Як підібрати підсвічену вивіску для офісу?

Як підібрати підсвічену вивіску для офісу?

Незалежно від масштабу компанії і специфіки її діяльності, необхідність в установці вивіски на офісне приміщення, не підлягає сумніву. Офісна вивіска – ефективний інструмент, спрямований на привернення уваги потенційних клієнтів і ділових партнерів.

Критерії вибору вивіски для офісу

При замовленні вивіски необхідно відштовхуватися від ряду параметрів, кожен з яких має першорядне значення і безпосередньо впливає на успіх у досягненні поставленої мети – залучення до себе інтересу.

 • Стиль і дизайнерське оформлення

Тут важливо, щоб зовнішній вигляд вивіски відповідав профілю компанії. Так, наприклад, якщо діяльність фірми пов’язана з вирішенням фінансових або юридичних питань, то стиль, в якому оформлена вивіска, повинен бути строгим і діловим, і навпаки, якщо організація ається проведенням свят і розважальних заходів – вивіска повинна стати зразком креативності.

Дуже важливо, щоб вивіска гармонійно вписалася в фасад будівлі. При дотриманні цієї умови, рекламний носій буде сприйматися глядачами, як більш солідний і вселяє довіру.

Ще один момент, який потрібно продумати спочатку – місце установки майбутньої конструкції. Від цього безпосередньо залежить, в чиє поле зору буде потрапляти вивіска: пішоходів, які проходять в безпосередній близькості і проїжджаючих повз автомобілістів, або буде помітна і з великої дистанції (в разі установки на даху багатоповерхового будинку).

Варто окремо зупинитися на тому випадку, коли офісу потрібно дві вивіски – зовнішня і внутрішня. У цьому випадку важливо простежити, щоб їх дизайн був витриманий в єдиному стилі: при оформленні використовувався один і той же шрифт, ідентична колірна гамма, розташування тексту, логотипу і т.д.

 • Тип і матеріали

Сучасні технології дозволяють створювати якісні зовнішні вивіски з самих різних матеріалів: металу, як правило, алюмінію і нержавіючої сталі, пластика, композитів і т.д.

Що стосується типу вивіски, то їх ділять на: освітлені (обладнані джерелом світла) і без підсвічування. Сяючі носії по ряду причин користуються більшою популярністю і справедливо вважаються більш ефективними. Це обумовлено тим, що такий носій виглядає більш яскраво і привабливо, а також добре помітний не тільки вдень, але і в темний час доби.

Освітлена вивіска для офісу може бути представлена у вигляді однієї з наступних широко затребуваних конструкцій:

 • Світловий короб. За рахунок своєї герметичності, носій може бути розміщений не тільки всередині, а й зовні будівлі. Для його виготовлення використовується пластик, що володіє високою светопропускной здатністю, а всередині конструкції розміщують діоди. Кількість джерел світла, яким оснащують короб, залежить від розміру носія і бажаної яскравості підсвічування.
 • Лайтбокс. Це рішення є аналогічну світловому короба конструкцію, але більш компактних розмірів, у якій зменшена товщина. Така вивіска універсальна: вона виглядає естетично і привабливо при будь-якому варіанті розташування: на фасаді будівлі, в якості елемента оформлення вхідної групи, або при розміщенні на зоні рецепції, де вільний простір обмежений.
 • Об’ємні літери. Даний варіант є одним з найбільш ефективних і перспективних рішень, як для зовнішньої, так і для інтер’єрної реклами. Носій являє собою набір конструкцій, що складаються з символів (букв, цифр, знаків), які легко монтуються в потрібному місці за допомогою елементів кріплення. Висока популярність об’ємних літер пояснюється їх ексклюзивністю, презентабельністю, а також читабельністю зі значної відстані.
 • Вартість. При виборі вивіски, безумовно, відштовхуються і від бюджету виділеного на виготовлення рекламного носія. Стоимость изделия в наибольшей степени зависит от качества материалов и от уровня сложности работ. Якщо мова йде про світяться вивісках, то на ціну готового виробу впливає тип самої вивіски, варіант підсвічування (їх існує декілька), вид джерела світла, і необхідну кількість освітлювальних елементів.

При виборі освітленій вивіски для офісу слід врахувати, що і її експлуатація зажадає певних витрат. Найбільш ощадливими в цьому плані вважаються світлодіоди, які відрізняються найбільшою довговічністю і мінімальним споживанням електроенергії.

Де купити?

Рекламне агентство повного циклу Увага (Київ) пропонує широкий спектр кваліфікованих послуг з розробки дизайн макета зовнішніх та інтер’єрних вивісок, їх виготовлення, встановлення та подальшого обслуговування.

Компанія приймає замовлення на світлові вивіски всіх існуючих видів, як стандартних, так і нестандартних форм і розмірів, з використанням різних типів елементів підсвічування.

Рекламне агентство Увага гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, бездоганну якість рекламних носіїв з урахуванням всіх побажань замовника, виготовлення виробів в точно визначений термін, незалежно від рівня складності та обсягу необхідних робіт.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top