Найпопулярніші криптовалюти: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin

Найпопулярніші криптовалюти: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin

Біткоїн та інші криптовалюти стали настільки популярними серед інвесторів, що ігнорувати потужний вплив нового фінансового ринку стає просто неможливо. Сьогодні вже навіть найбільші міжнародні інвест-фонди, включаючи Уоррена Баффетта, додали цифрові активи до своїх портфелів. Тим самим, визнаючи факт настання нової ери на фінансових ринках.

І одним з підтверджень є чергове вибухове зростання Bitcoin’а до 55 000 USD 06 жовтня 2021 року. І згідно з прогнозами багатьох експертів та аналітиків, уже до кінця року ми можемо побачити цифру близько ста тисяч доларів. А у довгостроковій перспективі – зростання до астрономічних 300 000 USD за одну монету.

Біткоїн – одна з найпопулярніших криптовалют

Криптовалюта – це різновид цифрових грошей, що використовується для забезпечення безпеки та, у багатьох випадках, анонімності. Його можна купувати та продавати на сотнях онлайн-бірж, доступних інвесторам.

Інвестори заробили величезні суми

Першою криптовалютою був біткоїн, який був створений у 2009 році і досі залишається найвідомішим. За останнє десятиліття відбулося поширення криптовалют, і зараз їх тисячі доступні в Інтернеті, але біткоїн залишається найвідомішим. Ethereum, Dogecoin, Ripple і Litecoin – одні з його найяскравіших конкурентів. Не секрет, що ті, хто ризикнув вкласти гроші в новий фінансовий інструмент і купив популярні криптовалюти на початку їхньої появи, сьогодні заробили просто нечувані суми. Криптовалютні мільярдери вже тіснять своїх “оффлайн” колег у рейтингу Forbes.

Ці цифрові валюти пов’язані з криптографією, процесом перетворення інформації в код, що майже не піддається злому, для відстеження покупок і переказів.

Криптографія народилася через потребу в безпечному спілкуванні, але в цифрову епоху вона еволюціонувала з елементами математичної теорії та інформатики, щоб стати способом захисту зв’язку, інформації та грошей в Інтернеті.

Коротко про те, що вам потрібно знати про криптовалюти.

Як працюють криптовалюти?

Криптовалюти використовують децентралізовану технологію, що дозволяє користувачам здійснювати безпечні платежі та зберігати гроші без необхідності називати своє ім’я або звертатися до банку. Вони працюють у розподіленому публічному реєстрі, який називається блокчейн, який являє собою запис всіх транзакцій, що оновлюються та утримуються власниками валюти.

Процес, у результаті якого з’являються нові номінали криптовалюти, називають майнінгом. У ньому використовуються потужності комп’ютера для вирішення складних математичних задач, що генерують монети. Користувачі також можуть купувати валюту у брокерів, а потім зберігати та витрачати її за допомогою криптографічних гаманців.

З точки зору фінансів, криптовалюти та блокчейн-додатки все ще перебувають на стадії розвитку. Як показує практика, буквально з кожним місяцем з’являються нові сфери їх використання. Акції та інші фінансові активи, предмети цифрового мистецтва, нерухомість, машини та багато іншого, зрештою можуть бути куплені та продані з використанням цієї технології.

Які криптовалюти найпоширеніші?

Незважаючи на те, що вже існує понад 10 000 цифрових монет, сьогодні, у 2021-му році, найпопулярнішими криптовалютами продовжують залишатися 4 найбільш відомі:

 • Біткоїн: Біткоїн був першою і на сьогоднішній день найбільш широко продаваємою криптовалютою. Валюта була створена Сатоші Накамото у 2009 році, загадковою фігурою, що розробила її блокчейн. Прихильники кажуть, що інституційні інвестори купують монету як засіб заощадження, подібний до золота, проте критики кажуть, що монета є бульбашкою і принципово некорисна.
 • Ethereum: Цифровий актив був розроблений у 2015 році. Як його ще називають, Ефір (або Ефіріум) – це токен валюти, що використовується в блокчейні Ethereum, другий за популярністю та цінністю криптовалюти. Ефір пережив бурхливу подорож. Після серйозного злому в 2016 році він розділився на дві валюти і виявився надзвичайно популярним як стартовий майданчик для інших криптовалют, оскільки інші цифрові монети використовують блокчейн Ethereum для створення додатків та платіжних сервісів.
 • Ripple: ще один цифровий актив на основі розподіленого реєстру, що з’явився у 2012 році. Ripple можна використовувати для відстеження більшої кількості транзакцій, а не лише криптовалюти. Компанія, що стоїть за цим, працювала з банками та фінансовими установами, включаючи Сантандер.
 • Litecoin: ця валюта найбільше схожа за формою на біткоїн, але швидше перейшла на розробку нових інновацій, включаючи швидші платежі та процеси, що дозволяють проводити набагато більше транзакцій.

