Правила безпеки і принципи розумності

БізнесМаркет докладає всі можливі зусилля, щоб інформація на сайті була цікавою, актуальною і відповідала Правилам сервісу та Умовам використання. Проте, адміністрація БізнесМаркет не має ні фактичних, ні юридичних повноважень і можливостей для перевірки достовірності розміщуваних пропозицій Користувачами сайту. Тому, ми наполегливо рекомендуємо завжди підходити з максимальною обережністю і завбачливістю до укладання угод і спілкування з потенційними клієнтами та партнерами.

Неправдиві і незрозумілі дзвінки

Зазначення номера телефону при розміщенні пропозиції на сайті є обов’язковим і сприяє демонстрації серйозності намірів Користувача. Проте, не всі Користувачі свідомо підходять до цього питання і дотримуються порядності і/або акуратності при розміщенні оголошень.
Якщо ви не розміщували пропозицію на БізнесМаркет, але вам надходять неправдиві і незрозумілі телефонні дзвінки, то, найімовірніше, що якийсь інший Користувач сервісу неправильно вказав номер телефону в своїй пропозиції. Повідомте, будь ласка, нам номер неправдивого оголошення або номер телефону, на який вам надходять небажані дзвінки, і оголошення буде видалено.

Повернутись до Інформації

Як повідомити про порушення?

Якщо з якої-небудь причини ви вважаєте, що та чи інша пропозиція є недоречною на сайті або порушує чиїсь права, повідомте, будь ласка, нам про це. У кожному оголошенні є посилання “Скарга”, за допомогою якого ви можете повідомити про такі порушення:
Спам: пропозиція не має сенсу, переслідує тільки рекламні цілі, а не реальну угоду, інформація, яка не відноситься до категорій і тематики БізнесМаркет.
Образа: очевидні і завуальовані образи і провокації по відношенню до оточуючих.
Дублікат: дублює або повторює зміст раніше розміщеної пропозиції.
Неправдиве: оголошення, в якому вказані неправдиві або помилкові контактні дані.
Заборонене: об’єкт або послуга, публікація яких заборонена Правилами БізнесМаркет і/або законодавством України.Правила безпеки - Zhaloba

В повідомленні про порушення напишіть, будь ласка, нам детально через форму “Скарги” або зворотного зв’язку про порушення на сайті. Будьте, будь ласка, готові, що адміністрація БізнесМаркет може запитати підтвердження обставин в вашому зверненні, в тому числі:

  • документи, що підтверджують правомірність вашого звернення та претензій;
  • номер оголошення або посилання на нього;
  • листування з користувачем;
  • нік, email і номер телефону Користувача;
  • деталі угоди та будь-яку іншу інформацію, яка може вплинути на об’єктивний розгляд звернення.

Адміністрація БізнесМаркет уважно розглядає кожну скаргу і вживає заходів відповідно до Правил та Умов сервісу.

Повернутись до Інформації

Які контактні дані Користувача видно на сайті?

При реєстрації на сайті необхідно вказати електронну адресу і номер телефону.

Ваша електронна адреса ніде не показується на сайті для загального перегляду. Це зроблено з метою захисту вашого email’a від небажаних розсилок і спаму. Інші Користувачі можуть зв’язатися з вами тільки через внутрішню систему повідомлень за допомогою кнопки “Написати автору”.

Телефон Користувача доступний для загального перегляду на сайті. Для того, щоб побачити номер телефону, використовуйте кнопку “+38хххххххххх ПОКАЗАТИ” на сторінці пропозиції або наведіть курсор на значок телефону при відображенні пропозиції в списках пошуку або інших сторінках сайту.Правила безпеки - Kontakty

Зверніть увагу: будь ласка, зазначайте в пропозиціях тільки реальний номер телефону, що належить Користувачу. Оголошення з неправдивими або неіснуючими номерами телефонів підлягають видаленню, а Профіль Користувача блокуванню.

При спілкуванні між Користувачами сайту ми рекомендуємо використовувати внутрішню систему повідомлень БізнесМаркет. Все листування зберігається у вашому Профілі, і ви зможете використовувати його при виникненні спірних ситуацій.

Повернутись до Інформації

На що необхідно звертати увагу?

Оформлення пропозиції.

Загальний вигляд оголошення вже багато може показати, наскільки автор відповідально і уважно підходить до питання. Будьте уважні і обережні, якщо:
в заголовку і/або тексті оголошення багато орфографічних помилок, нечіткий або неповний опис; відсутні ключові характеристики для конкретного типу пропозицій; пропозиція має дуже низьку, «привабливу» або умовну ціну, це може означати, що вона слугує лише для привернення вашої уваги з метою шахрайства, або з об’єктом пропозиції є якісь складнощі; номер телефону відрізняється від стандартних номерів в Україні.

Зустріч з потенційним продавцем/клієнтом/партнером.

Якщо ви домовилися про особисту зустріч, рекомендуємо зустрічатися в добре освітленому, людному і відомому вам місці. Не погоджуйтеся здійснювати угоду в квартирі контрагента, уникайте пустирів, стоянок, безлюдних місць. Якщо в цьому є необхідність, заздалегідь проконсультуйтеся з юристами і/або нотаріусами. Краще прийти на зустріч разом з добре знайомими вам людьми, які будуть додатковою гарантією безпеки. Заздалегідь повідомте своїм колегам або родичам, де і з ким ви плануєте зустрічатися.

Зберігайте спокій і критичність мислення.

У разі виникнення сумнівів рекомендуємо додатково і заздалегідь з’ясувати всі незрозумілі вам деталі пропозиції. Якщо необхідно, проконсультуйтеся з фахівцями в цій сфері. Зберігайте контактну інформацію, ім’я контрагента, деталі листування, документи, що підтверджують оплату і/або передачу грошей, до кінця угоди – вони можуть виявитися корисними в разі непорозумінь.

Особисті дані.

Завжди контролюйте, кому і яку інформацію ви повідомляєте. Якщо немає необхідності, не розкривайте всіх подробиць і конфіденційну інформацію, якщо не впевнені, що перед вами дійсно зацікавлена в угоді особа, а також не повідомляйте свої логіни і паролі.

Безпека в інтернеті і захист інформації.

Коли ви відвідуєте різноманітні сайти в інтернеті, а особливо ті ресурси, де вводите свої контактні і/або персональні дані, завжди звертайте увагу на наявність у інтернет-ресурсу ssl-сертифікату та активного захищеного підключення https.

Правила безпеки - Ssl https

Повернутись до Інформації

БізнесМаркет не несе відповідальності за точність і достовірність наданої авторами пропозицій інформації, в тому числі за неправдиві оголошення або оголошення, що порушують права третіх осіб. За жодних умов відповідальність за дії або бездіяльність Користувачів, а також збиток або упущена вигода не можуть бути покладені на БізнесМаркет.

Top