Правила БізнесМаркет

Загальні правила розміщення пропозицій на сайті БізнесМаркет

1. Заголовок

Заголовок пропозиції повинен бути стислим, інформативним і привертати увагу до суті пропозиції. Заголовок – це один з основних моментів, на що дивиться потенційний клієнт (партнер) в першу чергу. Намагайтеся зробити його змістовним і лаконічним (максимальна кількість символів для відображення в горизонтальному вигляді: 70 і в табличному вигляді: 39).

Правила БізнесМаркет - Zagolovok

У заголовку заборонені:

– прописні літери в усіх або окремих словах (крім абревіатур);
Можна: Продам діючий бізнес
Не можна: ПРОДАМ ДІЮЧИЙ БІЗНЕС
Можна: Гроші в кредит під заставу
Не можна: ГРОШІ в кредит ПІД ЗАСТАВУ

– нелітерні символи (*&@{}), а також використання знвків оклику (!!!) і/або питальних (???);
Можна: Послуги адвоката для бізнесу
Не можна: #@$Послуги адвоката для бізнесу!!!!???&@

– ключові слова і фрази, що повторюються. Стислий і лаконічний заголовок набагато краще, ніж численне повторення різними словами одного і того ж. Щоб ваша пропозиція потрапила в результати показу у пошукових системах, краще якісний і докладний опис, ніж спам в заголовку;
Можна: Здам в оренду офіс в центрі
Не можна: Здам офіс. Офіс в центрі. Оренда офісу в центрі. Оренда в центрі, офіс

– будь-які контактні дані і посилання. У заголовку не допускається зазначення будь-яких контактних даних (№ телефону, email, месенджери, соц.мережі тощо), а також заборонені будь-які URL-посилання.

Повернутись до Інформації

2. Категорії і підкатегорії

БізнесМаркет надає дуже широкий вибір категорій та галузей бізнесу. Ми намагалися максимально врахувати всі можливі варіанти і надати можливість представити ваш бізнес або послугу в найбільш широкому діапазоні. Проте, обираючи категорію і підкатегорію при розміщенні пропозицій, будь ласка, будьте максимально уважні і обирайте ті категорії і галузі, які найкраще відповідають змісту і суті вашої пропозиції.

Адміністрація сервісу залишає за собою право змінювати відповідні категорії для розміщених пропозицій з метою надання якісного контенту і оптимізації інформації. Одночасне розміщення пропозицій в декількох основних категоріях або в категоріях, що не відповідають суті пропозиції, не допускається.

Зверніть увагу: категорія “Інше” існує тільки для тих випадків, коли на сайті БізнесМаркет немає відповідної або близької за змістом категорії.

Розміщення пропозиції в невірні категорії і підкатегорії може призвести до його видалення або переміщення в категорії на розсуд БізнесМаркет.

Правила БізнесМаркет - Kategory

Основні категорії БізнесМаркет:

Продаж бізнесу – категорія для пропозицій про продаж бізнесу в різних варіантах. Це можуть бути юридичні особи різноманітних організаційних форм і стадій існування. Продаватися може як весь бізнес цілком, так і частки в капіталі. Ця категорія має безліч підкатегорій за сферами та видами бізнесу, щоб ви могли знайти найбільш відповідний варіант для вашої компанії. Єдиним винятком є Стартапи, які слід розміщувати в категорії Об’єкти інвестицій, так як вони, в першу чергу, мають інвестиційну складову.
Запити інвесторів – це категорія для розміщення пропозицій від інвесторів, які прагнуть знайти, куди прибутково вкласти гроші. Це може бути як пропозиція певних сум грошових вкладень, так і запити на купівлю бізнесів або інвест-проектів.
Об’єкти інвестицій – якщо у вас є цікаві пропозиції для інвесторів, то ця категорія якраз для цього. Вона поділяється на дві великі підгрупи: прямі інвестиції, де пропонуються об’єкти реального сектора, і фінансові інвестиції, які пов’язані виключно з фінансовими ринками.
Франшизи – сама назва категорії вже говорить за себе. Тут розміщуються пропозиції продажу різних видів франшиз. Для зручності Користувачів БізнесМаркет категоризація зроблена не тільки за видами бізнесу, а й за сумами початкових вкладень.
Кредити для бізнесу – тут публікуються пропозиції про кредитування бізнесу, в тому числі і на лізингових умовах. Будь ласка, не плутайте цю категорію з іншими, де акцент зроблений на інвестування. Дана категорія призначена тільки для пропозицій про кредитування бізнесу. 
Бізнес-освіта – категорія для розміщення пропозицій про навчання. Це можуть бути будь-які тренінги, курси, програми підвищення кваліфікації або програми MBA. Головне, пам’ятайте, що всі пропозиції на сайті БізнесМаркет повинні бути орієнтовані на бізнес. 
Бізнес-нерухомість – практично класична категорія для пропозицій про нерухомість. Також в цій категорії можна не тільки розмістити оголошення про пропозицію нерухомості, але і заявку на потребу в тому чи іншому об’єкті нерухомості. Єдина відмінність – до публікації допускаються тільки пропозиції про комерційну нерухомість. Оголошення про купівлю-продаж або оренду нерухомості для фізосіб не допускаються.  
Послуги для бізнесу – категорія для розміщення пропозицій послуг. Головна умова публікації пропозиції в цій категорії – ваші послуги повинні бути цікаві бізнесу. Іншими словами, до публікації не допускатимуться, наприклад, послуги няні або догляду за тваринами. Тобто ця категорія виключно для послуг в B2B сегменті.

