Kuna

Криптовалютна біржа, Обмінник

Перша криптовалютна біржа в Україні. Працює з 2016 року.
Спотова торгівля, швидка купівля/продаж крипти за фіат.
Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)

Інформація про Kuna

Тип компанії: Биржи криптовалют

Kuna Exchange (Куна Ексчендж) – це перша публічна біржа криптовалют в Україні та СНД, заснована у 2016 році та яка надає можливість для швидкого, зручного та вигідного обміну цифрових монет. Здебільшого платформа орієнтована на український ринок і пропонує все необхідне для купівлі та продажу крипти за національну валюту.

При цьому торговий майданчик Kuna відкритий і для зарубіжних трейдерів, які можуть зацікавитися його можливостями. Простий і зрозумілий інтерфейс біржі доступний не лише українською, а й російською та англійською мовами, що створює комфортні умови для користувачів з інших країн. Даний торговий майданчик позиціонується його розробниками як найкращий сервіс обміну цифрових монет Східної Європи.

Засновником Kuna є Михайло Чобанян, підприємець у сфері фінансових технологій, що понад 10 років професійно вивчає блокчейн екосистеми, який першим в Україні розпочав торгівлю криптовалютою, відкривши агентство з продажу біткоїна Kuna у березні 2014 року. Разом із Михайлом Чобаняном з 2015 року над розробкою платформи працював Семен Каплоушенко, який на сьогодні є CEO компанії.

Юридично сервіс Куна представляє компанія Kuna Fintech Limited, яка зареєстрована та діє відповідно до законодавства Англії та Уельсу. Платформа має сертифікат відповідності GDPR (Регламент Європейського Парламенту та Ради "Про захист фізичних осіб щодо обробки особистих даних та про вільний рух таких даних").

Kuna - Продукти

Криптовалютна біржа Kuna володіє не дуже широким функціоналом, користувачі платформи можуть скористатися такими сервісами як спотова торгівля без верифікації (доступно більше 40 різних криптовалютних пар), купівля криптовалюти за фіат за допомогою банківських карток, переведення активів всередині та поза біржею за допомогою унікального Kuna Code. Проте, завдяки простоті та зручності Куна підійде всім новачкам, які роблять свої перші кроки у світі криптовалют.

Куна не є великим гравцем на світовій арені – на момент написання цієї статті біржа займає 115-те місце (згідно з даними CoinMarketCap від 16/02/22) з добовим обсягом торгів близько $2 млн. та кількістю активних трейдерів 40+ тис.

Список торгуємих криптовалют невеликий, біржа пропонує 23 цифрові активи – BTC (Bitcoin), BCH (Bitcoin Cash), BNB (Binance Coin), DAI (Dai), DASH (Dash), DOGE (Dogecoin), EOS (Eos), ETH (Ethereum), EVER (Everscale), KUN (KUN Токен), LINK (ChainLink Token), LTC (Litecoin), SHIB (Shiba Inu), TRX (Tron), TUSD (TrueUSD), UNI (Uniswap), USDT (Tether), USDC (USD Coin), XEM (NEM), XLM (Stellar), XRP (Ripple), WAVES (Waves), ZEC (Zcash). З фіатних валют доступні українська гривня UAH, російський рубль RUB і американський долар USD. З них складено 40+ пар для обміну та торгівлі, найбільш активні з яких USDT/RUB, USDT/UAH, BTC/USDT і BTC/UAH.

Зареєстрованим трейдерам для угод доступний тільки спотовий ринок з використанням лише двох типів ордерів – ринковий, коли угода відбувається миттєво за найкращою ціною, доступною на ринку в даний момент, або лімітний, коли необхідно дочекатися зазначеної користувачем вартості, за якою може відбутися угода. Маржинальна торгівля або інші засоби заробітку на платформі відсутні. Тому для повноцінної торгової діяльності та інвестицій професійним трейдерам функціоналу цієї платформи може не вистачити.

