Політика і Основні принципи БізнесМаркет

Політика конфіденційності   –   Умови використання  –   Інформація та зворотний зв’язок

БізнесМаркет заснований як незалежна, самостійна комунікаційна інтернет-платформа сервісів для всього бізнесу України. Це означає, що ми нейтрально ставимося до всіх учасників ринку і прагнемо створити найбільш сприятливі умови для об’єднання зацікавлених бізнес-кіл України.

Основним напрямком діяльності БізнесМаркет є надання послуг комунікації, обміну пропозиціями і послугами в сфері бізнесу. Будь-які пропозиції, оголошення, інформація, послуги та інші форми комунікації на сайті повинні бути орієнтовані на використання або компаніями, або їх власниками. Взаємодія з приватними фіз. особами допускається тільки якщо вони виступають у ролі інвесторів, власників бізнесу і бізнес-активів, або якщо їх послуги призначені для використання в комерційній діяльності.

Політика і стратегія БізнесМаркет спрямована на розвиток цивілізованого ринку торгівлі бізнесами, матеріальними і фінансовими активами, інвестиційної діяльності і послуг у форматі b2b. Сервіс не передбачає присутність пропозицій для споживчого ринку, побутових оголошень від звичайних фіз.осіб і торгівлі товарами незалежно від їх призначення. БізнесМаркет – це сервіс у сфері купівлі-продажу бізнесу, компаній, підприємств будь-яких організаційних форм, пошуку інвесторів та об’єктів інвестицій, підбору франшиз і кредитування бізнесу, а також пропозицій на ринку бізнес-освіти, професійних послуг для бізнесу і комерційної нерухомості.

Одним з ключових принципів є доступність сервісів БізнесМаркет найбільш широкому колу підприємців. Основна функціональність сайту надається на безкоштовній основі для того, щоб якомога більше компаній і власників бізнесу, незалежно від їх величини і фінансових можливостей, могли скористатися сучасними інструментами для пошуку інформації та розміщення пропозицій про свій бізнес. На відміну від існуючих інших інтернет-ресурсів в цій сфері, де подібна функціональність надається за гроші (різні інвест-фонди і брокерські компанії), БізнесМаркет прагне надати всім зацікавленим представникам ринку безкоштовні і ефективні сервіси для купівлі-продажу бізнесу, операцій з різними видами активів, а також пропозицій послуг для комерційного використання.

Мета і завдання БізнесМаркет – створити єдиний спеціалізований інтернет-майданчик для надання широкого спектра інформаційних послуг для бізнесу і його власників.

Top