Кожна Основна категорія має свої індивідуальні підкатегорії, які дозволяють уточнити сферу бізнесу, а також деталізувати конкретний тип комерційної діяльності.
Приклад: Продам бізнес – Автомобільний бізнес – СТО-автосервіс. Таким чином, за допомогою підкатегорій ви можете найбільш точно представити ваш бізнес, що дозволить потенційному партнеру легко знайти його на сайті.

Правила БізнесМаркет - Kategory vubor

Повний список індивідуальних підкатегорій до всіх Основних категорій ви можете побачити на сторінці Карта категорій.

Ще одним окремим способом категорізації на сайті БізнесМаркет є фільтр Галузі і ринки. Цей фільтр є обов’язковим абсолютно для всіх пропозицій, які розміщуються на сайті, і є додатковою можливістю позначити належність пропозиції до конкретного напряму бізнесу. Цей фільтр має найбільш широке узагальнення по галузям економіки та бізнес-ринкам.

Повернутись до Інформації

3. Ціна, Тип ціни, Валюта

Зазначення Ціни в пропозиції є обов’язковим для категорій, в яких передбачений цей параметр. Якщо ви хочете додати тип ціни (Без торгу, Договірна, Ціна по телефону та ін.), оберіть бажаний параметр в меню “Тип ціни”. Зверніть увагу, що при виборі параметра “Ціна по телефону” в пропозиції взагалі не буде відображатися ціна.

Пам’ятайте, що зазначення умовної ціни (наприклад, 1 грн., 111 грн. чи схоже) заборонено і може бути підставою для видалення вашої пропозиції.

Правила БізнесМаркет - Tcena

Зазначення точної і актуальної ціни в пропозиції є дуже важливим, оскільки це один з головних параметрів, який може зацікавити потенційних партнерів. Також ціна, яка відповідає дійсності, економить і ваш час, і інших.

Ви можете обрати одну з трьох валют (грн./$/€), в якій буде відображатися ціна пропозиції на сайті. При цьому пам’ятайте, що пошук на сайті можливий або без урахування валюти, або тільки по одній з вибраних валют, а сортування ціни не враховує валюти. 

Повернутись до Інформації

4. Посилання на відео з Youtube

Якщо у вас є відео на сервісі Youtube, яке демонструє достоїнства і переваги вашої пропозиції, ви можете вставити посилання на нього в цьому полі. Звертаємо увагу, що вставка посилань на відео, яке не відноситься до суті пропозиції, чи на сторонні сервіси та/або чужі відео може призвести до видалення пропозиції і блокування вашого Профілю (акаунту).

Повернутись до Інформації

5. Галузі і ринки

Зазначення Галузі або ринку, до яких відноситься ваша пропозиція, є обов’язковим абсолютно для всіх пропозицій, що розміщуються на сайті.

Правила БізнесМаркет - Otrasli

Цей фільтр має найбільш широке узагальнення за сферами бізнесу і галузями економіки. Пам’ятайте, що при використанні пошуку цей параметр дозволяє відобразити всі пропозиції, які відносяться до відповідної галузі або ринку.

Повернутись до Інформації

6. Тип пропозиції

Тип пропозиції – ще один обов’язковий параметр, який дозволяє чітко ідентифікувати вашу пропозицію і здійснювати пошук за цим параметром. Певною мірою, цей фільтр перегукується з Основними категоріями, але він ширший за охопленням і дозволяє робити сортування в пошуку там, де основних категорій недостатньо. 

