CEX.IO

Криптовалютна біржа, Обмінник

Зареєстрована у Великій Британії, велика мультифункціональна криптовалютна біржа,
яка починала свій шлях, як простий обмінник і провайдер хмарного майнінгу.
Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)

Інформація про CEX.IO

Тип компанії: Биржи криптовалют

CEX.IO (Цекс.іо) – всесвітньо відомий крипто майданчик, який працює на ринку з 2013 року. Згодом компанія Cex.io стала популярним онлайн-сервісом, де можна купити або продати криптовалюту, а також заробляти на біржовій торгівлі. У 2016 році компанія отримала сертифікат PCI DSS 2 level, що дозволяє безпосередньо приймати та обробляти банківські картки.

З 2020 року біржа CEX.IO стає глобальною криптовалютною біржею, яка працює у 99% країн світу, має понад 3 мільйони зареєстрованих користувачів та працює з 28 видами коїнів, а також чотирма видами фіатних валют.

Криптобіржа CEX.IO відкрито показує своє місцезнаходження та поштову адресу, публічну офіційну реєстрацію у серйозній юрисдикції, що знімає будь-які питання щодо реальності майданчика. Інтерфейс сайту перекладено кількома мовами, у тому числі російською.

CEX.IO - надійний обмінник криптовалют
 • З 2018 року на біржі CEX.IO запроваджено обов'язкову верифікацію акаунта (підтвердження особи). Без неї не зможете торгувати (поповнювати, виводити) фіат і криптовалюту.

 • Перевагою крипто-майданчика Cex є можливість працювати з фіатними валютами через банківські картки Visa/Mastercard, банківські перекази. Ліміти залежать від ступеня наданої інформації про власника акаунта.

 • У 2019 році після закритого бета-тестування було запущено платформу для маржинальної торгівлі цифровими активами на основі контрактів на різницю цін (CFD) — CEX.IO Broker.

Назва біржі
CEX.IO
Офіційний сайт
Оператор/Постачальник послуг
CEX.IO Ltd (UK), реєстраційний № 8757996
Фізична адреса
24th Floor One Canada Square, Canary Wharf London E14 5AB, United Kingdom
Країна реєстрації
Великобританія
Рік заснування
2013
Єдиний рахунок для обміну та трейдингу
Бонуси
до 30% комісійних
Мови інтерфейсу
Російська, Англійська + 4 мови
Торгова комісія
від 0 до 0,25 %
Робота з фіатом
Так, через VISA/Mastercard
Кількість криптовалют
Понад 28
Криптовалютні пари
BTC/USD, LTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, ETH/BTC, EOS/USD, LTC/BTC, XRP/BTC, EOS/BTC та ін.
Маржинальна торгівля
Так
Максимальне кредитне плече
100х для угод із криптовалютою
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Навчання
Так, відеоуроки
Двофакторна аутентифікація
Так (Google Auth)
Зберігання криптовалюти
Холодне (Cold Wallet)
Підтримка
Email, Телеграм, Онлайн-чат

Реєстрація на CEX.IO

Створення акаунта на біржі CEX.IO особливо нічим не відрізняється від звичної процедури реєстрації на будь-якому сайті і займе не більше пари хвилин. Раніше офіційний сайт біржі надавав можливість змінити мову інтерфейсу на російську. На даний момент пункт меню зміни мовної версії відображається не на всіх сторінках. Однак, це не є великою проблемою, тому що завжди можна скористатися онлайн-перекладачем.

Для створення облікового запису на Платформі, натисніть кнопку "Create Account" (Створити акаунт) у верхньому куті сайту CEX.IO. Після чого відкриється стандартна форма подання інформації:

CEX.IO - Реєстрація - Крок 1

Заповніть запропоновані поля та натисніть "Create Account" (Створити акаунт), попередньо підтвердивши ознайомлення з умовами та політиками ресурсу.
Зверніть увагу: пароль повинен бути не менше 8 символів і містити мінімум одну малу літеру, велику літеру, спеціальний символ і цифру.

Виберіть країну проживання (Україна, як і багато інших країн доступні у списку).

Щоб активувати аккаунт, підтвердіть адресу електронної пошти, перейшовши за посиланням з листа.

Після переходу за посиланням з e-mailу, відкриється сторінка налаштування облікового запису. Заповніть інформацію про свої ім'я (поле «First name»), прізвище (поле «Last name»), дату народження та натисніть «Next» (Далі).
Цю інформацію рекомендується заповнювати достовірно, оскільки на криптовалютному майданчику CEX.IO необхідна верифікація для здійснення фінансових операцій на суму понад $100 на добу.

