Послуга розміщення оголошення співробітниками БізнесМаркет (платно)

Для всіх нових Користувачів БізнесМаркет існує можливість розмістити лімітовану кількість безкоштовних оголошень про продаж бізнесу, інших комерційних активів або послуги в сфері b2b на Дошці оголошень. Для цього потрібно лише самостійно зареєструватися на сайті і безкоштовно подати оголошення. Проте, періодично Відвідувачі звертаються до нас з питанням – чи можуть співробітники БізнесМаркет розмістити оголошення замість них.

Причини можуть бути різні: комусь не вистачає часу або бажання розбиратися у всіх тонкощах спеціалізованої Дошки оголошень, у когось недостатньо комп’ютерних навичок, а також безліч інших підстав, коли легше доручити таке завдання фахівцям, а самому займатися іншими справами.

Для користувачів, які бажають, щоб оголошення замість них розмістили співробітники БізнесМаркет, ми запроваджуємо нову послугу “Готове Оголошення”.

Алгоритм надання послуги “Готове Оголошення”

Як би ми не намагалися полегшити процес подачі оголошення для Користувачів, повністю без вашої участі зробити це не вдасться. Адже всі дані, які Користувач хоче показати в оголошенні, спочатку знаходяться тільки в нього. Але за допомогою нової послуги цей процес можна зробити більш швидким і простим.

Що потрібно зробити Користувачу, щоб отримати готове оголошення на БізнесМаркет?

 1. Заповнити просту Заявку нижче на цій сторінці і відправити нам всі дані, які повинні бути показані в оголошенні.
 2. Після перевірки даних співробітниками БізнесМаркет на предмет допустимості розміщення на сайті, Користувачу надсилається підтвердження на його ел.пошту про можливість публікації і подальші інструкції для оплати.
 3. Після отримання підтвердження по електронній пошті оплатити послугу на сайті і через деякий час перевірити дані в готовому оголошенні.

Співробітниками БізнесМаркет створюється Акаунт (Профіль) Користувача, і розміщується оголошення на основі наданої інформації. Користувачу передаються облікові дані для входу в Систему. Якщо у Користувача вже існує акаунт на сайті, “готове оголошення” буде підключено до існуючого Профілю. Після створення Профілю та оголошення у Користувача буде можливість довільно редагувати і керувати оголошенням в своєму персональному Кабінеті. Всі подальші дії Користувач виконує самостійно в рамках загальних Правил і Умов БізнесМаркет.

Послуга "Готове Оголошення"

Розміщення оголошення співробітниками БізнесМаркет замість Користувача

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ:

100,00 Додати у кошик

ОПИС ПОСЛУГИ

Зміст послуги: створення і розміщення оголошення замість Користувача співробітниками БізнесМаркет
Кількість оголошень в послузі: 1 оголошення (якщо Користувачу потрібно розмістити декілька оголошень, кожне розміщення оплачується окремо).
Які переваги для Користувача?
 • Значна економія часу. Вам потрібно лише надіслати нам дані і сплатити послугу. Решту ми зробимо за Вас.
 • Спрощена форма Заявки для відправлення даних. На відміну від загальної процедури, де Вам потрібно спочатку зареєструватися, розібратися з роботою в Системі і Формою подачі безкоштовного оголошення, правильно заповнити всі Категорії і додаткові поля, при замовленні "Готового оголошення" Ви можете відправити дані відразу цілком. Співробітники БізнесМаркет самостійно створять Акаунт для Вас і розмістять оголошення.
 • Ви можете відправити всю інформацію "як є", так би мовити в чорновому варіанті. При розміщенні "Готового оголошення" співробітники БізнесМаркет самостійно додадуть необхідне оформлення і заповнять потрібні поля в Формі оголошення.
 • ВАЖЛИВО! Заповнюючи Заявку, правильно зазначайте Email. Ваша електронна адреса має бути робочою і дійсною. Всі комунікації з Користувачем ведуться тільки за допомогою електронної пошти. Якщо Ви неправильно вкажете свій email, або він не буде працювати, Ви просто не зможете скористатися послугою "Готове оголошення". Крім цього, Ваш email буде логіном для входу в Систему і необхідний для отримання всіх повідомлень з сайту.
Як редагувати і управляти оголошенням після розміщення? В межах надання послуги "Готове оголошення" для Користувача створюється Акаунт в Системі БізнесМаркет. Користувачу передаються облікові дані для входу в Профіль Користувача, де можна легко редагувати і керувати оголошенням після його створення. Всі подальші дії щодо готового оголошення Користувач вже здійснює самостійно на загальних підставах.
Чи враховуються "Готові оголошення" при розрахунку ліміту безкоштовних оголошень? Ні, не враховуються. У Користувача залишається можливість самостійно розміщувати безкоштовні оголошення.
Які оголошення можна розмістити з послугою "Готові оголошення"? Будь-які, що відповідають Політиці та Умовам БізнесМаркет.

На "Готові Оголошення" поширюються всі Правила та умови БізнесМаркет. Користувач несе повну відповідальність за зміст оголошення та коректність наданої інформації.

Повернутися до безкоштовної Форми подачі оголошення

ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ

  Кем является автор объявления:

  Цена объекта:

  Валюта:

  Расположение:

  Добавьте файлы с фото или презентацией (макс.размер одного файла 5 МБ, допустимый формат: png, jpg, jpeg, pdf)
  (*) обязательные поля

  Після відправлення, будь ласка, очікуйте підтвердження і подальших інструкцій, які будуть вислані на зазначену Вами електронну пошту.

  У разі виникнення питань про послугу або необхідності допомоги для відправки Заявки, будь ласка, звертайтеся в Службу підтримки БізнесМаркет за допомогою Форми зворотного зв'язку або в онлайн-чаті на сайті.

  Top