Плюси і Мінуси трейдингу на криптовалютних ринках

Плюси і Мінуси трейдингу на криптовалютних ринках

Фінансові криптовалютні ринки відкрили зручні та доступні способи заробітку для досвідчених та інвесторів-початківців у всьому світі. А професійні трейдери побачили для себе нові фантастичні можливості заробляти на короткостроковому трейдингу, застосовуючи різні торгові стратегії. Які ж основні плюси та мінуси є у торгівлі криптовалютою?

Переваги і Недоліки трейдингу криптовалютою

Плюси торгівлі на криптовалютних ринках

Будь-хто, у кого є доступ до інтернету і зареєструється на криптовалютній біржі, може вільно торгувати на ній цифровими активами. Крім перевірки вашої особи та поповнення рахунку на біржі, для роздрібних інвесторів чи денних трейдерів не існує додаткових бар’єрів для доступу та взаємодії з криптовалютними ринками. А ті, хто бажає володіти біткоїнами, але не може вкласти понад 60 тисяч доларів, можуть купити і продати невелику частину будь-якої криптовалюти.

Крипто-ринки відкриті 24/7 цілий рік. У трейдерів є можливість купувати та продавати без обмежень, оскільки криптовалютні ринки не закриваються. Нью-Йоркська фондова біржа або Nasdaq відкриті для торгівлі на ринку з 9:30 ранку до 4 вечора за східним часом. Перевага цілодобового доступу до ринку – це можливість торгувати, коли вам зручно (а не ринку).

Криптовалюти і технологія блокчейн, на якій вони працюють, децентралізовані та призначені для збереження анонімності користувачів та здатності обробляти платежі без посередників. Для внутрішньоденних трейдерів на централізованій біржі відсутність державних податків та зборів робить вартість транзакцій криптовалютою дуже низькою.

Мінуси торгівлі на криптовалютних ринках

Оскільки почати торгувати криптовалютою дуже легко, новачок-інвестор або недосвідчений трейдер у гонитві за швидким заробітком можуть так само легко зазнати катастрофічних збитків, як і отримати прибуток.

Ринок 24/7 – палиця з двома кінцями. Завжди відкритий характер криптовалюти означає, що протягом дня менше моделей, у яких здійснюються передбачувані (та прибуткові) угоди. Крипто-денні трейдери можуть виявитися приклеєними до графіків у пошуках відповідного часу для укладання угоди довше, ніж традиційних ринках. Це може значно ускладнити пошук трендів, і швидка денна торгова сесія може перетворитися на нічні торгові сесії.

У той час як урядові організації США, такі як FinCEN, неухильно підвищують вимоги до знань свого клієнта та боротьби з відмиванням грошей для внутрішніх криптобірж, простір залишається переважно нерегульованим. Відсутність державного контролю означає відсутність захисту для бірж, установ і трейдерів, які зазнали зламу або шахрайства. Це означає, що без приватного страхового фонду, якщо біржа вимкнеться, користувачі навряд чи повернуть свої кошти.

При торгівлі криптовалютами ви можете стати жертвою схем накачування та скидання або промивного продажу. Це відбувається, коли група людей координує свої дії, щоб штучно підняти ціну конкретної криптовалюти, щоб залучити трейдерів, які нічого не підозрюють. Потім трейдери скидають криптовалюту після отримання прибутку, знижуючи ціну.

Фінансовий висновок

Криптовалютна біржова торгівля – це стратегія з високим ризиком, що передбачає часту купівлю та продаж криптовалюти у гонитві за короткостроковим прибутком. Будь-хто, хто цікавиться торгівлею криптовалютою, повинен знати, де вони планують торгувати, мати докладну стратегію торгівлі та дотримуватися своїх точок входу та виходу.

Також важливо пам’ятати, що переважна більшість недосвідчених біржових трейдерів втрачає прибуток. Виділення часу для зосередження виключно на ваших угодах, вимірювання прибутків і збитків, а також дотримання повноцінної стратегії – ключові фактори, що відокремлюють крипто-денну торгівлю від азартних ігор. Існує маса можливостей отримати прибуток у криптовалюті, і денна торгівля – це лише один із способів отримання прибутку.

“Я б порадив почати з того, що називається торгівлею папірцями”, – каже Шон Хенг, віце-президент з операцій CoinMarketCap. “Зрештою, є багато матеріалів для навчання криптовалютній торгівлі. Тестова торгівля на демо-рахунку пропонується більшістю бірж, наприклад, Binance, і по суті є тренувальним процесом. Це дозволяє вам спробувати свої сили і попрактикуватися, не використовуючи для торгівлі реальні гроші, які ви можете програти. Це означає, що ви не втратите і не заробите гроші, але це також допоможе вам розглянути потенційні ризики та вигоди”.

Де можна почати торгівлю криптовалютою?

Підібрати майданчики для трейдингу та спробувати свої сили на демо-рахунках різних торгових платформ можна в Каталозі бірж криптовалют на сайті БізнесМаркет. Одна з незаперечних переваг криптовалютних торгових майданчиків полягає в тому, що ви можете абсолютно безкоштовно та без зайвих бар’єрів реєструватися на будь-якій кількості бірж та обирати найбільш відповідні варіанти отримання доходу.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top