Як бачите, сама реєстрація є досить простою і ні до чого не зобов'язує. Потрібна лише електронна пошта. Верифікація (підтвердження особи та облікового запису) проводиться в подальшому в Особистому кабінеті.

Верифікація на CEX.IO

Після того, як ви зареєструвалися та підтвердили електронну пошту, необхідно пройти процедуру верифікації – підтвердження особи та облікового запису. Без верифікації здійснення торгових операцій на біржі CEX.io лише до $100 на добу.

CEX.IO - Верифікація

Після реєстрації та входу в обліковий запис, має відкритися сторінка сайту на вкладці «Торги». Наведіть курсор на кнопку зі своїм іменем і прізвищем у правому верхньому куті та перейдіть за посиланням «Верифікація».

Процедура верифікації складається із 4 рівнів. Кожен етап розширює доступні привілеї користувача сайту.

Рівень 1 - Верифікація особи

Виберіть картку «Верифікація особи», перейдіть на кнопку «Почати».

Для підтвердження особи, вам буде необхідно надати персональні дані:

 • Країна, Регіон проживання, Номер мобільного телефону
 • Скан/Фото та дані документа, що посвідчує особу: закордонний паспорт, ID-картка або посвідчення водія
 • Зробити та завантажити селфі вашого обличчя та документа на одній фотографії
 • Національність, ПІБ, стать, дата народження,
CEX.IO - Верифікація особи
Рівень 2 - Верифікація адреси

Виберіть картку «Верифікація адреси», перейдіть за кнопкою «Почати».

Для підтвердження адреси вам необхідно буде надати достовірні дані:

 • Інформацію про адресу проживання
 • Скан/Фото та дані документа, що підтверджує адресу: рахунок за комунальні послуги, рахунок за електрику, витяг з банку, податкова декларація або інший документ.
 • Посилання на ваші соціальні мережі. (Цей пункт за бажанням.)
CEX.IO - Верифікація адреси
Рівень 3 і 4 - Розширена та Корпоративна верифікація

Ці рівні будуть потрібні тільки при дуже великих обсягах фінансових операцій на біржі та/або роботі з майданчиком в якості юр.особи.

Що дає верифікація на CEX.IO

Кожен рівень верифікації підвищує ліміти фінансових операцій та дає додаткові можливості на біржі CEX.io

CEX.IO - Ліміти
Рівень 1

Підтвердження особи відкриває доступ до: здійснення депозитів на суму до 3000 USD на добу; виведення коштів до 10 000 USD на добу; необмеженого поповнення рахунку цифровими валютами та банківськими картками.

Рівень 2

Підтвердження адреси відкриває доступ практично до всіх інструментів біржі. Воно дозволяє: використовувати численні способи оплати; підвищує ліміти поповнення та виведення коштів до 10 000 USD та 50 000 USD відповідно.

Рівень 3

Посвідчення джерела доходу дозволяє: використовувати всі можливі способи оплати; поповнювати та виводити кошти з рахунку без ліміту; отримати унікальні умови торгівлі на біржі, наприклад, підвищені ліміти запитів API; отримати VIP-підтримку клієнта.

Рівень 4

Верифікація компанії пропонує привілеї стадії 3 та додатковий корпоративний аккаунт для поповнення та виведення коштів.


Особистий кабінет CEX.IO

Зовнішній вигляд Особистого кабінету на криптовалютній біржі CEX.IO:

CEX.IO - Особистий Кабінет

Інтерфейс Особистого кабінету Майданчика відрізняється простотою та функціональністю. Верхнє меню дозволяє швидко перейти до необхідної дії: обмін, торги, керування картками, фінансовий стан рахунку, маржинальна торгівля тощо.

Залежно від пункту меню та закладки, вам буде зустрічатись інформація англійською або російською мовами. Іноді текст частково змішаний. Не зовсім зрозуміло, чому на сайті така ситуація з мовними версіями. Єдине пояснення, яке спадає на думку, що основний упор останнім часом на інструментах біржової торгівлі. Тому що, коли ви переходите за посиланням у режим CEX.IO Broker, ситуація з мовами стає нормальною.

Загалом, зручність використання та час освоїтися в Особистому кабінеті не має викликати якихось складнощів у користувачів.


Депозит і виведення коштів з CEX.IO

*Актуальну інформацію про способи введення та виведення коштів завжди можна подивитися в Особистому кабінеті на сайті CEX.IO.

Поповнення та виведення коштів для авторизованого користувача доступні на будь-якій сторінці сайту. Достатньо клацнути на кнопки «Поповнити» та «Вивести» у верхньому меню.

