій привабливості та зовнішній простоті цієї ідеї, реалізувати її не так просто.

Унизу цієї сторінки ви знайдете список франшиз України, складений БізнесМаркет. Цей перелік «бізнесу під ключ» буде постійно актуалізуватися та поповнюватись. Тому що ми ставимо за мету, в підсумку, зібрати в ньому всі відомі франшизи в Україні. Звичайно, нам одним із цим завданням не впоратися. Тому дуже розраховує на участь Відвідувачів сайту і, звичайно, безпосередньо франчайзерів.Список франшиз - Україна - Каталог 2020/2021/2022 - Perejti k spisku franshiz v ukraine

Єдиний список франшиз України

Ідея скласти загальний список франшиз України, напевно, спадала на думку багатьом. БізнесМаркет проаналізував найвідоміші сайти з продажу готового бізнесу. І скрізь ми зустріли різний перелік торгових марок. Звичайно, найвідоміші та найпопулярніші франшизи присутні у всіх каталогах. Але коли йдеться про нішеві або нові напрями готового бізнесу, то інформації недостатньо, і вона розкидана по різних ресурсах.

У чому складність скласти Єдиний ?

Якщо говорити загалом, то ринок франчайзингу в Україні ще не повністю сформувався. Незважаючи на те, що формат бізнесу за франшизою не є чимось неординарним, сам ринок ще дуже молодий і лише проходить стадію становлення. До досягнення показників країн Європи та США за ступенем поширення бізнесу за франшизою (75-85%) нам ще дуже далеко.

Відсутність чіткої законодавчої бази, єдиних стандартів роботи та затверджених галузевих класифікацій створюють певні складнощі як для франчайзі, так і для «материнських компаній». І, незважаючи на існування галузевої асоціації, а також низки великих консалтингових агенцій, які працюють на цьому ринку, ще ніхто не представив вичерпний перелік франшиз в Україні. Принаймні, нам не вдалося знайти в інтернеті каталог або список, який містив би всі компанії франчайзерів, що існують на ринку . Хоча, для потенційних покупців готового бізнесу такий загальний довідник діючих франшиз був би дуже актуальний.

Підприємці та власники брендів продовжують шукати зручні та ефективні формати майданчиків для взаємодії. Відсутність загального торговельного майданчика, на якому були б зосереджені всі учасники франчайзингу, говорить про те, що ринку потрібні нові інструменти для комунікації.

Які чинники впливають на складання Загального каталогу франшиз?

Не претендуючи на абсолютну істину, хочемо поділитися з Користувачами та Відвідувачами БізнесМаркет спостереженнями, які ми зробили, досліджуючи майданчики для продажу готового бізнесу в Україні.

Що заважає об’єднати всі франшизи України в межах одного проекту:

 • відсутність єдиного центру комунікації між усіма франчайзерами країни. Власне, таку роль могла б взяти на себе Асоціація франчайзингу (Україна). Але як свідчить практика, коли відбувається змішування бізнес-інтересів і адміністративних питань у межах однієї компанії, гроші завжди перемагають.
  Добре знаючи з досвіду внутрішню «кухню» інших галузевих асоціацій в Україні, впевнено можемо сказати, що якщо такий колективний орган не стає повністю незалежним, то він не може ефективно взаємодіяти з усіма учасниками ринку. Завжди знайдуться ті, хто бачитиме в діях подібної організації комерційні інтереси її основних спонсорів.
  В ідеалі, зібрати всіх франчайзерів і франшизи України можна лише на нейтральному та незалежному майданчику, який безпосередньо не є учасником ринку.
 • індивідуальні комерційні інтереси торгових майданчиків і конкуренція продавців готового бізнесу. Не секрет, що переважна більшість сайтів, де можна знайти «Каталог готового бізнесу», належить консалтинговим і брокерським агентствам. Такі агентства безпосередньо надають посередницькі послуги з продажу франшизи. Природно, що кожна така компанія має свої вподобання щодо того, які франшизи додавати до списку на сайті. Тож не дивно, що «магазин готового бізнесу» виставлятиме на вітрину лише те, що йому вигідно продати.
 • незацікавленість або неактивність франчайзерів. В принципі, саме власники торгових марок є головними зацікавленими особами, щоб розмістити франшизу в каталозі. Адже, торгові майданчики для розміщення франшизи – це ефективний спосіб інформувати ринок і отримати покупців «бізнесу під ключ». Однак, не завжди і не всі бренди прагнуть бути присутніми в загальному списку франшиз. Деякі торгові марки віддають перевагу індивідуальним способам просування або працюють лише через окремі консалтингові компанії.
 • складність підтримання актуальності списку франшиз. Кількість працюючих франчайзингових компаній в Україні – величина не постійна. Хтось йде з ринку, хтось, навпаки, лише запускає франшизу. Встежити за всіма компаніями просто неможливо. За великим рахунком, саме продавці готового бізнесу мають бути зацікавлені в поданні актуальної інформації про свою пропозицію. Але коли компанія залишає ринок, то їй, зазвичай, не до цього.

