Як почати заробляти на біржах і трейдингу

Як почати заробляти на біржах і трейдингу

Коли у людини починають з’являтися вільні фінансові ресурси, то після задоволення первинних потреб і бажань, він починає замислюватися над інвестуванням. Розумні та прагматичні люди розуміють, що гроші повинні не тільки бути засобом виконання одномоментних “капризів”, а постійно перебувати в справі і приносити своєму господареві прибуток. Поступальне примноження капіталу становить основу фінансового добробуту і впевненості в завтрашньому дні.

Інвестиції на фондових ринках і біржах

Інвестування на фінансових ринках є одним з можливих способів заробітку та збільшення капіталу. Насправді, в світі існує не так вже й багато інструментів для прибуткових вкладень грошових коштів – нерухомість, власний бізнес, депозити, тощо. Про багатьох з них, ми докладно писали в статті “Куди вкласти гроші”. Якщо говорити про , то в останні роки до традиційних фондових бірж додалися можливості для збільшення стану за допомогою у на ринку Forex і новомодних криптовалютних біржах.

Але перш ніж з головою кидатися в гонитву за найприбутковішими акціями або фондовими індексами, слід уважно вивчити відповідну профільну літературу і підвищити свій рівень знань. Якщо ви не є професійним трейдером або фінансистом, які все свідоме життя аються торгівлею акціями та опціонами, то свій шлях на фондових або інших біржах краще починати з консультацій та відкриття демо-рахунку (https://sdg-trade.com/otkryt-schet).

Справа в тому, що незважаючи на досить сильну лібералізацію і розширення доступності фінансових інструментів для все більшого кола інвесторів, вихід на такі фондові біржі як NYSE, NASDAQ, AMEX або інші може мати специфіку і необхідність участі ліцензованих брокерів. Крім цього, національне законодавство країн, в яких знаходяться торгові майданчики, може містити деякі обмеження для іноземців. Тому краще спочатку або глибоко самостійно вивчити всі подробиці, або відразу скористатися послугами посередників (професійних брокерів).

Самостійний або послуги професійного брокера

Прийнявши рішення інвестувати гроші в біржові інструменти, інвестору необхідно визначитися яким шляхом організувати процес торгівлі – атися трейдингом самому або всеж таки довірити цю задачу професіоналам? Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси. Для особистої участі в торгівлі на біржах необхідно володіти певними знаннями і навичками. Але з точки зору витрат – це більш вигідний варіант. З іншого боку – у професійних брокерів більше шансів добитися позитивних результатів, тому що це їх безпосередня діяльність і у них більше досвіду. Але за такі послуги доведеться ділитися частиною прибутку. Крім цього, на деяких біржах простий інвестор просто не може здійснювати пряму торгівлю.

У будь-якому випадку, рішення залишається за тим, хто вкладає гроші. Але навіть якщо у вас ще недостатньо досвіду, можна використовувати комбіновану тактику. На початковому етапі довірити свої вкладення перевіреним і надійним брокерам, які мають хорошу репутацію на ринку. А самому відкрити демо-рахунок (можна навіть на декількох різних біржах, і не тільки фондових, а й криптовалютних) і поступово освоювати науку трейдингу. Звичайно, “навчальні” акаунти і рахунки не дадуть повноцінного досвіду, але дозволять освоїтися з біржовими інструментами заробітку на акціях, опціонах, деривативах тощо. А далі вже можна спробувати і самостійну торгівлю, починаючи з невеликих сум.

Головне – це завжди пам’ятати, що фінансові пов’язані з досить високим ризиком втрат. Тому слід зберігати холоднокровність і тверезо оцінювати свої фінансові можливості і кваліфікацію.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top