Аукціон комерційних активів

Що таке “Торги” в оголошеннях БізнесМаркет?

“Торги” в оголошеннях БізнесМаркет – це один із сервісів дошки оголошень, який дозволяє Користувачам сайту робити публічні цінові пропозиції (ставки) про покупку об’єкта автору оголошення.

Сервіс працює виключно в інформаційних цілях і ні до чого не зобов’язує жодну зі Сторін. Цінові пропозиції (ставки) не є офіційним підтвердженням ціни або офертою і призначені тільки для інформування автора оголошення про інтерес до предмету угоди.

Також, публічність цінових пропозицій (ставок) дозволяє автору оголошення оцінити приблизну ринкову вартість і привабливість свого об’єкта оголошення серед потенційних покупців на основі їх ставок.

Для того щоб створити “Торги” або зробити цінову пропозицію (ставку) в оголошенні, необхідно бути зареєстрованим Користувачем БізнесМаркет.

Повернутись до Інформації


Як запустити “Торги” в своєму оголошенні?

Будь-який зареєстрований Користувач БізнесМаркет може запустити “Торги” в своєму оголошенні. Для цього необхідно в процесі створення або редагування оголошення увімкнути опцію “Торгів” в шаблоні оголошення.

При цьому Користувачу доступні такі налаштування “Торгів”:

  • вмикання і вимикання “Торгів”
  • вибір дати і часу закінчення аукціону

Запуск торгів в оголошенні

Користувач може самостійно і в будь-який момент часу вмикати і вимикати функцію “Торгів” в будь-якому своєму оголошенні.

Також Користувач може встановлювати довільну дату і час закінчення аукціону. Протягом певного періоду часу у інших Користувачів БізнесМаркет буде можливість робити цінові пропозиції (ставки) на сторінці оголошення автора.

Повернутись до Інформації


Як “Торги” відображаються в оголошенні і на сайті?

Після того як Користувач запустить “Торги” в своєму оголошенні, інформація про них і можливість робити цінові пропозиції (ставки) для інших Користувачів з’явиться на сторінці оголошення.

На сторінці оголошення, де запущені “Торги”, відображаються два додаткових блоки:

Торги  – форма для введення ставок іншими Користувачами, і яка показує цінові пропозиції попередніх учасників аукціону.

Форма торгів в оголошенні

Інформаційний віджет “Торгів” – блок, що показує:

термін і час до закінчення аукціону, статистику ставок

Табло ставок

і ТОП учасників аукціону.

Рейтинг учасників

Крім цього, при показах картки оголошення в інших місцях сайту (наприклад, в Пошуку або віджетах) на зображенні оголошення демонструватиметься таймер зворотного відліку періоду аукціону:
Таймер аукціону

Повернутись до Інформації


Хто може бачити ставки і торги?

Зроблені ставки (цінові пропозиції), коментарі до них, статистику торгів і ТОП учасників аукціону видно всім Користувачам і Відвідувачам БізнесМаркет на сторінці оголошення.

У формі подання ставок в оголошенні Користувача (“Торги”) публічно вказується сума зробленої ставки, коментар, а також фото та посилання на Профіль Користувача, який зробив ставку.

Зверніть увагу:
Враховуючи, що коментар до ставок в Торгах видно всім Користувачам і Відвідувачам сайту, наполегливо рекомендуємо дотримуватися обережності і не публікувати жодних персональних або контактних даних, а також іншу конфіденційну інформацію в цьому полі. БізнесМаркет не несе відповідальності за зміст інформації в ставках (цінових пропозиціях). 

Повернутись до Інформації


Як зв’язатися з учасником “Торгів”?

Якщо автора оголошення зацікавила цінова пропозиція (ставка) когось із Користувачів, і він хоче зв’язатися з ним для обговорення деталей, зробити це можна за допомогою Системи внутрішніх повідомлень на сайті БізнесМаркет.