CEX.IO - Депозит

На криптовалютній біржі CEX.IO представлено 6 основних способів оплати та виведення коштів: банківські картки Visa та MasterCard, а також платіжні системи S.W.I.F.T., ACH, Faster Payments, Sepa та Skrill.

Для поповнення рахунку та зняття коштів вигідніше використовувати перекази за допомогою S.W.I.F.T., ACH, Faster Payments, Sepa та Skrill, ніж банківські картки, тому що транзакції з банківських продуктів обкладаються комісією до 3%.


Торгівля на CEX.IO

Обмін та Купівля/Продаж (Торги)

Купити чи продати цифрову валюту на CEX.IO можна за допомогою двох інструментів: «Обмін» і «Торги».

CEX.IO - Обмін та купівля криптовалюти

За вкладкою «Обмін» доступна миттєва купівля та продаж коїнів, але за поточним ринковим курсом. Біржа пропонує придбати «пакет» криптовалют за 200, 500 та 1000 USD.

Якщо користувач зацікавлений купити або продати криптовалюту за іншими цінами, він може скористатися інструментом «Торги». На сторінці можна вивчити існуючі пропозиції про купівлю та продаж монет, перегорнувши сторінку «Торги» донизу: «Ордери на продаж» та «Ордери на покупку».
Також трейдер може розмістити власні пропозиції про купівлю/продаж коїнів - поставити Ліміт ордер. Цей тип ордера дозволяє задати бажану ціну, за якою ви хочете здійснити купівлю або продаж монет. Варто пам'ятати, що виконання такого ордера займає час, тому що ринкова ціна повинна досягти заданого вами рівня. Щоб поставити ордер, скористайтеся спеціальними формами під графіком на сторінці «Торги». У формах потрібно заповнити інформацію про кількість монет, що купуються, а потім клікнути на «Розмістити».

Маржинальна торгівля (CEX.IO Broker)

У верхньому меню сайту є пункт "Margin trading". При натисканні на нього відбувається переадресація на сторінку ще одного торгового інструменту біржі CEX.IO - CEX.IO Broker.

Платформу CEX.IO Broker було запущено для маржинальної торгівлі цифровими активами на основі контрактів на різницю цін (CFD) у 2019 році. Вона являє собою сукупність професійних інструментів для торгівлі у поєднанні з простим інтерфейсом та безпекою.

Біржа CEX.IO надає можливість спробувати свої сили у безкоштовній демо-версії. З її допомогою ви зможете перевірити свої знання або навчитися торгувати на біржі.

CEX.IO - Маржинальна торгівля - Біржа

Якщо ви зареєстровані на біржі, то створювати повторно акаунт на CEX.IO Broker не потрібно. Достатньо авторизуватись на веб-ресурсі за допомогою кнопки «Логін».

Таким чином, крипто-майданчик дає можливість користувачеві вибрати будь-який із способів торгівлі криптовалютою:

 • Миттєвий обмін / купівля криптовалюти за допомогою банківських карток;
 • Можливість купити або продати цифрові валюти за бажаною ціною, використовуючи інструмент "Торги";
 • Заробити на маржинальній торгівлі завдяки професійній біржі та торгівлі з кредитним плечем на платформі CEX.IO Broker.

Безпека CEX.IO

Компанія називає стабільність та безпеку роботи найвищим пріоритетом. За весь час існування сервісу кошти користувачів жодного разу не були викрадені зловмисниками. Заходи захисту та безпеки:

 • 2FA – двофакторна авторизація.

 • Після кожного виконаного ордера виконується повна перевірка системних ризиків.

 • Сертифікат PCI DSS 2 level.

 • Трафік захищений SSL-шифруванням.

 • Холодне зберігання криптовалюти (Cold Wallet).

Хоча біржа не показує топові результати за обсягами торгівлі, проте є надійним і безпечним місцем для купівлі, обміну та трейдингу за рахунок жорстких умов верифікації користувачів та їх платіжних засобів.


Як купити, обміняти чи торгувати на CEX.IO

Лише пару хвилин. Пройдіть верифікацію.
Миттєва купівля, Обмін або Торги.
Заробляйте на маржинальній торгівлі.

Поділіться цим:

Відгуки про CEX.IO

Рейтинг компанії
- Cex io bitcoin logo

Найменування: CEX.IO

Опис: Платформа для трейдингу: криптовалютні біржі, обмін і купівля Bitcoin та інших криптовалют за допомогою банківських карток

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
залиште свій коментар

Cexio logo

Обмін / Трейдинг на CEX.IO

100x
Криптовалюти
USD
Долари
EUR
Євро
GBP
Британські фунти
RUB
Рублі
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной афертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top