Назва біржі
Kuna Exchange (Куна Ексчендж)
Офіційний сайт
Юридична особа
Kuna Fintech Limited
Адреса реєстрації
7 Bell Yard, London, England, WC2A 2JR
Рік заснування
2016
Реєстраційний номер
11834168
Види торгівлі
Спотова
Добовий торговий обсяг
$2,1 млн. (16/02/22)
Торгова комісія
0,25%
Комісія на депозит
Для фіату: 0-2% залежно від способу поповнення
Комісія на зняття
Для фіату: 0-3,5% залежно від способу виведення; BTC - 0.0005 BTC, ETH - 0.004 ETH, USDT ERC20 - 23 USDT, BNB - 0.001 BNB, DOGE - 5 DOGE тощо
Робота з фіатом
Так (UAH, USD, RUB)
Способи поповнення
Visa/Mastercard, Qiwi, GEO Pay, Advanced cash, Perfect money, PAYEER, Kuna Code
Біржовий токен
KUN (KUN Токен)
Кількість криптовалют
20+: BTC (Bitcoin), BNB (Binance Coin), DOGE (Dogecoin), ETH (Ethereum), EVER (Everscale), LINK (ChainLink Token), LTC (Litecoin), SHIB (Shiba Inu), TRX (Tron), UNI (Uniswap), USDT (Tether), XEM (NEM), XLM (Stellar), XRP (Ripple) та ін.
Криптовалютні пари
40+: USDT/RUB, USDT/UAH, BTC/USDT, BTC/UAH, TRX/UAH, ETH/BTC та ін.
Маржинальна торгівля
Ні
Ф'ючерси
Ні
Сервіси
Kuna Money, Kuna Code, Kuna Pay, Реферальна програма
Ордери
Ринок, ліміт, стоп-ліміт
Мови інтерфейсу
Українська, Російська, Англійська
Мобільний додаток
Так (Android, iOS)
Telegram-бот
Так
Професійні графіки
Так, TradingView
Навчання
Так, база знань
Безпека
2FA: Google Authenticator
Верифікація
Ні
Зберігання криптовалюти
Холодне
Підтримка
24/7: E-mail, Онлайн-чат, Telegram, Messenger або Viber
Kuna - Forbes

Реєстрація на Kuna

Для реєстрації на біржі Kuna вам необхідно створити акаунт, використовуючи форму на головній сторінці або натиснувши кнопку "Створити акаунт" у верхньому правому куті сайту:

Kuna - Реєстрація

Заповніть потрібні поля – вкажіть електронну пошту, створіть надійний пароль і натисніть кнопку "Продовжити" (також для реєстрації можна скористатися сервісами Google або Apple).

Після цього підтвердіть e-mail за допомогою 6-ти значного коду, надісланого на вказану електронну пошту:

Kuna - Реєстрація - Підтвердження e-mail

Реєстрація завершена, і тепер ви можете увійти до свого кабінету.


Особистий кабінет Kuna

Після реєстрації та активації акаунта, ви отримуєте доступ до особистого кабінету, в який можна потрапити, клацнувши по кнопці "Мій акаунт" у правому верхньому куті сайту:

Kuna - Особистий Кабінет

Розглянемо основні розділи:

 • Торги – тут представлені всі доступні торгуємі пари, графіки торгів по обраній парі, список активних ордерів на купівлю та продаж, а також останні торги. У вкладці "Ліміт" ви можете розмістити свій ордер, а у вкладці "Маркет" миттєво здійснити угоду за найкращою ринковою ціною.
 • Активи – тут ви можете переглянути баланс, поповнити, вивести або обміняти будь-який актив, а також побачити історію введення/виведення.
 • Kuna Code – цей розділ призначений для створення Куна кодів, їх активації, а також обміну за допомогою Kuna Code Bot або KUNA Code UA/RU.
 • Рефералка – у цьому розділі міститься реферальне посилання, яке ви можете використовувати для запрошення друзів, щоб заробляти до 75% від комісії користувача, який зареєструвався за ним, а також представлені статистика доходів за рефералами та правила реферальної програми.
 • Історія ордерів – відомості про всі торгові ордери як відкриті, так і виконані, з повною інформацією по кожному ордеру.
 • API – використовується для створення API ключів для ботів і доступу до мобільного додатка.
 • Налаштування – цей розділ містить персональні дані (унікальний Kuna ID і верифікація профайлу), налаштування безпеки (установка двофакторної аутентифікації, зміна пароля, історія активності акаунта) та оповіщень на e-mail (про вхід в акаунт, виконання ордерів, виведення коштів, розсилки новин), а також інформацію про можливості преміум акаунта.

Депозит і виведення коштів з Kuna

*З актуальною інформацією про всі доступні методи поповнення та виведення коштів можна ознайомитись в Особистому кабінеті на сайті Kuna.