Повернутись до Інформації

7. Фото

Ми наполегливо рекомендуємо додавати фотографії до вашої пропозиції (доступна кількість до 5 фото, при цьому максимальний розмір одного фото не може перевищувати 5 МБ, а мінімальна роздільна здатність фото повинна бути не менше 760×410). 

Фото повинно відповідати заголовку і тексту пропозиції. Якісні та інформативні фото значно підвищують привабливість вашої пропозиціїЗаборонено додавати фото поганої якості, на яких зображуваний об’єкт невиразний. Також, заборонені фото еротичного, порнографічного змісту або будь-які інші зображення, публікація яких може бути порушенням Закону або авторських прав.

Забороняється зазначення логотипу (крім лого, яке відноситься до тексту і суті пропозиції), QR-коду і посилань на інші інтернет-ресурси.

Правила БізнесМаркет - Foto

Додавайте лише власні фотографії. Всі стокові фотографії, скопійовані з Інтернету або відскановані з інших джерел, тобто ті, які не мають відношення до реального і оригінальному змісту пропозиції, неприпустимі.

Будь ласка, пам’ятайте, що всі пропозиції перед публікацією на сайті проходять обов’язкову премодерацію. Всі фотографії, які не відповідають вищеописаному правилу, будуть видалені.

Повернутись до Інформації

8. Теги

Теги або як їх ще називають мітки досить важливі для пошуку і зручності не тільки відвідувачів БізнесМаркет, але й впливають на індексування пошуковими системами вашої пропозиції. І хоча, на нашому сайті теги не є обов’язковим атрибутом при розміщенні пропозицій, ми наполегливо рекомендуємо вам заповнювати це поле ключовими словами, які найбільш точно відповідають суті і змісту вашої пропозиції.

Повернутись до Інформації

9. Додаткові параметри

Для кожної категорії пропозицій на сайті БізнесМаркет доступний індивідуальний набір додаткових параметрів, які повинні відповідати опису товару або послуги. Перелік параметрів досить великий, але чимало з них не є обов’язковими. Тим не менш, ми наполегливо рекомендуємо максимально повно заповнювати всі додаткові поля і параметри в пропозиціях. По-перше, це показує вашу справжню зацікавленість в пошуку потенційних партнерів, а по-друге, дозволяє Користувачам БізнесМаркет отримувати вичерпну інформацію про вашу пропозицію.

Повернутись до Інформації

10. Опис

Опис має повністю відповідати заголовку і суті пропозиції. В одному оголошенні допускається опис однієї конкретної пропозиції або послуги. Якщо ваша пропозиція містить більше одного конкретного об’єкта або охоплює декілька послуг, тим більш, якщо вони ще й належать до різних галузей економіки або різних ринків, то вам потрібно розмістити окремі пропозиції для кожного об’єкта або послуги.

Початкові 2-3 рядки опису повинні бути найбільш інформативною частиною вашої пропозиції, оскільки саме перші рядки тексту пропозиції відображаються в анонсі пропозиції на сайті і можуть допомогти привернути увагу інших Користувачів сервісу БізнесМаркет. Пишіть, будь ласка, грамотно і уважно, не допускайте помилок, чітко формулюйте свою думку.

Намагайтеся максимально точно і чітко викласти всі важливі деталі, особливості та характеристики вашої пропозиції в описі. Не замінюйте опис посиланням на інші інтернет-ресурси. По-перше, для зазначення інтернет-адреси, пов’язаної з вашою пропозицією, є відповідне поле в Додаткових параметрах, а по-друге, не всі Користувачі мають час і бажання переходити за невідомим посиланням з метою отримання додаткової інформації. Також, заборонені посилання на інші конкуруючі сервіси і ресурси.

Зазначення неточної, неправдивої інформації або приховування недоліків пропозиції може послужити причиною видалення оголошення.

Забороняється розміщення повторюваних за змістом або суттю пропозицій. Транслітерація – написання слів латинськими буквами – не допускається.

Зверніть увагу: в описі заборонено зазначати номер телефону, email, дані месенджерів і/або будь-яку іншу контактну інформацію. Для номера телефону існує спеціальне поле, а решту контактних даних можна повідомити в листуванні. Також пам’ятайте, що ваш email не відображається при листуванні з іншими Користувачами сервісу БізнесМаркет, оскільки для цього використовується внутрішня служба повідомлень сервісу. Це зроблено з метою захисту вашої інформації від небажаних поштових розсилок. Якщо ви хочете повідомити іншому Користувачу БізнесМаркет свій email або іншу контактну інформацію, зробіть це за допомогою служби внутрішніх повідомлень сервісу або інших каналів зв’язку.