За різними оцінками, в Україні налічується від 550 до 700-800 діючих франшиз. Принаймні, саме цей діапазон цифр нам найчастіше траплявся в інтернеті. Хоча, за нашим враженням і апроксимацією співвідношення кількості торгових точок порівняно з іншими схожими ринками, кількість франшиз в Україні має перевищувати 1300-1500 актуальних пропозицій.

У всякому разі, БізнесМаркет безпосередньо знає декілька прикладів франчайзингових мереж, які точно не фігурують у жодному зі списків франшиз. Просто власники цих торгових марок віддають перевагу сильно не афішувати, що їхній бізнес – це, по суті, франчайзинг.

Що необхідно, щоб зібрати всі франшизи в одному місці:

  • наявність нейтрального та незаангажованого майданчика для розміщення франшизи з відповідною цільовою аудиторією. Іншими словами, платформа для бізнесу не повинна сама виступати продавцем готового бізнесу, щоб не створювати конфлікту інтересів. Такий торговий майданчик лише надає можливість розмістити франшизу в Україні всім продавцям «бізнесу під ключ».
  • доступність розміщення франшизи. Сьогодні публікація інформації в «Каталозі франшиз» на більшості майданчиків здійснюється лише на платній основі. Це певною мірою гальмує ринок, оскільки крім великих франчайзингових мереж існують нові напрями готового бізнесу, які поки що не можуть змагатися у фінансових можливостях із лідерами ринку.
   У франчайзера має бути вибір, як розмістити франшизу: безкоштовно на дошці оголошень для бізнесу в загальному пошуку або платно у вигляді індивідуальної сторінки (лендинг) в окремому Каталозі готового бізнесу, щоб привернути більше уваги до своєї пропозиції. При цьому, такий вибір має бути в межах одного торгового майданчика.
  • найголовніше – ініціатива та дії франчайзерів. Щоб скласти Єдиний список франшиз України, бажання лише майданчика мало. Саме від активності самих брендів залежить актуальність і наповненість такого каталогу. Торговий майданчик – це потужний і сучасний інструмент, який дозволяє значно збільшити продаж франшиз. Але для того, щоб використовувати цей інструмент, потрібно докласти хоча б мінімальних зусиль.

Список франшиз - Україна - Каталог 2020/2021/2022 - Obshchij spisok franshiz v ukraine

Навіщо взагалі потрібний Єдиний список франшиз України?

Загалом, вигоди загального списку франшиз, де будуть присутні всі франчайзингові компанії України – очевидні. Для підприємців – це можливість отримати інформацію в одному місці та легко знайти варіанти готового бізнесу для купівлі. А для франчайзерів – це додатковий канал продажу франшиз. Фактично, існування Загального каталогу готового бізнесу України в межах одного торгового майданчика – це ідеальна ситуація “win-win”, в якій виграють усі – покупці та продавці бізнесу з франшизи в Україні.

