hi Dollars – Отримуйте криптовалюту на 1 долар щодня

hi Dollars – Отримуйте криптовалюту на 1 долар щодня

Зараз, коли на ринку криптовалюти дуже багато скаму, знайти проекти, які справді викликають довіру, досить складно. hi Dollars (хай Доларс) – один з них. Токен Hi існує вже досить давно. Новий додаток для обміну та покупки криптовалют привертає багато уваги, особливо з їх унікальною моделлю, в якій доступна безкоштовна роздача криптовалюти.

В hi Dollars ви можете отримувати 1 hi-долар кожні 24 години. А при використанні Партнерської програми це може бути 10…100 hi-доларів і більше. Для цього вам лише потрібно завантажити офіційний додаток (реєстрація на даному етапі доступна лише за запрошенням інвайт код (invite code hi Dollars): BizMark) і щодня натискати на кнопку “Отримати подарунок”.

Скільки доларів можна заробити?

Ви можете подумати, що 1 Hi на день – це не так вже й багато, враховуючи, що Hi (на момент написання цієї статті) коштує 1,33 долара США. Але подумайте, скільки це може коштувати через рік. Це дійсно хороший спосіб дізнатися цінність інвестування в криптовалюту. Кожна безкоштовна монета-токен, який ви зберете сьогодні, через рік може коштувати 10 доларів або навіть більше. Порахуйте свій можливий прибуток!

Подумайте про це – при поточному рівні ви безкоштовно зароблятимете 460 доларів на рік без будь-яких вкладень! Що ще краще, ціна продовжує зростати, тому це може коштувати набагато більше. Думайте про це, як про складні проценти, але без внесення депозиту, просто заробляючи безкоштовні монети.

Взагалі крипторинок надає багато можливостей для заробітку. Якщо вам не вистачить своїх знань, ви можете знайти онлайн навчання трейдингу.

Чому hi Dollars роздають безкоштовну криптовалюту?

hi Dollars – Отримуйте криптовалюту на 1 долар щодня - Rost uchastnikov hi dollars min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Ідея цього проекту полягає в тому, щоб насправді створити екосистему, яка дозволяє людям збільшувати вартість відповідної монети, розподіляючи невеликі суми, використовуючи це як маркетингову кампанію для залучення майбутніх інвесторів.

Крім використання цього для отримання щоденних подарунків, можна також інвестувати в їх програму прибутковості, де ви можете отримати 40% прибутку, якщо заблокуєте свої інвестиції на рік. Також є плани на 90 днів і 30 днів із нижчим APY. Блокуючи інвестиції, додаток також пропонує вам такі переваги, як отримання більшого доходу, знижки на квитки на літак або готелі та багато іншого.

Які плани у проекту hi Dollars

Величезна перевага hi Dollars – це дуже відома команда, за плечима якої вже 2 відмінні проекти: crypto.com і bitcoin.com. HI-токен вже внесений до списку обміну на PancakeSwap, провідній децентралізованій біржі Binance Smart Chain (BSC), і незабаром з’явиться і на Binance. Ціна HI дуже швидко зростає: 3 місяці тому була 0,1$, зараз більше 1,3$.

На сайті проекту описана вражаюча “дорожня мапа”. Ось, що пропонує hi Dollars:

 • Програма “Запроси друга” – отримуйте 50% всіх їх винагород, включаючи бонус для нових учасників і всі наступні винагороди за запрошення.
 • Продаж hi Dollars – випуск Білої Книги (Whitepaper) hi та публічний продаж hi Dollars (HI).
 • Отримуйте прибуток – довгостроковий стейкінг в hi Dollars та інших криптовалютах для багаторівневого щоденного прибутку.
 • Переваги учасників – доступ до цифрових та лайфстайл сервісів. Введення переваг буде засноване на рівні учасників.
 • Криптосервіси – купуйте, продавайте, обмінюйте і відправляйте всі цифрові валюти, що підтримуються. Жодних комісій чи націнок.
 • Обслуговування фіатних грошей – поповнюйте, обмінюйте, надсилайте та знімайте традиційні валюти. Жодних комісій чи націнок.
 • Віртуальна дебетова картка – віртуальна дебетова карта для онлайн та офлайн платежів. Підтримка найновіших цифрових гаманців – Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay.
 • Послуги грошового ринку – займайте Fiat або Crypto. Торгуйте акціями та деривативами. Інвестуйте та примножуйте свій статок.
 • Некастодіальний гаманець – можливість для учасників «володіти своїми власними ключами» з криптовалютами та стейблкоїнами. Інтеграція з платформами DeFi для отримання некастодіального заробітку.
 • hi Протокол – запуск hi Protocol – блокчейну, створеного з нуля для підтримки екосистеми цифрових послуг та забезпечення платіжних транзакцій у всьому світі. Швидко та з незначними витратами.
 • hi Екосистема – виходячи за рамки Фінансових Послуг, hi створить екосистему послуг та переваг, які нададуть нашим учасникам право голосу.

