Рекламні пакети послуг БізнесМаркет

Як відомо, реклама - двигун продажів. І цю істину, як ніхто інший, добре розуміють всі, хто займається бізнесом. БізнесМаркет спочатку надає Користувачам можливості для розміщення своїх пропозицій безкоштовно, але найбільший ефект і вигоду можна отримати, рекламуючи свої оголошення за допомогою платних Пакетів послуг.

Ознайомтеся, будь ласка, з рекламними пакетами і оберіть найбільш оптимальний для себе:

VIP-ОГОЛОШЕННЯ

Більше переглядів! Більше відгуків! Швидке здійснення угоди!

Пакети VIP-послуг — це максимальне прискорення здійснення угоди. Оголошення, для яких активований VIP-Статус, розміщуються на Головній сторінці сайту і завжди помітні потенційним клієнтам і партнерам. Це значно підвищує не тільки кількість відгуків на ваше оголошення, але і сприяє швидкому досягненню результату.

  • розміщення на Головній сторінці сайту і виділення спеціальним стікером VIP
  • в пакет входить послуга підняття в ТОП (для Бізнес VIP і Супер VIP)
  • продовження терміну публікації оголошення на сайті

Преміальний дизайн на головній сторінці

Преміальне розміщення пропозицій дає максимум можливостей, тому що ваша пропозиція має найвищий пріоритет показу на сторінках сайту. Алгоритм сервісу налаштований таким чином, що ваше VIP-оголошення обов'язково побачать максимальна кількість відвідувачів БізнесМаркет. Замовте послугу VIP-СТАТУС на сторінці Пакети послуг.

Повернутись до Інформації

ПІДНЯТИ В ТОП І ПРОДОВЖИТИ ОГОЛОШЕННЯ

Випередіть пропозиції своїх конкурентів і швидше досягайте мети!

Послуга ПІДНЯТИ В ТОП — це можливість піднімати своє оголошення на верхні позиції в списку оголошень. За замовчуванням оголошення на БізнесМаркет розміщуються в списку і результатах пошуку за датою їх додавання. А це означає, що якщо ви не скористаєтеся послугою підняття, ваша пропозиція буде опускатися все нижче, по мірі додавання оголошень іншими Користувачами.

Крім цього, ПІДНЯТИ В ТОП дозволяє ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН ПОКАЗУ ОГОЛОШЕННЯ на новий період. Тим самим, автор демонструє покупцям, що його пропозиція актуальна, и він серйозно налаштований на угоду.

  • підняття вашої пропозиції на початок списку оголошень і результатів пошуку
  • оновлення дати розміщення і продовження терміну публікації пропозиції
  • короткочасний показ в секціях ТОП-пропозицій на сайті

Підійміться на початок списку БізнесМаркет

ПІДНЯТИ В ТОП
Після активації послуги ПІДНЯТИ В ТОП, ваша пропозиція миттєво опиниться нагорі списку оголошень, ніби ви щойно її розмістили. При цьому дата пропозиції оновиться до поточної, а термін показу (статус "АКТИВНО") оголошення на БізнесМаркет почне відлік як для нової пропозиції. Замовте послугу ПІДНЯТИ В ТОП на сторінці Пакети послуг.

Повернутись до Інформації

ПАКЕТИ РОЗМІЩЕНЬ

Додавайте більше пропозицій на сайті БізнесМаркет!

Якщо вам недостатньо безкоштовних оголошень, і при спробі розмістити нову пропозицію, ви бачите повідомлення про необхідність обрати Пакет послуг для розміщення пропозицій, то у вас є можливість придбати додаткові ПАКЕТИ РОЗМІЩЕНЬ.

повідомлення про вибір пакету послуг

Ви можете придбати будь-яку кількість додаткових розміщень пропозицій на сайті. Купуйте ПАКЕТИ РОЗМІЩЕНЬ на сторінці Пакети послуг.

Повернутись до Інформації

Top