Саме такий проект пропонується здійснити в межах торгового майданчика для бізнесу – БзнесМаркет.

Що пропонує БізнесМаркет?

Платформа сервісів для бізнесу БізнесМаркет запрошує підприємців і франчайзерів взяти участь у проекті, щоб спільними зусиллями створити Єдиний Каталог франшиз України.

Розмістити франшизу на сайті БізнесМаркет можна трьома способами:

 1. Безкоштовно додати оголошення про продаж готового бізнесу на дошці оголошень БізнесМаркет.
  Це найпростіший і найдоступніший спосіб розмістити франшизу безкоштовно на торговому майданчику. БізнесМаркет – перша в Україні спеціалізована , яка об’єднує всі найпопулярніші комерційні категорії пропозицій в межах однієї торгової платформи. За своєю функціональністю наш Сервіс перевершує всі популярні сайти оголошень для бізнесу (порівняння можливостей БизнесМаркет з іншими відомими бізнес-ресурсами).
  Розділ про продаж франшиз – одна з основних категорій дошки оголошень, а спеціально розроблені шаблони та фільтри пошуку враховують усі ключові параметри бізнесу «під ключ».
 2. Розмістити франшизу на індивідуальній сторінці (лендинг) для показу в Преміум Каталозі готового бізнесу України.
  БізнесМаркет запустив новий Каталог франшиз, який за своїм форматом значно відрізняється від існуючих раніше майданчиків для продажу бізнесу в Україні. Для франчайзерів, які хочуть отримати професійне подання франшизи, високу конверсію та прямі заявки підприємців на купівлю франшизи, на платній основі доступне розміщення інформації на індивідуальній сторінці сайту та участь в окремому Каталозі провідних франчайзерів України.
 3. Додати коротку інформацію про франшизу до Загального списку франшиз України на цій сторінці.
  На поточній сторінці БізнесМаркет ми будемо збирати та публікувати коротку інформацію про всі відомі франшизи в Україні. Основна мета – отримати найповніший . І хоча короткий формат подання інформації є не дуже зручним, проте він може допомогти підприємцям отримати первинне уявлення про компанії, які працюють за схемою франчайзингу в Україні.
  Саме в наповненні цього списку можуть брати участь не тільки франчайзери, а й Відвідувачі сайту. Пишіть, будь ласка, у коментарях, які франшизи вам відомі, і ми обов’язково додамо їх до Загального списку франшиз України.

Список франшиз - Україна - Каталог 2020/2021/2022 - Torgovaya ploshchadka dlya biznesa ukrainy

Чому ми?

В українському сегменті інтернету вже є певна кількість ресурсів, де розміщені каталоги бізнесу з франшизи. Та й самі франчайзери, як правило, мають власні сайти, де можна ознайомитись з інформацією про готовий бізнес. Виникає питання – навіщо потрібний ще один торговий майданчик, і в чому вигоди для франчайзерів і покупців «бізнесу під ключ» використовувати нову платформу?

Розгорнуту відповідь на це запитання можна прочитати в публікації про переваги БізнесМаркет. А тут перелічимо основні чинники:

Вигоди для франчайзерів:

 1. Найширше охоплення цільової аудиторії. Формат БізнесМаркет значно відрізняється від усіх інших сайтів для бізнесу, які були раніше в Україні. Без удаваної скромності зазначимо, що до запуску БізнесМаркет, в Україні не було профільного майданчика, який би об’єднував стільки напрямів торгівлі комерційними активами в межах одного ресурсу: продаж бізнесу, франшизи, комерційна нерухомість, та об’єкти інвестицій, ділове , інтернет-бізнес, кредитування, бізнес-освіта, послуги для бізнесу тощо. З повним переліком категорій бізнес-оголошень можна ознайомитись на сторінці Карта категорій.
  Відвідувачі та Користувачі спеціалізованої – це аудиторія підприємців, власників бізнесу, інвесторів, ТОП-менеджерів і людей, які не лише хочуть продати комерційний актив або послуги b2b, а й які шукають, куди вкласти гроші. Охоплення цільової аудиторії, яка може бути потенційними покупцями франшизи на БізнесМаркет , значно ширше, ніж в інших існуючих ресурсів, які обмежені лише 1-2 напрямами бізнесу.