Заплановані розробки в рамках Проекту:

 • Ігри
 • Токенізація активів
 • Соціальні мережі
 • Телекомунікації
 • Електронна комерція
 • Подорожі та спосіб життя
 • Еволюція в DAO
hi Dollars – Отримуйте криптовалюту на 1 долар щодня - Finansovye uslugi novogo pokoleniya min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Потенціал є! Все, що потрібно – це ваша увага та прагнення отримати при цьому безкоштовну криптовалюту. Нарешті те, що справді звучить добре і правда! Хоча долар на день може здатися не таким вже й великим, але потенціал проекту та команда розробників говорять про можливе суттєве збільшення вартості, що робить його дуже перспективним.

Заробляйте криптовалюту hi Dollars без вкладень

Зароблені hi-долари можна обміняти на інші основні криптовалюти, такі як Біткоїн або Ефіріум. У майбутньому ви зможете обмінювати їх на фіатну валюту. Причина такого розподілу полягає в тому, щоб залучити більше людей і потенційних інвесторів-китів, одночасно показуючи людям, що це справді некомерційна фінансова послуга.

Чим більше людей залучено, тим вище ціна може бути за більш короткий період часу. БізнесМаркет вважає цей проект унікальним через різні переваги, які додаток пропонує для його використання. Є навіть плани на майбутнє для мобільних ігор, у яких ви зможете заробляти більше Hi-доларів!

Як отримати додаток hi Dollars?

Як згадувалося раніше, додаток все ще знаходиться у приватній бета-версії. Це означає, що вам потрібно отримати запрошення для створення облікового запису, який дозволить вам використовувати додаток. На щастя, БізнесМаркет може запропонувати вам таке запрошення. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток за цим посиланням, або ви можете знайти додаток прямо в маркетах для Android або IOS.

Коли ви перейдете до створення облікового запису, вас попросять вказати інвайт код (нік користувача, який розповів вам про проект). Вам потрібно ввести invite code hi Dollars. Ось код, який ви можете використати для реєстрації: BizMark.

Застосунок не дозволить вам створити обліковий запис без цього кроку. І це причина, через яку ми ділимося своїм ім’ям користувача. Після цього ви одразу зможете отримувати безкоштовну криптовалюту. І, якщо захочете, повідомити друзям вже свій нік (код запрошення), щоб заробляти ще більше hi-доларів.

Для операцій введення/виведення або обміну всередині додатку вам буде необхідно пройти процедуру KYC: зробити селфі та фотографію вашого посвідчення особи. Не бійтеся цього кроку, оскільки всі популярні криптоплатформи таке практикують.

!!! Важлива примітка !!! Для того, щоб у майбутньому вивести безкоштовні hi-долари, які ви отримуєте щодня як нагороди, проходити процедуру KYC обов’язково. Без цього етапу, через 1 рік з моменту нарахування, вони просто “згорять”. І те саме стосується всіх залучених вами рефералів.

Також звертаємо увагу, що всі послуги доступні користувачам віком 18+. Дублювання акаунтів звичайно заборонено (та й за великим рахунком марно, тому що без проходження KYC операції введення/виведення недоступні). Це не хайповий проект, тому розробники серйозно ставляться до питань дотримання правил.

Реєстрація hi Dollars через Whatsapp або Telegram

Для реєстрації ви також можете використовувати Whatsapp або Telegram і потім перенести обліковий запис в Додаток HI. Щоб зареєструватися через месенджери, вам також доведеться використовувати інвайт код (invite code hi Dollars): BizMark.

Як підключитися:

 • Крок 1: перейдіть на офіційну сторінку hi Dollar та оберіть Whatsapp або Telegram у нижній частині сайту
 • Крок 2: натисніть Пуск
 • Крок 3: оберіть мову: російську, англійську тощо
 • Крок 4: натисніть, щоб підтвердити номер телефону (робот розпізнає номер телефону для реєстрації)
 • Крок 5: встановіть свій унікальний нік (він же буде вашим інвайт-кодом)
 • Крок 6: натисніть ОТРИМАТИ ЩОДЕННУ НАГОРОДУ, дайте відповідь на щоденне запитання та отримайте нагороду.

Як зробити перевірку акаунту на виведення (KYC):

Налаштування > Підтвердити особу > Підтвердити свій номер > Підтвердити адресу електронної пошти > Селфі > Надіслати дійсний документ, що посвідчує особу.

Куди можна виводити кошти:

Додаток HI Dollars > Trustwallet, Binance

Партнерська програма hi Dollars

У функціоналі вже є платформа для стейкінгу та пул ліквідності. За кожного користувача, який підписується за вашим реферальним кодом, ви безкоштовно отримуєте додатково 0,5 HI, коли він збирає свій подарунок на 1 HI. Якщо ваш реферал запрошує інших, він отримує 0,5, а ви отримуєте 0,25 і так далі…

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top