Як розмістити оголошення для бізнесу

Який алгоритм розміщення пропозицій?

 • для розміщення оголошень Користувач повинен зареєструватися на сайті БізнесМаркет;
 • щоб перейти на сторінку додавання пропозиції необхідно натиснути на кнопку +ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ, яка завжди розташована в правому верхньому кутку сторінки;Логіка розміщення пропозицій - Podat predlojenie
 • заповнити форму додавання Оголошення з дотриманням Правил публікації пропозицій;
 • після подачі пропозиції на сайт вона обов’язково проходить модерацію (перевірку на відповідність Правилам та Умовам) адміністрацією БізнесМаркет;
 • Якщо пропозиція була відхилена модераторами, Користувачу на розсуд адміністрації БізнесМаркет надсилається повідомлення з причинами відмови. Після усунення порушень та/або помилок в Оголошенні воно може бути повторно розглянуто адміністрацією для публікації.

 

Зверніть увагу:

 • новому Користувачу після реєстрації автоматично доступно розміщення 2-х безкоштовних оголошень. Якщо Користувач використав цю можливість, подальше розміщення оголошень відбувається за допомогою вибору і активації відповідного Пакету послуг.
 • якщо Користувач досяг ліміту розміщень (платних або безкоштовних), при спробі додати нове оголошення відбувається переадресація на сторінку Пакетів послуг, де Користувач повинен оформити замовлення на як мінімум один з доступних Пакетів розміщень.
 • після оформлення замовлення Користувачу стає доступно додавання тієї кількості пропозицій, яка входить до Пакету послуг.

Повернутись до Інформації

Скільки безкоштовних пропозицій можна розмістити?

 • будь-якому Користувачу БізнесМаркет доступне розміщення на сайті 2-х безкоштовних оголошень після реєстрації;
 • якщо Користувачу необхідно розмістити більше пропозицій (або безкоштовні оголошення було видалено самостійно або через порушення Правил БізнесМаркет), то для публікації додаткових пропозицій необхідно придбати платний Пакет розміщень;
 • кількість платних розміщень додається до безкоштовних пропозицій. Загальна кількість оголошень не обмежена.

 

Зверніть увагу:

 • термін показу простого оголошення на сайті становить 180 днів. А загальний термін зберігання оголошення – мінімум 270 днів. Детальніше про терміни показу і зберігання, а також про те, як подовжити показ оголошення на сайті, дивіться тут.

Повернутись до Інформації

Що таке розміщення і публікація пропозиції?

Розміщення – це унікальне оголошення, створене Користувачем. Розміщення оголошення не гарантує його появу на сайті, оскільки до або після відображення на сайті, кожна пропозиція проходить модерацію (перевірку) адміністрацією БізнесМаркет на відповідність оголошення Правилам та Умовам використання. 
Публікація – це розміщення пропозиції на сайті після перевірки (модерації) адміністрацією БізнесМаркет.

Повернутись до Інформації

Чи можна редагувати пропозицію?

Можна, але будь-які зміни повинні бути в межах змісту і сенсу раніше розміщеного оголошення. Істотне редагування оголошення (вказівка іншої пропозиції/послуги, суттєва зміна опису і характеристик, які за змістом значно відрізняються від початкових, значна зміна категорій розміщення) не допускається.
Після редагування може проводитися повторна модерація з боку адміністрації. Оголошення, які після редагування не відповідають Правилам БізнесМаркет, відхиляються або можуть бути взагалі видалені з сайту.

Зверніть увагу: редагування оголошення не оновлює дату його первинної публікації і, відповідно, не подовжує термін зберігання на сайті. Також редагування не призводить до підняття вгору після публікації. Якщо ви хочете, щоб дата вашої пропозиції оновилася, і оголошення опинилося у верхній частині списку, вам необхідно купити та активувати послугу “Підняти в ТОП”.

Повернутись до Інформації

Який термін розміщення оголошень?

Термін показу оголошення на сайті БізнесМаркет – 180 днів з моменту розміщення. Після закінчення цього періоду оголошення буде автоматично закрито і може зберігатися ще мінімум 90 днів, але при цьому воно не буде показуватися іншим Відвідувачам. Детальніше про терміни показу і зберігання, а також про те, як подовжити показ оголошення на сайті, дивіться тут.

Повернутись до Інформації

Як працює термін дії Пакетів послуг?

Кожен з Пакетів послуг (платні і безкоштовні) мають свій термін дії (Пакетний час). Цей термін означає період часу, протягом якого Користувач може активувати послугу, що входить в Пакет. Детальніше про терміни дії Пакетів послуг дивіться тут.

Зверніть увагу: якщо Користувач не активував послугу протягом зазначеного в Пакеті часу, вона автоматично “згорає” і стає недоступною. При цьому грошові кошти за платні послуги не повертаються, а послуга вважається наданою.

Зверніть увагу:

Пакетний час (термін дії Пакета/ів) не є терміном показу оголошення. Пакетний час означає період, протягом якого може бути активована придбана послуга.

Повернутись до Інформації

Чи можна купувати розміщення поштучно?

Так, розміщення можна купувати по одному. Вибрати необхідну кількість розміщень ви можете на сторінці Пакети послуг.

Повернутись до Інформації

Як дізнатися, що ліміт розміщень досягнуто?

Якщо кількість розміщених оголошень досягає ліміту, то при спробі додавання оголошення понад ліміт, ви побачите відповідне повідомлення, і відбудеться переадресація на сторінку Пакетів послуг, де ви можете придбати додаткові розміщення.Логіка розміщення пропозицій - Note vubor paketa

Повернутись до Інформації

Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право на зміну та/або оновлення даних Правил в будь-який час без попереднього попередження і згоди Користувача.

У разі виникнення питань або потреби в допомозі при розміщенні пропозицій, будь ласка, звертайтеся в Службу підтримки БізнесМаркет за допомогою Форми зворотнього зв’язку.

Top