Про БізнесМаркет

Ідея створення БізнесМаркет виникла після того, як засновники сервісу самі неодноразово стикалися з процесом продажу і купівлі компаній, а також пошуком нових можливостей по розширенню бізнес-діяльності та нових партнерів.
Коли у власника бізнесу виникає потреба продати свій бізнес, або навпаки, розширити його за рахунок придбання інших компаній або відкриття нових напрямків, він починає шукати шляхи, як це зробити. Відразу виникає безліч запитань: кому продати або де купити бізнес? які бізнеси продаються? яка ринкова ціна компанії? ... і так далі...
Звичайно, найчастіше, в рамках якоїсь однієї галузі, основні гравці і учасники ринку непогано знають один одного і багато угод з купівлі-продажу бізнесів відбуваються або серед знайомих, або за допомогою галузевих майданчиків комунікацій (різні асоціації та бізнес-спільноти часто сприяють таким операціям для своїх учасників). Але що робити, якщо у вас виникла необхідність вийти за межі одного ринку або звичного кола знайомих? І ось тут власник стикається з певним вакуумом інформації і засобів для реалізації своїх цілей.

Як виявилося, до появи сервісу БізнесМаркет, в Україні не було єдиного майданчика, де учасники абсолютно різних ринків і бізнесів могли б знайти точки перетину. Звичайно, деякі подібні ресурси, націлені на інвестиційну діяльність, існують давно, але всі вони або вузькопрофільні, або є тільки другорядним інструментом для брокерських або інвест-компаній, де виключно на платній основі можливий пошук і/або продаж компаній.

Ринок бізнесів України, якщо говорити в найширшому сенсі, ще перебуває в зародковому стані і найчастіше функціонує на старих принципах "дружньо-родинних" зв'язків "сімейного типу", коли компанії продаються і купуються серед знайомих або "знайомих знайомих", а більшість бізнес-діяльності ведеться "зі своїми". Безумовно, в окремих галузях економіки все далеко не так сумно, тому що давно існують різні біржі й асоціації, і для великого бізнесу або публічних компаній вже не є проблемою, де продавати або купувати активи. Але якщо говорити в цілому, то що робити десяткам, а то й сотням тисяч середніх і дрібних компаній і їх власникам? Де шукати інформацію? За допомогою яких інструментів продати або купити бізнес? Як донести інформацію про свої послуги іншим учасникам ринку?

І відповіддю на ці та багато інших питань як раз може стати БізнесМаркет. Створюючи майданчик сервісів для бізнесу №1 в Україні, ми прагнемо об'єднати широку аудиторію підприємців в Україні, при чому не тільки для купівлі-продажу бізнесів. Стратегія розвитку проекту націлена на те, щоб зібрати на базі БізнесМаркет усі найбільш актуальні та популярні інструменти в сфері бізнес-комунікації, а головне - організувати спільноту з людей бізнесу, експертів та інших учасників ринків для обговорення та вирішення найбільш актуальних завдань, що стоять перед власниками і топ-менеджерами українських компаній. І в цьому нам дуже потрібна ваша допомога - долучайтесь до БізнесМаркет. Публікуйте свої пропозиції та послуги, про які дізнаються сотні тисяч потенційних партнерів, знаходьте на сайті нові бізнес-ідеї та ринки, діліться своїми досягненнями та думками з іншими учасниками ринку. Давайте разом об'єднаємо зусилля і створимо єдиний майданчик, де всі учасники українського бізнес-середовища зможуть знайти для себе нові можливості та розширення горизонтів.

Повернутись до Інформації

Чому ми?

БізнесМаркет це:
- перший безкоштовний спеціалізований майданчик сервісів для бізнесу і його власників в Україні;
- більше 700 бізнес-категорій, більше 450 критеріїв пошуку, 55 бізнес-ринків і вся територія України;
- абсолютно нова форма комунікації для бізнесу! Політика БізнесМаркет не передбачає розміщення інформації про товари і послуги для споживчого ринку;
- професійна спільнота підприємців в Україні.

Реєструйтеся просто зараз!

Наша місія і мета:

 

Наша місія - надавати бізнесу і його власникам сучасні інструменти для купівлі-продажу бізнесів, пошуку інвесторів, інноваційних проектів, стартапів, комерційної нерухомості, а також інші послуги для просування і взаємодії компаній на ринку України.

Наша мета - об'єднати найбільшу кількість компаній, інвесторів, власників бізнесу, топ-менеджерів і бізнес-експертів в професійну спільноту і створити універсальний майданчик сервісів для бізнесу в Україні.

Додайте свою пропозицію зараз!

Top