Поповнення рахунку та зняття коштів на біржі Kuna можливо як у криптовалюті (BTC, ETH, USDT, BNB, BCH та ін.), так і у фіаті (UAH, USD, RUB) та здійснюється у розділі "Активи" Особистого Кабінету. Для поповнення рахунку не потрібна навіть верифікація акаунта.

Для поповнення балансу необхідно навпроти відповідної фіатної або криптовалюти натиснути на кнопку "Депозит":

Kuna - Депозит

Залежно від обраного активу будуть запропоновані свої параметри поповнення. Наприклад, поповнити гривневий рахунок можна за допомогою банківської картки Visa/Mastercard, платіжної системи GEO Pay або скористатися Kuna Code:

Kuna - Депозит UAH

При внесенні депозиту в криптовалюті, наприклад, Bitcoin, достатньо скопіювати номер вашого гаманця та здійснити транзакцію на переказ BTC:

Kuna - Депозит BTC

Зняття коштів з біржі Kuna відбувається практично у тій самій послідовності, як і поповнення рахунку.

Для цього необхідно в особистому кабінеті біржі перейти до розділу "Активи", обрати необхідну валюту та натиснути на кнопку "Виведення" напроти неї, після чого вибрати спосіб виведення - для фіатних валют доступні ті ж сервіси, що і для поповнення балансу, а криптовалюту можете вивести на гаманець або через Kuna Code.


Комісії Kuna

За введення та зняття фіатних грошей на майданчику Kuna необхідно заплатити комісію, розмір якої залежить від способу оплати та виду валюти. Також існують ліміти максимальної суми транзакції:

Kuna - Комісії для фіату

При внесенні будь-якої криптовалюти на баланс додаткова плата з користувачів не стягується, але при цьому існує комісія на виведення:

Kuna - Комісії для криптовалют

Торгова комісія на біржі дещо більша, ніж у конкурентів і становить 0,25%, незалежно від обсягів і від того, чи є клієнт продавцем чи покупцем.


Безпека Kuna

Для захисту даних рекомендується налаштувати двофакторну аутентифікацію за допомогою аутентифікатора від Google для мінімалізації ризиків злому акаунта. Крім цього, користувач може встановити сповіщення про вхід на біржу, відстежувати історію відвідувань акаунта, а також увімкнути повідомлення на електронну пошту для підтвердження виведення грошей.

Представники біржі заявляють, що всі кошти користувачів сервіс розміщує у холодних гаманцях. Також на майданчику діє програма винагород за знайдені вразливості, згідно з якою користувачам буде виплачено нагороду у розмірі від $125 до $5 тисяч залежно від виявленої небезпеки.


Як почати заробляти на Kuna

Швидка реєстрація без верифікації.
Внесіть цифрові чи фіатні кошти на рахунок.
Продавайте чи купуйте криптовалюту.

Можливості Kuna

Біржа Kuna - це одна з найпомітніших бірж, орієнтованих на Україну та країни СНД, зі зручним російськомовним інтерфейсом, у тому числі довідкою та службою підтримки, можливістю придбання популярної криптовалюти за фіат за допомогою банківських карток та торгівлі популярними монетами на спотовому ринку.

Крім цього, користувачам платформи пропонується декілька цікавих можливостей, що приносять користь і підвищують зручність:

 • Kuna Code - це додатковий інструмент для миттєвого переказу коштів між користувачами біржі Kuna, а також для передачі будь-яких активів, що знаходяться на балансі користувача, за межі біржі, в тому числі через обмінники, без комісій і лімітів у будь-якій валюті, як у фіаті, так і у крипті. KUNA Code являє собою рядок із 45 символів з QR-копією, так що підібрати його неможливо.
  Згенерувати Куна код дуже легко та швидко в Особистому кабінеті, для цього необхідно вибрати актив і вказати бажану суму. Щоб убезпечити вашу угоду, ви можете створювати іменні коди, вказавши ID конкретного користувача, та з певним терміном дії – довірчим періодом, протягом якого його неможливо скасувати.
  Kuna - Kuna Code
 • KUN Токен — це власна цифрова валюта, розроблена в 2015 році на блокчейн-платформі WAVES для проведення компанії краудсейлу. Загалом було випущено 1 млн токенів, частина з яких була спалена у жовтні 2019 року. З того часу вартість власного токена зросла з $1,2 до $27, а в обігу залишається близько 280 000 KUN.
  Kuna - KUN Токен