  Простий приклад і доказ ефективності БізнесМаркет – кількість активних бізнес-оголошень, ми з нуля, лише за 11 місяців, практично наздогнали лідерів серед профільних сайтів на ринку комерційних активів, які існують близько 10 років. І зупинятися на досягнутому ми не плануємо : )

 2. Безкоштовне розміщення франшизи на дошці оголошень. Франчайзери чудово знають, скільки коштує розмістити франшизу на сайтах, так званих, «магазинів готового бізнесу» та консалтингових агенцій. На дошці оголошень для бізнесу БізнесМаркет розмістити оголошення про продаж готового бізнесу можна безкоштовно.
  Тепер у продавців готового бізнесу є свобода вибору: безкоштовно розмістити оголошення про франшизу на дошці оголошень або платно отримати професійну індивідуальну сторінку (лендінг) і приймати участь в окремому Преміум каталозі. І обидві можливості доступні в межах одного ресурсу.
 3. 100%-а незалежність і нейтральність торгового майданчика. БізнесМаркет – не є і не планує ставати брокерською або консалтинговою компанією. Цей ресурс не належить жодній інвестиційній компанії або брокерам, які надають посередницькі послуги на ринку капіталів. У нас немає жодного конфлікту комерційних інтересів з Користувачами та Відвідувачами сайту. Наш бізнес – це сервіси на ринку комерційних активів, а не посередницька діяльність.
  БізнесМаркет ні в якому вигляді не є учасником або посередником в угодах. Це означає, що ми не претендуємо на жодні комісії або «агентські» від продажу франшизи. Франчайзер отримує 100% лідів і прямі звернення покупців готового бізнесу.

Ми гарантуємо зі свого боку повну незаангажованість, доброзичливість і рівні умови для всіх учасників ринку франчайзингу України.

Вигоди для покупців франшиз:

 1. Можливість знайти та вибрати будь-який на одному торговому майданчику. БізнесМаркет докладатиме всіх зусиль, щоб зібрати найповніший каталог франшиз в Україні, та щоб підприємцям більше не доводилося витрачати час на відвідування кількох сайтів у пошуках інформації.
 2. Можливість не лише , а й самому продати готовий бізнес. Не секрет, що продавцями “бізнесу під ключ” можуть виступати не лише франчайзери. У підприємців, які вже працюють за франчайзингом, в силу різних причин, може виникнути потреба швидко продати бізнес. Дошка оголошень для бізнесу БізнесМаркет – це саме те місце, де купується та продається бізнес в Україні.
 3. Можливість прямого контакту з франчайзером без посередників. БізнесМаркет не є учасником угод з продажу або купівлі бізнесу. У підприємців, які хочуть купити готовий бізнес, є можливість прямого спілкування з франчайзером, який розмістив пропозицію. Це виключає будь-яке спотворення інформації та дає можливість отримати відповіді з першоджерела.
 4. Можливість обговорити франшизи з іншими підприємцями. На сайті БізнесМаркет є декілька можливостей вести діалог з іншими Користувачами. Наприклад, будь-яке оголошення, розміщене на дошці оголошень, має блок «Коментарі», який дозволяє обговорити об’єкт пропозиції.
  Але основний розділ, у якому вітається обговорення будь-яких тем, пов’язаних з бізнесом (у тому числі варіанти готового бізнесу за франшизою) – це Клуб підприємців України. У межах Бізнес Клубу, у всіх Користувачів БізнесМаркет є можливість обмінюватися досвідом і знаннями, пов’язаними з бізнесом в Україні.
 5. Сучасна функціональність і зручність використання. БізнесМаркет – це інтернет-платформа з потужним пошуком, широкими функціональними можливостями та сучасним дизайном, яка спеціалізується на торгівлі комерційними активами та наданні сервісів для бізнесу України. Продумана та докладна категоризація, зручне використання на будь-яких пристроях дозволяють шукати та розміщувати комерційні пропозиції швидко та легко. Враховуючи зростаючі потреби підприємців і повсюдне використання мобільних пристроїв, це дуже важливий чинник.

