Дошка оголошень для допомоги постраждалим та волонтерам України

Дошка оголошень для допомоги постраждалим та волонтерам України

УВАГА! Друзі, потрібна ваша участь.

БізнесМаркет пропонує спосіб організувати подання прохань щодо допомоги постраждалим та пропозицій від волонтерів – Дошка оголошень про допомогу Україні.

Кожен з нас бачить у стрічці соц.мереж та месенджерах сотні повідомлень від людей (і підприємств), яким потрібна допомога, та запити/пропозиції волонтерів. Але всі вони розкидані за різними групами, телеграм-каналами тощо. Багато хто намагається робити добру справу, але виглядає це хаотично, що призводить до зайвих витрат часу та ресурсів. А волонтерам важко координувати свої зусилля, т.к. не видно всієї картини.

Щоб вирішити цю проблему системно та комплексно, потрібно ЄДИНЕ МІСЦЕ, де така інформація публікуватиметься та оброблятиметься. Таким місцем може стати Дошка оголошень в інтернеті (доступна веб-версія та моб. додаток для Android).

Бізнес-портал “БізнесМаркет” працює з 2018 року в Україні. У мирний час основною спеціалізацією були послуги у сфері комерційних активів та продажу бізнесу. Але в умовах війни технічні можливості порталу можуть бути використані для допомоги людям та компаніям.

На сайті створено Розділ “ВЗАЄМОДОПОМОГА” (https://biznesmarket.com.ua/ru/oholoshennya-vzayemodopomohy/), де у форматі Дошки оголошень можна вільно та безкоштовно публікувати оголошення взаємодопомоги. Основна мета – зібрати в одному місці всі запити та пропозиції про допомогу, щоб не потрібно було розпорошуватися на десятки непридатних для цього інструментів.

АЛЕ! Це спрацює лише в тому випадку, якщо ресурс стане максимально швидко відомим серед широкого кола постраждалих та волонтерів.

Тож у нас прохання – розшарте цю інформацію максимально широко. Якщо у когось серед знайомих є ЛОМи, то взагалі було б ідеально. Ефект від цієї ідеї буде лише в тому випадку, якщо ресурс стане відомий максимальній кількості людей та компаній.

Сподіваємось, що інтернет-портал «» виявиться корисним для вирішення цього завдання.


Відразу відповімо на деякі можливі питання:

 1. Так, це не Jira (колеги з IT-ринку зрозуміють, про що це). Але Дошка оголошень краща, ніж нічого і той хаос, який зараз є у цій сфері. Вирішення всіх питань це не забезпечить, але якщо ідея спрацює – дозволить сильно спростити процес для багатьох людей.
 2. Так, інформація публікується у відкритому вигляді. АЛЕ!!! Вона і так «гуляє» інтернетом у такому ж вигляді. Ті, кому зараз потрібна допомога чи навпаки, можуть її запропонувати самі, не до особливої таємності. Зрештою оголошення публікуються самими користувачами і кожен сам приймає рішення.
 3. На сайті ВЖЕ існує каталог (сортування) за населеними пунктами України, а для інших країн є Google Карти. І взагалі Google Maps дозволить легко працювати із локалізацією. В т.ч. можна розміщувати оголошення в інших країнах (Система дозволяє).
 4. На сайті ВЖЕ зроблено категорії для різних видів допомоги (якщо потрібно ще/інші – пишіть).
 5. Є канал у Телеграмі, куди дублюються всі оголошення із сайту. Також, на сайті є спосіб підписатися на конкретну категорію оголошень, щоб отримувати повідомлення.
 6. Англійську мову можна буде пізніше додати/увімкнути, щоб користувачі з інших країн змогли використати сайт. Але технічно додавання мови завдання непросте і кожна додаткова мова зжирає багато ресурсів хостингу. Якщо ідея «злетить» – зробимо.
 7. Додаток для iOS – технічно існує готовий файл ipa. Але його потрібно купити/налаштувати/розмістити в APP Store. На це зараз немає часу та можливості. Знову ж таки, якщо ідея запрацює – це можна реалізувати.

Якщо будуть запитання/пропозиції – пишіть.

Разом переможемо! Слава Україні!

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top