Повернутись до Інформації

11. Ваше ім’я та Номер телефону

Ім’я та номер телефону автоматично підтягуються з вашого профілю. Для користування сервісами БізнесМаркет потрібно обов’язково бути зареєстрованим Користувачем і мати підтверджений обліковий запис (Профіль). Ці поля при розміщенні пропозиції є обов’язковими.

Зверніть увагу: будь-яка інша контактна інформація (email, месенджери тощо) в цих полях заборонені. Зміна цих полів при розміщенні пропозицій без зміни даних в Профілі Користувача не допускається. Порушення цього правила призводить до видалення пропозицій Користувача і блокування його Профілю (акаунту).

Повернутись до Інформації

12. Місцезнаходження

Оберіть в меню Область і Місто, які найбільш точно відповідають розташуванню об’єкта або меті вашої пропозиції. Якщо вашого міста не виявиться в заданому списку в меню, оберіть, будь ласка, територіально найближче до нього, а в наступному полі “Населений пункт або точна Адреса” вкажіть населений пункт за допомогою контекстного пошуку гугл-мапи. Також в цьому полі за допомогою переміщення маркера на гугл-мапі доступне зазначення точної адреси та місцезнаходження.

Правила БізнесМаркет - Lacation

Якщо ваш об’єкт пропозиції має декілька територіальних локацій (наприклад, ви продаєте бізнес, у якого кілька віддалених підрозділів, які знаходяться в різних містах), вам необхідно створити декілька пропозицій із зазначенням різних місцезнаходжень. Або одну пропозицію із зазначенням тільки основної адреси центрального офісу. Поля “Широта” і “Довгота” заповнюються автоматично на основі введеної вами інформації в поле “Населений пункт або точна Адреса”.

Зверніть увагу: розміщення дубльованих або схожих за змістом пропозицій в одному і тому ж населеному пункті заборонено. Множинні адреси для однієї пропозиції недоступні. Діє принцип: одна пропозиція = одне місцерозташування.

Повернутись до Інформації

13. Дублювання, перерозміщення оголошень

Розміщення дубльованих або схожих за змістом пропозицій в одному населеному пункті і категорії заборонено.

Видалення і повторне розміщення однієї і тієї ж пропозиції (особливо, якщо вона була видалена Адміністрацією БізнесМаркет) не допускається і може призвести до блокування або видалення Профілю (акаунту) Користувача.

Повернутись до Інформації

14. URL-посилання, контактні дані та профілі соц.мереж

URL-посилання Користувача дозволяється зазначати в оголошенні тільки в спеціальному полі “Сайт”. Зазначення інтернет-посилань в будь-яких інших полях оголошення не допускається.

Контактні дані (email, месенджери і т.д.) не допускається зазначати в будь-яких полях оголошення. Номер телефону зазначається тільки в «Профілі користувача» при реєстрації і автоматично відображається в оголошенні. Зазначення № телефонів в інших полях оголошення не допускається.

Профілі в соц. мережах допускаються тільки в персональному Кабінеті Користувача (Профілі) БізнесМаркет і автоматично відображаються при перегляді сторінки автора оголошення. В тексті оголошень посилання на соц.мережі не допускаються.

Повернутись до Інформації

15. Обмеження та інформація

Порушення будь-якого з перерахованих вище Правил є підставою для блокування і/або видалення пропозиції.

Систематичні порушення будь-якого з перерахованих вище Правил, а також численні скарги від інших Користувачів призводять до блокування і/або видалення Профілю (акаунту).

Правила поширюються на всі пропозиції незалежно від наявності або відсутності підключених платних послуг. Пропозиції з платними послугами також можуть бути відхилені при виявленні порушень.

Повернення коштів за платні послуги, при наявності порушень Правил, не здійснюється. Також, початок дії послуги не переноситься на більш пізній/ранній час, послуга не може бути перенесена на іншу пропозицію.

По кожній неопублікованій та/або тій, що не пройшла премодерацію, пропозиції, на розсуд БізнесМаркет, Користувачу може бути відправлений сервісний лист з описом причини видалення або відхилення за електронною адресою, вказаною при реєстрації Користувача.

Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право на зміну та/або оновлення даних Правил в будь-який час без попереднього попередження і згоди Користувача.

У разі виникнення питань або потреби в допомозі при розміщенні пропозицій, будь ласка, звертайтеся в Службу підтримки БізнесМаркет за допомогою Форми зворотного зв’язку.

Повернутись до Інформації

Top