Як використовувати криптовалюту?

Криптовалюти відомі своєю безпекою та анонімністю. Транзакції в них не можуть бути підроблені або скасовані, і зазвичай, стягуються низькі комісії. Їх децентралізований характер означає, що вони доступні для всіх, хоча їх складно налаштувати, і лише деякі магазини приймають їх до оплати.

Можливо, найбільш популярним використанням криптовалюти є спекулятивне інвестування, коли користувачі скуповують монети в надії, що вони виростуть у ціні, або що одного разу вони можуть бути корисні в якості альтернативи традиційним валютам.

Нестабільна ціна біткоїна призвела до раптових піків інтересу зі зростанням його вартості. Це викликало сплеск професійних та аматорських спекулянтів, які інвестують у біткоїни та інші криптовалюти, вважаючи їх або швидким способом отримання прибутку, або частиною інвестиційного портфеля.

Чи є побоювання з приводу криптовалюти?

Є великі побоювання щодо цифрових монет як джерела шахрайства. Вони також повністю не регулюються, і деякі з них відкриті для ринкових маніпуляцій. Згідно з британськими фінансовими регуляторами, спекулянти, які купують цифрові монети, повинні знати, що можуть втратити всі свої гроші.

Хоча Біткоїн децентралізований, він дуже нестабільний і, як відомо, має високу волатильність, коли популярні люди, такі як генеральний директор Tesla Ілон Маск, навіть згадують назви цифрових монет.

Чого потрібно уникати?

Інші дрібніші монети можуть бути ще більш нестабільними. Декого звинуватили у відвертому шахрайстві. Через слабке, або повністю відсутнє регулювання, досі нерідкі ситуації, коли розробники нових або маловідомих криптовалют самі збігали з грошима довірливих інвесторів.

Одним із найпоширеніших практичних застосувань криптовалюти є фінансування незаконної діяльності, наприклад, купівля нелегальних товарів у темній мережі. Багато інтернет-магазинів на чорному ринку приймають платежі в криптовалюті, тому що вони можуть бути анонімними і не вимагають готівки для переходу до іншого власника.

Де купити найпопулярніші криптовалюти?

Якщо ви вирішили купити Біткоїн (Bitcoin, BTC), Ethereum, Ripple, Litecoin або інші криптовалюти, то це можна зробити на спеціальних онлайн-майданчиках (криптовалютні біржі) або в обмінниках. В Каталозі БізнесМаркет ми збираємо та публікуємо інформацію про найбільш відомі та надійні платформи для трейдингу та купівлі-продажу криптовалют.

БІРЖІ ТА ОБМІНКИ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
Kraken – Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж. Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
CEX.IO – Велика мультифункціональна криптовалютна біржа, яка починала свій шлях, як простий обмінник і провайдер хмарного майнінгу.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
StormGain – Універсальний майданчик для трейдингу та обміну криптовалют. Спотова, ф’ючерсна торгівля із плечем до 200×, маржинальна торгівля криптовалютами.
BitMEX – Великий майданчик для трейдингу та зберігання криптовалют. Кредитне плече до 100x. Торгівля без термінів експірації. Найкраща система безпеки.
Bybit – Популярна біржа для торгівлі криптовалютними деривативами. Заснована у 2018 році. Ф’ючерсна, маржинальна, спотова торгівля криптовалютами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році. Спотова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами.
Prime XBT – Платформа нового покоління для торгівлі на світових фінансових ринках через Bitcoin. Торгівля Криптовалютами, Індексами, Товарами та Forex з одного облікового запису.
Binaryx – Криптовалютна біржа для трейдингу та обміну. Кращий у своєму класі термінал для інвесторів та професійних трейдерів.
Paybis – Надійний та популярний обмінник. Працює з 2014 року. Швидко, безпечно і просто купити, продати, обміняти Біткоїн (BTC, Bitcoin) через Visa/Mastercard.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top