Для цього необхідно натиснути на посилання Профілю Користувача у формі “Торгів”:

Зв'язок з учасником аукціону

Після чого відбудеться перехід на публічну сторінку Профілю Користувача, який зробив ставку, де за допомогою контактної форми можна відправити йому повідомлення.

Контактна форма для зв'язку БізнесМаркет

Повернутись до Інформації


Який термін аукціону і хто керує торгами?

Період, протягом якого можуть робитися ставки (цінові пропозиції) в оголошенні, встановлюється автором оголошення, і є довільним. Тобто термін торгів (аукціону) може бути будь-яким за бажанням автора.

Функція “Торги” вмикається і вимикається самим автором оголошення на свій розсуд. Адміністрація БізнесМаркет не приймає участі в “Торгах” і жодним чином не регулює їх термін, або розмір і зміст ставок (цінових пропозицій).

Повернутись до Інформації


В якій валюті зазначати ставки?

Важливо! Ставки (цінові пропозиції) в “Торгах” потрібно вводити в тій же валюті, що зазначена в оголошенні автора.

В поле вводу ставки допускаються тільки цифри. Символ валюти береться автоматично із заданого в оголошенні.

Повернутись до Інформації


Чи можна змінювати свою ставку?

Так, учасник торгів (Користувач, який зробив ставку) може змінити свою цінову пропозицію. В цьому випадку попередня ставка і коментар до неї видаляються, а в оголошенні автора відображається нова ставка.

Повернутись до Інформації


Що відбувається, коли по закінченню терміну аукціону “перемогла” чиясь ставка?

“Торги” на дошці оголошень БізнесМаркет не є офіційними торгами або аукціоном в юридичному сенсі цих термінів. Активація або вимкнення функції “аукціону” автором оголошення, участь інших Користувачів в “торгах” у вигляді зроблених ставок (цінових пропозицій), а також будь-які інші дії чи бездіяльність учасників “торгів” не мають жодної юридичної сили і не створюють ніяких зобов’язань Сторін.

Як зазначалося вище, “Торги” – це виключно інформаційний сервіс для зручності Користувачів БізнесМаркет. Активація цього сервісу автором оголошення не зобов’язує його до продажу об’єкта оголошення за ціною, вказаною в ставці, що “перемогла”. При цьому вірно і зворотнє – зроблена ставка (цінова пропозиція) не зобов’язує учасника торгів купити об’єкт оголошення за заявленою вартістю.

Будь-які перемовини про ціну і фактичні угоди відбуваються тільки безпосередньо між Користувачами. БізнесМаркет не є учасником або Стороною будь-яких відносин між Користувачами і не несе ніяких зобов’язань перед ними щодо угод та/або “торгів”.

Єдина особа, яка має право приймати рішення щодо зроблених ставок – це автор оголошення. Якщо автора оголошення влаштовує запропонована ставка (цінова пропозиція), він зв’язується безпосередньо з власником ставки і веде подальші переговори. Якщо запропоновані ставки (цінові пропозиції) не зацікавили автора оголошення, то “торги” залишаються безрезультатними.

Повернутись до Інформації


Некоректні коментарі і “умовні” ставки

Робити ставки (цінові пропозиції) і залишати коментарі в “Торгах” можуть тільки зареєстровані Користувачі БізнесМаркет.

У випадку некоректних дій, образливих або недоречних коментарів, зазначення “умовної” ставки (1,100 і т.д.), тобто таких, які суперечать здоровому глузду і об’єктивній ринковій ціні об’єкта оголошення, а також за інші порушення Умов використання БізнесМаркет, обліковий запис (Профіль) Користувача може бути заблокований або повністю видалений з Сервісу.

Для застосування заходів щодо порушень в “Торгах”, автори оголошень можуть звернутися в Службу підтримки БізнесМаркет за допомогою Форми зворотного зв’язку.

Повернутись до Інформації


Top