Що заборонено публікувати на БізнесМаркет

БізнесМаркет – це в першу чергу майданчик сервісів для бізнесу, а не дошка оголошень або каталог товарів широкого споживання для продажу кінцевим користувачам. Політика і стратегія сервісу спрямована на те, щоб зробити БізнесМаркет комунікаційним центром для всього бізнесу України. Будь-які пропозиції та інформація, які публікуються на сайті БізнесМаркет, повинні бути цікаві і спрямовані виключно для юридичних осіб та власників бізнесу. Тому на сайті не буде пропозицій для споживчого ринку або звичайних фізосіб, а також не будуть публікуватися пропозиції будь-яких товарів, навіть тих, які призначені для бізнес-споживачів. Іншими словами, БізнесМаркет – це виключно B2B-сервіс.

Ознайомтесь, будь ласка, з переліком того, що не допускається до публікації на сервісі БізнесМаркет. Пропозиції, в яких міститься інформація з даного списку, або присутні порушення даних вимог, видаляються без розгляду.

Якщо пропозиція містить інформацію, заборонену законодавством, Профіль користувача (акаунт) може бути заблокований без попереднього повідомлення.

Список забороненого контенту

1. Будь-які товари, незалежно від того, для яких споживачів вони призначені.
2. Послуги, що розміщуються на сайті, повинні бути спрямовані виключно для бізнесу (B2B). Послуги для фіз.осіб і споживчого (побутового) ринку не допускаються. У разі, якщо послуга може одночасно надаватися і фізособам і юрособам, Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право приймати рішення про публікацію такої послуги на свій розсуд.
3. Види діяльності, заборонені чинним законодавством.
4. Об’єкти, представляти які Користувач не має права. Заборона діє в разі отримання Адміністрацією БізнесМаркет офіційного запиту від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
5. Компанії (організації, підприємства і т.п) або послуги, котрі вони надають, для яких відповідно до законодавства передбачений спеціальний порядок ліцензування і/або інші форми держ. регулювання, і які зобов’язані публікувати дані своїх ліцензій (дозволів та ін.), повинні в обов’язковому порядку вказувати їх у розміщуваних пропозиціях. При порушенні даної вимоги, пропозиція може бути видалена Адміністрацією БізнесМаркет без повідомлення Користувача і незалежно чи були задіяні платні послуги чи ні.
6. Інформація про сумнівні фінансові послуги та операції (наприклад, «Кредит за годину. Без застави і поручителів»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога в платіжних системах» тощо).
7. Інформація про сумнівні “бізнес”-послуги і незаконні операції (на зразок “Вирішимо будь-які питання в держ. органах”, “Допомога в судах” тощо).
8. Шахрайство, вимагання, пропозиція завідомо неправдивої або сумнівної інформації, фінансові махінації та “піраміди” тощо.
9. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів (немає детального опису в пропозиції або навпаки перераховано занадто багато різної інформації, що не відповідає суті пропозиції чи Правилам БізнесМаркет, тощо).
10. Розміщення пропозицій, метою яких є не реальна пропозиція (відповідно до обраної категорії на сайті БізнесМаркет), а прихована реклама.
11. Інформація з пропозицією агентської діяльності (т.зв. “мережевий маркетинг”), суттю якої є побудова “пірамід” і діючої на основі постійного залучення нових учасників.
12. Будь-яка інформація, що посягає на територіальну цілісність і недоторканність України, а також згадка про терористичні організації (ЛНР і ДНР).
13. Послуги, які передбачають консультування, посередництво, допомогу тощо в питаннях в’їзду на територію проведення ООС і тимчасово окуповані території.

Також заборонена публікація (в т.ч. в коментарях) інформації, яка містить наступне:
1. Пропаганду і/або заклики до насилля, расової ненависті, протиправних дій.
2. Еротику, порнографію, в т.ч фото еротичного чи порнографічного змісту.
3. Дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
4. Ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, в т.ч. расистського і релігійного змісту.
5. Опис і/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства і/або вимагання.
6. Інформацію, написану транслітом.
7. Інформацію, написану на будь-якій іноземній мові, крім державної та російської (в окремих випадках англійська мова допускається).
8. Множинні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.

Повернутись до Інформації

Адміністрація БізнесМаркет залишає за собою право і на свій розсуд не публікувати і/або видаляти будь-яку інформацію, яка не відповідає Правилам, вимогам і умовам сервісу, а також направленості та політиці БізнесМаркет.

Top