  На сьогоднішній день KUN Токени можуть використовуватись користувачами платформи для покупки Преміум-акаунта, який дозволяє знизити торгову комісію та підвищити ліміти торгового API, або оплати лістингу нових цифрових валют на біржі з економією щонайменше 50%. Надалі планується розширення функціоналу токенів KUN – трейдери зможуть отримувати знижки на комісії за зняття коштів та оплачувати торгові комісії.
 • My Kuna — це зручний сервіс, за допомогою якого можна без створення облікового запису та без прихованих комісій миттєво поповнити баланс користувача Kuna, використовуючи для цього його kuna id. Поповнити акаунт можна за допомогою будь-якої криптовалюти, доступної на біржі Kuna (BTC, ETH, USDT та інші), а також фіатних активів UAH та RUB.
 • Kuna Money — це сервіс швидкої купівлі/продажу криптоактивів без реєстрації за допомогою картки Visa/Mastercard UAH, для цього достатньо мати криптовалютний гаманець. Вся процедура дуже проста, займає не більше 30 секунд і відбувається безпосередньо з доступних на біржі ордерів на продаж за ринковою ціною на момент угоди.
  Kuna - Kuna Money
 • Kuna Pay — це власна процесінгова платформа крипти та фіатних валют UAH та RUB, що надає швидку та просту інтеграцію з можливістю підключення до кількох платіжних сервісів.
 • Мобільний додаток — користувачам доступний безкоштовний мобільний додаток, який дозволяє використовувати весь основний інструментарій біржової торгівлі прямо з екрана смартфона - торги на всіх парах, які є на біржі, дашборд з графіками та курсами популярних криптовалют, історія транзакцій та функціонал для швидкої купівлі та обміну, а також має інтуїтивний інтерфейс і не поступається за зручністю та функціональністю веб-версії біржі. Доступний як для Android, так і для iOS у відповідних магазинах.
  Kuna - Мобільний додаток
 • Реферальна програма — це додаткова можливість для користувачів заробляти від 25% до 75% торгової комісії, сплаченої залученими рефералами. Залучайте нових користувачів, відправляючи своє реферальне посилання друзям або розміщуючи з ним банерну рекламу, стимулюйте їх торгівлю, навчаючи і пояснюючи принципи роботи біржі, та заробляйте - чим вищий обсяг торгів рефералів, тим більший ваш прибуток.
  Kuna - Реферальна програма
 • Служба підтримки — якщо у вас виникнуть питання або знадобиться допомога, служба підтримки працює в режимі 24/7, зв'язатися з нею можна через Telegram, Messenger або Viber.

Поділіться цим:

Відгуки про Kuna

Рейтинг компанії
- kuna logo

Найменування: Kuna

Опис: Перша українська біржа для купівлі, обміну та торгівлі криптовалютними активами

Офіційний сайт

Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
залиште свій коментар

Logo Kuna

Можливості на Kuna

20+
Криптовалюти
40+
Криптовалютні пари
Так
Фіатні валюти
Ні
Маржинальна торгівля
Поділіться цим:

ПОПУЛЯРНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

*Использование финансовых инструментов сопряжено с высоким риском потери денег. Любые инвестиционные и финансовые операции совершаются пользователями исключительно на свой страх и риск. Вам следует подумать, понимаете ли вы, как работают эти продукты, и можете ли вы позволить себе рисковать. При необходимости обратитесь за независимой консультацией.

БизнесМаркет не оказывает финансовые, инвестиционные и/или другие услуги, связанные с финансовыми операциями на биржах или подобных торговых платформах, а также не является посредником между финансовыми компаниями и пользователями. Вся информация, представленная на этой странице, имеет исключительно информационно-ознакомительный характер, не является публичной офертой и взята из открытых источников. Ознакомиться с актуальными условиями можно на официальном сайте представленной компании, указанном на данной странице. Все риски и последствия, связанные с использованием продуктов и/или услуг упомянутой компании, лежат только на Сторонах сделки. БизнесМаркет ни при каких условиях не несет никакой прямой и/или косвенной ответственности за совершение действий и/или бездействий, связанных с заключением и/или выполнением договорных отношений между Сторонами.

Top