Ми впевнені, що в Україна є великі перспективи для розвитку франчайзингу. Завдання БізнесМаркет – надати зручний та ефективний майданчик для перетину інтересів покупців і продавців готового бізнесу в Україні. Розраховуємо, що підприємці та франчайзери оцінять переваги, які надає БізнесМаркет і будуть активно використовувати наш торговий майданчик для пошуку та розміщення франшиз в Україні.

Список франшиз - Україна - Каталог 2020/2021/2022 - Franshizy ukrainy 2019 2020

Список франшиз в Україні – Каталог 2020-2021

А тепер представляємо вам обіцяний Список франшиз України. Ми умовно назвали його «Каталог 2020-2021», оскільки до кінця року залишилося не так багато часу. А ця інформація буде актуальною і наступного року. На даний момент у ньому зібрано понад 200 франшиз, але ми будемо активно і регулярно його доповнювати новими даними. Також допомогти та прискорити цей процес можуть усі Користувачі та Відвідувачі БізнесМаркет. Пишіть, будь ласка, в коментарях будь-яку інформацію про відомі вам франшизи, які ще відсутні в цьому списку, і ми обов’язково додамо їх.

Заздалегідь просимо вибачення за можливі неточності в поданій інформації, оскільки вона збирається з відкритих джерел. Досконально перевірити кожну цифру, на жаль, не є можливим. Особливо з огляду на те, що не всі франшизи мають власні сайти в інтернеті з докладним описом. Якщо ви помітили якісь помилки або неточності, повідомте, будь ласка, в коментарях, і ми внесемо необхідні зміни.

Основне завдання цього Списку – показати перелік торгових марок і видів бізнесу, які представлені в Україні в сфері франчайзингу. Для підприємців, які лише починають знайомитися з готовим бізнесом, напевно, буде цікавим і корисним стосовно вибору можливих варіантів франшиз для купівлі.

Список розділений на традиційні групи за сферами діяльності: Громадське харчування, Послуги, Торгівля та Виробництво. Це загальноприйнята класифікація. Хоча, на наш погляд, для Користувачів інформативніша більш докладна категорійність, що використовується в нас на дошці оголошень.

У кожній групі показані перші три бренди. Щоб побачити повний список по кожному напряму, натисніть напис “Читати далі…”.


Франшизи в сфері громадського харчування

У категорії представлені франшизи громадського харчування: м’ясні та пивні ресторани, бургерні та закусочні. Франшизи харчування поза домом розвиваються в сегментах: фаст-фуд, пекарні, кав’ярні, кондитерські, їжа з собою. Існують пропозиції франшиз на морозиво, пончики, вироби з фруктів і смузі. Традиційно привабливий сегмент ресторанів національної кухні, піцерій, барів і кав’ярень. Відкрити ресторан або фаст-фуд можна в маленьких і великих містах України. Інвестиції від 380$ та до кількох сотень тисяч доларів залежно від формату діяльності або закладу.

Супкультура
Подивитися докладніше в каталозі БізнесМаркет

Франшиза кав'ярні здорового харчування.

від 15 000€ до 25 000€

8 000€

5%

12 - 18 місяців

Крила

Франшиза мережі ресторанів Крила.

від 17 000$ до 25 000$

від 2 000$ до 5 000$

2,5%

від 6 до 18 місяців

Caffe Milen

Франшиза кав'ярні.

від 6 500$ до 23 000$

від 950$

індивідуально

від 6 місяців

Donuts Club

Компанія Donuts Club займається виробництвом американських донатів.

від 5 000$ до 27 000$

5 000$

$5 000

7 місяців

Детальніше ▼